Gold AG - Prej Shqipnie (Official Video)

26 nov 2020
422 800 visualizzazioni

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Gold AG - Prej Shqipnie (Official Video)
Connect with Gold AG
Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | instagram.com/arianagushi/
#GoldAg #PrejShqipnie #Onima

Commenti
 • Respekte i degjoj me lot ne sy kenget e tua

  Arjon HoxhaArjon Hoxha2 giorni fa
 • Pershendetje krejtve fansat e GOLDIT ju pershendes nga MATEÇI vllezer e motra shqiptar

  berat mateçiberat mateçi8 giorni fa
 • i rritun me keng te goldit qe i vogel ala nuk e shikova tu kendu per troge ose per lux hallall

  rebeli otrrebeli otr9 giorni fa
 • BRAVO GOLD AG JE SHUM I MIR KJO KENG ME KA PELQY SHUMMMM

  Dea CurrajDea Curraj9 giorni fa
 • Na i rrengjethe mishin me kete keng bravo 👏

  Gezime LlanajGezime Llanaj16 giorni fa
 • Tlumt ajo goj je kengntari ma i mir si kam pa naji her te pershendes prej shqiprie o gold

  FF_ BanditiFF_ Banditi16 giorni fa
 • Like kush mendo se gold ag esht kengateri ma i mir ne shqiperi🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍👑

  Krume BananeKrume Banane17 giorni fa
 • O te lumte goja .Lum ato prinder qe te kan.Te jene krenar per ty Arian 👏👏👏👏

  Sadik DukaSadik Duka22 giorni fa
 • Ooooooooooooooooooooooooo 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥u. Kallllllllllllll

  Seby NeziriSeby Neziri22 giorni fa
 • itworlds.info/round/nGOAgdZufLePcKI/video BROTHERS SHQIPERI KOSOVE

  Best MusicBest Music24 giorni fa
 • Taman amin .besnik prenga

  Lori 1Lori 126 giorni fa
 • Suhareka 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Edel MalereiEdel Malerei26 giorni fa
 • Kalla Shqipe Kalle se kshu e don shqiptaria Ska armik qe na frig

  Selman ArifiSelman Arifi28 giorni fa
 • Gjith deshmoreve Allahu i shperblefte me xhenet ne boten tjeter.

  Faik AsaniFaik AsaniMese fa
 • 👍

  Shpend'S💫MusicChannelShpend'S💫MusicChannelMese fa
 • ❤️❤️❤️🇦🇱

  Al PekatoAl PekatoMese fa
 • 🥺❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Kleida MarkuKleida MarkuMese fa
 • Te lumte goja Gold 👏lavdi trimave 🙏🇦🇱

  Artan XhafaArtan XhafaMese fa
 • Agim Agushi ❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪🏻💪🏻😎😎❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Crna GoraCrna GoraMese fa
 • 😍😍😍😍😍😍😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤❤❤

  Crna GoraCrna GoraMese fa
 • 🔥🔥

  Belma FazlicBelma FazlicMese fa
 • X

  Florent BerishaFlorent BerishaMese fa
 • rofsh shqipni si na dhurove pushken dhe buken

  Bexhet GorencaBexhet GorencaMese fa
 • Shum Mir.

  Day LightDay LightMese fa
 • Jane 64 Serb(apo shkije siç i thone vllaznia) qe i kane bo dislike konges.

  Muslim PortalMuslim PortalMese fa
 • turp qai se ka ba dislike ni qisi kange nuk meriton kurr dislike like kush mendon si une

  Rilind UkperajRilind UkperajMese fa
 • Baba arjan

  Ramadan BerishaRamadan BerishaMese fa
 • Ma hangsh Karin Gold Ag

  Abdullah AbdullahAbdullah AbdullahMese fa
 • Jane 72 deshmore qe humben jeten ne luften ne kosov nga shqiperia🇦🇱🇦🇱

  Fatmir VokrriFatmir VokrriMese fa
 • 👍🇦🇱

  Shqipëria TiranaShqipëria TiranaMese fa
 • Goldi asht nr 1 te kam ❤ inderum

  Kujtim KurtajKujtim KurtajMese fa
 • Oh po mir e paske thur 🤝Dhe Vllau jem ashtu ka ra 🥲 me armatim te Rrasa e Zogut 🥲

  Nein NichtNein NichtMese fa
 • Respekt 🇦🇱 Lavdi 🇦🇱😢

  Nein NichtNein NichtMese fa
 • jam krenar qe kem nje djal si ti nga vendi im LUGINA E PRESHEVES

  dcoog anmldcoog anmlMese fa
 • ❤❤❤❤❤❤👐👐👐👐

  Brian BrianBrian BrianMese fa
 • O KALLE KALLE KALLE 🔫🔫🔫🔫🔫

  Shkelzen SadikuShkelzen SadikuMese fa
 • kush ma ban like zoti ja rujt familjen edhe kejt ato qe i don shum ❤️👏🏻

  Rock girlRock girlMese fa
 • Zemra te kendofte gjithmone, Lavdi deshoreve te Kombit.

