Profesori - Episodi 7 (i fundit) | NGOP.TV

1 apr 2021
176 949 visualizzazioni

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
instagram.com/ngopmedia
facebook.com/ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Commenti
 • -po mua me mban mend -pak nga bytha.😁😆😅

  Arsen JahoArsen Jaho6 giorni fa
 • lottttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttrttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

  ENOSUPER PRO PROENOSUPER PRO PRO13 giorni fa
 • Transballkanik😂😂😂

  Hip-Hop AVHip-Hop AV13 giorni fa
 • si transballkanik🤣🤣🤣

  irwinkachiirwinkachi14 giorni fa
 • Prsh nga kosova peja jam dek tu kesh me qit homor jeni numer 1🤣🤣🤣

  kuishiakuishia15 giorni fa
 • Diten grek naten shqiptar .

  Leo frostLeo frost15 giorni fa
 • 😅😅😅

  anxhela loveanxhela love16 giorni fa
 • Backla te hengt e te shkurtoft😂😂

  florian dautiflorian dauti16 giorni fa
 • Kush e don emrin me pa kete filem

  Eni HysaEni Hysa16 giorni fa
 • Xheni=EFI PIKOULA

  LENCI GOLENCI GO16 giorni fa
 • I bej thirrje ngopit qe te episode me politikanet tane.

  Agim QosjaAgim Qosja16 giorni fa
 • Ate e njoh un po’ ste njoh ty 😂😂

  MohanMohan16 giorni fa
 • Sa keq qe eshepisodi i fundit ky sepse kto videot me profesorin ishin shm gallat😂😂

  Gerti DemiriGerti Demiri18 giorni fa
 • Super

  Neki AgalliuNeki Agalliu18 giorni fa
 • Ciao selo do na mungosh🙁😂😂🤣🤣🤣

  albanian gamingalbanian gaming19 giorni fa
 • 👰🤵sz

  Delvina ElektronikDelvina Elektronik19 giorni fa
 • Bravo por dua fundin e nuse pashkes dhe macoku izi por e dubluar ne shqip

  Fabio MustafajFabio Mustafaj19 giorni fa
 • Fundi ?

  Ledjon XhambaziLedjon Xhambazi19 giorni fa
 • 😂😂Hahah sa kam qeshur “NA NXORE SYT ME ATO THITHKA “jeni njesha fare me keto serit e stathit e kini puthitur dyblimin vertet ,po fjalet ore si ja beni nga i gjeni ,vertet keni kaluar ne nivel dyblimi te hatashem shum te lart dhe vetem me zerin qe beni dhe fjalet qe shprehni jeni nje grup super dublanta te gjith stafit juaj ,na i shtoni jeten ,ju uroj te beni sa me shum te tilla dublime ,👏🏻👏🏻✨✨😂

  Tile LazTile Laz19 giorni fa
 • osa filma grek ka jepin

  Eminem MuzicEminem Muzic19 giorni fa
 • Po titulli i filmit origjinal, grek qenka?

  PetalyyBoyyPetalyyBoyy19 giorni fa
 • Jeni shum gallat 🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤

  FF BLECKFF BLECK19 giorni fa
 • Na kenaqet ishte super ky profesor selua🥰

  Anna annaAnna anna19 giorni fa
 • ore e niqi profesori si perfundim se na lat ne merak?pres pergjigje

  Festim D18Festim D1819 giorni fa
 • Hj

  Erlind MuqullariErlind Muqullari19 giorni fa
 • 10:20 haha me lot

  BS D E M O N E ' SBS D E M O N E ' S20 giorni fa
 • Gallat

  Gerald SulajGerald Sulaj20 giorni fa
 • Aman vazhdoeni se eshte gallla

  Gerald SulajGerald Sulaj20 giorni fa
 • Njisha fare😂😂😂😂😂

  Urim DemirxhiuUrim Demirxhiu20 giorni fa
 • Ngushellime per ZOTI maci

  Mateo RrungoMateo Rrungo20 giorni fa
 • ju lumt #NGOP 😘

  Festim KupaFestim Kupa20 giorni fa
 • O profesor po ti luan me goca

  Adelina EminiAdelina Emini20 giorni fa
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂

  Kristaq NushiKristaq Nushi20 giorni fa
 • o cuna adotabeni profesori episodi plot

  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REYLAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY20 giorni fa
 • Ate e njoh por nuk te njoh ty 🤣👌

  Luciano HoxhaLuciano Hoxha20 giorni fa
 • Aman ma thot njeri emrin e xhenit ne te vertet 😍😂

  Bruil KondaBruil Konda20 giorni fa
  • EFI PIKOULA

   LENCI GOLENCI GO16 giorni fa
  • Ah sa e kemi kerkuar or mik.

