Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

17 feb 2021
3 880 060 visualizzazioni

❌ Follow Tayna:
instagram.com/tayna​
❌ Follow Flori Mumajesi:
instagram.com/iamflorimumajesi
❌ Music produced & mixed by CRICKET:
instagram.com/cricket.music​
❌ Follow Friends Entertainment:
instagram.com/friends.ent​
Music & Produced by Cricket
Lyrics & melody by
Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
Mixed by Cricket
Master by Lorenc Aliaj
Executive Producer Rinor Hykolli
Video Imagine Films
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Commenti
 • Ma e forta deri tash që e kam dëgju nga TAYNA EDHE FLORI LIKEEE LIKEEE MË SHUMË 👍👍👍👌👌

  Erzen ZE1Erzen ZE18 ore fa
 • 90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

  Ask to seduce MissAsk to seduce Miss8 ore fa
 • Kida ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ tayna💩💩💩💩💩💩💩💩💩

  erkida mhillierkida mhilli9 ore fa
 • غير انا من دزاير⁦🇩🇿⁩

  Ինչպես ԻնչպեսԻնչպես Ինչպես13 ore fa
 • TAYNAAAAA u fucking did it again!!❤❤❤

  always winningalways winning19 ore fa
 • O FLOR BUDALLA VEQ TU KAJT TU DASHT ME NEJT A

  LEART RLEART R19 ore fa
  • ...♡...

   Ask to seduce MissAsk to seduce Miss8 ore fa
 • 🤩

  Florina MuhoFlorina Muho20 ore fa
 • 0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

  Ptao TomPtao Tom23 ore fa
 • Tayna me autotune nk bahesh kengtare repin mirboll e boshe kengen jo

  XhoniXhek FikuXhoniXhek FikuGiorno fa
 • 🎶🎶🥰🥰🎶🎶

  Magdalena V.D.Magdalena V.D.Giorno fa
 • Tayna shum e bukur jee o shpirt

  Anisa AliiAnisa AliiGiorno fa
 • Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞

  soinhu foitusoinhu foitu2 giorni fa
  • Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

   Ptao TomPtao Tom23 ore fa
 • 😍❤️❤️🌹💥💥

  Filiz ÖncüFiliz Öncü2 giorni fa
 • Pak pak dhe pse zgjati shume pak dashnia ishte nalt nalt🔙🔜

  Eni SulajEni Sulaj2 giorni fa
 • Tayna ti je perandoresh i vipave shqiptar

  Tayna kida xhensila QueenTayna kida xhensila Queen2 giorni fa
 • Like kush po e degjon kengen duke lexuar komentet.

  Kejsi IsufajKejsi Isufaj2 giorni fa
  • Une tani po lexoj dhe degjoj kengen na kishte munguar zeri I Flori Mumajesit ♫

   Klea BaciKlea Baci18 ore fa
  • 0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

   soinhu foitusoinhu foitu2 giorni fa
 • itworlds.info/round/qpyQXceHsp2Lm5o/video

  ShqiperiaShqiperia2 giorni fa
 • TAYNA JU JENI SHUMY E BUKUR 😘😍☺️🇦🇱

  ShqiperiaShqiperia2 giorni fa
 • Kenget e taynes jane hiti i vitit Tayna-Kida👍 Melinda-Rina👎

  Kejsi IsufajKejsi Isufaj2 giorni fa
  • Ke pelqeni me shume Tayna-Kida apo Melinda-Rina. Une Tayna-Kida ato po qe jane kengetare.

   Kejsi IsufajKejsi Isufaj2 giorni fa
 • ...♡...

  Shpetim LushiShpetim Lushi2 giorni fa
 • Si ka mundesi qe Flori edhe kur renkon "Magdalenaaa", tingellon aq bukur!

