Fjalët e ndjera, nga surpriza, bëjnë Anën të qaj - Përputhen 27 Tetor 2020

27 ott 2020
938 951 visualizzazioni

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Commenti
 • Fatjoni 🦁👏🏻

  Berat JanuzajBerat Januzaj3 ore fa
 • Un se di qa ka lyp ky kosovari aty ne mes te shqipetarve a pak ka femra ne kosov vetem ka shku te shoh te shqiperis

  Baskia humoristi officialBaskia humoristi official18 ore fa
 • nuke mirren ora kur se dashurun

  Naim GashiNaim Gashi3 giorni fa
 • O heq ket beartin pej emisoni Qa shiko shtrembet ai kush i ka frik ati P...i Respekt per qunat sidomos per fatjonin 🤙👍

  Herolind KrasniqiHerolind Krasniqi3 giorni fa
 • Dhurata nuk kthehet o arian

  Altin GashiAltin Gashi4 giorni fa
 • Arian ke te drejt kur thua si marrin dhurata aç kollaj kto goca shiptare Ana nuk duket e sinqert i do gjerat siq do vet fundi jep shemtim nese ke nji femer te atill ne jet.

  L ML M6 giorni fa
 • ky Bearti duhet te ketë mungu ate dite kur osht msu germa ‘A’ ne shkolle 😂

  Erblin RracajErblin Rracaj6 giorni fa
 • Marisi esht gay

  Albania IdiocracyAlbania Idiocracy7 giorni fa
 • ana :pulapula123

  arber gamingarber gaming8 giorni fa
 • Po shqipja ne ca emison largohet

  isabell queenisabell queen8 giorni fa
 • Si pranojn dhurata pa kur far kuptimi femer marrse deris sa are nuk e she si person qe deshiron ta kesh ose qe sta don zemra pse Ta marresh dhurat kaq te shtrejt un per veti Se kisha pranu kurr.

  Ferrari AktivFerrari Aktiv9 giorni fa
 • o fjorela o rosak

  inner childinner child14 giorni fa
 • Mevlani dhe Ervini cuna njesh per momentin

  Burak A&JBurak A&J18 giorni fa
 • Oo izet nale pak se vec ti po flet.... mos u plaksh kurr mevlan 😂😂👏🏻

  Burak A&JBurak A&J18 giorni fa
 • Hahahahaha mos i jep zor

  AKZ ARDIAKZ ARDI19 giorni fa
 • the krahu andit kthehet perseri te shpatualla eminit

  cloudyoongscloudyoongs21 giorno fa
 • Qka ka kjo Ana o zott

  Arian MujaArian Muja21 giorno fa
 • Ju lutem beni subscribe 🙏

  Albanisches BlutAlbanisches Blut21 giorno fa
 • ana i mere te keqen pules ska shance me pulat e fshatit ah ngjasn mmme pulat e korentit 2000 mij lekshe

  mister sajmomister sajmo22 giorni fa
 • Marisit po i duket Ana si Anjshtajni 🤣

  Asgje Dhe GjithckaAsgje Dhe Gjithcka22 giorni fa
 • Ana ti je goca me e mire un te kam ndjek kudo dhe para se te hyje ne emisjon dhe un di cdo gje rreth teje dhe sa per komentet negative qe bejn njerzit mos e rruj hic se nje avaz kan keta me falni per fjalorin

  Kaltrina PeraKaltrina Pera22 giorni fa
 • Ky Arjani ma shpif per cdo gje E kundershton fatjonin e ka inat kush mendon se duhet olti curri ktu hy esht shum kot Asgje nuk di te bej😡

  Anna AnnaAnna Anna23 giorni fa
 • 👏👏👏

  FF LINDIFF LINDI23 giorni fa
 • Ne Shqiperi ka mbi 1 mije opinionist midis këtyre Arjanin gjetet

  Shpetim GogaShpetim Goga23 giorni fa
 • Meqka me qent 😂😂😂

  Leonard KoqakLeonard Koqak23 giorni fa
 • Ana më pëlqe më shumm je yllë bote të du shumëë kamë qefë të të sho nga afërë edhe që të nho ma shunë nga ty super femere 😉😉😉

  Pranveraduja DujaPranveraduja Duja24 giorni fa
 • Uuuuaaauuuuu ti e ke emrin turpiiiiii o dhie shpifur

