Dy shqiptaret vene ne rresht togen greke, terbim ne Greqi | ABC News Albania

15 gen 2021
187 993 visualizzazioni

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:itworlds.info
#abcnews #abcnewsalbania

Commenti
 • Fuck fasism,,, wherever it comes from

  VyzasVyzas14 giorni fa
 • BRAVO STERNIPAT E SKENDERBEUT DHE TE ALI PASHE TEPELENES BRAVO!!

  gilbert kasnijagilbert kasnija25 giorni fa
 • Ca bravo karrin thoni mer se lat nam? Bravo shqipe shqipen po e shqyjn politikanet ska buk me ngron rrota karri komentues qe jeni dele gjith jeten ju qifsha rropt tgjithve beni tifo per shqiprin kur lu futboll ose kur ndodh ndo nje budallik si ky per sa i perket ktyre dy legenave na flliqen emrin qe bojn kshu budalliqesh kalamojn kushedi ku kan kantandis tani

  Alboz TrAlboz TrMese fa
 • Te paketën vendosë masek more çun , tash te pret gjyqi ushtarak ,keqpërdorim i udhëzimit ligjorë

  Nazmi NafiiNazmi NafiiMese fa
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😍😍😍😍

  Harry FergusonHarry FergusonMese fa
 • Po iki mor laluct e mutit, se greku ju shkerdhen per dit, 👎👎👎👎

  Kim, GaxhaKim, GaxhaMese fa
 • Po ca bravo i thoni ketyre .keta jan ca kokrra spiunash qe i perdor greku keta kan ber nje betim per tu futur ushtar per cfar per te marr pasaporten gr .e tani na bojne nje video qe tregojne qe jan shqipetar por gabimisht ndodhen ne ushtrin greke .🤦‍♂️ ja kshu tallet greku me ne se dalin ca qyrrash si puna ketyne e na bojne si patrijot .ne kemi qen dhe jemi dhe do mbetemi popull servil .

  Tiku 333Tiku 333Mese fa
 • Kjo. Duhet. Nderimi. Më. I. Madh. Zoti. Është. I. Madh.

  Zamir KrasniqiZamir KrasniqiMese fa
 • Kjo. Është e. Drejta. Cfar. Ndolli. Kush. I. Jep. Drejtime. Kur. Një. Tradit. Gjithmon. Është. E. Drejta. Vitet. Shkojn. Por. Ilirjaner. Jan. Kudo.

  Zamir KrasniqiZamir KrasniqiMese fa
 • Rrespekte shqipe

  gazidede mariglengazidede mariglenMese fa
 • GREECE IS. .ALBANIAN COUNTRY..🇦🇱💪✅🇦🇱

  Erblin King11Erblin King11Mese fa
  • @ΕΛΛΑΣ 1821 grecce is for ever albania

   Erblin King11Erblin King1127 giorni fa
 • Me ushtaret shqiptar ne greqi, po' perseritet histori e skenderbeut me turqin 🤣

  Bru VloraBru VloraMese fa
 • Μπραβο

  marsel marselmarsel marselMese fa
 • PSE PO KENAQENI A NUK E DINI TE HERNJOT KOMBETAR TE GREKUT JAN SHQIPETAR.......PO TE MOS ISHIN ARVANITESIN NUK KISHIN BA SHTET... SHQIPETARET JAN E MIRA E TE HUJVE , E ZEZA E VEDIT👌🌻

  NE PRITJE TESEVERTETESNE PRITJE TESEVERTETESMese fa
 • Mark Boçari i ri i greqis 🇦🇱

  Albanian'R00tAlbanian'R00tMese fa
 • Futini në rresht dhe u mësoni shqip pederasteve që ta dinë kush janë shqiptarët.

