Capital T - Fjalt e Nanes (Prod by: Alitou)

13 nov 2020
4 053 670 visualizzazioni

@ONIMA- smarturl.it/ONIMA

Stream & Download: music.onima.co/FjaltENanes
@Capital T- Fjalt e Nanes (Prod by: Alitou)
Connect with Capital T:
facebook.com/KAPOofficial
instagram.com/truekapo
twitter.com/truekapo
#CapitalT #FjaltENanes #Skulpture #onima

Commenti
 • ❤⭐💙

  Erona QueenErona QueenGiorno fa
 • Kush jan keta qe e kan ba dislike spaskan vesh per muzik

  Gent HasaniGent HasaniGiorno fa
 • na kebo me qajt me ket keng suksese

  Alfrida MullaAlfrida Mulla3 giorni fa
 • Brravoo Mpaska marr malli me pa nje VidoKlip Qe me mund me kqyr me familje afer femijve Pa mos e hekk Pa ato vajzat E zhveshura ,nje text qe ja vlen te ndegjohet Dhe me shum se 100 her ne dit !

  Jetaa HyseniJetaa Hyseni4 giorni fa
 • itworlds.info/round/c6CHZtWsZcWIhJ4/video

  KlediKledi7 giorni fa
  • Boni pak subscribe 💪❤️👌

   KlediKledi7 giorni fa
 • Ketu bejne Like vetem fansat e Capital T 🤗

  Bad Girl ForeverBad Girl Forever13 giorni fa
 • Nana sna rrehke veq shqull po na rrehke me Rrüp ose papuce 😂👍

  A AA A14 giorni fa
 • Lyrics Capital T---- X Under the light of the moon I am reminded of the words of mother, mother When I say who will arrive Tell me who will arrive (2x) Only forgive you I am what I am Here I paint for you not for seeks, mother For you I go to the end of the world That no matter how much I paint, it seems to me a little But your love how can I be enchanted Except your words that I have medicine for my soul Your hugs when I'm not good You's the Sacrifices you made that I take today, mother I promised you, I promised you that one day you would be proud of me, I know how much you can... X You pray for me, from the bad ways you have saved me I can not forget, I can not forget mother I remember you, every time I am away you feel my absence, ay You fell in my heart Even when no one asked you to come to the sun to learn, mama Under the light of the moon, the moon I remember the words of my mother, mother When I said who would arrive Tell me who arrived (2x) My days dark Besides you I found a way out...E if I have ever disappointed you, mother Today I want to apologize You know you never nalna You know I triumph, you know I fight That when it rains to the end I go You know what I want, you know how much you have learned That you know my pain, that you only know how to heal me, oh I gave you the promise that I took the goal That you are my strength bigger from the beginning And now nothing is more valuable than your eyes when I look at you, it's like the whole world brought me, mother

  Jessi EsmeraldJessi Esmerald16 giorni fa
 • O capital mut o mut

  Dario NikaDario Nika16 giorni fa
 • Hini kqyrne videon tem nëse ju pëlqejn këngët në versionin Chipmunks itworlds.info/round/iICNm7ibkbllp5o/video

  Chipmunks VersionChipmunks Version19 giorni fa
 • No 1 in Albania Capital T. Very touching song it live with me forever...🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱

  gazmir mazrekugazmir mazreku20 giorni fa
 • ❤️❤️🙂

  fatos zdravafatos zdrava22 giorni fa
 • kang mat fort se qikjo skum pa

  LionLion24 giorni fa
 • He is so cute and beautiful song. 😍❤

  Ivana CrawfordIvana Crawford24 giorni fa
 • Me pelqeu shume kjo kenge sepse fjalet e NANES per mua janë me te rendesishmet ne bote. 👍Kush mendon keshtu

  STAR ZSTAR Z24 giorni fa
 • 💖

  eXtreme OfficialeXtreme Official26 giorni fa
 • Capo i pari always 🤩

  Tea TopllariTea Topllari26 giorni fa
 • Eeeee evertet qikjo 🥰🥰😘😘😘😘

  Aslan AslanAslan Aslan27 giorni fa
 • Super kenge 👑👑💖

  Capital t KingCapital t King27 giorni fa
 • oh sa kenge e bukur ♥️

  A2K lavaseccoA2K lavasecco28 giorni fa
 • 😇😇🥺🥺shm keng e bkr 👍😉💚bravo capo bless u

  diblertina **diblertina **28 giorni fa
 • kjo kong shkon special vetem per mirelin htahahahaha