  Z bZ b24 giorni fa
 • Ju jeni pa buksa morto di fame

  Z bZ b24 giorni fa
 • si eman dhuraten qe nuk e dashuron

  Naim GashiNaim Gashi25 giorni fa
 • vetem me largu nga studja

  Naim GashiNaim Gashi25 giorni fa
 • Ore gjithe keto dhurata e fjal te medha qe thuhen ktu ,ti besh dhurata e fjal te mirat edhe arushes dikur do te doj.Edhe ça jan ato budallalleqe qe flet ai Arijoni ( kandidati) budalla i madh. Nejse Tea duket bukur si gjith (Shpresoj mos ta shof gruaja komentin per Tean 🤣🤣🤣)

  Leart HLeart H25 giorni fa
 • oj anna pse bohesh aktore pse nuk e thua un e dua fatjonin

  DakiDaki25 giorni fa
 • Bearti: mes I jep zorr

  BI BTSBI BTS25 giorni fa
 • fationi : ehuuuuu beatri : mos i ep zor hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

  Ajla BlakajAjla Blakaj27 giorni fa
 • Ana:metafora "luanesh"i pelqen por metafora "pul" jo se nuk di te bej vez 💆‍♀️💆‍♀️💆‍♀️

  Kern CostelowKern Costelow28 giorni fa
 • Si mund te pranosh nje dhurate nga dikush qe nuk ke interes ? Nuk e kuptoj ! Arjani ka shume te drejte kur thote qe dhurata simbolizon diçka, nuk mund thjesht te pranosh nje dhurate e pastaj t'i drejtosh kurrizin personit qe te ka bere dhuraten, qofte dhe per t'i kerkuar falje per cfare jane keqkuptuar keta te 2 nr fillim🤷‍♀️ ! Ketu vihet ne pah materializmi i disa femrave shqiptare sot, ne momentin qe dikush i ben nje surprize dikujt tjeter, kthejne faqen direkt ! Çfare tregon kjo ? Qe jane femra pa karakter dhe personalitet, qe nuk kane lexuar nje faqe libri ne jeten e tyre (perveç Teas sigurisht) dhe bejne si te zgjuarat e shekullit ! Kjo Fjorela vetem 2 llafe di, "qe kshu - dmth" 🤦‍♂️ ! Sigurisht dhe te haje çfare t'i dale perpara, a thua ka shkuar per te ngrene ne emision 🍗🍗 😋😅😅 !! Bores do t'i kerkoja te kishte pak me shume respekt per opinionistin, sepse ai nuk eshte ndonje shok apo vlla qe t'i drejtohesh me ate ton te larte zeri, nese nuk mundesh t'a drejtosh siç duhet emisionin, shko bej ndonje gje tjeter qe e ben me mire, jo prezantuesen 🤨🤨🤨 ! Tea mbetet me e mira aty brenda, kam shume respekt per femrat qe dine te artikulohen dhe te flasin aty ku duhet ! Duket qe lexon shume, bravo te qofte 👏👏👏 😊😊😊😊 ! Jane te rralla femrat si Tea sot 🙄🙄🙄 !!!

  EsmeraldaEsmeraldaMese fa
 • ana paqen se pranon ama dhuratat po ! hehe

  Dea DeaDea DeaMese fa
 • Respect Beart.. "Mos jep ze" Te lumte. 💪🤟

  Ervis 530Ervis 530Mese fa
 • Arjani Anes: Meqe je raciste me pulat, tani dukesh si thelleze :))))))

  Irisi MilloIrisi MilloMese fa
 • Maris me Anen nuk mund ta ulësh asnjë minut ore byrazer por duhet ta mbash lartë përherë! Ti je i sinqertë por Ana është dhelpër plakë kujdes!

