Gold AG - Tornado

19 nov 2020
312 349 visualizzazioni

goldag.fanlink.to/Tornado
@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
@Gold AG - Tornado
Connect with Gold AG
Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | instagram.com/arianagushi/

#GoldAg #ONIMA #Tornado

Commenti
 • Rrespekte nga Tërnoci madhë

  Jahi Gashi GuritJahi Gashi GuritOra fa
 • Pa femra ne spote pa droga pa budallalleqe Bravo Gold AG je numer 1 ne shqiptari Respekt te perzemert nga tirana Rroft Shqiperia Etnike Shqiperi kosovë Iliridë 👐

  seeriu ciihyseeriu ciihy3 ore fa
 • Dardania zemra e Shqiperise,Kosova eshte Shqiperi.

  AlbgamingAlbgaming4 ore fa
 • Ska rendesi tematika kur kenga nuk kendohet ashtu si duhet dhe nga kush duhet!

  DN5 02DN5 024 ore fa
 • Arian agushi I nderum qofsh qe na e dridh zemren me kenget tona Edukoni bre nena djemt e cikat per atdhe se asnji skemi pervec njeri tjetrit 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Trupja_Hoxha ARIMSEBTrupja_Hoxha ARIMSEB10 ore fa
  • Na rrofsh bethen gold kakaa

   seeriu ciihyseeriu ciihy3 ore fa
 • Greetings from Dalmatia Cro 2 Republik of Kosova . HVO 🤝 UCK 🇭🇷🇽🇰

  Ante GotovinaAnte Gotovina10 ore fa
 • Dislike kan boe grupi i berat buzhalles udbasht dhe shkijet 🖕

  Drini Brig 125Drini Brig 12512 ore fa
 • Kur vjen bashkpunimi me Shalianin

  Endrit ShalaEndrit Shala20 ore fa
 • Ultara Nacionalistat Shqiptar. 👇

  Kim RamaKim Rama21 ora fa
 • I vetmi djal qe u kendon trimave! Respekt per ty Arian!

  beedsj roiuebeedsj roiue21 ora fa
 • nese ju qe jepni dislike per Gold Ag " jeni shqipatre harram u qoafte gjuha shqiper qe keni mesuar" love Gold Ag love Shqiperi love kosove...!

  Ajet AllidriAjet Allidri23 ore fa
  • kjo po qe ja vlen te shikohet: itworlds.info/round/cmN-kbOsf712rJ4/video

   dueeh nyyudueeh nyyu12 ore fa
 • Gold ag bone be tlutem nje kenge per albin kurtin

  ItsAlboItsAlboGiorno fa
  • Bravo Gold Pse nuk qet Një Këngë per Strategun E luftes Bekim Berishes ABEJA

   dueeh nyyudueeh nyyu12 ore fa
 • Rrespekt

  Lorent IslamiLorent IslamiGiorno fa
  • kjo po qe ja vlen te shikohet: itworlds.info/round/cmN-kbOsf712rJ4/video

   beedsj roiuebeedsj roiue21 ora fa
 • "O pasha zotin per kete dite djalin e kam rrit" Komandat i pa harruar Qoft kujtimi jot ibrahim mazreku Sot fal ktyre trimave jemi te lire ❤❤❤❤❤❤ I love Albania I love Kosovo baby

  Gentian HysaGentian HysaGiorno fa
 • Te knoft zemra gjithmone Gold G 🇦🇱👏👍

  chding zuurechding zuureGiorno fa
 • ❤️❤️❤️

  ShqipronShqipronGiorno fa
 • Allahu te shperbleft o me i miri shqiptaris Mashaallah Allahu te bekoft e ti shtoft miresit Amin🤲🤲🤲Lum nena qe te ka e qofshi me jet te gjat Jarabi🤲🤲🤲

  huttio srreuhuttio srreuGiorno fa
  • Bravo dhe te kendoft ❤ keto keng do zene vend ne historine🇦🇱

   chding zuurechding zuureGiorno fa
 • Ku ka shqiptar qe sta don zanin ty 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👏👏👏

