Opinion - Edi Rama! (15 Tetor 2020)

15 ott 2020
385 869 visualizzazioni

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan #EdiRama
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
Të ftuar: Edi Rama
Është zhvilluar me tone të forta në studion e “Opinion” debati mes kryeministrit Edi Rama dhe gazetarëve në lidhje me inceneratorët pas akuzave të PD-së.
Kryeministri solli në studio disa pamje që sipas tij tregonin ndryshimin mes trajtimit të mbetjeve në kohën e PD-së dhe në qeverisjen e PS-së.
Sa i përket inceneratorit të Fierit, kreu i qeverisë tha se nuk ka mbaruar investimi. Ai u shpreh se shtyrja ka ndodhur për shkak të protestave dhe bllokimeve nga opozita. Megjithatë sipas tij projekti përfundon në fund të vitit.
Kreu i qeverisë ktheu përgjigje edhe për inceneratorin e Elbasanit. Sipas tij, ky incenerator është në punë dhe prodhon energji, por për shkak të një problemi me autoritetin rregullues nuk ka marrë para.
Blendi Fevziu: Ku është inceneratori i Fierit?
Edi Rama: Ja ta nxjerrin atje mbrapa.
Blendi Fevziu: Ky ekziston?
Edi Rama: Po.
Armand Shkullaku: S’ka asgjë brenda.
Edi Rama: Ne po ndërtojmë këtë. Ja ku e ke.
Armand Shkullaku: Edi Rama nxjerr një video dhe vë një PD aty, por ajo mund të jetë PS.
Edi Rama: More zotëri…
Blendi Fevziu: A punon, a s’punon?
Armand Shkullaku: Nuk punon asnjë incenerator, as Elbasani, as Fieri, as Tirana. Nuk punojnë, është 3D. I ka marrë të gjitha lekët ai.
Blendi Fevziu: Rama, e kapim konkret. Punon inceneratori i Fierit?
Edi Rama: (I drejtohet gazetares) Po si s’të vjen zor? Si e ke Tiranën?
Fatjona Mejdini: E ke të mbushur me plehra.
Edi Rama: Ti e ke me qytetin, me mbledhjen e mbeturinave? Do flasim për qytetin të sjell lalin, të flasë lali.
Armand Shkullaku: Ai të rregullojë lopën, të çojë lopën…
Edi Rama: Nuk merrem me mbledhjen e mbeturinave në Tiranë.
Armand Shkullaku: Lalit ia ke lënë të gjitha dhe lyerjen e pallateve dhe lopën…
Edi Rama: Po të them që ajo është situata e 30 vjetëve që është si e do PD dhe 30 të tjera. Kjo është si e dua unë dhe si e duam ne Shqipërinë në aspektin mjedisor. Urdhëro se çfarë bëhej dhe çfarë bëhet nëse nuk bëhet kjo dhe shiko çfarë po bëhet në Fier.
Blendi Fevziu: Punon?
Edi Rama: Nuk ka mbaruar investimi…
Blendi Fevziu: A në rregull?
Edi Rama: Nuk ka mbaruar investimi. Në Dhjetor do vini, ju ftoj të shikoni që do të fillojë puna atje në Fier. Po kështu edhe Elbasani. Ky më thoshte që nuk prodhon energji. Ja Elbasani, PD-ja dhe ne.
Blendi Fevziu: Kjo është propagandë…
Edi Rama: Si është propagandë?
Blendi Fevziu: Pushteti lokal i PS në Elbasan nuk merr në dorëzim inceneratorin se nuk ka plotësuar kontratën. Jep përgjigje.
Armand Shkullaku: Elbasani nuk punon, mor burrë. Elbasani nuk është incenerator. Kapsulon mbetjet, nuk djeg. Tre herë është ndezur gjithsej.
Edi Rama: Shkullak, nëse inceneratori i Elbasanit prodhon energji që prej 2017, nëse energjia ka shkuar për nevojat e impiantit dhe kjo është në një sahat e OSHEE dhe impianti prodhon energji që nga 2017-a dhe arsyeja pse nuk ka marrë asnjë kokërr leku për këtë është sepse autoriteti nuk i ka dhënë çmimin dhe ata janë në gjyq, ti a do dalësh këtu dhe të thuash që unë o shqiptar jam një njeri që flas pa lidhje sepse Edi Ramën e dua shumë. Sepse është kulmi… Ka që në 2017 që prodhon energji.
Armand Shkullaku: Ku e ke dokumentin që prodhon dhe sa energji?
Edi Rama: Unë nuk jam faturist i OSHEE. E përdor për nevojat e veta. Nuk ka marrë qindarka sepse autoriteti rregullator nuk i jep çmimin. Nëse ti shikon sahatin, do thuash që dashuria ime për Edi Ramën është kaq e madhe saqë është kthyer në verbëri dhe unë do të them që ky s’do asgjë, do dalësh?
Armand Shkullaku: Po. Po, e kam gabim, e kam gabim.
Blendi Fevziu: Kur përfundon Fieri?
Edi Rama: Fieri përfundon në Dhjetor. Ka pasur 1 vit e gjysmë vonesë jo për shkak të investitorit, por për shkak të palës sonë, sepse ishin protestat, bllokimet, përpjekjet për t’iu thonë që ore jeni në vete, këtu po vihet që të shpëtoni ju. Është ndryshuar vendi dy herë dhe kjo nuk është e investitorit, por këto nuk i di kjo …
Fatjona Mejdini: Unë i di se i kam takuar ata banorë.
Edi Rama: Pusho, pusho. Pusho të mbaroj unë. /tvklan.al
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITworlds for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti
 • Kemishen e forces ketij nelles !!!