  Nexhdet QufajNexhdet QufajMese fa
 • Bravo Gold Ag, fjalet me te bukura nje nga kengtaret me te mire.

  Boston MABoston MAMese fa
 • *KRENAR QE JAM SHQIPTAR*

  ShakerBlack 44ShakerBlack 44Mese fa
  • Legjenda e kombit Shqiptar eshte vetem 1 Gold Ag Zoti te rujt kudo qofsh gjithmon

   Rock girlRock girlMese fa
 • Ky nuk bahet bajat kurr.. Hallall i qoft

  Aron GjoniAron GjoniMese fa
 • 👋

  Eduard XhensilaEduard XhensilaMese fa
 • O sa me mungon mj shqiperia ime 😭😭😭😭😭

  eleo imaeleo imaMese fa
 • Te kendoft zemra o Djali i Shqiperis 🦅🇦🇱🇽🇰❤️

  vbddfy euuytvbddfy euuytMese fa
 • muzikt e gold ag te gjitha i kam ngju po hera par qe komentoj

  Ndue lleshiNdue lleshiMese fa
 • O ma miri i Shqipnise etnike 🥰🙏. Zoti mos ta nalt zanin asnjeher per kto keng tbkr qe ben. Respekte nga Italia Arian ( Gold Ag) 🔥🔥🔥

  EMILJANO JASHARIEMILJANO JASHARIMese fa
 • Kenget tuja te pa vdekshme

  Leonard AbaziLeonard AbaziMese fa
 • Respekt 🇦🇱🇽🇰

  Mo breMo breMese fa
 • Rroft shqipria etnike

  Elvi GiuliaElvi GiuliaMese fa
 • Te rujt zoti shqipe🇦🇱🇽🇰

  Gjuci ErtiGjuci ErtiMese fa
 • Qun Lajqi i ka hije keto interpretime vetem ai di bukur me i be.

  Qendresa GashiQendresa GashiMese fa
 • Zoti truejt more djal per kto kang kaq te permallshme 😢😢 Faleminderit nga ty

  flutura sheqeriflutura sheqeriMese fa
 • Bravo Gold 🇦🇱🇦🇱

  Anita LushajAnita LushajMese fa
 • Legjenda e kombit Shqiptar eshte vetem 1 Gold Ag Zoti te rujt kudo qofsh gjithmon

  rai regirai regiMese fa
 • LAVDI TE GJITH DESHMORVE QE RAN PER LIRI E TY GOLD AG TE LUMT GOJA

  Zyrafete KadrijajZyrafete KadrijajMese fa
 • Gold Ag vec me dy fjale trim dhe patriot

  Arsid IsufiArsid IsufiMese fa
 • Shqiptare me zemer,te gezofte zoti gjithmon Zotni

  Kings FlewyoKings FlewyoMese fa
 • Legjenda e xhallë GOLD AG të përshëndes nga MATEÇI

  berat mateçiberat mateçiMese fa
 • I madh je Goldi 🙏🙏🙏

  Rukije LjumaRukije LjumaMese fa
 • bravo Gold respekt ke shum nga suhareka per kto kang te mira zoti ju rujt urime 28 nëntori gjithve shqiptarve kudo qe jan respekt 🇦🇱💪👏👏👏👏

  valton trollivalton trolliMese fa
 • Rrespekt o CUN LAJCI na fal se ate qe sta kan ba shkijet ta ban shqiptaret te nxorren me lyp buken e gojes ne rrug ndersa ti na fale vetem emocione me artin tand rrespekte gold shyqyr qe te kemi se te jet per kta tjeret harrojm qe jemi shqiptar

  Alesio HajdiniAlesio HajdiniMese fa
 • po pse nuk po e ben edhe nje bashpunim me nikoll nikprelaj ma te miret jeni ❤️🇦🇱❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️🙏🙏🙏🙏

  Fattti Jemm Fattti JemmFattti Jemm Fattti JemmMese fa
 • te lumte o.gold

  Fattti Jemm Fattti JemmFattti Jemm Fattti JemmMese fa
 • Urime 28 Nëntori Shqipe me dy krena 🇦🇱

  Amir IseniAmir IseniMese fa
 • 28.11.2020 urimee pavarsin shqiperi 108🇦🇱🇦🇱🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  babyy booobabyy boooMese fa
 • Me Jet te gjate Djali Gold Ag