  Ajslin janiAjslin janiGiorno fa
 • Like 5 ore para se me dal kanga Ma i miri n'Shqiptari qai Arian Aga ❤️

  dueeh nyyudueeh nyyu2 giorni fa
  • Mshefi cicat se marre 🤣🤣🤣

   Kim RamaKim RamaGiorno fa
 • Na rrofsh bethen gold kakaa

  Hajzer ThaqiHajzer Thaqi2 giorni fa
  • Kurgjo e re , krejt njejt kang te vitit 1999

   huttio srreuhuttio srreuGiorno fa
 • Respekt ete kendoft zemra ghithmon Po ashtu respekt per Zotriun Alban Kastratin Qe kntriboj per heroin Lavdi Per jet

  Misin ZenunajMisin Zenunaj2 giorni fa
 • kush esht per Goldin 👐🇦🇱🇩🇪🇬🇧🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇺🇸🇬🇧🇩🇪🇦🇱Goldi🤴👐🇽🇰🙋‍♀️🙋‍♂️⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Goldi 🤴👐🇦🇱🇽🇰👐

  Marigona YlliMarigona Ylli2 giorni fa
  • Bosi

   dueeh nyyudueeh nyyu2 giorni fa
 • Shkijet po vijnë prej 4 anëve, nje siti ARBRI është komand tane...❤️

  Ditrin MuçajDitrin Muçaj2 giorni fa
 • Je kengetar me shum vlera 🇦🇱🇦🇱👋

  Mario GigiMario Gigi2 giorni fa
 • Shum je i pa par lum kosova qe ta ka 🙏🙏

  Ibadete CakolliIbadete Cakolli2 giorni fa
 • Bravo Gold Pse nuk qet Një Këngë per Strategun E luftes Bekim Berishes ABEJA

  Suad IseniSuad Iseni2 giorni fa
 • kjo po qe ja vlen te shikohet: itworlds.info/round/cmN-kbOsf712rJ4/video

  Funny BeeFunny Bee2 giorni fa
 • Dislike i kan bo veq ato qe jan serb... Gold 🥇💪💪

  Miri JetmirMiri Jetmir3 giorni fa
 • Sa e dua këtë artist

  Dorina MushiDorina Mushi3 giorni fa
 • Tlumt goja patriot i madh per kosov edhe per shqipr🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  U Ç KU Ç K3 giorni fa
 • GOLD AG respect 👍👍💪💪🇦🇱

  Xhemsi DaXhemsi Da3 giorni fa
 • Bravo dhe te kendoft ❤ keto keng do zene vend ne historine🇦🇱

  Ermal BashaErmal Basha3 giorni fa
 • Shum i dopt je sinqerisht lidhje lidhje me muzik ski

  ferizaj ferizajferizaj ferizaj3 giorni fa
 • ✨✌️🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Elton Tony SElton Tony S3 giorni fa
 • Kurgjo e re , krejt njejt kang te vitit 1999

  Fitim AjdiniFitim Ajdini3 giorni fa
 • Rrofsh sa Malet o Trim i Kti Vendi ❤️

  mrmrs mustafimrmrs mustafi3 giorni fa
 • Bosi

  fabion sertollifabion sertolli3 giorni fa
 • 🍺🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇨🇬🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  Eralb MazrekuEralb Mazreku3 giorni fa
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤👺

  Eralb MazrekuEralb Mazreku3 giorni fa
 • Zemra tknoft gjithmon

  Taulant LandiTaulant Landi3 giorni fa
 • Brravo

  Vin VVin V3 giorni fa
 • I vetmi djal qe u kendon trimave! Respekt per ty Arian!