  Frenk LikaFrenk Lika21 minuto fa
 • 6 veta qe veten e quajn intelektual nuk dinen ta lexojn nje numer tetshifror ne njesor. Turp ju qoft.

  Black HorseBlack Horse13 ore fa
 • Edi qeni po thot une jam 2 metra. Atehere ti je hajni dhe hajduti ma i madhi.

  Black HorseBlack Horse14 ore fa
 • Coini dhe nje Kafe Lencit. Eshte qe eshte ne studio.

  VisualizeyourgoalVisualizeyourgoal18 ore fa
 • Edi eshte palaco , ama Lulushi eshte figura me vk ne politiken shqiptare. Nuk ben dot gol as me porten bosh.

  VisualizeyourgoalVisualizeyourgoal18 ore fa
 • Na myten adresat fallco dhe lepirsat e rilindjes, shkoni grup lepijani bythen kryetarit tuj se e beni mire, ju shkerdhefsha rracen, ishalla Amerika ja u merr shpirtin

  altin shalaaltin shalaGiorno fa
 • niveli i kryeministrit shume scandalizzato

  Genc VeziGenc VeziGiorno fa
 • Ma pyet shullakun.. ku ke qen kur ishte Enveri gjall ?? Besoj qe fjalen e par e kish mjell ntok edhe e kish pshurr mu tha se ish tut qe po rritet si pem.. po kafsh gazetar qe qenke..! phiii

  Muhamed BajramiMuhamed BajramiGiorno fa
 • Cfare nivel gazetarie!!! Njeri më bythë lëpirës se tjetri

