NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

16 apr 2021
4 099 766 visualizzazioni

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Commenti
 • Noizy is the best 👌 Albanian Rapper 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  ber bsber bs2 ore fa
 • Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it

  Jusilda RizajJusilda Rizaj5 ore fa
 • Sa ngjovo ket keng kapa hetshode

  Leon BojniLeon Bojni6 ore fa
 • NOIZY FT TAYNA FT MOZZIK HIT ISH DAL KUSH MENON KSHTU LIKE

  Lumnije HasaniLumnije Hasani9 ore fa
 • Brothers

  Michele Di iorioMichele Di iorio9 ore fa
 • 🕯️🙏🏼🇮🇹

  Michele Di iorioMichele Di iorio9 ore fa
 • Super keng

  Xhemi KrishtiXhemi Krishti10 ore fa
 • 2 WEEKS 4M VIEWS

  Lumnije HasaniLumnije Hasani10 ore fa
 • te qifsha fisin ne goj noizy fisqiri🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕reper gay

  XrK_ DarkXrK_ Dark11 ore fa
 • Uneserviatytvrsj

  Po JoniPo Joni11 ore fa
 • Ku i kam Dibranet?? 😏🔥🔥🔥🔥

  Bashkim HallulliBashkim Hallulli11 ore fa
 • 👑👌

  roland perkolaroland perkola13 ore fa
 • 👑👑👑

  roland perkolaroland perkola13 ore fa
 • 👑👑👑

  roland perkolaroland perkola13 ore fa
 • OTR

  roland perkolaroland perkola13 ore fa
 • Noizy 👑

  roland perkolaroland perkola13 ore fa
 • 👑

  roland perkolaroland perkola13 ore fa
 • 👑✌️👌

  roland perkolaroland perkola13 ore fa
 • 👑👑🤯👌👌✌️

  roland perkolaroland perkola13 ore fa
 • 👑🤯

  roland perkolaroland perkola13 ore fa
 • 🤯👑👑🤯

  roland perkolaroland perkola13 ore fa
 • 👑👌🤯

  roland perkolaroland perkola13 ore fa
 • 👑

  roland perkolaroland perkola13 ore fa
 • Otr

  roland perkolaroland perkola13 ore fa
 • Otr

  roland perkolaroland perkola13 ore fa
 • Otr

  roland perkolaroland perkola13 ore fa
 • SUPER BEJ NJE DIS MATO LALES TANI

  EMILAJNO ManellariEMILAJNO Manellari14 ore fa
 • super kANg kush eshte me mu like

  LORI FF YTLORI FF YT14 ore fa
 • 🌷🌷❤️❤️😉😉😉

  Bini OfficialBini Official15 ore fa
 • OTR LIKE

  Igli RamaIgli Rama15 ore fa
 • boss

  Enver MurtatiEnver Murtati15 ore fa
 • uzas za kur ne ja biva pesnava

  MarnoxMarnox18 ore fa
 • Wallah das ist der Onkel von meinem Freund…

  Luca HirschLuca Hirsch20 ore fa
 • King

  Albania AlbaniaAlbania AlbaniaGiorno fa
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  afrim beqiri`afrim beqiri`Giorno fa
 • Bravo cuni lagjes

  Durresi DurresiDurresi DurresiGiorno fa
 • noizy

  Lonii SaqipiLonii SaqipiGiorno fa
 • zinjo

  Lonii SaqipiLonii SaqipiGiorno fa
 • Më rëngjethet mishi zhdo her që e degjoj kët këng,noizy je i madh!!

  leo leoleo leoGiorno fa
 • 👌👌👑🤯👌

  roland perkolaroland perkolaGiorno fa
 • 👑👑

  roland perkolaroland perkolaGiorno fa
 • OTR BRO king

  Kleard NikolliKleard NikolliGiorno fa
 • Noizy fineeeem feat !!!!

  Le LuiLe LuiGiorno fa
 • Respect from Turkiye 🇦🇱🇹🇷

  Efe BERK ARNAVUTEfe BERK ARNAVUTGiorno fa
 • 2024 kush e ngjon hala

  Sherif _rashitiSherif _rashitiGiorno fa
 • Super kenge 🇦🇱💪🏆

  Bujar IdriziBujar IdriziGiorno fa
 • real life bravoo

  Sara ZabërgjaSara ZabërgjaGiorno fa
 • 🤩😘

  Romina DajaRomina DajaGiorno fa
 • sa like për noizy

  ff klejdoff klejdoGiorno fa
 • NOIZY !!! Ke qejf të dëgjosh këngët e tij ! RESPEKT !!!

  aigokeros tavrosaigokeros tavrosGiorno fa
 • GRUPI OTR JAN TE PA VDEKSHEM

  Ili OsmanajIli OsmanajGiorno fa
 • Një menaxherial i përkryer, që si resiston gishti asnjë "gangsteri" për ta klikuar kur sheh prezantimin e videos me foto. 👍 Përshëndetje nga Tetova!

