Melisa - Leje ( Official Video )

29 apr 2021
2 986 185 visualizzazioni

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Commenti
 • Diva e Shqipris😍❤💋😘💖🔥👑😚💕

  DeniDeni3 ore fa
 • O yll

  elo shkembielo shkembi3 ore fa
 • ZOT MBAJ DOREN

  TEDITEDI4 ore fa
 • 😇😇😇😇😘😍😍😍💕💕💕😇💖💖💋

  Arjesa BrahimiArjesa Brahimi4 ore fa
 • super keng

  Diorni BimeDiorni Bime4 ore fa
 • Molto djeale djeale vibes

  Ervina AlijajErvina Alijaj5 ore fa
 • Te Dua melisen je shum e bukur te Dua shum

  Hazbije LokiHazbije Loki5 ore fa
 • Muzika tjera me te bukura shum Jan te bukura shum e E Dua melisen se eshte shum e bukur

  Hazbije LokiHazbije Loki5 ore fa
 • Kush vje pas teje teje teje

  14K FOTIS14K FOTIS5 ore fa
 • Ban ala tjera

  Hazbije LokiHazbije Loki5 ore fa
 • Shum

  Hazbije LokiHazbije Loki5 ore fa
 • Shum e bukur qenka muzikq

  Hazbije LokiHazbije Loki5 ore fa
 • Super

  Loni RexhepiLoni Rexhepi5 ore fa
 • Suksese Melis

  Er AlEr Al5 ore fa
 • Rap qira ku isht ne takim me meter rrishi

  Dardan GjoniDardan Gjoni5 ore fa
 • Kenge e bukur

  Migela MetohuMigela Metohu5 ore fa
 • Love melissa😍😍❤💓💖❤❤❤

  Loni LorisaLoni Lorisa5 ore fa
 • 💏💏💏💏💏💏💏💏

  FIQIFI BAJAFIQIFI BAJA6 ore fa
 • O melisa do me besh nje keng me emrin tim fjorela. Se je shume e bukur 😇💖💞

  Giana MecajGiana Mecaj6 ore fa
 • ⚠️⚠️⚠️

  senadfikajsenadfikaj6 ore fa
 • Jan si🌟🌟🌟🌟 seni sevijurum

  Artan FierArtan Fier6 ore fa
 • Melisa je shume e mire e ke ze te bukur keshtu vazhdo

  Felleze MalajFelleze Malaj6 ore fa
 • Jepi melisa 👑👑💲💲💲💸

  Bashkim MetallaBashkim Metalla6 ore fa
 • Ca ka kjo më shumë se mua tha Luli 😂😂😂

  Ina InaIna Ina7 ore fa
 • Shum cifte i bukur jeni te dy shum te mire

  Jola OlaJola Ola7 ore fa
 • Je shum e mir,suksese te metejshme ❤

  Xhuljeta HoeldrichXhuljeta Hoeldrich7 ore fa
 • Super zë ke veç vazhdo ❤️love you

  Butrint ImeriButrint Imeri7 ore fa
 • Plizzzzzz😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇

  suela bunjakusuela bunjaku8 ore fa
 • Melis a me ben shoqe sepse une nuk kom shoqe a ke snap dhe instgram per me ta ba follog

  suela bunjakusuela bunjaku8 ore fa
 • ♥️🌞♥️

  Paola MontanaroPaola Montanaro8 ore fa
 • sa çift i bukur

  Ladi KasoLadi Kaso8 ore fa
 • Love it🥺❤

  Leah SunLeah Sun8 ore fa
 • 🍎🍎

  Arben XakaArben Xaka8 ore fa
 • 😙😙😍

  Ladi KasoLadi Kaso8 ore fa
 • Kur t ndaheni do ta kendoj kengen tjetra🤣🤣🤣🤣

  TIBETI QEPANITIBETI QEPANI8 ore fa
 • Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty 2x Kadale kadale ma merr zemren Sa here pe kqyri, mendjen po ma luan A e din shum mire s'mundet me m'zevendsu E ti po m'don E ti po m'don S'e sheh me sy, e pres me zemer dhe menon Tjetren me lon Tjetren me lon Se kshu nuk bon, nuk bon, nuk bon Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty 2x Kadale kadale, xhan ti je tu tranu Duket ashiqare djal pse s'vjen e ma tu Dashni je me te, per mu je tu menu E ti po m'don E ti po m'don S'e sheh me sy, e pres me zemer dhe menon Tjetren me lon Tjetren me lon Se kshu nuk bon, nuk bon, nuk bon Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty 2x

  sheklqesa mashkullisheklqesa mashkulli8 ore fa
 • Leni ca te thojn te tjeret se je shume e bukur