  DRB_ARONILDRB_ARONIL29 giorni fa
 • I don’t understand the words of this song but I like it.Supeeeeer👍👍👍👍👍.Greatings from🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲

  Sweetlian4oSweetlian4oMese fa
 • Sakrificat e nje NENE,..dhe dashuria e nje NENE jane falas dhe nuk kane te paguar ❤💋🇦🇱🙋‍♀️

  SoleilSoleilMese fa
 • Pls digjojeni pak muziken time te re🙏🏻🥺

  dioz.b9dioz.b9Mese fa
 • A ka Arom mat bukur se sa kur je afer Nanes

  Zgjohu LipjanZgjohu LipjanMese fa
 • Albion Fetahu - Luj itworlds.info/round/i3mOo7yrhLNibow/video

  AmolTVAmolTVMese fa
 • Bravo bro suksese .

  KING EDB ALREAL GKING EDB ALREAL GMese fa
 • Shume pom pelqen

  Lear art VllasaliuLear art VllasaliuMese fa
 • My shqipe from work introduced me to albanian hip hop. I love it.

  The Fortnite FamilyThe Fortnite FamilyMese fa
 • halla tkof trim per ket muzik kaq te mir se nashta dikush dikush ja kuptu kuptimin si un qe ja kum kuptu 👏👏❤️❤️❤️🖤🖤🖤🖤🖤🖤

  Rion LepajaRion LepajaMese fa
 • bossi 1 baba

  Mirjeta BerishaMirjeta BerishaMese fa
 • Oh, i want it! :)

  pida siouypida siouyMese fa
 • Se kuptoj arsyen e atyre pak personave qe kane bo dislike sooo fuckin stupid

  Davidkaci DavidDavidkaci DavidMese fa
 • Shume projekt emocionus.. m’fal nanë

  mikea hiooimikea hiooiMese fa
 • Super

  Andi MehmetiAndi MehmetiMese fa
 • Good job 👌👍

  abbsnn coseabbsnn coseMese fa
  • seems to be good

   pida siouypida siouyMese fa
 • Shume projekt emocionus.. m’fal nanë

  doliio volaydoliio volayMese fa
 • Love my moom❤

  Don XhonDon XhonMese fa
  • Shum e bukur Trimi, o vllaii jem qofsh i bekuar tan jetën Zoti të ruajtë ❤❤❤❤🌟🌟🌟🌟🌟

   mikea hiooimikea hiooiMese fa
 • Bën me te vërtete këngë me kuptim të madh

  marlin milkurtimarlin milkurtiMese fa
  • Shum e bukur Trimi, o vllaii jem qofsh i bekuar tan jetën Zoti të ruajtë ❤❤❤❤🌟🌟🌟🌟🌟

   yuoop nokeyuoop nokeMese fa
  • Seriously may be my favorite ever.

   yuoop nokeyuoop nokeMese fa
 • Fjalt e nanes, nanes😭😭😭😭😭 Thanks Kapo for this song😢😢😢 I love you❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  alida flusalida flusMese fa
  • I love the vid so funny aha

   abbsnn coseabbsnn coseMese fa
 • shume buker

  Arbenita DermakuArbenita DermakuMese fa
  • You are the best

   doliio volaydoliio volayMese fa
 • 🏓🏸🌟🌘🌗🎌🎌⛲⛺🚿💈🌁🌖🌪🌤🎌🎌⛲⛺⛈⛅🎾 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Maggie TrupidoMaggie TrupidoMese fa
 • Free for Real Frre For rReal

  G BerishaG BerishaMese fa
  • Kanga ma e mira qe e kam ngu deri qitashti

   alida flusalida flusMese fa
 • BRAVO SHOKU NA KENAQE ME KTE KENG!!!

  Vasil NazerajVasil NazerajMese fa
 • mrrenqeth muzika..

  Bad VideoBad VideoMese fa
 • Bravo bre capital duhet mi kujtu nonen se ajo t' ka rrit bravo like per capital👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  Denisa SylmetajDenisa SylmetajMese fa
 • I love this video, it’s so cute ❤️

  hoiy vinosahoiy vinosaMese fa
 • Fjalt e nanes, nanes😭😭😭😭😭 Thanks Kapo for this song😢😢😢 I love you❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  yuoop nokeyuoop nokeMese fa
 • ma shum mpelqej filmi se konga

  Skipeee34Skipeee34Mese fa
 • seems to be good

  Shauka HodanShauka HodanMese fa
 • In the light of the moon I remember my mom's worlds She told me i can do it 😍❤🙏