  Elife SherifiElife Sherifi3 giorni fa
 • Hit🔥

  Melek MobileMelek Mobile3 giorni fa
 • Super bashkpunim🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Melek MobileMelek Mobile3 giorni fa
 • Wow

  Melek MobileMelek Mobile3 giorni fa
 • Qit naj keng me te bukur vetem vet

  Shqiponja BogiqiShqiponja Bogiqi3 giorni fa
  • Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

   bodoti qwiubodoti qwiu3 giorni fa
 • Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

  Anila ThaciAnila Thaci3 giorni fa
  • QWX

   bodoti qwiubodoti qwiu3 giorni fa
 • Zeri embel flori

  Vaide AhmetajVaide Ahmetaj3 giorni fa
 • We missed Florii😍😍😍

  Xanadu ColorXanadu Color3 giorni fa
 • ma te miret jeni

  Tuana XheladiniTuana Xheladini3 giorni fa
 • 0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

  Dee99nDee99n3 giorni fa
 • Love u tayna from algeria 🇩🇿

  Adas DzwAdas Dzw3 giorni fa
 • du bist di schonzte fon der welt

  Esther Bumann HänniEsther Bumann Hänni3 giorni fa
 • Flori mumajesi si gjithmon i papam me kenget e tij

  Bardhyl DyrnjajaBardhyl Dyrnjaja3 giorni fa
 • 🇦🇱

  No NameNo Name3 giorni fa
 • Shikoni kanalin tonë për videot me të fundit 👇👍

  Xixa TVXixa TV3 giorni fa
 • Tayna Magdalena Flori???????

  Klea SulajKlea Sulaj3 giorni fa
 • Vetem per florin e pelqej kte keng 👏

  Esmerald EleziEsmerald Elezi3 giorni fa
  • Mbehet qefi 😁

   Esmerald EleziEsmerald Elezi3 giorni fa
  • Edhe une :P

   Elife SherifiElife Sherifi3 giorni fa
 • Beni like🤩🤩😚😚😇😇

  Huanito BuciHuanito Buci3 giorni fa
 • QWX

  X__X __X__5 HDX__X __X__5 HD3 giorni fa
 • Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

  Horse PowerHorse Power3 giorni fa
 • Flori I love u but this is one is a big disappointment 😩 limonatë Tayna girl your voice rocks ❤️ Hot babe💋

  viktoriaramaviktoriarama3 giorni fa
 • Like kush do taynen

  lauralaura3 giorni fa
 • Bukur Flori..

  Frances XhFrances Xh3 giorni fa
 • Palidhje😫😝

  Esjana DautiEsjana Dauti3 giorni fa
 • 🙏🙏🙏⭐️⭐️⭐️🌎❤️❤️❤️👼🌷🌷

  Xhevaire MenkshiXhevaire Menkshi4 giorni fa
 • Jom myt tu pi per ni dashni

  Rifat RufaRifat Rufa4 giorni fa
 • Most love from india 🇮🇳🇮🇳🇮🇳

  Rishav kumarRishav kumar4 giorni fa
 • Kush mendon se tayna me kenget e fundit e ka Prishur fare?

  Aneri BalaAneri Bala4 giorni fa
  • Vetem ti

   bardhyli77bardhyli773 giorni fa
 • ky tingulli me kujton Burrat me te zeza😅

  Bjorna DraciBjorna Draci4 giorni fa
  • 😆😅🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣😅😅😅😂

   Melina VisaMelina Visa17 ore fa
 • 6/10

  Mangekyou SharinganMangekyou Sharingan4 giorni fa
 • 🥰🥰🥰❤❤🥰❤

  Rinesa BeqiriRinesa Beqiri4 giorni fa
 • Alle Songs bis jetzt Baba

  Helan GuruHelan Guru4 giorni fa
 • please let the next song be Linda ....☺️🤪🥶 .nice 🎧🤩🥰

  ar. lindaar. linda4 giorni fa
 • YLBETËShYIIKA

  Yllka MustafaYllka Mustafa4 giorni fa
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Yllka MustafaYllka Mustafa4 giorni fa
 • Flori✨

  Saranda Jaha - HasaniSaranda Jaha - Hasani4 giorni fa
 • me pelqen tayna vetem te kjo keng.Cuditerisht........