  Mario RenoMario RenoMese fa
 • ma knaqet pz ju rujt zoti shqipe🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Albania AlbaniaAlbania AlbaniaMese fa
 • Toga e shqiptarve qe po Marrin pashaporten greke 🤣🤣🤣 shtet I pushter Ky joni as buken njom sna e lan me e hanger ne vendin ton pastaj thon pse ikni

  Pjetergjokaj AleksanderPjetergjokaj AleksanderMese fa
 • Bravo bravo bravo 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱💓💓💓💓💓

  Tonny IoTonny IoMese fa
 • Te qifsha greket , rrace pa prejrdhje

  Lefter LaciLefter LaciMese fa
 • Ahahahahhaaha hec aty shqipe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅👏👏

  Xheni BaliXheni BaliMese fa
 • Kto jan shqiptar jo si disa laskara shqiptar qe bojn ma grek se grek

  United KindomUnited KindomMese fa
 • Qijini fisin grekve ne goj qijuni grat se vdesin me ja u qi shqiptart

  United KindomUnited KindomMese fa
 • Bravo ju thoni ju cunave po cunat aty u riten me ate edukat I Duan pashaportat cunat apo te rinin ne shqipri e te vuanin prandaj Mos gjykoni kshu se gr ose vendet e huaja na Ben njeres ne shqiptarve si na leku e nga te gjitha nuk I Lan kta cuna sic I Le Berisha me shok PA buk e dergojn femijet e Tyre ne shkollat me te Mira, e po shqiptaret greku I beri me Vila e me lek e ta Ken per turp cunat se Kan prindrit ktej dhe ju jep dhe I ndimon greku keq Mir o shqiptar

  martin dumimartin dumiMese fa
 • Μια ζωή από κατω μας θα είστε ρε ζώα ότι και να κάνετε.Πια Αλβανία και ποιοι Αλβανοί;;Άμα επέμβουμε στρατιωτικά σας φτάνουμε γαμιοντας μέχρι τα Τίρανα

  HELLAS SOLDIER Panionios ΤΟ ΑΣΚΕΡΙ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥHELLAS SOLDIER Panionios ΤΟ ΑΣΚΕΡΙ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥMese fa
  • itworlds.info/round/Yah-lstubdeasHw/video

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaMese fa
  • itworlds.info/round/eaBwgZSQbsdthoQ/video

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaMese fa
 • Ska Shqipetar qe nuk behet krenar kur shikon flamurin shqipetar ne gdo shtet te botes , ose kur tingellon muzika jone ku do. Por jo dhe keshtu o vellezer te dashur se jemi dhe ne nga ata qe jetojne ne greqi dhe nuk na pelqen me von kur gdo krim qe behet ose dicka e pa ligshme degjohen se ka qen shqipetar . Dhe pastaj pyesim veten perse nuk na duan?! Nuk me intereson te me duan njerez e tj se sa shqipetarit! Por mendoni para se te veproni. Ne vend qe ta ngrejm vendin tone sa me larte neve e ulim akoma dhe me posht. Nuk mbroj asnji dhe mos ma merni per keq , le te vejm dhe njiher mendjen para patriotismit se per ate pun edhe un jam fanatike per atdheun tim por me qellime te mira gjithmone!

  Jetiona BendoJetiona BendoMese fa
 • Gjak original ilir

  Ernest HamitajErnest HamitajMese fa
 • I don’t know if the commanders use Vaseline for the 2 Albanians After that

  Chris KiustenoglouChris KiustenoglouMese fa
 • Bravo

  SparkSparkMese fa
  • @ΕΛΛΑΣ 1821 that's all in Greek, and I don't understand nor read Greek.

   SparkSpark27 giorni fa
 • 👍👍👍🇦🇱

  Altin LleshiAltin LleshiMese fa
 • Heee mor portale leshi ...shqiptaret ven ne rresht greket..😂😂😂 hikni mor analfabet futni naj tas groshe...qelbesira vetem budlliqe shkruani...

