Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes

16 ott 2020
911 658 visualizzazioni

fanlink.to/BylbyliTropojes
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

@Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
Connect with Gold AG
Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | instagram.com/arianagushi/

Commenti
 • 😘😘

  Diart PanxhaDiart Panxha4 minuti fa
 • Gold AG Dhe Dava Gjergji Rugoves me Kosova Deçan Shqipertar 🇦🇱💛

  Digitalb TvDigitalb Tv21 minuto fa
 • Zemra ju kendofte Gjithcka bukur 😍Dava Gjergji ngelesh ikone fisnike e kenges shqiptare Shum suksese 👏🇦🇱🇽🇰

  madeinitaly shoesmadeinitaly shoes3 ore fa
 • 🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)

  Cal WizzarakCal Wizzarak9 ore fa
 • Lufta ka perfundu por krimi dhe hajnia po lulezon.

  Popcorn & ChillPopcorn & Chill9 ore fa
 • Jam Kuksian por Jam Njerz tmir fort Tropojant respekte

  Nexhmedin SylaNexhmedin Syla13 ore fa
 • Bravo🇦🇱🇽🇰👌!

  Afrim TurkajAfrim Turkaj17 ore fa
 • Ju knofte zemra sa bukur po e merrni jete e lumturi ne familjet e juja

  Besnik JakuBesnik Jaku18 ore fa
 • I love you❤

  Elona GogajElona Gogaj20 ore fa
 • That’s what you call a kenge per patriotism. Ju lumet goja te dyve

  Nori DemiriNori Demiri20 ore fa
 • Me beni subscribe ju lutem

  BaniOfficialBaniOfficial21 ora fa
 • Super ju lumt goja lavdi Deshmorve 👏👏🥇🥇

  Kujtim XhepaKujtim Xhepa21 ora fa
 • Ec aty o bishshshshshshsh

  ardian Dervishiardian Dervishi22 ore fa
 • Arjan agushi fjithmon kendosh , lum flamuri qe te ka vlla,ja ke lan vetit 🇦🇱🙏kshu bashkohen shqiptart. Gjithashtu ju gzoft zemra dava gjergjit ' nji kshillim shum kengetar po e hajn ne shpin tende kujdes ne shkup kem lindur dhe do vdesim 🤝

  t.v. 45t.v. 4522 ore fa
 • COk

  Roland ShkurtiRoland Shkurti23 ore fa
 • Shum kenge e bukur 😘😘🇽🇰🇦🇱

  erland xhelajerland xhelaj23 ore fa
 • Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪

  abbsnn coseabbsnn cose23 ore fa
 • Ty mor djal të këndo shpirti për Shqipri e Kosov je një patriot i pa shoq zoti të rujt ty dhe familjen 🙏🤗

  Aishe BaciAishe BaciGiorno fa
 • Zemra u kendoft !

  Stela YlliStela YlliGiorno fa
  • 👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬

   abbsnn coseabbsnn cose23 ore fa
 • Nr 1 😍😍

  Besmir HazirajBesmir HazirajGiorno fa
 • Ju lumte ai ze ...RESPEKTE...LE ta mare vesh e gjithe bota cdo te thote SHQIPERI .

  Kristo ZervoKristo ZervoGiorno fa
 • Nga Tropoja ne Berish Vjen nje keng Lirije Vjen nga Zemra Shqiperis Nene Vjen rreze Lirije..

  Yllius PrizreniYllius PrizreniGiorno fa
 • Bravo muzik e qellume 😍😍😍👏👏👏👏👏

  Albert LimaniAlbert LimaniGiorno fa
 • 2 💫💫Te 🇦🇱 !

  Anna StoneAnna StoneGiorno fa
 • Ferizaji🇦🇱 të dërgon të fala 💌 oj Tropoja trime🦅💥.