  Eljana BuciEljana Buci4 giorni fa
 • Uau ka dal shume e bukur kenga

  alket molialket moli4 giorni fa
 • Subcribe kanalin tim nese mendoni qe tayna ish reperja ma e mir kurse melinda dhe Rina nuk mund t'i afrohen tayness

  lyrics songslyrics songs4 giorni fa
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Lea AnaLea Ana4 giorni fa
 • [Si no quieres sub *** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

  bodoti qwiubodoti qwiu4 giorni fa
 • Tayna është Baba i repit tayna 💋❤️💋❤️💋💋💋💋💋💋

  Romesa HalitiRomesa Haliti4 giorni fa
 • 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰😘😘😘yje te dy

  Xhuana MazelliXhuana Mazelli5 giorni fa
 • Lyrics / Teksti [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 1: Flori Mumajesi] Edhe pse nuk kena guxu me qen bashke Prape kemi jetu Une pa ty ti pa mu Pak pak Edhe pse zgjati shume pak pak Dashnia ishte nalt, nalt Edhe pse jemi te lendu Kujt i thu te dua nga mrena ? Kujt i thu te du? Jena jеna Si ma bon jeten pa mu Jetеn pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 2: Tayna] Pi hapi syte Kur po te sheh ty me t’tjera Lule s'ka mo Bashke me ty shkoj pranvera Ajo t'ka thone harrom E mrena menime t'tjera Po rren vec kot Ajo zemer e ndjera Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Gabimin e njejt na t'dy e perseritem Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Ku gabum qysh me rujt na nuk ditem Bridge: Flori Mumajesi] Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Chorus: Flori Mumajesi, Tayna] Magdalena Jom myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t’dhemb zemra kur menon Magdalena ime Nuk e thu po prape e don

  Dormer TekstDormer Tekst5 giorni fa
  • Tajna quen👸

   bodoti qwiubodoti qwiu4 giorni fa
 • Kur profat na thojn kom prit ma shum prej teje, edhe un kom prit ma shum from this duo ✌🏻

  alalal alalalalalal alalal5 giorni fa
 • wow

  nazmie karajnazmie karaj5 giorni fa
 • Un niño le preguntó a una niña en una biblioteca: "¿Te importa si me siento a tu lado"? La niña respondió con una fuerte voz enojada; "¡¡No quiero pasar la noche contigo !! Todos en la biblioteca empezaron a mirar al chico y se sintieron avergonzados. Después de unos minutos la chica caminó tranquilamente hacia la mesa del chico y dijo: estudio psicología y sé lo que El hombre está pensando, supongo que te sentiste avergonzado, ¿verdad? El niño respondió en voz alta: $ 300 por una noche ¡Eso es demasiado! y toda la gente en la biblioteca miró a la niña en estado de shock y el niño le susurró al oído: estudio leyes y sé cómo hacer culpable a alguien ... 🤭 Si te gusta el comentario, por favor "escribe" en mi canal ... Sé que escribí mal la ortografía y la gramática 🤗 Pero ITworlds no permite la promoción ... Solo toma 5 segundos, gracias ❤️🙏🏻 [Si no quieres sub ***** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

  LORD TRIDENTLORD TRIDENT5 giorni fa
 • Very nice👌🏻👌🏻👍🏻👍🏻. Greetings from Italy🇮🇹

  Giaco MoneGiaco Mone5 giorni fa
 • Shume e bukur me pelqen shume

  Lea AnaLea Ana5 giorni fa
 • Jav qifsha nanen

  lapo geelapo gee5 giorni fa
 • Shum bukur ❤️❤️❤️😘

  Arijeta AhmetajArijeta Ahmetaj5 giorni fa
 • Love it ❤️

  Elion EnadaElion Enada5 giorni fa
 • parritshem trujt zoti yll bote ....

  bofooit gojobofooit gojo5 giorni fa
 • Kkmjcxtzfgx6z5d41ifooo3lfok3eo

  Senad ArifiSenad Arifi5 giorni fa
 • Magdalena 💕

  Angjelo DajaAngjelo Daja5 giorni fa
 • α ΚΙ ΜΕ ΒΟ ΝΙ ΚΑΝη ΜΟ

  Ruana SulaRuana Sula5 giorni fa
 • O Prishtine e dashur 😍! Wow shume kenge e mire ✨✨✨✨✨

  LiraLira5 giorni fa
  • MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena ,

   bofooit gojobofooit gojo5 giorni fa
 • Tajna quen👸

  Isnije OsmaniIsnije Osmani5 giorni fa
 • ❤❤

  SokolSokol6 giorni fa
 • Si ma bon jeten pa mu???? O zot kur thirr FLORI MAGDALENA RRENQETHIE MISHI!!!

