Love Story - Nata e pare ne Shtepine e Dashurise, Episodi 1

16 nov 2020
747 931 visualizzazioni

#LoveStory formati më i ri reality dating show në #TvKlan
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITworlds for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti
 • Ato gocat te gjitha kishin ardhur te pergatitura me dhurata ta " korruptonin" ate cunin mos ti eleminonte pervec atyre gocave nga italia dhe shum fake gocat ta imagjinosh si bejn te perputhen e si bejn kto gocat wtf

  Kleidi VloreKleidi Vlore8 ore fa
  • Sa te lirshme ishin kur merrnin trendafilat venin e perqafonin y kurva

   Kleidi VloreKleidi Vlore8 ore fa
 • Si tha Alketa, "Një zgjedhje shumë e kujdesshme e vajzave." Po ku e ke kujdesin moj, dy motra të konkurrojnë për një mashkull. Nuk ju duk si perversitet kjo? Në emisione flisni për vlera, këtu promovimi të tilla fenomene.

  enke kaenke ka18 ore fa
 • Shqiptarët e tan amë duket ky Saimiri përngjan si vëllezër me lorik Canën dhe dyt futbollistë interesante

  Sopi RidvanSopi Ridvan20 ore fa
 • Hiqni Shqipen !!! Oho lere se qenka mhb tjeter ky!!

  Albanian lifestyleAlbanian lifestyleGiorno fa
 • Thuj mamit o cun me mire pa nuse se me keto

  Leo MollaLeo MollaGiorno fa
 • O zooooooootttttttt i madh. Ne kete pik jemi? Qe po ju dridhen gjunjet per ne burre qe as qe se njifni?? Hajde mire kjo po njera shkoje edhe bej operacion hunde per ne burr qe as nuk e njef

  Anisa GashiAnisa GashiGiorno fa
 • Kjo Klea qenka varianti i agiornuar i Teas se Perputhen. 🤣🤣🤣🤣

  missymarsi redmissymarsi redGiorno fa
 • Ncnc titullojeni"Sulltani dhe haremi i tij",jo "Love story ".Jeni infektuar keq nga telenovelat turke o tvKlani.Cfare degjenerimi vajzat. 18 objekte seksuale qe vihen ne ankand dhe presin qe dikush ti zgjedhi.🤮🤮Kthim mbrapa ne kohen e perandorise osmane. Vetem per emacipim femeror s'behet fjale ketu. P.s: mamaja e Sajmirit:Tani ia bej gati une valixhet,tani ta gjej nje nuse t'ia bej gati ajo valixhet.Pse valle Sajmirit i jane thare duart ta bej gati vete?🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  missymarsi redmissymarsi redGiorno fa
 • Po kero te tera me shkoll, paskan mbet pa burre🤣😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂

  Gris BidaiGris BidaiGiorno fa
 • tjetra ka ber hunden per sajmirin aman mi shushka se lat nam kam kalu shum gjana ne jet po kurr sjam lepir kshu turp

  beli belibeli beli2 giorni fa
 • ne femrat shqiptare na qujn te forta po kto jan me femra idjote dridhen para sajmirit .aman me goca se dhe sajmiri mos ju duket i pikumi na qielli

  beli belibeli beli2 giorni fa
 • Emision palidhje, runi moj vajza se ne tv jeni avash mos u shkrini para nje cuni

  Majlinda KryeziuMajlinda Kryeziu2 giorni fa
 • Oh Zot po moj vajza mos vdisni qe ne momentin e pare te takimit, avash se cun si tgjithe tjeret! Mos e ulni veten aq poshte.

  Majlinda KryeziuMajlinda Kryeziu2 giorni fa
 • ky Samiri o është djali mami o është i pazotë që të gjejë grua nga emisioni ose nuk ka mene në kokë ose tallet dhe shikon si do të reagojnë femrat shqiptare kur shohin një mashkull për pasuri dhe jashtë shtetit duke mos e parë bukurin e mashkullit.Dhe dua ti them këtij djalit mos e humb kohën kotë me këto lloj vajzash se janë të etura për pasuri dhe të shkojnë jashtë por nuk ja vlen se asnjëra nuk është e bukur që të përshtatet ty si djalë bukurosh prandaj mos e lodh veten kotë sa nuk është vone te bëhesh pishman.ok