  Gëzim SelamiGëzim SelamiGiorno fa
 • 👏 bravo

  Selman LambajSelman LambajGiorno fa
 • Respect form🇦🇱

  Eneri ZitoEneri ZitoGiorno fa
 • Verse] Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja еrdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot mе fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit

  WHISKY FFWHISKY FFGiorno fa
 • Shum bukur kenga je i madh vlla respekte 👋👍🙏🙏

  Aleksander HamzajAleksander HamzajGiorno fa
 • 👑👑🤯🤯👑

  roland perkolaroland perkolaGiorno fa
 • Otr

  roland perkolaroland perkolaGiorno fa
 • O ylli i botse e ke qare kegen na te gjitha ke ze nojzi🤗🥰😇🤩😁💌

  finemi olafinemi olaGiorno fa
 • Lyrics👇💕 Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it Like 🔥☄

  Greta RusiGreta RusiGiorno fa
 • Un jam nipi dibranit👑👑

  EndiEndiGiorno fa
 • Shum nolt

  Aldo AldiAldo Aldi2 giorni fa
 • Made Noizy

  Elton KapajElton Kapaj2 giorni fa
 • Kush osht me OTR 👌 🖤🇦🇱🤍

  ALBANIA BLOODALBANIA BLOOD2 giorni fa
 • 😘👌👌👌👌

  Shuajb VranaShuajb Vrana2 giorni fa
 • Hup

  Po JoniPo Joni2 giorni fa
 • #OTR

  mozzik my worldmozzik my world2 giorni fa
 • Love youuuuuuuu

  cristy zekio1cristy zekio12 giorni fa
 • Nojzi is the most beautiful singer

  ST DANJELST DANJEL2 giorni fa
 • Nojzi. Me. I miri

  Ballaban KokaBallaban Koka2 giorni fa
 • Bravo. Nojzi

  Ballaban KokaBallaban Koka2 giorni fa
 • Kush është me OTR

  Klea Bruci KleaKlea Bruci Klea2 giorni fa
 • 👊

  VENOMVENOM2 giorni fa
 • 🇦🇱🇦🇱

  Kleart OrgenKleart Orgen2 giorni fa
 • This is terrible absolutely shit. OTR for life tho

  Alboz ALBAlboz ALB2 giorni fa
 • ❤😏❤

  ARI PROARI PRO2 giorni fa
 • Super prz

  drama girlidrama girli2 giorni fa
 • Te pergezoj per kete kenge noizy je kengetar im i preferuar bravo kenge tamam per jeten qe jetojme

  Xhulian LitosXhulian Litos2 giorni fa
 • E lash macen me ndegju dhe kur u ketheva macja ishte be luan 💪🏻 @noizy

  Valmir KepiValmir Kepi3 giorni fa
 • 👑👑👌🤯

  roland perkolaroland perkola3 giorni fa
 • Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja еrdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot mе fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit

  Kristjan GjetajKristjan Gjetaj3 giorni fa
 • itworlds.info/round/m6lufpyaqdhorow/video

  Nikola FejziNikola Fejzi3 giorni fa
 • Geli ne videoclip sara 🤤🤤🤤🤤

  Mirela SoMirela So3 giorni fa
 • uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, vetem flak, vetem me i miri, oh te hangsha noizyn!!!!!!!!!!!!

  Gabry A.V.AGabry A.V.A3 giorni fa
 • Only one king can do this like him bravooooo RESPECT🇲🇰🇲🇰

  Alfa PlanAlfa Plan3 giorni fa
  • @flexerboy flexerboy F***🇬🇷🖕🏼

   Elvedin SadikuElvedin Sadiku31 minuto fa
  • @MARSIAN hahaha😐

   flexerboy flexerboyflexerboy flexerboy3 ore fa
  • @flexerboy flexerboy 🤣🤣🤣🤣🤦🏻‍♂️

   MARSIANMARSIAN3 ore fa
  • MACEDONIA IS 🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

   flexerboy flexerboyflexerboy flexerboy4 ore fa
 • itworlds.info/round/m6Whl9SOrrdih2M/video

  Nazmi AgushiNazmi Agushi3 giorni fa
 • Ke 10 vjet tnjetin tekst o kar vetem i ndrron melodin

  Albanian Lyrics 007Albanian Lyrics 0073 giorni fa
  • O vlla e ke ba ket koment te kng dhe Rreperi i Gabum

   Best Of M7Best Of M73 giorni fa
 • I mean u kinda want to represent jesus by the table of fruits that falled down from heaven for people.

  Nazmi AgushiNazmi Agushi3 giorni fa
 • NOIZY THIS COMENT GOES PERSONALY FOR YOU. CALM DOWN IF U GOT TROUBLE WITH GOLD AG U SHOULD CALM DOWN. U GUY'S AND WE MUSLIMS MUST CALM DOWN, AND HANG TOGETHER. WE ALSO MUST PREPARE OURSELVES FOR JESUS'S RETURN. TAKE CARE . I KNOW U ARE OLD ENOUGH TO UNDERSTAND. I MEAN ASK GOLD AG ABOUT HOW CROSS PEOPLE AND MUSLIMS WILL BE ONE.

  Nazmi AgushiNazmi Agushi3 giorni fa
 • Cka keni degju mbesoni nuk eshte asgje me ca do degjoni🥶

  Username ;Username ;3 giorni fa
 • shume bukur pershendetje nga Bulqiza Shqiperi

  Bulqiza Foto VideoBulqiza Foto Video3 giorni fa
 • Respect from germany 🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪

  DonyBOYDonyBOY3 giorni fa
 • ska me ty o baba i rrepit🥇

  Fitim CubiFitim Cubi3 giorni fa
 • Don kari a karrr

  Gamer From HELLGamer From HELL3 giorni fa
 • Super frestyle

  FF FENIXFF FENIX3 giorni fa
 • Like nese nojzy eshti njishi

  ElginElgin3 giorni fa
 • bravo nje kenge shm.e bukur ❤❤❤❤❤❤😍😍

  Sandra MemaSandra Mema3 giorni fa
 • Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit

  Fatmir LushajFatmir Lushaj4 giorni fa
 • Bavooo

  Mali AllaMali Alla4 giorni fa
ITworlds