Ekzekutohet brenda makines “i forti” i Shkodres| ABC News Albania

28 nov 2020
36 012 visualizzazioni

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:itworlds.info
#abcnews #abcnewsalbania

Commenti
 • Jo stekukan bash ifort jo

  Bhxjx VjxjBhxjx VjxjMese fa
 • Nuk ka të fortë në këtë botë se je i pasur sdomethene që je i pavdekshëm zgjohuni po vriteni për drogën

  Nardi BarooNardi BarooMese fa
 • Hala ka kshtu analfabetash ne shkoder qe e majne veten per trima Trimat kan shku per Lesh kahere

  CobraCobraMese fa
 • I forti Shkodrës thot... Ku ka të fort sot o daku Sot është plumbi i fort ta qi prillin e sames Kushdo qoftë të bëjnë të fortin se ka për ta gjet të semes 🤣 🤣 🤣

  Boss xatBoss xatMese fa
 • 🤣🤣🤣🤣🤣 Gazetare ME ME NIVEL TE ULET SE ATY NUK KA.PO GJITHEMON THONI I FORTI LESHIT .DHE NJI KALAMO TE VRET PO PATI KALASHINKOF.

  ela elaela elaMese fa
 • Ku ka te forte sot si te vrasesh te vrasin.

  selami hamzaselami hamzaMese fa
 • KAN NGEL VETEM TE FORTET NE SHQIPERI...SE ATA TE BUTET KAN IK ME VITE...PO SA TE FORTE PASKEMI PAS MER JAHU...POPULL I FORTE NE...NGELEM TU U VRA ME NJONI TJETRIN...KUDO DEGJON VETEM TE FORTE..PO ME ATA TE BUTET CA BOHET...

  Artin ArtiArtin ArtiMese fa
 • Kriminelet e radhes,se te fortit jane ata qe behen 100 vjeça jo ata qe mbajne pushke

  Memi MemMemi MemMese fa
 • I forti i hallit qe i ka ren. Po gazetare È bejne qimen tra.

  Niko BradaNiko BradaMese fa
 • Nëse policia do punonte e të parandalonte që në zanafillë çdo sherr , krim e tentativa kriminale , nuk do kishte as lëndime , as plagosje , as vrasje , as të fortë , as krime e banda , por policia me veprimet e mosveprimet e saj e më qëllim ka nxitur ato me llol lloj mënyrash duke përfituar e bashkëpunuar me krimin pasi gjithë sherret i kthejnë në tendera për vehten dhe " drejtësinë " , dhe sot kupola e policisë është më e pasur dhe më kriminale.

  Refail DhandiliRefail DhandiliMese fa
  • Po o shoku po...ik ne evrop ti...vidh e prit...meru me trafiqe te paligjshme.hy ne sherr me grupe te tjera...dhe vjen ne shqiperi me shpetu byt.. dhe kerkon ndihme nga shteti dhe policia...sa miljon shqiptar ke qe jetojn me djerse dhe nder ne evrope...hyjn si njerz dhe dalin si njerez nga shqiperia...askush si lun fijen e flokut...ktyre u bie byt.. ngushte nga pislliqet qe bojne..dhe vijn e falen ke policia shqiptare...i kerkon dhe llogari shtetit..pse nuk e mbrojti...se kam me ty.me kupto.

   Artin ArtiArtin ArtiMese fa
 • Iken te fortet se pjerth njeri se kush je sot ardhi dita ruaj bythen

  Enrik RushanEnrik RushanMese fa
 • Video koti ,pse nuk e shoqëron një gazetar duke folur ta marim vesh saktë çfarë ka ndodhur,duhet të hedhë fallë unë ta kuptoj ?? ,,gazetar koti

  Daniel dey LewisDaniel dey LewisMese fa
 • Paska pas Shkodra tan kto te forte e spaskena dit gja 😆

  Dori DreshajDori DreshajMese fa
  • Ka edhe tjer te forte. Ne Shqiperi nuk mungojn kriminelat !!