  Natasha GrimerNatasha Grimer3 giorni fa
 • Emision qe terheq auidience, ja kalon telenovelave turke :) Alketa mos e prezanto si produksion tendin apo te Grabockes. Ky emision eshte i kopjuar nga programet televizive amerikane te vitit 2002 dhe titullohej " The bachelor" en.wikipedia.org/wiki/The_Bachelor_(American_TV_series)

  shkence shkencashkence shkenca3 giorni fa
 • Hajde moj vajza po mereni qete gjitha burri asht per shume gra

  latife lamajlatife lamaj4 giorni fa
 • Jan rac e bukur

  eleni tare 2eleni tare 24 giorni fa
 • Baban e ke shume te mire per bukuri i ke ngjar halla soses i bukur si baba esht

  eleni tare 2eleni tare 24 giorni fa
 • Po me shkrin kur mora vesh kush je

  eleni tare 2eleni tare 24 giorni fa
 • Te njoh une me mire se askush tropojan kasemi

  eleni tare 2eleni tare 24 giorni fa
 • Sajmir , Engjelli per ty ishte 👌💫

  Anastasia VeraAnastasia Vera4 giorni fa
 • Sa ofendues Berti. Me shume Fjale pa kuptim e lidhje foli.

  Arasja BArasja B4 giorni fa
 • Keto qenkan te tera loqe nga trut complet fallco 😂

  Renato MecajRenato Mecaj4 giorni fa
 • Mundet te me Thot dikush si e ka titullin kolona zanore kur prezantohet shtepija ku do rri Princi.

  INOS AMVSINOS AMVS4 giorni fa
 • Shoh shum komente pa pik kuptimi, por esht normal tek shumica Prej juve, sepse nuk jeni rritur dhe mesuar Te keni ne krah nje mashkull qe din Te respektoj, kuptoj vetem me sy, e shum gjera tjeta jeni mesuar me ofendime, dhune, injorim e gjithqka, dhe per ket Po i jepni gojes palidhje, sdot thot se esht i lindur ne gjermani dhe esht gjerman, perkundrazi esht shqiptar dhe ka harrit aty me perpjekjet e veta duke mesuar dhe shkolluar per nje Te ardhme met mir, kurse ju ankoheni sa andej kendej dhe mirreni me fjali, mos umbni kohen kot Po merruni me diqka Se kti puna, jeta, biznesi i ec super gjith dyert i ka Te hapura kshuqe kujdes kur komentoni jeni shum vite mbrapa me hapat e tij, si nga shkollimi, si nga kultura, si nga respekti, si nga familja, si edhe nga shum shum gjera tjera, dot ishte bukur Te kishte shum meshkuj si Saimiri,, Hey Saimir mach weiter soo, ich wünsche dir viel Glück und Erfolg im leben, gruss vom schweiz 🇨🇭

  Elmira SakiriElmira Sakiri5 giorni fa
 • WTF !!! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Yllka GeriYllka Geri5 giorni fa
 • Ne ora sa fillon dhe ncilen dit

  Pranvera HPranvera H6 giorni fa
 • vetem Nga ti nuk e shikoj kete emision🖕🖕

  platon raxhaplaton raxha6 giorni fa
 • keto vajzat e Sqiperis nuk i kane dhembet aspak te bukur,,,,,eshte per te ardhur keq,qe duket sikur nuk jane kujdesur aspak per dhembet,,,,kur bej krahasimin me vajzat nga Kosova qe kane dhembe shume te bukur e te drejt

  vajza vajzavajza vajza6 giorni fa
 • Po sikur ky Saimiri i famshem te jetonte ne bathore do te kishin kaq emocion keto gocat 🤔 ups desh harrova emocioni nis nga Gjermanija e perfundon tek rehatija . Ka shum gjasa qe Olsa(perputhet) dhe Vera(Love story) te kene nje shoqeri skenari te perbashket .