  Leonard ElezajLeonard ElezajMese fa
 • Bravo shqipe hallall qumshti nenes

  Edi ShehuEdi ShehuMese fa
 • Motrat ne pith 50 serbeve me 50 dislike

  Juri BakiasiJuri BakiasiMese fa
 • Bravisimo Gold 🇮🇹🇮🇹🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Hagji HotiHagji HotiMese fa
 • Suksese 🍀🙏

  Age BiblekajAge BiblekajMese fa
 • 🇦🇱❤🇽🇰🥰💪💪💪💪

  Marios bitriMarios bitriMese fa
 • Te kendoft zemra o zot. Keshtu siq na gezon ne me kto keng kaq te mira te ka gezu zoti me djal bash sot me dat 28 sikur kishe deshir ta plotesj zoti ket deshir urime djalit past jet te gjat e sa m te lumtur 🤲🤲🤲

  J MJ MMese fa
 • Respekt Per Gold Ag e Per ata qe ben dislike jeni qoban te sllave

  kushtrim rexhakushtrim rexhaMese fa
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 deri ne fund

  illyriansillyriansMese fa
 • Respekt Gold AG

  B gashiB gashiMese fa
 • Per gjithe Shqiptaret: itworlds.info/round/cmN-kbOsf712rJ4/video

  Funny BeeFunny BeeMese fa
 • Një super këngtar. Nga ata këngëtarë që do ti rezistojnë kohës. Siç i rezistojnë trimat e këtij vendi. Respekte Gold. GËZUAR FESTËN E FLAMURIT. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Alban AlbaniaAlban AlbaniaMese fa
 • Kush thot se ne nga Shqipria nuk kemi derdh gjak per Kosoven Shqipri Kosov ni esht 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Ad PirlaAd PirlaMese fa
 • Heu t'knoft zemna he Burr 🇦🇱💪

  Baki BajramiBaki BajramiMese fa
 • Zoti truit goldi

  Sinani ArmendSinani ArmendMese fa
 • Gold ag me I miri të ruajt zoti

  Akif ErdoganiAkif ErdoganiMese fa
 • Gold shum e thjesht je njesh allahu te rujt

  Arjan MarkuArjan MarkuMese fa
 • Respekte Arian 🇦🇱

  Haris IbrahimiHaris IbrahimiMese fa
 • Te lumt goja gold ag hallah tkoft

  Sali AjvaziSali AjvaziMese fa
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅

  Shpend HakaShpend HakaMese fa
 • KUDO QE NDODHEN SHQIPET ZOTI I RUJT

  Engjull 12Engjull 12Mese fa
 • Respect prej Germanyes SHIPET e mi 👍😁👌🇩🇪❤🇽🇰🇦🇱 🇪🇺

  KOSOVO IST KOSOVOKOSOVO IST KOSOVOMese fa
 • zoti teruajt te kendoft zemra dhe shpirti o legjend e rrall kndo e mos u ndal .per burrat dhe trimat shqiptar.allahu te ruajt e te ndihmoft ne cdo hap te jetes tende

  f.h hf.h hMese fa
 • Gold bosi halla

  Mobil SamiriMobil SamiriMese fa
 • ZOTI te begatoft

  Hamid KusiHamid KusiMese fa
 • Bravo Zoti te rujt, jet te gjat, te lumtur me shum shendet 👍👍

  Bali IsmBali IsmMese fa
 • VETEM NJË KOMB KA NË KËTË VEND SHQIPERI ETNIKE UÇK

  Aleksander SuçiAleksander SuçiMese fa
 • Respekt per Gold AG. Dhe shume te Respektuarin z,Çun Laçin🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏

  Evzi SalihiEvzi SalihiMese fa
 • O Arian Zoti hallall ta boft njish je ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  Muhamer IsufiMuhamer IsufiMese fa
 • Vetem nje te keqe e ka kjo kang Se osht 2:55

  Drilon DianaDrilon DianaMese fa
 • respekt shum nga zemra pr UÇK lufterart e lufts UÇK TAN JETN JUM KAN E KAMU KAN DERI SAT MARR FRYM JAM IGATSHM PR LUFT🦅🦅 UÇK🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅

  Besim GjibegjiuBesim GjibegjiuMese fa
 • Te paska deshtu mbjedhja e flokve😂

  DoniDoniMese fa
 • Brabo👏👏

  Servis AlbaniaServis AlbaniaMese fa
 • Te lumt o trim ti me jep forc ateher edhe kur jem i ifektuar nga coviti je madh

  Xhevdet QafleshiXhevdet QafleshiMese fa
 • Me fal qe pyes a esht ky deshmori jon a esht nga hasi

  Izmir AhmatiIzmir AhmatiMese fa
ITworlds