   L. BerishajL. BerishajMese fa
 • Ky iforti i shkodres ai i forti i vlores ai tjetri i forti i fush krujes e shum te tjer keshtu ku eshte shtepi?

  lule lulelule luleMese fa
 • Po kush ju ka then juve qe trimi nuk vritet,,kush ju genjen qe ai we vritet eshte lepur kush ju ka then se te jesh trim kenka e then te jetosh 100 vjet.,,,sa e lehte eshte te shkr nga telefoni e sa veshtir tja thuash tjetrit ne sy se je lepur,,,,ju keni qef te shifni filma por filma ponografik,,,,, 🎱

  Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaMese fa
 • Qfar titulli... Ekzekutohet I FORTI... ZOT o ZOT.. I FORTI nuk Ekzekutohet por shiqon vetem punen e vet punon Ndihmon FAMILJEN edhe ate qe ka nevoj.. Aj esht I FORTI... E jo njerz qe vriten per Gjana te Kota qe sndihmojn njeriun aj sesht I fort. Jo... Po sido qe te ket qen me dhimbsen se esht bir I ni NÉNÉ shqiptare

  Murat ZabeliMurat ZabeliMese fa
 • Po sa te fort paska shkodra per cdo person se kapet a vritet i forti shkodres qa jan kto medja kari

  Ilir LaskaIlir LaskaMese fa
 • nuk vut 1 titull tamam, i forti ky i forti ai sikur jeni pa shkoll

  DamianDamianMese fa
 • Kur u ben te forte keta bythedhjere?? I forte ne cdo vend eshte vetem shteti. Ate qe te ben qeveria... sta ben perendia. Oj te forte keta minj gjirizi... ku eshte pra i forti?? Ahaaa qenka ne makine i bere fertele. Per i forte qenka vertet. Bythdhjeri Shkodres.

  Bujar NallbaniBujar NallbaniMese fa
 • I forti i Shkodres? A ka emer

  Veronika DibraVeronika DibraMese fa
  • Jo vlla kta te fortit nuk kan emer 😀😀😀

   Vecchia RomagnaVecchia RomagnaMese fa
 • Juve të fortve nuk kamë çfarë tju bëi,nuk ka të fortë përveç meje në gjithë rruzullin,pasi me fakte dhe e faktuar më i fortë ështe kush duron ,,kur të gjithë duroim dalin të fortët se ne duroim ,del i forti le të dali do kërkoi të fortin do takohen dhe vritet një i fortë,të fortë ka ,ka patur dhe do ketë,po më i fortë është mëndja që të jep i madhi zotë ,duhet të dishë ,ajo dihet,mësoni njëher si lidhet gomari në teori dhe kapeni në praktikë që ta lidhni,megjithatë njeriu nuk vritet kurrë,në asnjë rastë ,po shteti mbronë çdo shqiptarë kudo që ndodhet ,dhe e siguron me siguracion jetën e tyre.

  Moijsi GuriMoijsi GuriMese fa
  • @Moijsi Guri i bona universitetet ne shqiperi me shume se 1 U solla mire plot vlera norma e moral plot kultur miresi e dashuri Ndihmova njerez pa pritur mbrapsht prej tyre Kurre nuk kerkova per vete ne forme egoiste kerkova vetem per nje te mire kolektive A e di ku perfundova?? Vetem midis rrugve te botes duke u perpjek me mbijetu e siguru jetesen ne lloj punesh. Uroj qe zoti qe ti ke te te bekoj e te dhent sa me shume jet e lumturi Te pershendes edhe pse jo sh qart te kuptova

