Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)

3 feb 2021
3 221 008 visualizzazioni

#thirr #elvanagjata
Stream / Download
smarturl.it/thirr/spotify
smarturl.it/thirr/applemusic
smarturl.it/thirr/az
All other platforms : smarturl.it/thirr
Arranged By Darko Dimitrov

Licensing : getin@loudcommedia.com
instagram.com/elvanagjataaaa
facebook.com/elvanagjatazyrtare
twitter.com/GjataElvana

(C) 2021 Loudcom Media under exclusive license from EMM

Commenti
 • Kenga e vitit 2021 😰😰😰😰😰😰 😥😥😥😥😥😥

  AM13 AM13AM13 AM132 giorni fa
 • 👸🏻

  Gersi MerepezaGersi Merepeza2 giorni fa
 • Elvana 😍❤

  bodoti qwiubodoti qwiu2 giorni fa
 • Shume e bukur

  Suada BarciSuada Barci2 giorni fa
 • Love you so much ❤❤🙏🙏

  ardjan Hasanpapajardjan Hasanpapaj2 giorni fa
 • ♥️♥️♥️♥️♥️

  Romina GjataRomina Gjata2 giorni fa
 • Dashuri 🥰🥰🥰

  Herbal LifeHerbal Life3 giorni fa
  • ❤️

   bodoti qwiubodoti qwiu2 giorni fa
 • Muzika ime 🎶

  Herbal LifeHerbal Life3 giorni fa
 • Elvana 🌹

  Herbal LifeHerbal Life3 giorni fa
 • *Baby🖤*

  psychopath ¿psychopath ¿3 giorni fa
 • Elvana hits again 😍👏

  Stela LekajStela Lekaj3 giorni fa
 • Keng dhe ze qe te fut te dridhurat bravo Elvana thjesht perle kjo keng bashk me zerin tend magjik sa e ndjer kjo keng ♥️♥️♥️😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹

  Odeta OdetaOdeta Odeta3 giorni fa
 • Elvana është pasuri kombëtare!

  CassieCassie4 giorni fa
 • 💜

  Xhovana PreknicajXhovana Preknicaj5 giorni fa
 • THE ONE AND ONLY 🎵 ELVANA GJATA 🌹

  MWO Real EstateMWO Real Estate5 giorni fa
 • DIVA 🎶🖤🎵

  MWO Real EstateMWO Real Estate5 giorni fa
  • Dashuri je 🥰🥰🥰

   CassieCassie4 giorni fa
 • Masterpiece 🎵 Të Dua 🥰 ELVANA GJATA 🌹

  MWO Real EstateMWO Real Estate5 giorni fa
 • Muzika ime 🌹🎵❤️

  Music AlMusic Al5 giorni fa
 • ❤️

  Music AlMusic Al5 giorni fa
  • Bravo Elvana ...pak feministe ...

   minij hooiminij hooi5 giorni fa
 • ❤️

  Music AlMusic Al5 giorni fa
  • Amazing voice 🙏

   minij hooiminij hooi5 giorni fa
 • ❤️

  Music AlMusic Al5 giorni fa
 • The Queen 💎

  Music AlMusic Al5 giorni fa
 • Diva 🌹

  Music AlMusic Al5 giorni fa
 • Elvana 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  Music AlMusic Al5 giorni fa
 • I don't understand a word but I love this song. I love her music 😍 ps can someone tell what does her tatoo means?

  Adelisa MustajbegovicAdelisa Mustajbegovic6 giorni fa
 • 😍😍😍❤️❤️❤️

  Bessy BessyBessy Bessy6 giorni fa
 • Superstar ✨

  Tiarna TTiarna T6 giorni fa
 • THE QUEEN OF MUSIC 🎶 🌹🖤

  Arton AArton A6 giorni fa
 • LEGEND ❤️

  Herbal LifeHerbal Life6 giorni fa
 • Dashuri je 🥰🥰🥰

  Music AlMusic Al6 giorni fa
 • Diva 🥺🎶❤️

  Joy MekaJoy Meka6 giorni fa
  • G.O.A.T.

   bofooit gojobofooit gojo6 giorni fa
 • Elvana 💎

  MWO Real EstateMWO Real Estate6 giorni fa
  • Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

   bofooit gojobofooit gojo6 giorni fa
 • Amazing voice 🙏

  Dashamir CellinaDashamir Cellina6 giorni fa
 • Bravo Elvana ...pak feministe ...

  Jani GjoniJani Gjoni6 giorni fa
 • For everyone: Here's some queen material 💁‍♀️💘

  mikin liroumikin lirou6 giorni fa
 • ALBIN

  Valdete UrajValdete Uraj6 giorni fa
 • Elvana: Tkom thirr sa zoni mu ngjir. 🤦‍♂️: Nuk tkam nigju pz se po shikoja Perputhen.