  Mario BrossMario BrossGiorno fa
 • Populli eshte ne zero more, skane te ardhurat minimale per tu ushqyer, ju diskutoni impiante me miliona euro, jeni krye plehra, ps e pd. Duket qarte sa e doni popullin ju gjakpirsa qe su ngopet, behen plane per impiante, dhe per faturime marramendese, ata plehrat e tjere te pd, e ngren si problem, jo se i dhimbset ekonomia e familjeve shqiptare, por se jane te deshperuar ngaqe sjane ata ne pushtet ti bejne keto manovra, ky eshte realiteti politikes tone, kush drejton, vret mendjen ca manovra te gjej per te perfituar, nje her plehrat nje her impiantet, dhe ky vend ska per te ecur, dhe populli injorant qe behet tifoz me ju, po mire thuhet fjala cdo popull meriton drejtusit qe ka, ne smeritojm me shume, se ne nje shtet europjan te ishit ju, populli do ishte ngritur te vinte drejtesi, dhe jo te bente tifo per ps ose per pd, dhe shqiptaret sot, skane as standardin me minimal te jeteses, as nuk kane per ta pasur ndonjehere per aq kohe sa te kemi politikan te tille, si saliu, si luli, si edi, e gjithe ca vijne mbrapa, dhe gazetar dhe analiste, dhe cdo gje, doni djegur me benzin, se qe te gjithe mbroni interesat dhe mbroni manovrat, asnjeri nuk deshiron vertet te zhvilloje jetesen tone, shoqeria shqiptare, a punojme ne si te gjithe njerzit, taksat a i paguajme? A jemi qytetar te ndershem, por pse skemi te drejta ne? Qe mbas punes ti krijojme familjes tone kushtet me minimale te pakten, kemi standartin me te ulet ne gjithe boten, turp, mos votojme asnje nga keta plehrat, bojkot total, ti eliminojme te gjithe keta, te vij me mire nje i huaj, ose me mire nje mbret, i ndershem me qellim te mbroj popullin jo si kta, u lodhem me kta

  eric benayouneric benayounGiorno fa
 • Cfar. Cfar. Ka. SA. Diheni. Është. Kush. E. Meer. E. Kush. E. Lagu. Kush. Fitoj. E. Kush. Humbi. Pupulli. I. Pari. Mbi. Cdo. Gjë. Kush. Jep. Në. Cdo. Vend. Botës. Është. Ligj. Mbarsija. E. Popullit. Qy. Në. Fillim. Ka. Qenë.

  Zamir KrasniqiZamir Krasniqi2 giorni fa
 • Po Pse Zoti Kryeminister Humbet kohen kot ,,,me keta gazetar,,,,!!!!

  Kleivi 2020Kleivi 20202 giorni fa
 • Zoti e ndihmohte SHQIPERIN dhe Shqipetaret.

  ADOLF BIADOLF BI2 giorni fa
 • Shajeni sa të doni por më të mirë kurrë ska pasur shqipëria as nuk ka për të pasur,shajeni se do e kërkoni. Juve doni atë që u grene njerëzit për protesta dhe ua futi në plumb kokës

  Just BELIEVEJust BELIEVE2 giorni fa
 • Blendi je i madh.

  ADOLF BIADOLF BI2 giorni fa
 • Dhe ta imagjinosh se na kush udhehiqet shqiperia nga nje kryeminister analfabet pa pik edukat komplet injorant arrogant

  Daniel CanajDaniel Canaj2 giorni fa
 • Rama ty te ruajn k kta psikopater

  Eduart CordeniEduart Cordeni2 giorni fa
 • O budallack cfar pytje i ben kryeministrit ti sot kur dikur ishin te lir ne shqiperi ne kohen e saliut

  Eduart CordeniEduart Cordeni2 giorni fa
 • Po bile tani edhe jasht në Maqedoni duhet me vendos mask edhe në vetur

  Jeton BakijiJeton Bakiji2 giorni fa
 • Ky krejt paret i hargjon ne hund .

  Mon DorociMon Doroci2 giorni fa
 • qyr ky muti i vuqiqit . Tradhtari i madh edhe me Hashim tradhtarin

  Mon DorociMon Doroci2 giorni fa
 • Kush eshte kunder Rames Like

  ilyrian Landilyrian Land2 giorni fa
 • Pyetjes se Gazetares ne lidhje me gjoben e dikujt qe nuk eshte kryefamiljar, Rama nuk mundi ti pergjigjej , perkundrazi, doli bllof kur tentoi te perdorte sulmin si mbrojtje.

  VisualizeyourgoalVisualizeyourgoal2 giorni fa
 • KU DEGJON SHUM GJELA VONON TE GDIET KUSH KUPTOJ KUPTOJ.