  Poli CastellanoPoli Castellano3 giorni fa
 • hallall te qoft se je numer ni per kenget shqipe

  Fidani hoxhaFidani hoxha3 giorni fa
 • bukur kenga, as se njofta fillim mu duk si ushtar isisit

  ROMAN 3ROMAN 33 giorni fa
 • Kur po bon duet ma shum po dhez

  Osman HalimiOsman Halimi3 giorni fa
 • Nisha 🇦🇱🇦🇱🇱🇷

  Labi TotajLabi Totaj3 giorni fa
 • Nisha 🇦🇱🇦🇱🇱🇷

  Labi TotajLabi Totaj3 giorni fa
 • Nisha 🇦🇱🇦🇱🇱🇷

  Labi TotajLabi Totaj3 giorni fa
 • Nisha 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇱🇷

  Labi TotajLabi Totaj3 giorni fa
 • Hallall te qoft te knoft zemra gjithmon

  Valdeta XhihaValdeta Xhiha3 giorni fa
 • Bravo 👏👏👏🙏

  Horanlli HoranlliHoranlli Horanlli4 giorni fa
 • Bravo super kong. Hallall t qoft qumshi nonës 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Adriano VicenzaAdriano Vicenza4 giorni fa
 • 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🔥🔥🔥🔥🦅🦅🦅🦅

  Mirlinda BytyqiMirlinda Bytyqi4 giorni fa
 • Bravo Arjan Agushi je ma I miri ntanve❤

  Ronaldo CristianoRonaldo Cristiano4 giorni fa
 • Maj madhi nvend 😘rrespekt

  L. KosovaL. Kosova4 giorni fa
 • Qite ni muzik për Qadrak

  Erionguri 6Erionguri 64 giorni fa
 • Çlirimtaret UÇK jane te Pa Vdekshem Ata Jetojm me ne Jane te Gjalle e Vjene Era Arome Lirije 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Arben MorinaArben Morina4 giorni fa
 • 𝐌𝐀𝐋𝐈𝐒𝐇𝐄𝐕𝐀 𝐎𝐍 𝐅𝐈𝐑𝐄 ❤️❤️👐👐👐🇦🇱

  youtube gyoutube g4 giorni fa
 • Kush jane kta 96 te zgjuarit qe bejn dislike.

  ΕLA CERRIKUΕLA CERRIKU4 giorni fa
 • Ccbvcv

  Geni BunguGeni Bungu4 giorni fa
 • VISIT AND JOINED!!! tinyurl.com/girlbestmoment Make best moment in your day Thank's and have fun 😙

  Lyana ZackLyana Zack4 giorni fa
 • Lavdi deshmorit e arijan shendet Gzim e fat ne jete💪🇦🇱🇫🇷

  Ed EdEd Ed4 giorni fa
 • LIRIA KA EMER UÇK🇦🇱UÇK 🇦🇱UÇK 🇦🇱

  Albaboy KingAlbaboy King4 giorni fa
 • Always the best 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Preng KolaPreng Kola4 giorni fa
 • Zoti te bekoft Arjan 🤲♥️

  lela Kukajlela Kukaj4 giorni fa
  • Beni Subscribe kanalit tim ju lutem!

   Limi MeshiLimi Meshi3 giorni fa
 • Shiko më poshtë👇👇 Allahu trujt ty që hyre këtu like komentin pls

  Donart JetaDonart Jeta4 giorni fa
  • Beni Subscribe kanalit tim ju lutem!