  BESABESA7 giorni fa
 • 😘🥰

  Erdi AsaniErdi Asani7 giorni fa
 • Красавица!!!

  soinu foigsoinu foig7 giorni fa
 • ♥️🌹🌟

  Arbrona GashiArbrona Gashi7 giorni fa
 • Shum keng e bukur 🌺🌻🌺Suksese 🌹

  Lefterie ShinplakuLefterie Shinplaku7 giorni fa
 • Dashuri ti 🥰 Ylli i Muzikës ✨

  Music AlMusic Al8 giorni fa
 • I love this beautiful human being so so much 🥺💛❤️

  Music AlMusic Al8 giorni fa
 • Elvana gjata😱e paske qitur kengen te lumt😱😱😱😱😍😘❤❤❤

  lflf wdhfxj Rotterlflf wdhfxj Rotter8 giorni fa
 • Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

  soinhu foitusoinhu foitu8 giorni fa
  • LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

   mikin liroumikin lirou6 giorni fa
  • LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

   soinu foigsoinu foig7 giorni fa
 • G.O.A.T.

  TimCamiliTimCamili8 giorni fa
 • Diva e Muzikës 🌹 Zë unik 🎵 Quality music 🎶 Një dhe e vetme je ELVANA GJATA ❤️

  Music AlMusic Al8 giorni fa
 • O DASHURI TI 🥰🌹❤️

  MWO Real EstateMWO Real Estate8 giorni fa
 • Dashuri me degjim te pare

  Eda KociEda Koci8 giorni fa
 • A at

  Amela KAmela K8 giorni fa
 • The english lyrics for Thirr: I called you till I lost my voice I waited for you until my spirit hurt Because my world won't work for you My world is big for you My life is too much for you Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) Of life I didn't see Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) And then I left you Because you never loved me I wasn't born with you (we come from different cultures) Why don't you understand Oh lucky person Why can't you see That my world doesn't work for you My world is big for you My life is too much for you

  CarinaCarina9 giorni fa
 • Super kenger

  Emirjeta KoleciEmirjeta Koleci9 giorni fa
 • Se bota ime sben per ty! E pershendes dikon me Ket syper kang

  sacrifice Sh. N. O 007sacrifice Sh. N. O 0079 giorni fa
 • Shum keng e dukur elvana te lumt😀😍

  lflf wdhfxj Rotterlflf wdhfxj Rotter9 giorni fa
 • Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️

  zijuiy wttuyzijuiy wttuy10 giorni fa
 • 🥺🥺🥺 is beautiful

  Sidorela BAD_____GIRLSidorela BAD_____GIRL10 giorni fa
 • kang e bukur dhe zëri i mrekullushum si gjithmon the best elvana gjata ♡

  Linda AvdijaLinda Avdija10 giorni fa
 • LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

  bowen voowybowen voowy10 giorni fa
 • Asnje shenj asnje shenj jete se pash je talent Elvana like ai qe mendon si une

  Floriana HoxhaFloriana Hoxha10 giorni fa
 • E degjoj dhe lotoj...cdo germ me emocjonon. 😪😪👋❤️

  Fredi LupiFredi Lupi10 giorni fa
  • ❤❤👏👏👏

   opzz xsinopzz xsin9 giorni fa
 • Kryevepër ti dhe muzika jote o e rrallë 💎

  MWO Real EstateMWO Real Estate11 giorni fa
  • Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA

   opzz xsinopzz xsin9 giorni fa
 • 😍😍

  Lossy AbaziLossy Abazi11 giorni fa
 • Nuk e di pse por per mua eshte e vetmja kengetare orgjinale dhe e vertet!!!

  JoannaJoanna11 giorni fa
 • Elvana je unike..wirklich sehr schön..Love you🇦🇱🇦🇱😘 ❤🥰❤😘🇦🇱🇦🇱

  Donnie WienDonnie Wien11 giorni fa
 • Diva e muzikes ton 😍te dua❤️

  Agnesa annaAgnesa anna12 giorni fa
  • DIVA E MUZIKËS 💎

   bowen voowybowen voowy10 giorni fa
 • Elvana eshte Nona e muzikes😇😇😇😇

  ximi penguximi pengu12 giorni fa
 • Kenge super 💖💖💖💖

  ximi penguximi pengu12 giorni fa
 • 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

  Vlora AjvaziVlora Ajvazi12 giorni fa
  • Elvana është pasuri kombëtare!