   MAYKOMAYKO19 giorni fa
 • Jeni njesha per zotin

  Global TaskerGlobal Tasker20 giorni fa
 • Mau😔💔

  Titan AL3XTitan AL3X20 giorni fa
 • Ju lutem nxirni episode te tjera jeni te mbrekullushem

  lori lorinolori lorino20 giorni fa
 • Ka dal

  Muli TtafaMuli Ttafa20 giorni fa
 • o sa lot ky episod i fundit 😂😂😂😂😂😂

  Eltjon łEltjon ł20 giorni fa
 • Love maçiii❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😭

  Serdi PengiliSerdi Pengili20 giorni fa
 • Njesha jeni🔥

  LegendaLegenda20 giorni fa
 • 🤣🤣😂

  Anastasia RokoAnastasia Roko20 giorni fa
 • Hallall kshu vazhdoni 👏👏

  lori lorinolori lorino21 giorno fa
 • Hahahahahahah sa kam qeshur ahahhahahahahahahaha🤣🤣🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

  Luis GamingLuis Gaming21 giorno fa
 • Dubloini filma e ketij aktorit sr jane shum te bukura

  Plateo MeLLoPlateo MeLLo21 giorno fa
 • "Dooo...qaj dhe shumë kjo plaka se do e mbyllim"🤣🤣🤣🤣

  Marçela shehuMarçela shehu21 giorno fa
 • qitni ma shum qisi seriale

  Orges MorinaOrges Morina21 giorno fa
 • Zorzopi i mutit😂😂

  ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅ21 giorno fa
 • Qenka maskuar si transballkanik 😂😂

  Alexander KbcAlexander Kbc21 giorno fa
 • Transballkanik 😂😂😂😂😂😂

  Rig DokoRig Doko21 giorno fa
 • Bhoooo lajm i keq,seria fundit

  Toni DaToni Da21 giorno fa
 • jen me te miret bravo njisha jeni🤣🤣💪💪❤❤❤

  MineSam CraftMineSam Craft21 giorno fa
 • Cuna jeni kapiona loddd desh theva brinjet 😂😂😂😂😂😂😂

  Denis StefaniDenis Stefani21 giorno fa
 • O Roz gatos emri i filmit

  GeriGeri21 giorno fa
 • Selo eshte episodi me i bukur qe km ndjekur 💯

  Aldo CockaAldo Cocka21 giorno fa
 • itworlds.info/round/pJucfKapmZh8kaI/video - filmi i rradhes

  Via LatinaVia Latina21 giorno fa
 • Bravo cunat e ngopit jeni të papar

  Visi TironaVisi Tirona21 giorno fa
 • Jeni me te paparet super super selo ngop-man skam fjal jeni me te miret, bravo punoni sa me shum...

  Ermal KoteErmal Kote21 giorno fa
 • 🤣😂keshtu vazhdoni

  Leonard ShehajLeonard Shehaj21 giorno fa
 • Si e ka emrin ky filmi

  Genci GenciGenci Genci21 giorno fa
 • me Selon super pune keni bo hallall jau boft zoti dhe sa me shum lek

  Endrjon CelaEndrjon Cela21 giorno fa
 • Po RDR 2 kur do vazhdoni prap?

  house gamehouse game21 giorno fa
 • Jeni me te miret 👑

  VideoShqipVideoShqip21 giorno fa
 • Permbledhjen de e bani?