  SHQYPTAR AlbaniaSHQYPTAR AlbaniaMese fa
 • Ju ruajt Zoti dhe mos e harroni shqiperin Vllezer

  Mrtangu TanguMrtangu TanguMese fa
 • Bravo cuna

  Rushdie ShehiRushdie ShehiMese fa
 • Ju lumt kari

  Englis HushaEnglis HushaMese fa
 • Me kete video qe bete i zgjuat nga gjumi Greket u treguat qe mos te ken me besim te shqiptaret se jane te pabese

  Pellasg the GreeksPellasg the GreeksMese fa
  • Albanian commanders in Greek army 👍🇦🇱

   TeemoTeemoMese fa
  • Greece 1821 with 1000 fake accounts. Change your name. Pellasg are Albanian tribe ;) 🦅🇦🇱🦅

   TeemoTeemoMese fa
 • Ju lumte dhe hallall e paci qe jeni shiptare

  Muhammed Ali BerberiMuhammed Ali BerberiMese fa
 • Vetem per diçka me vjen keq qe do ti keqtrajtojne derisa te lirohen nga ushtria per asigje tjeter....

  Dritan ÇekaDritan ÇekaMese fa
 • Shum prej femijeve tane u linden aty u rriten Greqia esht atdheu i tyre Greqia na ndimoj teritim keta femije ti shkollojm si gjith femijet grek ne nuk munt te beemi bukshkelur te shajm e te urrejm grekun ne jemi shqipar por duet te respektojm dhe Greqin qe na shtriu doren dhe na ndimoj pavarsisht politikave te koherave

  Al PekatoAl PekatoMese fa
 • Bravo ju qofte shqipe 🇽🇰🇦🇱👏

  kolim jonekolim joneMese fa
 • cuna shqiptar ,cuna grek ,,,,njerez jemi te gjithe ,pse keto paragjykime

  ela panxhiela panxhiMese fa
 • Lat nam dhe ju mediat do I fusni ne burg cunat per shaka qe ben e bet legjende

  GERTI HASAGERTI HASAMese fa
 • Mu be zëmrra mal

  Fjorela SulaFjorela SulaMese fa
 • Sa gje te mire i keni bere Greqise dhe Grekeve me kete video nuk e keni idene o cuna i zgjuat nga gjumi dhe qe here tjeter mos te ken besim te shqiptaret tani e pane njehere e mire sa te pabese jane shqiptaret

  Pellasg the Greek'sPellasg the Greek'sMese fa
  • Tani ja fute pordhës kot.

   Mario RenoMario RenoMese fa
  • Çfarë bene për mos të pasur besim dhe pse janë të pabesë, një gjë e tillë është shumë normale në një shtet evropian pa asnjë paragjykim, po një primitiv si ty qe mendon si grek i duket pabesi.

   Amanda MerloAmanda MerloMese fa
  • @kolim jone Now Albanians cry because doit klisma Greek klisma xaxaxaxa

   Pellasg the GreeksPellasg the GreeksMese fa
  • @kolim jone Albanians cry now let becuarfule next time and i am Greek not Turkalbanian

   Pellasg the Greek'sPellasg the Greek'sMese fa
  • I think AlbaniansI want to cry again just be very careful my Albanian friends

   kolim jonekolim joneMese fa
 • Bravo ju qofte shqipe 🇽🇰🇦🇱👏

  Altea PepmarkuAltea PepmarkuMese fa
 • Të komentosh në mënyrë cinike është shumë gabim të komentosh për përgatitjen elart që kanë shqiptarët është një meritë

  Batjar DemajBatjar DemajMese fa
 • Do kish qen me bukur po tu kishit dhen urdher te merrnin armet dhe te vrisnin njeritjetrin se na kan car karin kta greket

  Tony CampioniTony CampioniMese fa
 • Bravo ju qoft o Djemt e shqipnis

  Aleksander PrengaAleksander PrengaMese fa
 • Hidhni ne kanal marrsh 1 - 2 - 1 2 te gjithe 💪💪💪💪

  KRAM PignetoKRAM PignetoMese fa
 • 💪💪

  bcvbb hyuibcvbb hyuiMese fa
 • Hahaha stratiotet shqiptare ndodhen kudo

  Adrian IllyrianAdrian IllyrianMese fa
 • Kombin Shqiptare dy grupa njerzish ma anti kombetare shkatrruan kombin Sgqiptare.Politikanet qeveritare dhe hoxhallaret me xhsmija.Anti Shqiotarizmi i njerzve ma anti Shqiptare qe jsne hixhallaret. E tradhtia e tyre kafilluar qe ate dite kur barbaret e zes Otomano mongolet pushtuan kombin Shqiptar.Qe cdo fatkeqesi mjerim ka ardhe nepermjet te 97% te hoxhallarve me xhamija.Se Shqiptari eshte ipa ndalur me mbrojte vatanin e vete .Por hoxhalkaret me xhamija q qeveritaret e shkatrruan Kombin Shqiptare..