  Sidita DushkajSidita Dushkaj6 giorni fa
 • Sa idjote kjo qe I tha doja te zbertheja njehere

  Ti TiTi Ti6 giorni fa
 • Te pakten ky format nuk ka acai one

  Mario HamzajMario Hamzaj6 giorni fa
 • Sh i zgjuar roberti e ka gjet fiks shtirjen e vajzave ....e.ka rtahasuar me nji biznes ...femrat shiptare n pergjithsi shofin kualitetin e nni mashkulli dhe jo puthje por shum m shum do kish dhen per t ndryshu t ardhmen q shqipria sdo ja u ofronte kurre...jan shum fake keto vajza.....m mir pa grua sesa keto lol.....

  bruklin kasobruklin kaso7 giorni fa
 • 18 vajza asnje e bukur

  proplayer 123proplayer 1237 giorni fa
 • Emision perfekt bravo shqipe je nj djal tamn me gjitha idashur atdhetar bravo te deshiroj sukses bravo viel Glück

  Naser KryeziuNaser Kryeziu7 giorni fa
 • Klani ngelet duke vjedh suksesin e Topit. Dhe mos thoni qe ideja origjinale eshte nga BACHELOR, aman. Edhe Topi vjedh nrm po sja u merr ketyre ketu. Bejeni me te thjeshte organizimin ne studio se duket si konkurs bukurie. Sh spektakel sesa reality show. Me thjesht, me bukur Klani.

  Aranit BalaAranit Bala7 giorni fa
 • Ta shikosh pa audio duket si spektakel miss Shqipria

  klaudja mukaklaudja muka7 giorni fa
 • Jepi nje karrige atij te shkretit Se vdiq ne kemb

  Nela DhamoNela Dhamo7 giorni fa
 • Love story💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa7 giorni fa
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💞💘💕💞💘💕❤❤❤❤❤❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa7 giorni fa
 • Saimiri 1💎💎💙💙💚💚love story

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa7 giorni fa
 • Shqipja duhet te ishte ketu.

  Black PantherBlack Panther7 giorni fa
 • Qenka mbledh i gjith fakulteti i ekonimikut

  luisluis7 giorni fa
 • Kjo meri dhe enxhella me duken taman per sajmirin te 2 tbukra🤔

  babyy booobabyy booo7 giorni fa
 • sa i ri babai sajmirit 😂

  babyy booobabyy booo8 giorni fa
 • Po krejt singell qenkan gjith kta goca

  Arlind DedaArlind Deda8 giorni fa
 • Kaq vite ne gjermani I lumt qe flet gjuhen e vet se ka shqiptar qe largohen disa vite e bejn si kur harrojn gjuhen e nenes

  blerina durajblerina duraj8 giorni fa
 • Alketa ni llafazane e kopjace e spektakleve

  Yllka BajramiYllka Bajrami8 giorni fa
 • Ne cfare orari transmetohet ne televizor

  Ester GeciEster Geci8 giorni fa
 • Meri do ta fitoje zemren e Sajmirit.

  Fitore HoxhaFitore Hoxha8 giorni fa
 • Berti,je i papare.Po e shikoj ket show, se je vec ti qe me ben.Urime per Galen vlla,Nje Bravo te madhe Gala👍👏👏👏👏👏👏👏

  Galaxy S3Galaxy S38 giorni fa
 • Kjo Vivien me mire te kishte rregulluar dhembet sesa hunden

  ona Selimiona Selimi8 giorni fa
 • Ky djali shkret qenka sdo e kisha marr mundimin per to fare pff

  Liia MatoshiLiia Matoshi9 giorni fa
 • u shkrin vajzat fare vec me 1shikim sikur skan pa burr me sy pika qe su bie zhgenjim total ndersa ky saimiri i mire e simpatik e xhentellmen po fundja cun mami eshte mama do i zgjedhi vajzat dhe sajmiri do i takoj se ka don mama

  Alma Kuqi MucaAlma Kuqi Muca9 giorni fa
 • Aktor shum i mir osht krejt me skenar 1:13ose14 minuta shkoni kqyrne krejt kur e mer trendafilin qysh kqyr diqka te tavolina dmth emrin e rradhessssss omgggg sdisa her e bon ket gjest

  PATOKU TMPATOKU TM9 giorni fa
 • Ky format eshte identik me ‘ Bachelor’ qe ndjekim ketu ne U. S nese eshte kandidat mashkull, ose ‘ Bachelorette’ nese eshte kandidate femer

  Sara LolaSara Lola9 giorni fa
 • Omg asnjo e bukur hiq, krejt femrat Zerooo. Saimir ik se spaska sen aty😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  4NFanci _4NFanci _9 giorni fa
 • Qysh në episodin e parë shihet qe eshte Vivien ajo e zgjedhura nga regjija. Vetem Viven kishe muzike te mir kur u takua me Sajmir dhe ishe ajo e “guximshja” qe i lidhi syte dhe i dha puthje.