  Nila NilaNila Nila6 giorni fa
 • kenge e bukur por ajo melodia te yp nervat kur e digjoj me kufjet e veshit

  Aldo BandilliAldo Bandilli6 giorni fa
 • Katastrof muzik

  Problex AlbProblex Alb6 giorni fa
 • Flori e paska akoma zarin ne fyt 🤪

  KKKKKK6 giorni fa
 • Nuk e di Tayna pse je kaq e mrekullueshme!

  Kejsi IsufajKejsi Isufaj6 giorni fa
  • she is amazing

   matilda lulimatilda luli5 giorni fa
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙💙💙💙💙💙💙

  Blend AbdullahuBlend Abdullahu6 giorni fa
 • Shum vari lesht si kenge

  keli merkokeli merko6 giorni fa
 • Tayna... ky nuk është stili jot. Flori 🤮 i shfrytezon të tjerët duke nxjerr vetem veten mirë dhe kete ka bërë dhe më ty.

  Herbal LifeHerbal Life6 giorni fa
  • Tayna eshte bombe fare me kete stil, ajo tregon qe mundet te kendoje ne disa fushe jo vetem hip hop dhe rap

   bardhyli77bardhyli773 giorni fa
 • Noch nie so schön Tayna 💖💘

  Azra ZendeliAzra Zendeli6 giorni fa
 • Special❤tayna

  Berat QufajBerat Qufaj6 giorni fa
 • Tayna a jena shqipe🇽🇰🇦🇱🥂 shkatrim Serbia🇷🇸🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Besim GerqinaBesim Gerqina6 giorni fa
 • Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena CKEMI 🤣😁😂😍

  BESABESA6 giorni fa
  • Qyqja😂

   Edisad DelajEdisad Delaj6 giorni fa
 • Kenga e melises ka ber me shum like edhe views se Tayna wtf 🤯

  Luca CelsLuca Cels6 giorni fa
 • Flori ja ka ul vlerat Taynes.. nuk i shkon kjo keng Taynes Nuk jan taku as ne video clip as ne studio... Flori ka dasht me tregu veç vlerat e veta asgjè mè shum Tayna nuk e ka pas nevojshme kèt bashkpunim 👎

  buuu lalibuuu lali6 giorni fa
  • Shumë e vërtet 👏

   Arton AArton A6 giorni fa
  • @Herbal Life Koment i shkëlqyer 👏

   Arton AArton A6 giorni fa
  • Ke shumë të drejtë 👏 Flori i shfrytezon të tjeret dhe ne kete rast Taynen. Ai i merr të gjitha meritat për vete siç bëri dhe më Elvanen... pastaj ajo e la dhe pasi u shkeput prej tij fitoi madhështi sepse Flori ja humb shkelqimin duke nxjerr vetem veten mirë. Tayna nuk shkon fare me Florin dhe kjo kenge është flop sepse Tayna nuk është ne stilin e saj.

   Herbal LifeHerbal Life6 giorni fa
 • TAYNA je më e mira e botës 😍😘 je shumë e mirë dhe shumë e bukur shumë e shkathët😍😍😍❤❤❤❤💓💖

  Shanel IsmailiShanel Ismaili6 giorni fa
 • 90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

  CassieCassie6 giorni fa
 • Follow ne Instagram shqipet__knej1 NEW

  Drin HyseniDrin Hyseni6 giorni fa
 • xtgf f

  Blerina KostagianniBlerina Kostagianni6 giorni fa
 • Esht hera e par qe nje muzik nuk me pleqen lu esht flori. 👎

  shqip tarshqip tar6 giorni fa
 • Hi

  Alexandra KristaqiAlexandra Kristaqi6 giorni fa
 • Flori🥰

  Marjus StafukaMarjus Stafuka6 giorni fa
ITworlds