  Halil CelajHalil CelajMese fa
  • @bcvbb hyui ,!!Nandn ta qifshin krejte bota me gjith gjuhen qe ke shkrujte ,shkruaj Shqip e nane wire.Se po moste kishin wene hasmot e kombit Shqiptsre hoxhallarrt dhe qeveritaret .Kurr skishin mujte me pushtia as me coptua kombin shqiptare.

   Halil CelajHalil CelajMese fa
  • πλάκα κάνουν τα παιδιά σιγά πρέπει να ρθω αλβανοί μαζί ζούνε τρώμε πίνουμε έχουν παντρευτεί μαζί αλβανοί έλληνας μην κάνετε έτσι μία ράτσα είμαστε όλοι

   bcvbb hyuibcvbb hyuiMese fa
 • Hajde ju lumte bijte e shqipes, rrofshi sa malet o niperit e Kastriotit

  Tony SelmanahTony SelmanahMese fa
 • Me rr të fortë o njësh😂😂🙏🙏🙏🇦🇱👁️

  Melsen ArapajMelsen ArapajMese fa
 • Mbetem si ne kohe te Turqise , Ushtare dhe komandate te zote , per Perandorine e Osmane ,heronj te Greqise, ,luftetare ne ushtri te e Mali te Zi, Serbise, Bullgarise, ne garden e ne garden e Rumanise dhe drejtues te Moldavise. Sepse atehere nuk patur as shtet shqiptar as ushtrine tone , aq me keq sot, nuk kemi as ushtri shqiptare , e cila duhet te perbehej nga oficere dhe ushtare nga te gjitha trojet e Shqiptarise ! !✊

  Pavli KostaPavli KostaMese fa
 • Fuck grecce 🖕🖕

  HitmanGTARPHitmanGTARPMese fa
 • Hallall ja u boft zoti o cuna 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  HitmanGTARPHitmanGTARPMese fa
 • I think AlbaniansI want to cry again just be very careful my Albanian friends

  Chris KiustenoglouChris KiustenoglouMese fa
  • itworlds.info/round/q2OZp8aembZrlqI/video

   Leves DLeves DMese fa
  • itworlds.info/round/gpGWgJWjqcV8qJo/video

   Leves DLeves DMese fa
  • itworlds.info/round/eaBwgZSQbsdthoQ/video

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaMese fa
  • itworlds.info/round/e3StcpGkfqWagYw/video

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaMese fa
  • itworlds.info/round/gHyKXayIgsp4nIA/video

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaMese fa
 • Akoma ma interesant kish me qen mi komandu shqip If you know what I mean ...

  Toni MontanaToni MontanaMese fa
 • Shqipfolsa

  Shqipe PuroShqipe PuroMese fa
 • 😂

  eioshen boboieioshen boboiMese fa
 • Bravo Djemt e Shqipes! Gjithmone te fort, te menxur e drejtuse. Por keni nje gabime qe shumica e ketyre Shqitarve qe vjene nga Greqia per ne perendim ne i therrasim ''Jorgo'' Vec greqisht flasin.! Eshte vetem nje breze qe ka kaluar ku prindrit e tyre as qe nuk e dinin me pare se cfare ishte greqishta! Por tani femijet e tyre e kane harruar gjuhen e memes! Turp per at prinder edhe per kete brez qe po del. Nderime te thella per Arvanitasit qe me breza te tere edhe pa ndihmen e shtetit nje pjes po e ruan gjuhen etyre..