  Izabela ElezajIzabela Elezaj8 ore fa
 • Ne fundAndi melisa po te thot leje ten po hajde me mu hahaha se po dan me te pas ty melisa 💋

  Rezana GashiRezana Gashi9 ore fa
 • Ja ngjiti erifi neni ju

  Qendrim SpahiuQendrim Spahiu9 ore fa
 • Asnje koment per muziken vec ne lidhje me perputhen 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Ak47 GamingAk47 Gaming9 ore fa
 • Më pelqen shumë kenga jote Melisa.Ti je super dhe je fantastike.Nyk shikohet perputhen pa ty 💜💜💜

  Eli MolliqajEli Molliqaj9 ore fa
 • Kjo melisa sikur po tremb mizat kur thot leje leje leje🤣🤣🤣😂😂😂

  Era EraEra Era9 ore fa
 • Meje,meje,meje. Leje,leje,leje hajde këngë hajde. Pffff

  VALENTINA PRiFTIVALENTINA PRiFTI9 ore fa
 • Vdeksha une per ty

  Kejsi SadikajKejsi Sadikaj9 ore fa
 • U ca pilli

  ᴏɴʟʏ ᴘᴀɪɴ ʏᴛᴏɴʟʏ ᴘᴀɪɴ ʏᴛ9 ore fa
 • 💖❤️

  Erges GjuziErges Gjuzi9 ore fa
 • 🥰🥰🥰🥰😍😍🥰🥰🥰🥰😍😍❤❤❤❤

  Teuta ShalaTeuta Shala10 ore fa
 • 😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️ Love you 💕💕 zemr

  Efh TzialliEfh Tzialli10 ore fa
 • Se di a vec mua nuk me shkarkohet ! ?

  Evilina BreguEvilina Bregu10 ore fa
 • 🥰🥰

  Elena ZenelajElena Zenelaj10 ore fa
 • Jo se kapuçen Andi e pelqente shum dhe Melisa ja beri dhurat hahahaja O daku ju keni gênje veten Jo ne Publikun 🥳

  Ask to seduce MissAsk to seduce Miss11 ore fa
 • Melisa je shum e mir🥰🥰🥰

  Leunard TARALeunard TARA11 ore fa
 • Duhet tja di per nder Melises,dje gjyshja ime u ngrit nga karrikja me rrota pasi kishte 20 vjet e paralizume,sapo degjoi kengen e Melises u cua dhe hoqi nga priza kompjuterin.

  Nertil LuliNertil Luli11 ore fa
 • Qka keni thën kur e keni pa andin në spod të melises un jam habitur

  Rejhan SuljaRejhan Sulja11 ore fa
  • Q

   Ask to seduce MissAsk to seduce Miss11 ore fa
 • Kto tu dy qenkan bashk

  Rejhan SuljaRejhan Sulja11 ore fa
 • Auto tone.i ka qr s'esht zeri i saj fare👎👎🖕🖕

  Funny MemsFunny Mems11 ore fa
 • Melisa 💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💖💖💖💖💖💖

  Adea BuciAdea Buci11 ore fa
 • Melisa dhe Andi jeni shum kjut

  Zyrafete MaxhuniZyrafete Maxhuni12 ore fa
 • Melisa ti je shum e bukur të dua shum Love ❤❤❤💛💛💛🧡🧡🧡💋💋

  Elsida RrucajElsida Rrucaj12 ore fa
 • Melisaa je shuumm pidh i bukur Poo ma mir lejee kett profesion leje leje lejee hahahaahhahahaahaaha

  Fuck YouFuck You12 ore fa
 • Super Kenge melisa 😇😇😇😇😇👑👑👑👑👑👑👑👑👑💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲😍😘😚😙😎😎😛😍😍😍

  hik 're karhik 're kar12 ore fa
 • Fatjoni left dhe chat

  Bos BosBos Bos12 ore fa
 • Të gjith këngëtar veç Arjani nuk ja nisi muzikes

  Bos BosBos Bos13 ore fa
 • Ku je moj Melisa je yll ❤❤

  Denisa CurajDenisa Curaj13 ore fa
 • Hahaha si magjupe e vogel

  Erisa devolliErisa devolli13 ore fa
 • 🥰🌟

  Klea NKlea N14 ore fa
 • un e dija q thoshte ate qe ke dashni leje leje kjo thot ate qe ke tash leje leje leje

  iamkidaiamkida14 ore fa
 • Bravo melisa me ke pelqyer me kete kenge ka melodi te bukur

