Leonora Jakupi ft Asim Gashi - Potpuri 2021 n’Kosove show

20 nov 2020
993 875 visualizzazioni

@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
Duli: Malle e kam me dal nsokak
Duli : Syri i keq mos na paft
Shqipe Abazi : Me mashtruan syte e tu
Adem Ramadani : Trim dai
Elita 5 :Çka mka syri
Vellezrit Aliu : Moj e dashur me sy te zi
Orkestrimi : Shpeta sound
Producent Exekutive : Shpetim Desku

Commenti
 • Ze Brillant..!!! PERFEKTO...!!!👍🇦🇱🇦🇱

  Bekim SkenderajiBekim Skenderaji6 ore fa
 • m.itworlds.info/round/cnN7g5eHspSDjpo/video 😍😍😍😍

  Behar BajramiBehar Bajrami8 ore fa
 • Kur ka artist te Vertet asht Knaqsi me nigju edhe 1000 here. O Sa lezet ju ka. Bravo orkestrusit dhe ju per interpretimn. 👏. Suksese shnritni ma shum se djelli.

  soinhu foitusoinhu foitu9 ore fa
 • Shum bukur suksese

  Denis RexhepiDenis Rexhepi12 ore fa
 • Shumm mir Asimmm...po me kon e paske baaaa

  Besnik SylejmaniBesnik Sylejmani12 ore fa
 • hallall

  Astrit Brahimi HajdarmatajAstrit Brahimi Hajdarmataj13 ore fa
 • O zot qfar zani mahënitës ⭐👍 ju lumt. Sukseset mos ju mbarofshin kurr krenohem me ju vendasët e mij. DRENICA LEGJENDARE 🇦🇱🇦🇱

  Shehri OsmaniShehri Osmani13 ore fa
  • vm.tiktok.com/ZSgYXTu8/

   soinhu foitusoinhu foitu9 ore fa
 • Spo qohet në kam askush për ju zonjë u pëlake pasna harru që ti je dikun

  Dashurije GashiDashurije Gashi16 ore fa
 • Zeri bukur dyt jeni te mrekullushim zema ju knoft

  Zirap BerishaZirap Berisha17 ore fa
 • miniurl.es/20403/ ✔ ಇದು ಅಸಾಧಾರಣ ವಿಷಯ I loro stati di salute respettivi prevenirli

  Celine DiorsCeline Diors21 ora fa
 • Këngetarë yje në pamje e interpretim 👏👏!

  Arjeta MuhajArjeta Muhaj21 ora fa
 • Shume duet i mire, po ju ka hije me bashkpunu gjithmone se po pershtateni shume..

  Aurora HoxhaAurora Hoxha23 ore fa
 • Ju lumte dueti me i mir 2021 💖

  Elsa SylejmaniElsa SylejmaniGiorno fa
 • Moti skom ndegju potpuri ma te mire! Ju lumt...

  e,a.o. gashie,a.o. gashiGiorno fa
 • Asim vazhdo me ket stil te muzikes, ke nje ze te mahnitshem, shum unik

  robert likajrobert likajGiorno fa
 • Oj Adelina. Spot vjen inati Drenicakja. Tka fut ner saq

  Afsch CkyfvyAfsch CkyfvyGiorno fa
 • Yll yll yll. Bote. Lenore si. Bionc.

  Afsch CkyfvyAfsch CkyfvyGiorno fa
 • Asim Gashi fjalen dy sun ta bon kush per ZOoo 🏆

  Elife SherifiElife SherifiGiorno fa
 • Dueti ma i mire qe kam degju najher zerat ma te mire te estrades shqiptare nje big like

  Xhevrije Sulejmani XheladiniXhevrije Sulejmani XheladiniGiorno fa
 • Bravooo drenicake si❤🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  mikin liroumikin lirouGiorno fa
 • vm.tiktok.com/ZSgYXTu8/

  BADMENINO •BADMENINO •Giorno fa
 • kjo nuk del kurre nga moda ,big like e keni te dyy 🥰💫👌