  Agim LleshiAgim LleshiMese fa
 • Mire tja ubejne grekeve Shkerdhata

  Arben MyrtajArben MyrtajMese fa
  • Mire e ke mos tju japin me besim shkerdhatave shqiptare

   Pellasg the GreeksPellasg the GreeksMese fa
 • Abc news Ju qifsha ROPTT.... KURVA JENI JUU MEDIATTT

  Eris HugoEris HugoMese fa
  • Bravo. Gjaku.

   eioshen boboieioshen boboiMese fa
 • ju lumt çuna,,, censura rraciste miks Grek maskara jan për tua shkerdhyer kurvat e tyre jevge mos e rruani karin fare nga fara jevgo mongolve,, bolet do ju han, e fundit do kerkojne gojore se për ate jan profesionist

  arbereshi arbereshiarbereshi arbereshiMese fa
 • Ju puth ne ball o djema mos haroni gjuhen shqipe ndiheni gjakun ju theret.edhe pse emigrimi eshte i eger mos haroni gjysherit stergjysherit tuaj ketheni koken mbrapa.RESPEKTE

  ali daciali daciMese fa
 • πλάκα κάνουν τα παιδιά σιγά πρέπει να ρθω αλβανοί μαζί ζούνε τρώμε πίνουμε έχουν παντρευτεί μαζί αλβανοί έλληνας μην κάνετε έτσι μία ράτσα είμαστε όλοι

  Σουζάνα ΧατζιραιΣουζάνα ΧατζιραιMese fa
  • Shumë nga ju që bëni koment nuk kini djem ushtar në Greqi apo djem për të çuar dhe komentet kur ti bëni kini kujdes mos gjallni urrejtje .

   Batjar DemajBatjar DemajMese fa
  • @Gladiatori Maksimos Dhe une te pershendes Respekte

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaMese fa
  • itworlds.info/round/q2OZp8aembZrlqI/video

   Leves DLeves DMese fa
  • itworlds.info/round/gpGWgJWjqcV8qJo/video

   Leves DLeves DMese fa
  • @Costas Sommeropoulos turkogifti eiste ;-)

   Leves DLeves DMese fa
 • Hallall e paci mor djem

  Fabio DanFabio DanMese fa
 • Po osht e sajume nuk e kuptoni

  Anton pika dilliAnton pika dilliMese fa
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑👑👑👑💪💪💪💪 Μπράβο παιδιά, Bravo cunat

  ZYFER ALBANCKIZYFER ALBANCKIMese fa
 • albania pellazg yllirian boy forever 💪💪💪💪 respekte arvanites mas to ema den ginete pote nero ♥️😘♥️😘♥️💪💪💪💪

  Adriatik MjeshtriAdriatik MjeshtriMese fa
  • @che guevara 𝒂𝒍𝒊 𝒑𝒂𝒔𝒉𝒂 𝒕𝒖𝒓𝒌𝒂𝒍𝒎𝒑𝒂𝒏 𝒓𝒖𝒇𝒂𝒈𝒆 𝒌𝒂𝒍𝒂 𝒕𝒉𝒏 𝒑𝒐𝒖𝒕𝒔𝒂 𝒕𝒐𝒖 𝒔𝒐𝒖𝒍𝒕𝒂𝒏𝒐𝒖 . 𝑲𝒂𝒏𝒆 𝒆𝒏𝒂 𝑫𝑵𝑨 𝒏𝒂 𝒃𝒈𝒆𝒊𝒔 𝒅𝒂𝒈𝒆𝒔𝒕𝒂𝒏𝒐𝒔 ;-)

   Leves DLeves DMese fa
  • @Leves D po ALI PASH TEPELENA i qiu Greket apo i harrove ,vasilikia12 vjece +100( pallakidhes) gra GREKE, i beri me barre ,rastesi eshte qe ti fol SHQIPEN shko beje testin DNA e shiko se cfare je ,kopil

   che guevarache guevaraMese fa
  • @Adriatik Mjeshtri 🤣 🤣 🤣 🤣

   Leves DLeves DMese fa
  • @Leves D 🖕🖕🖕🖕

   Adriatik MjeshtriAdriatik MjeshtriMese fa
  • @Adriatik Mjeshtri pws den asxolisai afou etsi einai to ema sou koroido ahhaahhahaahaaaaa🤣 🤣 🤣 🤣