  Aliasi OpajAliasi OpajMese fa
 • Mos u idhroni Emini do ua mar Anen

  Bekim zejneliBekim zejneliMese fa
 • Sa mirë po dika me Rrejt Ana qr hahahahahahha

  Sabit PajazitiSabit PajazitiMese fa
 • Kristina ChristKristina ChristMese fa
 • Si pazar me qene bla bla bla 4 vet flasin nuk degjojne njeri tjetrin me radhe nuk miren vesh ca thon bo bo booo cfar kulture 00000000 💩💩💩

  saliji merxhansaliji merxhanMese fa
 • Spaska karakter ky Marisi leshit

  Mia AliMia AliMese fa
 • ana me duket qe arjani qenka dashurar me ty u be xheloz per ty ti je vertete nje vajze e mencur e shkathet dhe nuk te sulmon pa te drjet bravo per kete qe je dhe lum prindit qe tkan rrit kan nje vajze si ty

  bledar avdiubledar avdiuMese fa
 • Ketu po. Bravo Arjan. Ke te drejte per dhuratat

  nairda krujanairda krujaMese fa
 • Kjo Bora ala se ka kuptu pozicionin e puns vet qe duhet te jet neutrale.Komenton e bertet ne menyr shume ordinere pa pik kulture.Drejtuse programi ma cop cop se man mend historia 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Moza BuzukjaMoza BuzukjaMese fa
 • Keshtu jane koqovaret bejne si te forte.Arjan mos e mbro kot beartin

  Zabit KasaZabit KasaMese fa
 • Bjerini qylit vajza me leshkot e studios

  nairda krujanairda krujaMese fa
 • O Arjan sa skuth i shemtuar je.

  nairda krujanairda krujaMese fa
 • Nga gocat maesinqerta dhe pa edjallzuar oshte tea ciao mera itali

  Qazim MeraQazim MeraMese fa
 • Nice

  ELIANA SYKAJELIANA SYKAJMese fa
 • Ana duhet te perjashtohet nga emisoni pershkak se bullizoi ndaj beratit ti je gay ti je I keq shko flej me djem! ANA ESHT FALC U HY ATY PER FAM! PSE shqpja me perjashtu e jo ananen??

  ELENA Toys and FunELENA Toys and FunMese fa
 • Mir e ka fatjoni si lepur osht ky arjani ahahahhahahaah

  FF. TAQO YTFF. TAQO YTMese fa
 • Shum acaruse kjo Bora

  Zyla EleziZyla EleziMese fa
 • ANA O PIQKE DHIE

  Zeli KZeli KMese fa
 • Ana o shpifsire

  Zeli KZeli KMese fa
 • O Ana o shpifsire

  Zeli KZeli KMese fa
 • Fiorela shumë e cekët në mendime provinciale e thekur thjesht femër imazh

  Bigboom ShakaloomBigboom ShakaloomMese fa
 • Edhe çunat duan dhurata😂😂😂😂😂😂😂 do ju bej Shqipja dhurata te gjithve 😉😂😂😂

  Lusi LusiLusi LusiMese fa
 • Dhuratat edhe mbreti qe esht mbret i pranon dhe Ana bravo nuk e ofendoi djalin sepse ai e beri ni gjest te mir per respekt 👍👏😍

  Lusi LusiLusi LusiMese fa
 • I gjithi populli: dhuraten e pranon dhe mbreti Fjorela: dhuratat edhe mbreti i pranon.🤦‍♀️🤦‍♀️

  Anxhela ValisiAnxhela ValisiMese fa
 • Ky Arjoni eshte idjot mek mek mezi flet Tea e shtirur Ana femer e degjeneruar ben si e zgjuar shume

  Greta LepuriGreta LepuriMese fa
 • Pershendetje te gjith suportuesve te mij, ky eshte kanali im ne youtube do jua dija per nder neqoftese do te me benit subsciribe, klikoni ne foton time dhe beni subscribe. FALEMINDERIT!

  Andi Sh2Andi Sh2Mese fa
 • kurse Arjani duket si lepur nga andej nga posht...papapapap ....hahahahahhaahah... ooo fatjon legjenda!

  Suhejb QazimiSuhejb QazimiMese fa
 • Pula on 🔥🔥🔥

  Badboy AlbaniaBadboy AlbaniaMese fa
 • Je me shalen e anes (Marisi😂😂😂)

  Grisi AfmatajGrisi AfmatajMese fa
 • Hi

  Lola ReciLola ReciMese fa
 • 40:02 Oo Izet ndalee 😂😂😂😂

  H AH AMese fa
 • Ana e beri te njejten sjellje me Beratin qe Shqipja beri me Gracianon dhe e detyroj Beratin ti thote: "Thirrum.nje nate, e provojme" I vetmi ndryshim ishte se Ana ishte me ne kontroll se Shqipja!