  Violeta GVioleta G9 giorni fa
 • Mas nje jave kur tja boje prezantusja ACAI TWO

  Jurgen DurakuJurgen Duraku9 giorni fa
 • Nuk mundem ta kuptoj si mundet nje femer ta ul aq shum veten qe te vej ne nje program si ky per te gjetur bur kur ai do dal me te gjitha ato 🤣🤮

  Χριστιανα ΤιτσεΧριστιανα Τιτσε9 giorni fa
 • O viviii o yll ⭐⭐🌟🌟

  enicatspirit enienicatspirit eni9 giorni fa
 • Nje spektal madheshtor.Bravo.🙋‍♀️

  Diana KatundiDiana Katundi9 giorni fa
 • Ky eshte mashkulli endrave te mia pse duhej vetem ta shoh nga ekrani dhe jo live😂😫😫😫😫🤦🏼‍♀️

  Vipat ShqiptarVipat Shqiptar9 giorni fa
 • Enxhelli ti je vajza e duhur per saimirin🥰🥰

  Bruna GjiniBruna Gjini9 giorni fa
 • Meri nje nder me te bukurat

  Wolf_BOY 0Wolf_BOY 09 giorni fa
 • O goca vdiqet per burr qe ju shplaft mortja 🤣🤣🤣

  Klejdi RrushiKlejdi Rrushi9 giorni fa
 • ca jan kto goca qe paskan qen tu vdek per burr

  eni enieni eni9 giorni fa
 • Komplet si nje emision i huaj po me vjen inat qe ja harrova emrin

  Agnesa BajgoraAgnesa Bajgora9 giorni fa
 • Alketa po fol si me te njek dikush po nga dal moj avash

  Vjosa IdrizajVjosa Idrizaj9 giorni fa
 • O sa ngrohet ma ché cazzo dici🤣🤣

  Esa esaEsa esa9 giorni fa
 • Shume dakort qe eshte show, por mund te mundoheshin pak me teper te sillnin vajza “normale”.. te tera te kuruara ne maksimum, pa asnje difekt ne fizik etj etj Mesazhi qe percillet eshte shume jo korrekt per mendimin tim personal!!

  Terpini DorinaTerpini Dorina9 giorni fa
 • Ktij i rofte familja si kallep hajto moo mir po si cun mami kur flet ta shpif 😂😂

  edlira jakupajedlira jakupaj9 giorni fa
 • Pupu fluturat ne stomak 😜😜😜😂😂 te gjitha te shtirura skandal per vec binjakeve 👏👏 keshtu vazhdoni don zoti🙏 ju mer se per ate jeni nisur

  edlira jakupajedlira jakupaj9 giorni fa
 • Hiqeni Robertin nga emisjoni kete njeri degjenerues cka na duhet opinjoni i tij kur ka njerez me te zgjuar psh Olti Curi oh turp at drogirash e mbani mrenda

  hello hellohello hello9 giorni fa
 • Shum e drejt ato qe tha roberti per vajzat , shum fake vajzat

  Love LoveLove Love9 giorni fa
 • Teknikun e zerit ku e keni gjet? Katastrof, her me zi e degjojm her te shurdhon. Muzika gjate bisedes shum e larte, me mire hiqeni fare.