   JoannaJoanna11 giorni fa
 • Gegend gut Wollny

  Deva BeganajDeva Beganaj12 giorni fa
 • 👍🏼👍🏼

  ela kurtiela kurti12 giorni fa
 • Incroyable voice 👌🏻

  Thomas De SousaThomas De Sousa12 giorni fa
 • Tkom thirr, Sa zoni mu ngjir T'kom prit Sa shpirti m'u mpi Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime, është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...dhe vetëm t'lashë Se kurrë s'më ke dasht Unë skam lind me ty Pse s'e kupton Ti, o njeri me fat Pse s'e shikon Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht 👍👍

  Anita NitaAnita Nita13 giorni fa
 • Please follow my friend Arel on Instagram she works so hard to become a stop motion artist: instagram.com/arelcrest/?hl=de . Have a wonderful dayyy!

  Aurell FerrugoAurell Ferrugo13 giorni fa
 • *Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA*

  Mirjado ZeneliMirjado Zeneli13 giorni fa
 • ❤❤👏👏👏

  Eda CekreziEda Cekrezi13 giorni fa
 • Zxcc

  Ergen ShiniErgen Shini13 giorni fa
 • Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️

  Eni EniEni Eni14 giorni fa
  • true

   BRUNO GJONAJBRUNO GJONAJ6 giorni fa
 • Melankolia në zërin tënd shkon në çdo qelizë të trupit tim, you're the only queen ❤️❤️❤️❤️

  hen kohen ko14 giorni fa
 • DIVA E MUZIKËS 💎

  Herbal LifeHerbal Life14 giorni fa
  • Bravo Elvana e ke qare

   bofooit gojobofooit gojo13 giorni fa
 • Aaahhhhh ta ha zemreeeennn elvanaaa 🥺❤️!! With all of your songs and your angel voice you give me peace upon my heart, you give me the feeling that I'm not alone with all the pain, you give me hope and let me see the light at the end of the tunnel!! May God all bless you and your beloved loves, I hope that all of you will receive the same love that you give to one another ❤️🌹

  nalaa ____nalaa ____14 giorni fa
  • 🎶

   bofooit gojobofooit gojo13 giorni fa
 • 👍

  Shpresa BerishaShpresa Berisha14 giorni fa
 • Elvana është pasuri kombëtare!

  DURO SDURO S14 giorni fa
 • kjo kang mi preku telat e zemres, me preku shpirtnisht

  kesulkuqja 98kesulkuqja 9815 giorni fa
 • U ktheve ku jan elvanatoret😍😍😍😍

  Girls QueensGirls Queens15 giorni fa
  • Bravo Elvana na kenaqe veshin te lumte 🙏🙏👏👏👏

   hen kohen ko14 giorni fa
 • 🥰

  blerta mehmetiblerta mehmeti15 giorni fa
 • *Good evening*

  Love Calming RelaxLove Calming Relax15 giorni fa
 • super

  kristina durdajkristina durdaj15 giorni fa
  • O Elvan 🎵... O dashuri 🥰 TË ADHUROJ DIVA ♥️ Mos mungo më kurrë kaq gjatë 🌹 TALENT 🎵✨

   bofooit gojobofooit gojo15 giorni fa
 • Love from Serbia! Beautiful song❤❤❤

  bofooit gojobofooit gojo15 giorni fa
  • 🤩🤩

   bofooit gojobofooit gojo15 giorni fa
 • 😭😭😭😭😭

  Sandra LameSandra Lame15 giorni fa
 • 10-10

  Sabrina HoxhaSabrina Hoxha15 giorni fa
 • 8⁴

  Eneo ToçilaEneo Toçila15 giorni fa
 • Ço

  Fashion Styl16Fashion Styl1616 giorni fa
 • 🎶

  Marek BaszyńskiMarek Baszyński16 giorni fa
 • Bravo Elvana e ke qare

  Rajdi BajraktariRajdi Bajraktari16 giorni fa
  • Hfghff6idf6uvc bffhnbfghxhuygddddŕrngsrtgv zvnxgbb cvcvcbxvfggf

   bofooit gojobofooit gojo15 giorni fa
 • Elvana je e papare

  Ismail KukesIsmail Kukes16 giorni fa
 • Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

  opzz xsinopzz xsin16 giorni fa
 • Elvana I love you so much you are perfect I love your voice from turkey loves to albania ❤

  Bulletproof XDBulletproof XD16 giorni fa
 • Bravo Elvana na kenaqe veshin te lumte 🙏🙏👏👏👏

  Viola ManoliViola Manoli16 giorni fa
 • Love your voice! Greetings from Bulgaria, such a lovely artist... im absolutely in love.. can’t stop listening.. keep doing well. WORLD STAR.. angel voice 👼

  EvgeniEvgeni16 giorni fa
 • Super!!!!!!😇💙💙💙

  Erjon ZhobroErjon Zhobro16 giorni fa
ITworlds