  Fation BizhgaFation Bizhga3 giorni fa
 • Un po kuptoj as edhe nje gje spo bejn dialekt po lehin si qent dhe keshtu smiret vesh ca behet.

  Fation BizhgaFation Bizhga3 giorni fa
 • Si tallin karin me popullin hahaahahahahahahahahajaj

  Fation BizhgaFation Bizhga3 giorni fa
 • Sa tall rakun Rama me kta..

  Still HoneztStill Honezt3 giorni fa
 • Pse mereni me ket kryminister te pa pergjeshem injorant ky nuk len mi ndegju pytjet se osht me kurupcjon deri ne fyt e nuk ju len me fol ky osht psikopat kur se kisha thir ne emisjon se pona hyn nerva me ndegju ket lesh te prishur ore budall

  Krenare NareKrenare Nare3 giorni fa
 • Përshndetje. Politikanet tan ne për gjithsi jan. Pijun te eluminatit corona nuk egziston egjitha kjo qe ndodh ësht vendosja e micro chipit. Boll genjiet popullin oooo rama se ske pik kulture ndaj nje (zonje)

  Mimo IsmailiMimo Ismaili3 giorni fa
 • itworlds.info/round/Y4OYab19n9iYmIA/video

  Tiku2008tikuTiku2008tiku3 giorni fa
 • ja keto jane gazetaret tane plus politikanet, itworlds.info/round/nYulmMekkseho4g/video

  Tiku2008tikuTiku2008tiku3 giorni fa
 • Mi fiku 😭😅

  tonnyy sinatonnyy sina3 giorni fa
 • Jo vetem kjo rrelja se ka iden si gazrtare por tum shkre dhe ndjejat seksuale prz

  tonnyy sinatonnyy sina3 giorni fa
 • Ky edi gati paska shku ne overdos me kokain e paska pi me amfetamin

  Gabry KalajGabry Kalaj3 giorni fa
 • O ju jeni me ju q... ropt te gjithve qa jeni politikan po ne jemi popull injorant se ktu duhet me ju shku aty ne ato zyrat e tyre e me i djeg mrena me tan qa kan

  Gabry KalajGabry Kalaj3 giorni fa
 • Qar lideri gangster i marre, arrugant...!

  Gazi MusliuGazi Musliu3 giorni fa
 • Nuk jam nga Shqiperia dhe as qe me shkon mendja ta mbroj ne një menyr PS-n dhe Edi Ramen, por ky Gazetar qe leviz si një femi, qe e ka kap shurra ... ky eshte ne Pozicionin e gabuar ne „kete“ emision.

  Bimi MorinaBimi Morina3 giorni fa
 • I shkreti Edi Rama asnje respekt si kryeminister me tevertet keto gazetare duhet denuar me pelqej pergjigja nga Edi ne min. 2:30:00

  Nadi2014 SsNadi2014 Ss3 giorni fa
 • vetem rama osht per kete ven harrojeni se e bon kush tjeter kete ven

  Roby RobertRoby Robert3 giorni fa
 • Jetojm ne perendim dhe me kto ligje perballemi cdo dit dhe kta injoratet qe sa po e the the Z Rama. Jan tu aludu me teper se sa jan koshient

  tonnyy sinatonnyy sina3 giorni fa
 • Nuk imagjinoj me qon kaq kare femer sa kjo qe hyn kot si kare 😅

  tonnyy sinatonnyy sina3 giorni fa
 • Por esht me e arsyshme dhe llogjike tjemi me sy me real se cak ne ter ket trazir gatuhet e ku jemi ne qe tkemi munsi me lujt gurin e ron😏

  tonnyy sinatonnyy sina3 giorni fa
 • Her e par qe Z Kryeministri jon qe nfat thjesht per respekt se ne fund fundit perfaqson ne si komb.. Dhe jo pa dadhje esht aty. Se tpakten e kem zjedh dhe duhet ta respejtoj gjer ne fund mandatit.. Se smunet me trajtu kshu si grethat dhe pa arsyetim.. Z kryeminisre. Ka te drejt se me ne sesht e thjesht si do qe tjemi gjithoom esht gjenet kritika