  Luljeta AdemiLuljeta AdemiGiorno fa
 • 😘❤️🥰😵😍🥳☺️😂🇽🇰💜🦋🍀🥺🙏🎃😱🇦🇱🙂😭🌻😀😥😽👧🏽🙀😹😻😼😡😜so ist sie

  Valentina RamaValentina RamaGiorno fa
 • Q

  Genita GenitaGenita GenitaGiorno fa
 • Ju lumte zemra se na kenaqet shpirtin🥰🥰❤️

  ꪑꫀꪶꪖꪑꫀꪶꪖGiorno fa
 • Jeni ma te miret e kosoves👏👏

  Gjejrane Berisha-SchlickGjejrane Berisha-SchlickGiorno fa
 • BRAVO JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

  Roland PriniRoland PriniGiorno fa
 • Bravo , ju lumtë që të dyve. Duet fantastik. Veqse me pas vazhdu edhe pak paska pas me lëshu zemra Asimin afër Leonorës 😉

  Neri C.Neri C.Giorno fa
 • Ju lumt jau mundsoft allahu kofshit e knofshit gjithmon

  LA LILA LIGiorno fa
 • Hajde Hajde 👏👏

  berat Halilajberat Halilaj2 giorni fa
 • Kenget e vjetra jon me te bukura gjithmon ju lumt Leonora dhe Asim si gjithmon te mrekullueshum ju pershendes nga Gjermania

  nijuo joingnijuo joing2 giorni fa
 • Vend shume i bukur ja vlen te vizitohet >>> itworlds.info/round/dZpqZJVvptykZKI/video

  BennBenn2 giorni fa
 • 👏👏👏🌠🌠

  Eduarta GegaEduarta Gega2 giorni fa
 • rrespekt bravo bravo bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Bekim HasaniBekim Hasani2 giorni fa
  • Shumë bukur respekt për ju të dy 🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐ Berovo sukses

   nijuo joingnijuo joing2 giorni fa
 • Zemra ju kendoft 🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱

  Vjollca KulliVjollca Kulli2 giorni fa
 • tfyfd

  Hello BroHello Bro2 giorni fa
 • Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!

  ArdianLimanmeraOfficialArdianLimanmeraOfficial2 giorni fa
 • Leonora e Arsim shum mir suksese 👏👏❤❤

  Lule LuleLule Lule2 giorni fa
 • Super duet ! you knofte zemra gjithmone

  klajdicanadaklajdicanada2 giorni fa
 • Respekt Per asim gashin super ⭐️🇦🇱🇦🇱🇩🇰🇩🇰

  Albin UseiniAlbin Useini2 giorni fa
 • ❤️❤️✨✨😘🙏

  Feride JakupiFeride Jakupi3 giorni fa
 • Ma e keqja osht qi perfundon respekt osht diqka fenomenal 👍

  senni bgonsenni bgon3 giorni fa
 • mos vet per kto veshje zoti narujt

  Halime GashiHalime Gashi3 giorni fa
 • Komplimente per dukjen Leonora, shume në form je,me siguri ushtron se sikur Jennifer Lopezi!Asimi zerinsikur bilbil!

  Zana JanuzajZana Januzaj3 giorni fa
  • Ju kendofte zemra!

   senni bgonsenni bgon3 giorni fa
 • Bravo👏👏👏

  Kim KimiKim Kimi3 giorni fa
 • 👏👏👏👏

  Albert KokaAlbert Koka3 giorni fa
 • 👌👌👌

  Edison KokaEdison Koka3 giorni fa
 • Cfar bukuroshje 700 vjet rnosh Leonora

  Rosi ARosi A3 giorni fa
 • Shumë bukur respekt për ju të dy 🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐ Berovo sukses

  Hamide GovoriHamide Govori3 giorni fa
 • pershendes qe te dyt shum kenge te mira bravo

  Julia norvegjiJulia norvegji3 giorni fa
 • Leonara ma shummm qicekkkkk

  Dzabir PajazitiDzabir Pajaziti3 giorni fa
 • 👍👏👏👏👏

  Bashkim GjoshiBashkim Gjoshi3 giorni fa
  • 🔥Ki Djali e kalli krejt🔥

   laskin riubnlaskin riubn3 giorni fa
 • Bravo shum bukur goja ju lutem

  Bedrie TabakuBedrie Tabaku3 giorni fa
 • Ju lumtë dyve, jeni të mrekullueshum!