  Urim AzemiUrim AzemiGiorno fa
 • Superrrrrrrrrrrrrrrrtt dy ⭐⭐

  nsjznhs hsuznhznsjznhs hsuznhzGiorno fa
 • Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪

  Shauka HodanShauka HodanGiorno fa
 • TROPOJA KA QENE DHE DO TE JET KRENARIA E SHQIPERIS 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏

  Michele BallaMichele BallaGiorno fa
 • 😘😘😘😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Michele BallaMichele BallaGiorno fa
  • O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .

   Shauka HodanShauka HodanGiorno fa
 • 👌👌👌

  Jeton BajramiJeton BajramiGiorno fa
 • Arjan a bon me dit kur vjen ne deqan se tanaheret kom pas qef met taku

  Sali LokajSali LokajGiorno fa
 • Veç sali berisha ishte nkem me serbin e jo me Kosoven

  Gazmir DemaGazmir DemaGiorno fa
 • 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬

  Princ BerishaPrinc Berisha2 giorni fa
  • Princ6666

   Princ BerishaPrinc Berisha2 giorni fa
  • 🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤴🤝🤝🤝🤴🤴🤝🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴

   Princ BerishaPrinc Berisha2 giorni fa
 • Hallat te koft se ti je 1 edhe gjithmon ke me mbet ne heroj me kengen qe ke 👍👍

  Ena SeferiEna Seferi2 giorni fa
 • RESPEKT TE PA FUNT PER TY O VLLA GOLD AG PER 🇦🇱PATRIOTIZMIN🇦🇱 QE KE

  Lulzim BudiniLulzim Budini2 giorni fa
 • 🤝👍👌🏼🙏

  Ajshe DervishajAjshe Dervishaj2 giorni fa
 • Gold ag in milliyetçi arnavut duygularıyla prim kastığını düşünüyorum. İzlediğim klipleri beni böyle bir düşünceye itti yanlış olduğunu düşünen varsa bilgilendirebilir.

  Canan TezcanCanan Tezcan2 giorni fa
 • Tropoja zemra e kosoves 🔥🔥

  Mercedes-Benz Mercedes-BenzMercedes-Benz Mercedes-Benz2 giorni fa
 • Trradhtaret e Kombit Shqiptar me Dislike . Po ku ka sikur Zemra e Shqiptarise Tropoja Legjendare. Lavdi UCK

  Seb GashiSeb Gashi2 giorni fa
 • Si gjithemone Znj Dava Gjergji e pa pame RESPEKTE per ju e pa arritshme...

  SOPHIE XhakaSOPHIE Xhaka2 giorni fa
 • Love from America 🙏💖

  blueibabygirl07blueibabygirl072 giorni fa
  • @blueibabygirl07 Hello from Massachusetts

   Breaking PointBreaking Point6 minuti fa
  • @Breaking Point po e di Gheg dialect very thick 😂😂

   blueibabygirl07blueibabygirl0748 minuti fa
  • @blueibabygirl07 It’s the northern dialect, which myself can’t understand everything

   Breaking PointBreaking PointOra fa
  • @Breaking Point shum pak

   blueibabygirl07blueibabygirl07Ora fa
  • Do you understand any of this?

   Breaking PointBreaking Point11 ore fa
 • Golld Qenef Turceli Magjypi ,mohoj Shqiptarizmin per fene .Ti dote mbetesh padhaporta e flliqur per shqiptaret.Merr caklat dhe kput qafen dhe shko Talliban, se semeriton te jetosh ne Kisove.

  Halil CelajHalil Celaj2 giorni fa
 • E dua Kosoven e Shqiperin jam n gjendje pa fine dyshimi me dhane jeten per kto troje, por ti o Gold ag je interesgji per pare pi perdorshe krejt metodat edhe ne kete rast me ate kallash t drunit ,kurr sti ngoj kanget tua.

  Lion FrLion Fr2 giorni fa
 • O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .

  Lion FrLion Fr2 giorni fa
 • Brravo vlla kjo keng i shkon fatmir haklajt dhe trropojanve qe ben luft per kosoven

  Ani AniAni Ani2 giorni fa
 • Si doni me pa kangen ë Re t'Goldit hajdeni në Kanalin tem zyrtar Gzim Rexhepi edhe degjoheni para se me dal 🇦🇱❤ Ju dua shum fansat ë Gold AG's! 😍😘❤

  hoiy vinosahoiy vinosa2 giorni fa
 • ✊✊✊🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✊✊✊

  Tommy GojcajTommy Gojcaj2 giorni fa
 • goldo ag ❤ 🇦🇱

  Sedat KelmendiSedat Kelmendi2 giorni fa
 • DAVA GJERGJI ikona e muzikes gege . emer i gdhendur perfekt ne memorien e shqiptareve anembane . resp.

  mateo Danamateo Dana2 giorni fa
  • Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

   hoiy vinosahoiy vinosa2 giorni fa
 • MÜZİK GÜZEL BRAVO KOSOVA

  Murad KurteriçMurad Kurteriç2 giorni fa
 • #LAVDI Bylbyl Breçani.

  CEMO SHKUPICEMO SHKUPI2 giorni fa
 • Shuuuuum shum bukur te lumt dava por dhe kti ku ka knua me ty ini yjet e kombit ..zemrat e shqipes..ma bukur nuk ka kashkon ...❤👌😇

  Ermelinda LajcajErmelinda Lajcaj2 giorni fa
 • Kenga shqipe ta vlon gjakun 👍👏

  Mobiles Samsunga10sMobiles Samsunga10s2 giorni fa
 • Myte

  Igli MijaIgli Mija2 giorni fa
 • Shume kenge e bukur, respekt per te dy kengetaret tane te dashur qe na dhurojne dhe na bejne krenare duke u kenduar trimave

  Mario JanoMario Jano2 giorni fa
 • Kshtu ekemi pas adet ne shqipteret brez pas brezi

  sevdail sevdailsevdail sevdail2 giorni fa
 • Si gjithmone the best.👌👌👌👌☝️

  M-M markuM-M marku2 giorni fa
 • Respekt gold je ylli shqiptaris Respekt 👍👍

  Hoti BujarHoti Bujar2 giorni fa
 • Na bo naj kong per matianet,burrelin.

  erlis 24erlis 243 giorni fa
 • 😚🥰💎

  ema onuziema onuzi3 giorni fa
 • ✌💎

  ema onuziema onuzi3 giorni fa
 • ,

  Alberi GashiAlberi Gashi3 giorni fa
 • Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Besa PlakuBesa Plaku3 giorni fa
 • Sa bukur.ju lumte goja o yje.👏👏👏👏👏👏👏👏

  Ηλ.ελζ ελεζΗλ.ελζ ελεζ3 giorni fa
 • Zoti i rujt te gjithe shqiptart.

  vasil marashivasil marashi3 giorni fa
 • Ju LUMT goja RRESPEKT

  selimi fadilselimi fadil3 giorni fa
 • Flm gold qe ke respektu zonjen Dava gjergji ajo eshte e zonje e madhe respect per te dy zoti e bekoft kombin shqiptar

  Deti.EDeti.E3 giorni fa
 • Pershendetje Speciale per Tropojen Malsin e gjakoves

  dutoiu hourdutoiu hour3 giorni fa
  • 🇦🇱✌️

   misuyy fongmisuyy fong3 giorni fa
 • Shum e bukur kenga Bravo👏

  Luljeta GjeloshgjokajLuljeta Gjeloshgjokaj3 giorni fa
  • Shum bukur👍

   misuyy fongmisuyy fong3 giorni fa
 • 🇦🇱❤❤❤

  Valentina VValentina V3 giorni fa
 • Superrrrrrrrrr

  indrit totaindrit tota3 giorni fa
  • udhheq ket shqiptari

   dutoiu hourdutoiu hour3 giorni fa
 • Goldi si gjithmon👍

  Muli TimeMuli Time3 giorni fa
 • O gold aga mir ike vnu flokt edhe ti ne turki bravo