  tonnyy sinatonnyy sina3 giorni fa
 • Hahaha hahaha fli lul fli hahaha hahaha o edi o gjigand nese ti iken shqiperia do shkaterrohet ti po e rregullon shqiperine

  seeni gztyseeni gzty3 giorni fa
 • Vangjelina na ke car trapin o komunist i qelbur

  alvi hajderllialvi hajderlli3 giorni fa
 • Si flasin kshu kta kryeministrit ?...Nk e len Te flasi nk e len Te sqaroj asgje ....dhe shum mbahet ai 😂

  Maria CepeleMaria Cepele3 giorni fa
 • nivel 000000000000000000000000

  ilias pantelisilias pantelis3 giorni fa
 • Rama eshte patriot dhe njeri me inteligjent ne politiken shqiptare... njerzit e rrethin qe ka jana kruehajna ,kriminel dhe hajdut kurse Rama servil i ...tyre.Cfar eshte Rama, kush di tma thoje????

  Burhan NuhijiBurhan Nuhiji3 giorni fa
 • rakipkari

  enea senea s4 giorni fa
 • Une jetoj ne Gjermani....nuk ka ligj qe maskene rruge.......Edi Rama rren dhe mashtrpn...plehr e ndyre.

  Bujar HabibajBujar Habibaj4 giorni fa
 • 2:32:30 po pusho mi shurre pusho shif punet e tuja ca do me hollanden apo Anglin. shif ato floket qe ike si dhi e zjebosme, drejtoj pak se dukesh sikur sa jecu nga gjumi tu fol

  regi biciregi bici4 giorni fa
 • 2:31:30 o fefzi qerosi, kur esht anglija veni i par ne europ per ashash dhe per kokain, qe ikan te gjitha paisjet dhe sikapin dot, dhe qe esht gjith vitin jo vetem 3 muj si atje ne shqipri o qeros, por ju ekeni hallin se juka vu taxa juve te klanit qe boni prograne dhe qe merni shum leuro ne muj, pranej sedoni ju as ti as ai katnari beratit apo tepelenes nga p**** m*** esht Arjan Cani

  regi biciregi bici4 giorni fa
 • 2:21:19 ore ky tipi kaq izjut pse subo politikan dhe ta rregullote ate shqipri, por rri tu bo si gore cdo program. ti o hape ose mylle iher e mir, jo si gore

  regi biciregi bici4 giorni fa
 • 1:27:41 po mer qeros po aty dojesh se mer 17mi euro ne muj tu bo llaka llaka ke 5 vila te mdhaja e kushedi sa hyrje, te pakten lej me qera me gjys cmimi, qe mos ungopsh ti, se si eke majt ti ate pun ashtu, vetem ne shqipri ishef kto gjona, dhe ato goret aty gazetar jan por nuk ulen posht tavolines se bossit per gojore si ty.

  regi biciregi bici4 giorni fa
 • 1:23:24 iko qyrravec ivogel ik je larg ti me ifol atit ashtu, ti nuk ke as pamjen lene me ket zo si femerat acarus. jepi naishpull atit o ED

  regi biciregi bici4 giorni fa
 • 1:14:24 po kush do me te ndigju ty mer burr, pusho dhe ndigjo qe te msosh per te ardhmen, jo si ky cjapi shullaku qe jafut pordhes kot ven e paven.n

  regi biciregi bici4 giorni fa
 • 1:08:22 ktu eka fain ky qerosi qe sjellkto tipa qe rrin neper kafe gjith diten, kjo eka menjen ke floket, hajde meru vesh ti. ne vend te sjelli njerez me eksperienca, por sjell kto llojllojshat. qe ebojn ket show sikur esht portokallija