  Zejnie UkaZejnie Uka3 giorni fa
  • Ju lumte potpuri e mrekullushme ❤️❤️

   laskin riubnlaskin riubn3 giorni fa
 • #€€&

  Lirie ProbibajLirie Probibaj3 giorni fa
 • Rygtdyyrut

  Lirie ProbibajLirie Probibaj3 giorni fa
 • Nfjrjtjt

  Lirie ProbibajLirie Probibaj3 giorni fa
 • Ozott sa e embel leonora 👑👑❤

  Ardit AliliArdit Alili3 giorni fa
 • Ju kendofte zemra!

  Sherife GjoncoriSherife Gjoncori3 giorni fa
 • Qitni edhe do rreklama se pasket qit pak ncncnc

  ROAD SAFETYROAD SAFETY3 giorni fa
 • Bravo shume e bukur

  Gazmir HoxhaGazmir Hoxha3 giorni fa
 • shum bukur😍

  Fitim KrasniqiFitim Krasniqi3 giorni fa
 • Potpuri me i Mire i keti Fundviti ☺️

  Trimy ProductionTrimy Production3 giorni fa
 • Per sivjet kta 2 e kan marr kupen

  L GashiL Gashi3 giorni fa
 • 🌷🌷🌷🌷

  İsmail Toprakİsmail Toprak3 giorni fa
 • Bravo kanga ma e bukur per 20021 suksese paci gjithmon ju prif zoti mar🇦🇱🇦🇱🙏🙏

  Suz RexSuz Rex3 giorni fa
 • Ju lumte potpuri e mrekullushme ❤️❤️

  serdy ximiserdy ximi3 giorni fa
 • 🔥Ki Djali e kalli krejt🔥

  JUVENTUS FCJUVENTUS FC3 giorni fa
 • Bravoooo shum bukur keni kendu lenora si yll 🌟

  The HumanThe Human4 giorni fa
 • Ju knoft zemra gjithmon!

  N. A.N. A.4 giorni fa
  • Shume jevgji paska kosova...na mbytet...ku jan shqiptaret??? U lodha tu sho jevgji dhe kulturen e jevgjive. Ne dumi artin SHQIP!!!!!

   serdy ximiserdy ximi3 giorni fa
 • Compliment per kta dy këngëtar e besa per e gjith kengetaret e mirfillt ,sepse Populli Shqiptar ska kurfar arsye te degjoj muzikë tjeter te huaj kur kemi knaqesin te degjojme Muzike Shqipe kaq te Bukur jo vetem kjo por e ter Muzika Shqiptare është ne Nivel ‘kkkk

  ragip olluriragip olluri4 giorni fa
 • Hajde luje. Luje leonora. Allahi ju gzoft te dyve shum bukur po kendoni jeni ⭐️⭐️👌💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼

  laskin riubnlaskin riubn4 giorni fa
 • God bless you all, 😍

  Alex MensahAlex Mensah4 giorni fa
 • 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🔥🔥🔥

  artanvataartanvata4 giorni fa
 • Per gjithe Shqiptaret: itworlds.info/round/cmN-kbOsf712rJ4/video

  Funny BeeFunny Bee4 giorni fa
  • Shume potpuri e perzgjedhur kombinim i dy zerave. perfekt

   laskin riubnlaskin riubn4 giorni fa
 • Respekt per dyt bravo na knaqet

  Blendin FejzullahuBlendin Fejzullahu4 giorni fa
 • Shum bukur

  Bahrije BytyqiBahrije Bytyqi4 giorni fa
 • Dy Legjendat e Muzikes,kombinim shume i bukur. Rrespekt per te madhen Leonora Jakupi dhe te madhin Asim Gashi.