   Limi MeshiLimi Meshi3 giorni fa
 • Rest in Peace 🙌🏻🙌🏻🙌🏻 Ishalla klipi i fundit se smjelet vdekja kshtuu❌🧢

  The PlungiThe Plungi4 giorni fa
 • Rrespekte 🇦🇱

  Enes SadikuEnes Sadiku4 giorni fa
 • GoldAG je shum i fort. Jom me ty ❤️

  Faton GashiFaton Gashi4 giorni fa
 • Очень красиво, но Косово это Сербия дружок

  Размышления Барона - Интервью с БарономРазмышления Барона - Интервью с Бароном4 giorni fa
 • Te lumte o golld se vertet golld je pom vjen mire shum qe kurr spo i harron luftetaret e lirise zoti te shperblevt per ket Miresi qe e ke o golldi krenohemi me ty 👍

  Kamberi HisnijeKamberi Hisnije5 giorni fa
 • Lavdi vepres se Ibrahim Mazrekut ( Tornado )

  Skender PacariziSkender Pacarizi5 giorni fa
 • !_

  Besnik VelijaBesnik Velija5 giorni fa
 • suksese ariangushi

  ajshe kallabaajshe kallaba5 giorni fa
 • Si qdo her Goldi👌

  erea05 ereaa05erea05 ereaa055 giorni fa
 • Bravo Gold Aga shum kenge e bukur ZOTI te rut 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏👏👍👍👍💯💯💯

  Neshat SadikuNeshat Sadiku5 giorni fa
 • Zoti t bekoft Gold ag

  wolf kukesiwolf kukesi5 giorni fa
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Azemi AlbionAzemi Albion5 giorni fa
 • 👑👑👑👑👑

  Toto rinoToto rino5 giorni fa
 • Ti je nje legjend e pa vdekur

  Salihi HoxhaSalihi Hoxha5 giorni fa
 • Gold ag

  Football HighlightsFootball Highlights5 giorni fa
 • Respekt per Kete Kengetar👋🏻

  Mijaz DurakuMijaz Duraku5 giorni fa
 • Gold.ag.telumt👍

  Selver AliuSelver Aliu5 giorni fa
 • Ma hangsh Karin haha

  Abdullah AbdullahAbdullah Abdullah5 giorni fa
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  lulet e vetmuaralulet e vetmuara5 giorni fa
 • Allahu te shperbleft o me i miri shqiptaris Mashaallah Allahu te bekoft e ti shtoft miresit Amin🤲🤲🤲Lum nena qe te ka e qofshi me jet te gjat Jarabi🤲🤲🤲

  Rexha DritaRexha Drita5 giorni fa
 • Bravo 🔥🔥🔥🔥

  Arlinda ThaqiArlinda Thaqi5 giorni fa
 • Bravo Gold mos ndrysho stil se do kohe ke pas nise mu bo shume falls edhe tash apet je kthy goldi vjeter😉😉

  fredeich Schönefredeich Schöne5 giorni fa
 • 🔥🔥👍

  Emine PulaEmine Pula5 giorni fa
 • Super Goldi ❤️🇦🇱

  Hide SelishtaHide Selishta5 giorni fa
 • Ndoshta ky koment nuk do te shihet kurr po like per Shqiperin dhe atyre qe iu fillon emri me O A B dhe E.

  Edip KaferiEdip Kaferi5 giorni fa
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤👑👑👑👑

  yutube alyutube al5 giorni fa
 • 🥰😄

  Tytan 777Tytan 7775 giorni fa
 • Zoti te dhent jet te gjat vllaj jon te pershendes nga Tirana

  Korab FeratiKorab Ferati5 giorni fa
 • 🇦🇱🇽🇰

  Syzana HysejniSyzana Hysejni5 giorni fa
 • DIBRA gjithmon per SHQIPNI ETNIKE dhe kockat do ua lejm armikut ne trojet e ILIRIANEVE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 #VDEKJE_TRADHTARVE

  Klod LamiKlod Lami5 giorni fa
 • ❤👍🏻

  Peter larssonPeter larsson5 giorni fa
 • Halla

  Trimi MazrekuTrimi Mazreku5 giorni fa
 • Ty or djal ska TORNADO qe te ndal, Bravoooo

  Kaprrolle DuruKaprrolle Duru5 giorni fa
 • O gold

  Xhemile MuqolliXhemile Muqolli5 giorni fa
ITworlds