  regi biciregi bici4 giorni fa
 • 1:00:56 tiranen e bot ju gjith plena sa erdhet aty. se ne emashim ne pllom te dores, deri sa nabot me ulargu fare. por shyqyr qe ishte EDI se ju pupupupupu

  regi biciregi bici4 giorni fa
 • 39:40 heh sa mir o Ram jepja ktit specit e ksaj kastraveces qe ingeli goja maqedonija, po ti poepyt ate me ato pytjet idjote qe ke dhe ai po te pergjigjet, ju iboni pytje mjeku dge ai po jupergjigjet dhe pastaj thuni pse sdel doktori ku tna sjaroj. kafsh pi ju aty ke salla doni nje njeri me pozit te madhe per nje gje te thjesht (kujdesu per veten qe tkujdesesh per tjeret) Kjo ibjen fyllit dhe kerkon ligjet e maqedonis, ky mjeker bardhi do ligjet e Amerikes, fefziu thot pse si heqin maskat kur jan mrena ne lokal, hajde cfar show bohet, mjer Rama me kto.

  regi biciregi bici4 giorni fa
 • Kokrra e hajdutit

  Andi RamushiAndi Ramushi4 giorni fa
 • Portokalli te Klani 🤣🤣🤣👍

  Landi travellingLandi travelling4 giorni fa
 • 22:22 ti seman dot masken se ke k*** n g** hahahaha

  regi biciregi bici4 giorni fa
 • 18:45 jo mer fefzi jo. pse se pyt ti Ramen, thuj a do ti gjobisni gjith Qerosat si puna ime pershembull. Po koken honkshin kur se mro veten ti si popull ca tboj ky ishkreti atje jan gjith Derra ajo tjetra bucja thot mos mani maska. hajde hajde. ik o Rame me nai ven jash se atje kafshet kan ngel

  regi biciregi bici4 giorni fa
 • Ca giornaliste je ti moje,cfar pyetje ben vuri masker apo jo! 😟

  Fatmir KoliciFatmir Kolici4 giorni fa
 • o fejzi lene kosova maqedonija ekan von pse jo neve. a shef cfar bohet neper europ. komshiu im esht ne lockdown e zdel dot se e kap komun tjeter, kurse un varavingo gjith diten.

  regi biciregi bici4 giorni fa
 • 16:41 kjo birbilesha e vogel, ndjek kte ndjek ate gjith diten ne fejzbuk dhe hajde mere vesh ti sa ka si puna ksaj. ca tboj Rama shkret. ta lesh ket me nai detyr me renci jaboni naften gjith diten ne fejzbuk tu kerku per Adrushin haahaahahahah sorry

  regi biciregi bici4 giorni fa
 • Nga minuti 2:33 deri ne fund e treguan veten c,fare gazetaresh jane dalin vec, per te mar rrogen.

  Aleksander AlbaniaAleksander Albania4 giorni fa
 • Te gjithe gazetaret skandaloz fare flasin kot pa fakte, Rama mudete te jete hajdut, por duhet te gjeni fakte jo te llapaqosni kot, Une mendoj se me pastrimin te gjykatesve dhe prokurorve Shqiperia do te rregullohet, Edhe nese Rama eshte hajdut. e rendesishme eshte qe te eleminoje krimin, dhe te qendroi sa me shume si kryeminister, jo se ai eshte me i miri por nuk ka shume uri, nese heqim Ramen dhe vem nje tjeter duhet te presim qe te ngopet edhe ai tjetri dhe keshtu do na duhet shume kohe. Me vien shume keq per ate zonje qe nuk ka mundur te dal nga nga Shqiperia se po te shkonte ne nje nga keto shtete Holland, Belgjik Spanje nuk do fliste keshtu per Shqiptaret, bravo Rama qe perkrau Shqiptaret.

  Aleksander AlbaniaAleksander Albania4 giorni fa
 • Nuk ka spitale kundra kovid 19 o njerez mos merrni njerez ne qaf duke i cu ne spital se sdel kush gjall nga spitali.. Eshte ceshtje politike cdo gje nuk ka covid nuk ka corona virus cdo gje po e bejn per nje qellim...