   Leves DLeves DMese fa
 • Po pse beni vidjo i hapni pune vete mo vllezer

  Amarildo AmarildoAmarildo AmarildoMese fa
 • Brava 👏

  Elsa CenajElsa CenajMese fa
  • Dhe ti bravo kukull

   Gladiatori MaksimosGladiatori MaksimosMese fa
 • ηρθαν στην ελλαδα και βρομαγε η αναπνοη τους απο την πεινα αλλα ευτυχως μας φερανε και τις γυναικες τους και τις βγαζουμε στην δουλεια....!!!

  SK TUBECHANELSK TUBECHANELMese fa
  • @SK TUBECHANEL αυτό είναι πραγματικά λυπηρό ...

   Jotaro KujoJotaro Kujo2 giorni fa
  • FUCK GREECE 🤰🤰🤰🤰🤰🥒🥒🇦🇱🇦🇱

   che guevarache guevaraMese fa
  • Εσύ Για να μάθεις καλύτερα και να Μην λες πολλά μάθε αυτό για να ξέρεις ποιος ήσουνα No Greeks no rats all American you tube Το πιο αστείο είναι ότι το παίζεις και πλούσιος Εμείς έχουμε αρχίδια δουλεύουμε να δουλέψεις δεν είναι ντροπή εσείς είσαστε μόνο φιγούρα καλά ρούχα και άδειο πορτοφόλι στα τζάμια και καθόσαστε με ένα καφέ όλη την ημέρα στα καφενεία άσε μας .

   Nik CalamariNik CalamariMese fa
 • 💪💪

  M MM MMese fa
 • U lumte Kari Cuna fuck grecia

  S.sistem S.sistemS.sistem S.sistemMese fa
 • Po ja qr ne kemi qen e do komandojne greqin ku ka grek as ka pas as do ket

  noemi ballanoemi ballaMese fa
 • Tani te marin valixhet bashke bashke me familjet e tyre e te ikin ne lagjen 5 maji te maloket te mbledhin kanace neper kosha llozdrash kurse keta karafilat te marin kamionat me 25 mije paund e te shkojne ne angli si legena te vadisin lulet 😂😂😂😂😂😂

  Elcapo ColumbiaElcapo ColumbiaMese fa
 • Bravo. Gjaku.

  Festim KertushaFestim KertushaMese fa
 • You come here and wear our flag 🇬🇷 with the cross ☦. A Greek will never do the same. Even Greeks in himara or other Greek cities, even when Hodja told them to accept and be Albanians they never did that... Because it's a fake nation made of the USA. In 1940 you ran in mountains together with Italians and Bulgarians.

  Mike TVMike TVMese fa
  • soon to end up like this ahhahahahahah itworlds.info/round/lWR6dNFybbV3j6Y/video

   Leves DLeves DMese fa
  • @HellBanians your 'flag' has changed 10 times and it was never yours to start with ;-)

   Leves DLeves DMese fa
  • @P K no arguing that.

   Leves DLeves DMese fa
  • We have the oldest flag in the world...and Greece is not included...so if you wanna talk about fake nations talk about yours

   HellBaniansHellBaniansMese fa
  • @Leves D even in greece albanians are the commandos hahahahhaha itworlds.info/round/godkk5WobMWErnw/video

   P KP KMese fa
 • Ότι και να κάνεις αγορίνα θα πεθάνεις με το κόμπλεξ που κουβαλάει η ράτσα σου. Και προσοχή πάλι σε Έλληνες βαράς.