  E EE E9 giorni fa
 • Sonila qa mendimi ke per gocat e love story kara kurva janë😂😉

  Marjan MarkuMarjan Marku10 giorni fa
 • 01:10:11 Esht alamet cuni,Ta hash 😂😂😂😂😂 Me kto deklarata qe ben ti,ka per te te ngren ai ty😂

  Elvis VisiElvis Visi10 giorni fa
 • Perputhen+Love Story = Kalojm dimrin me se miri 😂😂

  Elvis VisiElvis Visi10 giorni fa
 • Po mir gjith ajo studio me te gjitha kushtet, a nuk u gjet dot nje karige ose kolltuk per Sajmirin?😂😂😂

  Elvis VisiElvis Visi10 giorni fa
 • Vivien,nderhyrjen e bere,puthjen ja dhurove,bravo qenke e shkathet👏👏👏

  Elvis VisiElvis Visi10 giorni fa
 • Klea e konsideron veten vajza e fundit romantike😂😂😂 O Klea mos fol parakohe sepse sot 13 vjecaret mbajn rekordin per romanticitet😂😂

  Elvis VisiElvis Visi10 giorni fa
 • Nderkoh qe bota ka miliona meshkujt ato dy motrat binjake e kan par te domosdoshme qe te behen "kundershtare" vetem per te fituar zemren e Sajmirit🙉🙉🙉 Po ska problem se ato Ashtu e kan ndjere,ashtu e kan bere😂😂

  Elvis VisiElvis Visi10 giorni fa
 • Sajmiri bashke me haremin e tij😂😂😂

  Elvis VisiElvis Visi10 giorni fa
 • Fjalet e Kejdes duhen vlersuar.Para te gjithash kerkoi sinqeritetin.

  Elvis VisiElvis Visi10 giorni fa
 • Kushdo qoft fatlumja qe do ket Sajmirin,e pret Gjermania bashk me lukset e saj😆😆

  Elvis VisiElvis Visi10 giorni fa
 • Me pelqen trupi, doja te ta zbertheja thot Suela.Mbaje pak veten moj vajz mos e trego veten sikur ske par burr me sy.

  Elvis VisiElvis Visi10 giorni fa
 • A thoni esht me skenar edhe ky program?Nese po kjo mbetet per tu par😂😂😂

  Elvis VisiElvis Visi10 giorni fa
 • Ky Roberti do ja u nxij jeten ktyre konkurenteve😂😂

  Elvis VisiElvis Visi10 giorni fa
 • Lol kur vjen binjakja dyte! Sajmiri: Prap ti! Me:😂😂😂

  GeaGea10 giorni fa
 • Shume bukur Xhesi

  DontLookAtMyNameDontLookAtMyName10 giorni fa
 • Duke nisur qe nga truku dhe veshja e vajzave eshte tejmase shume e egzagjeruar ,dhe Duke qene e egzagjeruar cdo gje kane kaluar ne volgaritet te gjitha

  Ervis LezoErvis Lezo10 giorni fa
 • There is no possible way they girl have not been advised to act a certain way. Have they never been on a date before? Their reaction looked way too over the top, come on

  Paola BorakuPaola Boraku10 giorni fa
 • Dashuri e Ndaluar Ana dhe Fatjoni itworlds.info/round/mWaHid19fbWWgJY/video

  SanSou TVSanSou TV10 giorni fa
 • Alteta e dua edhe une Saimirin 😥ooooooo zoooooooot sa i bukur ky cun eshte ta hash 🤔🤔 do ta ndaj burin u pa puna 🤴🤴🤴🤴🤴po normale dhe Fabrika nga ka dale Saimiri skish t sharr ❤

  Μaria mariaΜaria maria10 giorni fa
 • Perputhet esh ber si bari lagjes 🤣

  Kili MustafaKili Mustafa10 giorni fa
 • Per zoten mashum me pelqej babi i sajmirit🤣

  lumka nikqilumka nikqi10 giorni fa
 • E Sajmir e p9 😂😂

  The BestThe Best10 giorni fa
 • Mos bej te qesh , je rrite jashte dreqi ta haj do gjeje nje femer. Kane mbaruar andej, ti bej vet valixhen nuk i mungojne duart, po keta meshkuj qe rriten me gjithe te mirat, edhe si vogli i mamit ., nuk di te bejne nje hap nje jete. Te jete e virgjer thuaj . Aman zoti i madh ché stronzate.

  Esa esaEsa esa10 giorni fa
 • Mannheimer Playboy bei albanische Serie ich lach mich kaputt gönn ihm alle aber Diggah die sind häuslich bis auf dein insta Push wird hier nichts passieren

  qazwsx68678qazwsx6867810 giorni fa
ITworlds