  Unlike SonUnlike Son4 giorni fa
 • 52:50I madh Shkullaku e ka nga pervoja 🤣😂🤣

  soiung toiuesoiung toiue4 giorni fa
 • Ëëëëëë. Ëëëëë ëëëë zot na ruj ca kemi ne krye te shtetit ke marr jet njerzish me kte fuckin korona virus kan shku njerez ne kemb ne spital kan dal ne arkivol te gozhdum me vida mos me pa ca ka ndodh me te semurin duke u justifikuar qe kishte koronen dhe nuk i mbizotroi zoti u arrdht hakut me gjithe shtet u bet bossa me djersen tone ne djall vafshi gjithe politikanet

  Unlike SonUnlike Son4 giorni fa
 • Ja mbylli gojen buqes 😂 urdhrin per maskat nuk e marr une. E marrin specialisted 😂😂

  Jo skanderbeuJo skanderbeu4 giorni fa
  • Ju Te rilindjes e keni qef skenderbeun jo te vertetin Po Fake skenderbe se jeni komplet njerez fake

   Robin HoodRobin Hood2 giorni fa
 • I duhen dhe 4 gazetar/analist tjer bishes

  Amarildo22 Sn22Amarildo22 Sn224 giorni fa
  • hahaha Luli vocer flij se i vogel je

   soiung toiuesoiung toiue4 giorni fa
 • Eh qufishme gazetar shqiptar jan shum te psur pse ?

  B MB M4 giorni fa
 • Edi RAM te lumt shqiptar qe te kan poplli te don gazetaret jan te shitur tradhtar

  B MB M4 giorni fa
 • Ty milionat ti numerojne te tjeret morr injorant hajdut

  Giulietta StaraGiulietta Stara4 giorni fa
 • Oh luzim tih je zagar ih berishes

  B MB M4 giorni fa
 • Oh gazetar budall 🙈😂

  B MB M4 giorni fa
 • Edi Ram 💪🇦🇱🇦🇱 gazetar eh leshit 👎

  B MB M4 giorni fa
 • Me vjen keq per Vangjelin, se e rrespektoi gjat gjith emisionit dhe i takonte pergjigje ne pyetjen e funit si ne pyetjen e par qe i beri, dhe e mori pergjigjen te drejtperdrejt, Krimi nuk osht etnik, kjo duhet tju mjaftoj o shqiptar per te kuptu qe ky njeri osht per ju dhe per Shqipnin, kur ju thot jam kundra maskes personalisht, kur ju thot franca e filloi lockdown dhe asaj i trembem me shum sepse kthehet ne rutin, flet shum, bertet shum, po ne caste specifike thot te verteten qe e drejton ne punen e tij, llafet e teperta dhe te bertitmet e shumta jon te mbulojn te mirat e punes se tij per vizionin qe ka, dhe me besoni vizionin e ka per shqipri e shqiptarizem

  miri Toskamiri Toska4 giorni fa
 • 18 35 RAMA PRANOON QE ESHT LOJ LUFT (PANDEMIA

  Cool VlogCool Vlog4 giorni fa
 • Zoti kryeminister jeni njeriu me i pergatitur

  Alfred BletaAlfred Bleta4 giorni fa
 • Thot per alfred cakon ato ofendime por e pranoi vet - masat dhe masken nuk e vendos UN POR KOMITETI(ILUMINATI) I EKSPERTVE 16 57 -17 12

  Cool VlogCool Vlog4 giorni fa
 • LAJE GOJEN KUR GLET PER CAKON O ROPSH SE E PRANOVE VET QE THE KOMITETI QE E DREJTON KETE PANDEMI O KRIMINEL

  Cool VlogCool Vlog4 giorni fa
 • O zot, kulmi injorances, vetem ne albanistan ndodh kjo, njeriu I pare I shtetit sille kshu🙈 mjer populli