  Esi ZekthiEsi ZekthiMese fa
  • Sa here te jesh larg nga shtepia duhet te kujtoim fjalet e nenave tona . Dashuri per nenat tona❤️❤️❤️😘😘😘

   yuoop nokeyuoop nokeMese fa
 • Shum e bukur Trimi, o vllaii jem qofsh i bekuar tan jetën Zoti të ruajtë ❤❤❤❤🌟🌟🌟🌟🌟

  opzz xsinopzz xsinMese fa
  • Capital T faleminderit për këtë këngë. Ku çdo fjalë e çdo rreshti të kësaj kënge është mjaltë, dedikuar njeriut më të dashur "nënës"!

   hoiy vinosahoiy vinosaMese fa
 • DBE beat

  Ess 26Ess 26Mese fa
  • CAPITAL T - FREESTYLE 3 itworlds.info/round/cqZkqLCrbciHqJo/video

   Shauka HodanShauka HodanMese fa
 • Bravo capital t ❤️👏🧡

  Tea TopllariTea TopllariMese fa
 • Sivsa none kapital t.. Loredana mozzik best vor ever

  Aganovic EdisAganovic EdisMese fa
  • CAPITAL T - FREESTYLE 3 itworlds.info/round/cqZkqLCrbciHqJo/video

   opzz xsinopzz xsinMese fa
 • ❤❤

  Xhesi xhXhesi xhMese fa
 • Kenga me e bukur ne bote ,per mua dhe krejt neve ,flm per cdo mesazh qe percjell te ne Capital T te duam dhe vlersojm gjithmone ,Nena eshte pasuria me e madhe ne kete univers👧👏❤🙏🙏!!!

  ELENA AGAELENA AGAMese fa
 • Kanga ma e mira qe e kam ngu deri qitashti

  Arlind MustafaArlind MustafaMese fa
 • itworlds.info/round/qqiFhNWHjM2hZ4w/video

  MKMKMese fa
 • Zoti i rujt krejt #Nënat tona, Aj qe eka nonen gjall puthe e thuj per dit fjal tmira,aj qe se ka ishalla zoti ne xhenet.

  CassieCassieMese fa
  • m.itworlds.info/round/cnN7g5eHspSDjpo/video

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissMese fa
 • waw sa e bukur

  Fabjo DragotiFabjo DragotiMese fa
  • E di qe ky koment do humbi te t tjeret po ai qe e shef e rujt zoti me gjith familje ishalla 🙏🙏🙏

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissMese fa
 • Capital t like 👍👌 Majk dislike 👎🐸🐷

  ARTISTET SHQIPTAREARTISTET SHQIPTAREMese fa
  • chiediglielo)

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyMese fa
 • DISS CAPITAL T 2PO2 itworlds.info/round/eouadMyqnqiMnow/video

  G SLAÇIG SLAÇIMese fa
  • chiediglielo)

   CassieCassieMese fa
 • ky po qe esht talent .Bravo capital-t te pergezoj

  Entjona LutajEntjona LutajMese fa
  • TË LUMTË GOJA 😚😚😙😙

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyMese fa
 • Capital T faleminderit për këtë këngë. Ku çdo fjalë e çdo rreshti të kësaj kënge është mjaltë, dedikuar njeriut më të dashur "nënës"!

  Blerta MisimiBlerta MisimiMese fa
 • Sa here te jesh larg nga shtepia duhet te kujtoim fjalet e nenave tona . Dashuri per nenat tona❤️❤️❤️😘😘😘

  bodoti qwiubodoti qwiuMese fa
  • 👍

   bodoti qwiubodoti qwiuMese fa
 • um ke shti me kajt

  yll alijayll alijaMese fa
  • OMG I love it so much?

   bodoti qwiubodoti qwiuMese fa
 • CAPITAL T - FREESTYLE 3 itworlds.info/round/cqZkqLCrbciHqJo/video

  KLAUDIO P14KLAUDIO P14Mese fa
  • m.itworlds.info/round/cnN7g5eHspSDjpo/video

   mikin liroumikin lirouMese fa
 • CAPITAL T - FREESTYLE 3 itworlds.info/round/cqZkqLCrbciHqJo/video

  KLAUDIO P14KLAUDIO P14Mese fa
  • m.itworlds.info/round/cnN7g5eHspSDjpo/video

   bodoti qwiubodoti qwiuMese fa
 • CAPITAL T - FREESTYLE 3 itworlds.info/round/cqZkqLCrbciHqJo/video

  KLAUDIO P14KLAUDIO P14Mese fa
  • Sa like shkojn per fjalt e nans Gjithmon rrespekti ma i madh shkon te ajo 😊❤

   mikin liroumikin lirouMese fa
 • CAPITAL T - FREESTYLE 3 itworlds.info/round/cqZkqLCrbciHqJo/video