  Alex kAlex kMese fa
 • μαγκες ποιος εχει μετάφραση?

  nikosnikosMese fa
  • @nikos 🇦🇱ALBANIA GANGSTER🇦🇱

   che guevarache guevaraMese fa
  • @ΗELLAS 1821 🇦🇱Alket RIZAI 🇦🇱👉

   che guevarache guevaraMese fa
  • itworlds.info/round/gHyKXayIgsp4nIA/video,

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaMese fa
  • itworlds.info/round/Yah-lstubdeasHw/video

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaMese fa
  • @nikos itworlds.info/round/lmaZZLOnmsZogYQ/video Φάσηηηηηηηηη......💪🏻🇬🇷👊🏻

   ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Mese fa
 • www.tanea.gr/2021/01/15/greece/to-ges-ereyna-vinteo-sto-opoio-alvanoi-dinoun-stratiotika-paraggelmata-se-ellines/ WE CATCHED Tom & Jerry 🤣 🇬🇷👉🏻👌🏾🇦🇱😭😭

  ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Mese fa
 • Dhe tani jane rreshtuar Greket per tu bere stervitjen Speciale xaxaxaxaxa po po po po dhe do i pyesin ponate Alvanoi ? Ponane re i Alvanoi

  Βόρειος Ηπειρος γη ΕλληνικηΒόρειος Ηπειρος γη ΕλληνικηMese fa
 • Mos besdisni njerezit o grek bej thirrje gjithve shqiptareve te shikojne mire se kan hyr dy grek ke kanali jone dhe na shajne

  Sergio LukaniSergio LukaniMese fa
  • @Leves D FUCK GREECE 🐒👈🇦🇱🇦🇱

   che guevarache guevaraMese fa
  • itworlds.info/round/gpGWgJWjqcV8qJo/video

   Leves DLeves DMese fa
  • itworlds.info/round/eaBwgZSQbsdthoQ/video

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaMese fa
  • itworlds.info/round/e3StcpGkfqWagYw/video

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaMese fa
  • itworlds.info/round/gHyKXayIgsp4nIA/video

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaMese fa
 • Bravo shaipe . Roft shqiptaria .

  Sayısal EvrenSayısal EvrenMese fa
 • itworlds.info/round/pX6MnbVxrdhigqY/video RRAC MIXUAR TURKOMUSILMAN ARAB 🇹🇷❤️🇦🇱.....🤣🤣🤣

  ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Mese fa
 • μπράβο χάρη σέ εσάς τήν πληρώνουμε όλοι οί υπόλοιποι...

  TzoulianTzoulianMese fa
  • @Tzoulian i qifsha rracen ku ta ken GREKET 🐒🐒🐒👈

   che guevarache guevaraMese fa
  • @Tzoulian Τzoulian you are ok ;)

   ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Mese fa
  • @ΗELLAS 1821 kala esu hremise mhn mas direis mesa apo tn othoni s

   TzoulianTzoulianMese fa
  • Σίγουρα 👊🏻

   ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Mese fa
 • 🇦🇱

  Lianos ElianaLianos ElianaMese fa
 • Edhe Arvanitet komandantet me te mire dhe luftetaret me trima ishin ne vijen e parè te frontit por kur erdhi puna qe kerkuan edhe gjuhè shqipe e shkolla asokohe,u burgosen u diskretituan dhe u poshtèruan me vite me radhè.Nuk jep gjè Greku çuna mbaeni mènd ktè gjè.

  The best OneThe best OneMese fa
 • Nipat e ali pashait

  Enzo PEnzo PMese fa
 • Si dikur ali pasha qe bente komanden ne greqi e i mbante greket ushtare e sherbetore njelloj e keta cunat se gjaku rrjedh ne breza

  Enzo PEnzo PMese fa
  • @Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη po qeshe bota me vidion kaq trima jane shqiptaret po thon sa dy ushtare ven nji ushtri greke ne rreshte . Kto jane per te qeshur te tuat jane per te qare Me vjen mire qe di shqipe me mire se mua o sup a xhi.