  Rimi HodaRimi Hoda4 giorni fa
 • In Italia RAI si paga su la bolletta di luce che anche sono dite private

  dcoog anmldcoog anml5 giorni fa
 • Nuk kam parë dhe as dëgjuar në jetën time një Kryeministër i cili bëhet avokat mbrojtës i të gjitha të ligave, në të gjithë sektorët e jetës, që ndodhin në vend. Kjo është e trishtë dhe e dhimbshme për një popull, i cili në vend që të ketë një Udhëheqës në krah të qytetarëve, ka një mbrojtës të mafias së drogës, krimit ekonomik...etj. Vaj halli për një popull se në ç'gradë ka rënë.

  aleksander culajaleksander culaj5 giorni fa
 • hahaha Luli vocer flij se i vogel je

  Mr. DreeMr. Dree5 giorni fa
 • i Fort je zoti Rama qe perballove te qendrosh kur te permendet nena sapo ka ndruar jete TMERR kur rrethohesh nga persona qe jane jashte tokesor keto sms te percjellin 😡

  Dorina RinaDorina Rina5 giorni fa
  • @dcoog anml me mire hajdute sesa vrases si SALIU 😉

   Dorina RinaDorina Rina5 giorni fa
  • Nuk mbulohet djelli me shosh ram hajduti

   dcoog anmldcoog anml5 giorni fa
 • Edi Rama. O ma ra Rama apo s’ra. Kshu eshte kur populli ben si budalla. Si keta edhe ata mbae fort bythen vlla. Si aty edhe ketu te gjithe si rama duan drrrrrrrruuuuu. Po vall kush ka meja fut? T’gjith flasin e han mt. Trimeria qenka zhduk. Peace father muckers

  dushi21dushi215 giorni fa
 • I keni hedhur mjetit pas tjetrit, esht njeriu qe po ben reforma. Reforma eshte me e veshtira ne politik.para Saliut rinin si te menderosur ,këtij i hidheni ne kok si te jet kryetar komunë ,e kuptoni qe kjo esht elementi demokracisë qe ka sjell ky burr apo jo. Perde nuk ftohni Saliun dhe t'a pyesni për krimet e tij dhe t'a bombardonin meze njejtin menyra ,duket qartë se jeni te pozicionuar politikisht,dhe nuk jeni per te perfaqesuar ata qe ju mendoni .jeni vertet te mjerueshme,nivel per te ardhur keq.

  Flamur MahmutajFlamur Mahmutaj5 giorni fa
 • Z.Rama mund te pajtohem qe mund te mos kete hajdut xhepash ne rruge apo hajdut re apartamenteve te gjate 2m , mirepo ti je hajdut i tjeter niveli , je hajdut tenderash , je hajdut me kollare

  GFORCE320GFORCE3205 giorni fa
 • Mire jà bere kesaj gazetares lwshi

  And BazsAnd Bazs5 giorni fa
 • E cfar debati ky kshtu ne fund asnje zgjidhje e kotit

  sedo sedosedo sedo5 giorni fa
 • Si I ka ik hunda nje njeren ane prej malit

  Zef CumrakuZef Cumraku5 giorni fa
 • Zoti fevzi kur paguan shteti per ngritje te ketyre tre veprave perse duhet te hyje ky ndermjetesi

  Ali SinaAli Sina5 giorni fa
 • Rrnoft kolumbia me miell te veçant per politikan te veçant. 🙏 🤲🏼 o zot humbja faren tradhtarve te shqiptaris , se shum gjaku u derdh per ket vend .

  anonyme worldanonyme world5 giorni fa
 • Hajde kryeminster mashtrus hajde mjer ky popull cfar gomaresh qeverrisin atdheun ton

  ibrahim gjikaibrahim gjika5 giorni fa
 • Edi Rama Kjo fundrrin e pashembull morale e shoqeris shqiptare hhahaahah

  Paspartu ujkuiprerPaspartu ujkuiprer5 giorni fa
 • Sillle nga ta sjellesh per momentin nuk ka ma te mire

  Google NutzerGoogle Nutzer5 giorni fa
ITworlds