  KLAUDIO P14KLAUDIO P14Mese fa
 • CAPITAL T - FREESTYLE 3 itworlds.info/round/cqZkqLCrbciHqJo/video

  KLAUDIO P14KLAUDIO P14Mese fa
 • CAPITAL T - FREESTYLE 3 itworlds.info/round/cqZkqLCrbciHqJo/video

  KLAUDIO P14KLAUDIO P14Mese fa
 • CAPITAL T - FREESTYLE 3 itworlds.info/round/cqZkqLCrbciHqJo/video

  KLAUDIO P14KLAUDIO P14Mese fa
 • E di qe ky koment do humbi te t tjeret po ai qe e shef e rujt zoti me gjith familje ishalla 🙏🙏🙏

  ALBANIA NationALBANIA NationMese fa
 • m.itworlds.info/round/cnN7g5eHspSDjpo/video

  Behar BajramiBehar BajramiMese fa
 • TË LUMTË GOJA 😚😚😙😙

  Elona OxhallariElona OxhallariMese fa
 • 😁😂♻🔰🌈🔥💧☂🌂⚾⚽💎 *Gesù Cristo è il Figlio di Dio e si promette la vita eterna se semplicemente credergli.* *Ha promesso di guarire anche il corpo. (alza gli occhi e chiediglielo)*

  Jan WizzarakJan WizzarakMese fa
 • Bravo vlla njerëzit si ti jan t paket të bashkohem n çdo fjalë tënden në këtë këngë.....kingg👑👑

  Adi AdiAdi AdiMese fa
 • Ne kete kenge mesova per sakrificat qe mamate tona na kan bere per te na rritur

  Nikoleta JakiniNikoleta JakiniMese fa
  • Cool...super loved it?

   soinu foigsoinu foigMese fa
 • Shum keng emocionale “Bravo Capital T”

  minij hooiminij hooiMese fa
  • betohem N’ZOT☝️

   soinu foigsoinu foigMese fa
 • 👍

  Lume AliuLume AliuMese fa
 • m.itworlds.info/round/cnN7g5eHspSDjpo/video

  Behar BajramiBehar BajramiMese fa
 • Kur mthojke ke me mrri

  Tik tok VideoTik tok VideoMese fa
  • Your awesome?

   minij hooiminij hooiMese fa
 • Like kush a Shqiptar🇦🇱🇦🇱

  Ehad UgzmajliEhad UgzmajliMese fa
 • Capital baba 💪🏻💪🏻

  Ehad UgzmajliEhad UgzmajliMese fa
 • E di sa ke gjith ato bravo o copital un i sho te tera kenget e tua e kam emrin Albjon jo klea

  kkMese fa
 • Bravo o

  kkMese fa
 • O re ti na ke bere te qajme ❣️ Mothers love is forever ❣️no matter what you do and no matter who are you going to be ❣️

  ειρηνη δεδεειρηνη δεδεMese fa
 • e kuptushme e dhimbshme e krenare

  GjinaushGjinaushMese fa
 • THIS SONG GOT ME THE BEST FEELING EVER😍

  bowen voowybowen voowyMese fa
  • Njjko

   Pashk BushgjokaPashk BushgjokaMese fa
 • ...... itworlds.info/round/m3t8gK6MjM19eKY/video .....

  En EaEn EaMese fa
 • ...... itworlds.info/round/m3t8gK6MjM19eKY/video ......

  En EaEn EaMese fa
 • Familja gjeja me e shtrenjt qe kemi nbote E sa her ndodhem larg jush syt i kam me lote E sa her nis te bej dicka pa ju esht e kote Jam gati tbej gjithcka per ju per ket ju betohem N’ZOT☝️

  Romeo OffcRomeo OffcMese fa
  • My song 🥰

   Romeo OffcRomeo OffcMese fa
  • Teksti 🧡 💛💚💙💗💖♥️

   bowen voowybowen voowyMese fa
 • Shum keng emocionale “Bravo Capital T”

  Skin HeadSkin HeadMese fa
 • Naj san tjeter amo Shum bukur

  FlightzzFlightzzMese fa
 • Kush ma ban sub ja kthej 🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

  Nordic PaintNordic PaintMese fa
 • THIS SONG GOT ME THE BEST FEELING EVER😍

  JoannaJoannaMese fa
 • suksese👏👏👏👏

  Emi ItaliaEmi Italia2 mesi fa
ITworlds