  Dije BerdynaDije BerdynaMese fa
 • 3:45 lottt 🤣🤣🤣

  Serxho TroksiSerxho TroksiMese fa
 • 4:49 Reagimi i Fatjonit esh PERLË

  H AH AMese fa
 • Kam 1 jave qe mendohem:"Cfare qenie mitologjike eshte ky mirditori😎".🤣🤣

  missymarsi redmissymarsi redMese fa
 • Ana kur tdale naj dit ndeklarat tna tregoje kush vrau azem hajdarin. Ca spo dika🤣

  alb fightalb fightMese fa
 • O Bora... pse kerkon te kthehesh ne Gare

  Po QifjaPo QifjaMese fa
 • Ariani sa filozof

  Gold GoldGold GoldMese fa
 • Ti je nje pul varikarse Ana

  Ks BurreliKs BurreliMese fa
 • Bora nuk je per te prezantuar kete program .

  Shkumbin VishaShkumbin VishaMese fa
 • Nase nje femer prano nje dhorat nje djalit enuk asht idashri asht krejt pa lidhje

  Velipoje ShkoderVelipoje ShkoderMese fa
 • Turp Bora turp te gjith ne studjo qe flisni ne ate menyr me Arjanin per respekt moshe te pakten po ku njihni mosh ju njerez pa edukat pervec Teas .

  vincenzo Bajraktarivincenzo BajraktariMese fa
 • fatijon mos u kap me kosovar rri ma mir e ki se nuk perlahen me fjal kosovart 😂😂😂😂😂😂😂

  Fatlum AhmetiFatlum AhmetiMese fa
 • Komentin Ariaanit /PuLa😂😂

  Engli KuciEngli KuciMese fa
 • Fatjoni ra ne usta ste fal ai Bearti

  Engli KuciEngli KuciMese fa
 • fatjoni mu dhi nstudio anna shkon e fshin edhe ju thot “as nuk i vjen era”

  Dark FantasyDark FantasyMese fa
 • Gjithkush: gugtzesesrvub Mevlani: nale o izet 😂😂😂

  Arta AhmetiArta AhmetiMese fa
 • Mevlani ,Fjoreles:Ato mandarinat ishit te mira? Fjorela:perfekte, un kur dal ne takim i shijoj te gjitha, djalin, takimin ,ushqimin 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Kjo e ka mendjen te ushqimi prz Kjo mezi pret te bj takimin qe te haj ndonje gj e shkreta

  Kristina BanaKristina BanaMese fa
 • kjo fjora esht qir qe 10vjec

  Dashuri FitimtareDashuri FitimtareMese fa
 • nga i gjeni kta sdromsa 😂

  Dashuri FitimtareDashuri FitimtareMese fa
 • Programi pa Shqipen eshte BORING

  Unmasking FoolsUnmasking FoolsMese fa
 • Shqipee kthehuuu

  aldin dullovialdin dulloviMese fa
 • I mjer Arjani me kan ka te beje

  Altrim IbishiAltrim IbishiMese fa
 • Ana ka ren brenda me Fatjonin e rri ne emision kot qe ta perqafoj mbas date-eve qe ben me cunat e tjer

  IsraIsraMese fa
 • Të qajë *

  Report IgReport IgMese fa
 • Shqiptart i perdorin dhuratat vetem per te korruptuar njerzit se e kemi ne gjak. Dhe femnat i bien qylit si gjithmone po si nuk ja dergoj askush nga meshkujt nji K..... artificial femrave ta shohim a do ta pranonin dhuraten😉

  Esmerald PrendiEsmerald PrendiMese fa
 • Shum e poshtr eshte ana nuk thot Faleminderit Maris Prr Dhuraten Po thot Do Me Bente Pershtipje Nje Or E Vogel Ncncncnc Do e do Vajza Smeritojn As Gjee Jo Or Dhe Por as gje tjeter

  benita masllanibenita masllaniMese fa
  • Po si ashtu si kshtu ela pa koment djalin pr zotin

   benita masllanibenita masllaniMese fa
 • Ariani mire eka de pse me pranu dhuraten si shpres diqysh mi dhan pom doket😏

  Mile SweetyMile SweetyMese fa
 • Vendosni komunikim njejes jo tu fol si tufa pulash dhe nuk Merren vesh

  FR3 KlausFR3 KlausMese fa
 • Mos i Jep Zor 😂😂😂😂

  benita masllanibenita masllaniMese fa
 • Te iki tea

  Aldo VrapiAldo VrapiMese fa
ITworlds