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaMese fa
  • @Antipatrea AntipatreaO Turkalbanian atyre ju djeg bytha tani xaxaxaxaxa u dhemb shume ua kane bere bythet carcaf xaxaxaxaxa xaxaxaxaxa u kane care sumatricen xaxaxaxaxa xaxaxaxaxa

   Βόρειος Ηπειρος γη ΕλληνικηΒόρειος Ηπειρος γη ΕλληνικηMese fa
  • @Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη Te dogji bytha me nji here e ndjen dhe vete qe je pushte greke

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaMese fa
  • @Antipatrea Antipatrea U bene me keq se Aliu bythqiri dhe shqiptaret si ty pusht Turqie

   Βόρειος Ηπειρος γη ΕλληνικηΒόρειος Ηπειρος γη ΕλληνικηMese fa
  • @Antipatrea Antipatrea 🤣🤣🤣🤣

   Enzo PEnzo PMese fa
 • Respekt bravo

  Ilirjet DybeliIlirjet DybeliMese fa
  • itworlds.info/round/pX6MnbVxrdhigqY/video Respekt bravo 🇹🇷❤️🇦🇱🤣🤣🤣

   ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Mese fa
 • Eh e mjera shqiperi u katandise me bijte e saj qe i sherbene shteit greke armikut shekullore

  Adriatik MustafajAdriatik MustafajMese fa
  • @che guevara itworlds.info/round/k3yKadOcb62Ln4w/video 😉

   ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Mese fa
  • @che guevara itworlds.info/round/g2l-ZKissMVup4g/video 🇬🇷👊🏻😭🇹🇷🇦🇱......🤣🤣🤣 RROFT Greek SOULI 💪🏻🇬🇷👊🏻

   ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Mese fa
  • @ΗELLAS 1821 🇦🇱ALI PASH TEPELENA 🇦🇱☝️ju ka qire mire e mire GREKET, dhe u shtua popullsia

   che guevarache guevaraMese fa
  • Mustafa 🇹🇷😁 Mustafaj 🇦🇱🤣....itworlds.info/round/g2l-ZKissMVup4g/video.......🤣🤣🤣

   ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Mese fa
 • Meanwhile Greek f-16 fly legally over the Albanian sky. Good night

  toulis zozetoulis zozeMese fa
  • itworlds.info/round/g2l-ZKissMVup4g/video Yes good night Albania 🤣🤣🤣

   ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Mese fa
 • 🤮🤮🤮

  K AK AMese fa
 • Hajde Daku hajde n'a e zbardhet faqen bravo jeni njisha jo si keta Jorgot shqipetare qe edhe ne Shqiperi flasin greqisht

  Laurent ShqipoLaurent ShqipoMese fa
 • GJAKU SBEHET UJ PERSHENDETJE RROFT GADISHULLI ILIRIK RROFT SHQIPRIA E MADHE

  Arjan LekaArjan LekaMese fa
 • Hallall qumshti i nenes.

  fZarkas1983 fZarkas1983fZarkas1983 fZarkas1983Mese fa
 • Po po ok por shtetit grek i sherbeni vecse kte mos harroni,

  Pieter VijaPieter VijaMese fa
 • μετάφραση κάποιος

  selestiaaalselestiaaalMese fa
  • @PSK βλακκκκκκκααααααααααα 👊🏻

   ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Mese fa
  • Στέλνουν χαιρετισμούς σε φίλους τους και ο ένας τους λέει όνομα γνωστού ραππερ να φωνάξουν για να κάνουν μόστρα στο Instagram, τα μέσα των δύο χωρών το έκαναν μεγάλο θέμα ενώ δεν υπάρχει

   PSKPSKMese fa
  • @Gentian Barone Και τους δείχνανε ότι κάνουν κουμάντο στο Ελληνικό στρατό έτσι νομιζανε τώρα τους κάνουν άλλα βίντεο μέσα Χαχσχαχα

   Βόρειος Ηπειρος γη ΕλληνικηΒόρειος Ηπειρος γη ΕλληνικηMese fa
  • Δεν ιπαν και τίποτα τα πεδία.. απλά χαιρέτισαν κάνα δύο φιλαράκια τους από τα πεδικα χρόνια..

   Gentian BaroneGentian BaroneMese fa
ITworlds