  Agron OsmankaqAgron Osmankaq4 giorni fa
  • @NA SA Ani de une mutin e bona ti shko haje.!! hehe

   Agron OsmankaqAgron Osmankaq11 ore fa
  • Mut e ki ba me ket komment. Legjendat jan ndryshe

   NA SANA SA11 ore fa
  • Ooooo

   Aferdita AzemiAferdita AzemiGiorno fa
 • Lum drenica qe tka

  Eduard EduardEduard Eduard4 giorni fa
 • J

  fatmir zakovafatmir zakova4 giorni fa
 • Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

  Ксения БелоусКсения Белоус4 giorni fa
  • Ti ke met me na kallxu qka me kshyr na

   drita 1212drita 121223 ore fa
  • Woher kommst du?

   Bashkim ThaqiBashkim Thaqi3 giorni fa
  • ummmmiko

   Arlinda MalokuArlinda Maloku3 giorni fa
 • Veq shkijet e pevačicat me za Cece e Dragane bajnë dislike këtu.

  Nucika FushaNucika Fusha4 giorni fa
 • Allahu te bekoft o Asim Gashi se bukur ja thu kenges

  fabion fabionfabion fabion5 giorni fa
 • Weee Dueti I pare qe dominojn zerat e jo ajo muzika cingi lingi krejt e njejt ,,Ju lumt jeni fantastik

  MrJaman90028MrJaman900285 giorni fa
 • Shume jevgji paska kosova...na mbytet...ku jan shqiptaret??? U lodha tu sho jevgji dhe kulturen e jevgjive. Ne dumi artin SHQIP!!!!!

  Sara KessSara Kess5 giorni fa
 • Bravoooo 🇦🇱🇺🇸

  Leo LeoLeo Leo5 giorni fa
 • 🇦🇱🇦🇱😭😭🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Jashar KimsulejmaniJashar Kimsulejmani5 giorni fa
 • Nur für leute die deutsch können.. albaner verarscht kurden mit frauen stimme . itworlds.info/round/f3V6k52lf9ylnog/video 😆

  Fixxie HartmannFixxie Hartmann5 giorni fa
 • 💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Cal WizzarakCal Wizzarak5 giorni fa
 • Shume potpuri e perzgjedhur kombinim i dy zerave. perfekt

  Yllka BajramiYllka Bajrami5 giorni fa
 • Super super bukur!!ju knoft zemra!!😘👌👏👏👏✨✨❤️❤️

  Flora TemouFlora Temou5 giorni fa
 • Shum shum mir prom jam myt tu kcy me ket muzik.

  Bujar LuzhaBujar Luzha5 giorni fa
 • Asimi shume zerin e bukur😍😍 Leonores zeri nuk po i shkon. Ma mire knoj une

  Elina ElinaElina Elina5 giorni fa
  • @Daorsa Orsa nuk e ka zerin per ket lloj te muzikes, nuk po i pershtatet. Mendimi jem sidoqoft

   Elina ElinaElina Elina5 giorni fa
  • S besoj! Hajt kno niher!

   Daorsa OrsaDaorsa Orsa5 giorni fa
 • Shume bukur te dy por na ka marr malli per krijimtari te re !

  1superlovefire1superlovefire5 giorni fa
 • Nje dyshe fantastike si ju - 2021 sbesoj ma qe ka me pas,Si Leonora ashtu edhe Arsimi superrr Zërin super Kenget Kolazh i kompletuar Leonora 🌟🌟 jeee

  Wiener NeudorfWiener Neudorf5 giorni fa
  • Asimi jo Arsimi😊🙏

   Daorsa OrsaDaorsa Orsa5 giorni fa
 • Fantastik ,të mrekudhueshëm

  Agime VelijaAgime Velija5 giorni fa
 • 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻🎙🎹🎷🔥🔥🔥❤️

  Sadiku SadikuSadiku Sadiku5 giorni fa
 • 😭😭😭😭👸👸👸😭😭😭👸👸👸👸👸😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Ambeta SkenderiAmbeta Skenderi5 giorni fa
 • Ky si magjup esmerli, ngjyren emir po shkon me Blondine

  Florian GashiFlorian Gashi5 giorni fa
 • ooo 100 here e ndegjoj kete kang ju kendofshin zemrat përhere bravo za bilbila♥♥★★

  reyann 02reyann 025 giorni fa
ITworlds