   channel illyrianchannel illyrianMese fa
  • @matrix matrix po pse në praktikë është e kundërta ,ngaqë je pa fe ku zotë nuk beson,sepse nqs unë bei çfare kamë qef fisi imë do më largohet e më largoi ,ku gjini ka fisi ,se këto punë duan fe jo frikë ,sepse dikush grupohet varet nga gjinia e më fusin në loi ku unë ngelem viktim në këtë grup ,fisi është fisë,njerzit rriten martohen ,lindin fëmijë ,fëmijët marin eukim fetar në shkollë ,vetëm kjo është ku rregullohet shoqëria ,kush bënë çfarë ka qef në ate që di,me ate që ka ,kush di,jeta është private mos patja fe ka mos sinqeritet ,dhe prishje të të tjerve ,ku shkon shoqëria në rrugë jo të mirë,tani falë zoti është tjeter ,ka shumë ,shokë nuk ka dhe shoqe nuk ka pasi nevoiat janë të kunderta ,del në bulevardë pasi e mendon se do dalësh ,ju me mendime mbani punët tuaia të zeza ,ka shumë .

   Moijsi GuriMoijsi GuriMese fa
  • @Moijsi Guri ne teori eshte keshtu si thoni ju por ne praktike eshte krejte e kunderta

   matrix matrixmatrix matrixMese fa
  • @channel illyrian populli kujdeset për shtetin,shtetin e do populli,pushteti buron nga populli,dhe i takon popullit,shteti mbronë popullin që e ka brënda në teritor pastai del jashtë teritorit ku kërkon shqiptarët që janë larguar dhe janë bashkuar ku punoin e jetoin me popui të tjere,njerëz janë dhe popujt e tjerë,por kur them unë popuj mar një person që i njohë popujt ,ne shqiptarët jemi popull apo njerëz.

   Moijsi GuriMoijsi GuriMese fa
  • Me pelqen ajo qe ti thua pertej shkrimit. Po shteti shqiptar i mbron shqipyaret

   channel illyrianchannel illyrianMese fa
 • Vari lesht ...popull kot paskemi qen

  SHQYPTAR AlbaniaSHQYPTAR AlbaniaMese fa
  • @bb4live inter thash mos t'ishe naj lagje knej n'veri t'italise qe nuk e njof noshta...... Nuk ishte korrigjim a ngacmim ......nejse. Klm

   SHQYPTAR AlbaniaSHQYPTAR AlbaniaMese fa
  • @SHQYPTAR Albania napoli fiks..po ma ka kap dora pa dashje..flm per korrigjimin pall kari

   bb4live interbb4live interMese fa
  • @bb4live inter ka i bje naloli ??.... Apo deshe t'thoshe ..."napoli" !!!!

   SHQYPTAR AlbaniaSHQYPTAR AlbaniaMese fa
  • @SHQYPTAR Albania dakort jam me ty edhe ke shum drejt

   bb4live interbb4live interMese fa
  • @bb4live inter po at pun e di un qe fajtori esht gati perher viktima qe nuk mban fjalen,... Por ka edhe njerez qe nuk llogjikojn hic dhe te vrasin per gjana koti ....njeriu duhet te mendoj pak para se te shkrepi hekrin. ....Pershembull ne kurbet shqiptaret jan me te kthejllt dhe me te ditur... Para se te merren me dike e njohin se cka njeriu asht mrapa bashkpunojn, dhe shum rall kan ndodh vrasje mes njani tjetrit... Shum kollaj eshte me vra tjetrin, nuk asht aspak naj trimeri si do qofte ceshtja, ....problemi esht se ne shiperi po ndodhin shpesh kto raste, perndryshe gjithandej botes ka kriminal dhe vrases esht e ditme ajo pun.........

   SHQYPTAR AlbaniaSHQYPTAR AlbaniaMese fa
 • Bej bip bip tn t qift motren

  united kingdom zzzunited kingdom zzzMese fa
 • Henkshi kokat tuaja ishalla

  united kingdom zzzunited kingdom zzzMese fa
 • Keshtu eshte po vrave do te veasin ska per te forte kallashi

  Refat FierRefat FierMese fa
 • I forti nuk eshte me I fort

  i am not youi am not youMese fa
 • Shteti është vet dora

  Zalo CukaZalo CukaMese fa
ITworlds