  Lulzim GashiLulzim Gashi3 giorni fa
 • shabsnçela

  Ramiz BibaRamiz Biba3 giorni fa
 • Ju kendoft zemra

  Artan GegaArtan Gega3 giorni fa
 • Nji KOMB 🇦🇱 🇽🇰 Nji GJAK

  DJ Skifter MistreciDJ Skifter Mistreci3 giorni fa
 • Respekt per te dyt këngëtart jeni te Mrekullushem 👏👏👏👏👏👏

  Xhevdet GashiXhevdet Gashi3 giorni fa
 • Ty të qofët hallall gjir i nanës.Të këndofët zemra gjithë jetën

  Osman RuçiOsman Ruçi3 giorni fa
 • Si ky djal lindin rrall.1 ne nje shekull

  Agim KopaniAgim Kopani3 giorni fa
 • Une di qe Dave Gjergji eshte Pukjane🤔🤷‍♀️😏?!

  Lili KarfiaLili Karfia3 giorni fa
 • O kosov zemer te kam

  viola olaviola ola3 giorni fa
 • Un jam nga Lekbibaj, Zona Nikaj - Mertur Hajde like giith Tropojant e tan Shqiptart ktu 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤🌹!

  bodoy euirbodoy euir4 giorni fa
  • Pershendetje or vlla nga mergimi mertur guri gjakova

   t.v. 45t.v. 452 giorni fa
 • Shum bukur👍

  shpetim sinanishpetim sinani4 giorni fa
 • 🇦🇱✌️

  Vlore HajdariVlore Hajdari4 giorni fa
 • Ju kendofte zemra shum bukur keni kendu per Kosoven

  Alfred kolaAlfred kola4 giorni fa
 • Lavdi deshmorve, juve ju lumt per ket kang kaq prekse, populli shqiptar gjithmon kadit mi mbrojt trojet e veta po udhheqsat tradhtar po e kthejn vendin permas, spo ka kush me udhheq ket shqiptari

  Me HejMe Hej4 giorni fa
  • Respekt per. Juve te dyt legjenda hallall buka Edhe uj te kosoves juqoft..

   bodoy euirbodoy euir4 giorni fa
 • Ju kendoft zemra ,dy zera te mrekullueshem🌹🌹

  JueltaNoel JueltaNoelJueltaNoel JueltaNoel4 giorni fa
 • Zoti te dhente jete se je PATRIOT o djale

  Juliana BakouJuliana Bakou4 giorni fa
 • Pa za te bukur kan vashat dhe burrat e Tropjes e Hasit. Rroft e qoft pergjithemon Shqiptarija dhe UÇK-ja. Ju pershendes nga zemra e Shqiptaris Kosov 🇦🇱👍🇽🇰

  Aty KetuAty Ketu4 giorni fa
 • Love love me

  lenc skuralenc skura4 giorni fa
 • Prshndetje nag Tetova

  Misim ShabaniMisim Shabani4 giorni fa
 • djemt tropojan te fjales e te pushkes 🇦🇱

  Gledi DushkuGledi Dushku4 giorni fa
 • itworlds.info/round/mHqqc7Vsjayaop4/video kiçe llomotit ..

  Valona Citty.007Valona Citty.0074 giorni fa
 • xhennet firdeus ne ahiret !

  mnika volimnika voli4 giorni fa
 • Dy Legjenda me ni Klip 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Engjell isakuEngjell isaku4 giorni fa
 • Lll o

  Jana krener Johana kenerJana krener Johana kener4 giorni fa
 • Respekt 🇦🇱🇽🇰🇧🇪

  hikmete bajraliuhikmete bajraliu4 giorni fa
 • Hallall se gjithmon #1👑🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  Fatmir DervishajFatmir Dervishaj4 giorni fa
  • Çfarë Zeri ka Dava bravo ju lumte

   mnika volimnika voli4 giorni fa
 • Respekt per. Juve te dyt legjenda hallall buka Edhe uj te kosoves juqoft..

  Avni HalilajAvni Halilaj4 giorni fa
 • Bravo ju rujt zoti

  Enver DemaliaEnver Demalia4 giorni fa
ITworlds