  Xhulian LitosXhulian Litos14 ore fa
 • Q

  Asarda ShimaAsarda Shima15 ore fa
 • Kushte e menduara ti apo andi 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  Elvin KasaElvin Kasa15 ore fa
 • Të dua 🥰🥰🥰🥰🥰🥰😍😍melina LOVE 😎😎🤗😎🥰🥰🥰😍😍♥️♥️♥️🎶🎶🎶🎶

  Elvin KasaElvin Kasa15 ore fa
 • Prej olses qe te mohoj dashurin i ke kto klikime ,,ju jeni gjith te pa fytyr qe beheni pjes e nje skenari,,,nje skenar qe ajo se ben vetem por me ju me aktoret me perfekt dhe ne fund mer te shara ..

  Mitro DediMitro Dedi15 ore fa
 • Kishe te dreite fatjoni

  mikea hajdarimikea hajdari16 ore fa
 • qe u kryqezua Tea!

  shani yanshani yan17 ore fa
 • Si shpirt je melisa....super kenga 😍😘

  Emirjeta FrrokuEmirjeta Frroku17 ore fa
 • Kush do te behet kengetar te shkoj tek përputhen

  Majlinda NikaMajlinda Nika18 ore fa
 • Fationi :kjo ishte e ditur boterisht ahahhah

  Anto CobajAnto Cobaj19 ore fa
 • bythe kesajs kengtare hahahahaha

  Agji BajramiAgji Bajrami21 ora fa
 • Melisa kopjon ylli limani

  Edin IseniEdin Iseni23 ore fa
 • Strikes me from the first seconds

  Stop InjorancesStop InjorancesGiorno fa
 • Die Person, die diesen Kommentar liest, ich wünsche Ihnen viel Erfolg, Healt, Liebe und Glück! ❤️

  Regdu GehtRegdu GehtGiorno fa
 • 🖤🖤🖤

  Teresa DobosTeresa DobosGiorno fa
 • Melisa me nder muhabetit ka har aq kar se po ta shtrish shkon ne Mars e kthe

  Rosana RochRosana RochGiorno fa
 • 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  Aulona GashiAulona GashiGiorno fa
 • Krejt mire Melisa veq me qito stilin me dire leje leje shum e ke perserit mos bo mo ksi gabimi

  Ana TahiriAna TahiriGiorno fa
  • Shyqyr u veshe te ky klipi😶

   Regdu GehtRegdu GehtGiorno fa
 • Melisa e ke djek fare ecja levizja e te gjitha i percjell te bishtat qe mbajne nga nje dashnore .

  BrunaBrunaGiorno fa
 • Sa bajat ju filluat te perdorni kengen te gjith per lek 🤧

  Ergi ErgiErgi ErgiGiorno fa
 • Cifto i jevgjitve se tu dy rrac e zez jan ju qr

  toto Altoto AlGiorno fa
 • Per andin

  CLOWN YTCLOWN YTGiorno fa
 • Zoti na rujt 😂

  Redi IderRedi IderGiorno fa
 • Kenge e bukur❤

  NICOLE LAENO FANNICOLE LAENO FANGiorno fa
 • Bravvvvooo

  Sajmir PepaSajmir PepaGiorno fa
 • Melisa KING KING JE YLLLLLLLL 💋❤💋❤💋💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤

  Denisa CurajDenisa CurajGiorno fa
 • U ben te gjith kengetar🤦‍♀️

  ana anaana anaGiorno fa
 • talent i pa zbuluar bravo

  Sajmir QeraSajmir QeraGiorno fa
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Davida QuniDavida QuniGiorno fa
 • ❤❤❤❤❤❤

  Davida QuniDavida QuniGiorno fa
 • Dhe gjithashtu të gjithë këngët shkojnë deri ose me shume se 1000 kilkime

  Elvin KasaElvin KasaGiorno fa
 • Shyqyr u veshe te ky klipi😶

  free firefree fireGiorno fa
 • Cicat i paska harru ke sytjenat e tjera Hahahaha Hahahaha

  Vilson PrebibajVilson PrebibajGiorno fa
ITworlds