  denis hasadenis hasa21 giorno fa
 • Jooo shpresoj te ket filma te tjer me Selon

  Komentatori UnikKomentatori Unik21 giorno fa
 • 😂😂

  illyrikumillyrikum21 giorno fa
 • Ik se t shkerdheva rropt 😂😂😂😂😂😂😂

  ERY KING GAMERERY KING GAMER21 giorno fa
 • Ehh mor burr iku edhe MACI e tani po iken edhe PROFESORI😭😭😭😭😭gjithsesi jeni me te miret faleminderit qe jeni per te na bere te qeshur

  SUPREME _FFSUPREME _FF21 giorno fa
 • Mos aman

  FREE FIRE ALBANIAFREE FIRE ALBANIA21 giorno fa
 • Jeni 1 e humorit ne Shqiperi

  Anime & GamesAnime & Games21 giorno fa
 • 🤣🤣🤣🤣👍👍👍

  Denis MecajDenis Mecaj21 giorno fa
 • Te mban mend pak nga bythet🤣

  IGLImIGLIm21 giorno fa
 • 😜😜😜😜

  Ana AnaAna Ana21 giorno fa
 • 😂😂😂

  Ana AnaAna Ana21 giorno fa
 • Erdhi Selua haha . Selo dekte mema per tya. Kush je ti moj kuceder? Kuceder unee? hahhahhaahhahhahahahaahhahhaha

  Gerthart MuhoGerthart Muho21 giorno fa
 • Jeni gjiganda

  Ardenal FerhatiArdenal Ferhati21 giorno fa
 • Shume flm per emocionet pozitive dhe buzeqeshjet qe na keni dhuruar! Ishallah suksese sa me te medha. Dhe sa me shume dublime dhe prodhime qe dhurojne humor

  Social GirlsSocial Girls21 giorno fa
 • Hajt Qirje te mbar selos se erdhi ne vete. (Me falni per fjalorin)

  Blue3agl3 GamingBlue3agl3 Gaming21 giorno fa
 • I ka Los shum bukur kto pjeset aktoret ,dhe ngopi ma ber nji duplim te perkryer

  Tony LikaTony Lika21 giorno fa
 • Keni hy nsevap me nacut o nacu rrespekte

  GucciGucci21 giorno fa
 • 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  Al Ks MercedesAl Ks Mercedes21 giorno fa
 • Kush je ti o kuceder HAHAHAHAAHAHAHAJAHAHAAH

  Arlind QokajArlind Qokaj21 giorno fa
 • Beni prap please

  Elsi SelElsi Sel21 giorno fa
 • Me gjith kto dublime ke qef me jua pa videot

  PRO iveDeviPRO iveDevi21 giorno fa
 • vish sytjena ti se na nxorre syt me ato thithka na qive nënën

  elvis xheloelvis xhelo21 giorno fa
 • Bravo! Me te miret!

  Klajdi HatijaKlajdi Hatija21 giorno fa
 • Hahahahaha

  stefan gergistefan gergi21 giorno fa
 • po pse e fundit o vlla😓

  golem harpgolem harp21 giorno fa
 • Hajde ma shpesh me ksi episoda se dekem me shok

  muzik 02 ALBmuzik 02 ALB21 giorno fa
 • Jeni unik ne llojin e humorit qe beni! Profesori dhe Murgu do mbeten dy super seriale! Shpresojme te kemi te tjera me selon 😂😂

  andi goxhajandi goxhaj21 giorno fa
 • Kam qesh me lot

  Klevis DakaKlevis Daka21 giorno fa
 • Vet vazhdoni me ksi si kjo me profesorin

  Shqip TVShqip TV21 giorno fa
 • 😂😂😂😂😂😂👏👏👏Jeni super me keto komedite e juaja bravo quna

  Arber SylaArber Syla21 giorno fa
 • Zoti lopic

  Mil RroshiMil Rroshi21 giorno fa
 • Perle! Shume faleminderit per te qeshurat qe na dhuroni. 🤗

  LoLeanderLoLeander21 giorno fa
 • me vertet mbaroj?

  Lorenco LorencoLorenco Lorenco21 giorno fa
 • Vana Barba..poli zeksi...

  Beso KutaBeso Kuta21 giorno fa
 • E paska me pllëmba si TV.

  NemesisNemesis21 giorno fa
ITworlds