Rita & Fidan - POTPURI 1 (GEZUAR 2021)

21 nov 2020
719 974 visualizzazioni

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media
Follow Produksioni Arboni on…
FB: smarturl.it/ArboniFB
Subscribe: smarturl.it/ArboniSub
© & ℗ Produksioni Arboni & Onair Media. All Rights Reserved
#muzik #popullore #shqip

Commenti
 • ❤️

  melisa kuqimelisa kuqi19 ore fa
 • Shum bukur rita vazhdo keshtu se ja vlen zemra

  Blerta NisaBlerta Nisa21 ora fa
 • 👏💥💥

  Fatime MakolliFatime Makolli23 ore fa
 • Ki djali koka i perzim kinez me shqiptar

  Argjend SelamiArgjend SelamiGiorno fa
 • hiii guys ! Who else is trying to grow their YT channel during quarantine. Let’s help one another. Much Love

  EzmagirlEzmagirlGiorno fa
  • Dodjvjtid

   Mobi EdiMobi Edi19 ore fa
 • Hey gji asht puna me Tetoven moss harrooohhhhh

  CassieCassieGiorno fa
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Bianka PallaBianka PallaGiorno fa
 • Sa idiote te dy 👎

  Busy for IN’SIGNIFICANTSBusy for IN’SIGNIFICANTSGiorno fa
 • Ju lumt veq perpara ma tmirt jeni💞💕💞

  ed_ ghost1067ed_ ghost1067Giorno fa
 • Ju pershendes nga zemra. Veq vazdoni hit 2021 ❤🥰❤🥰💃🏻❤🥰💃🏻❤🥰💃🏻🥰🕺🏻❤🥰🕺🏻❤🥰🕺🏻❤🥰

  raff beraff beGiorno fa
  • @Cassie 😉💃🏻😉

   raff beraff beGiorno fa
  • Bravoo👏👏👏

   CassieCassieGiorno fa
 • The best song ever much love from Australia 👏👏👏

  Sabrina JusufSabrina JusufGiorno fa
 • q.

  Fjoralba BerishaFjoralba Berisha2 giorni fa
 • Dreams don't have expiration dates,keep going ❣️ 🌟 itworlds.info/round/paN5hKuDa6qNiXg/video

  Gudiya SinghGudiya Singh2 giorni fa
 • O zot po t mir❤️😍😍

  vliduu zeebvliduu zeeb2 giorni fa
  • Dkd

   Mobi EdiMobi Edi19 ore fa
  • Preke hunen

   Besim besiBesim besiGiorno fa
 • Kanga edhe qifti shum bukur Aman qfar festana palidhje po veshi amo asht shija njerit moj

  Shkodrane ShkodraneShkodrane Shkodrane2 giorni fa
 • Yllaa ❤❤

  Genta IbrahimajGenta Ibrahimaj2 giorni fa
 • 👏🏻👏🏻🤩🤩

  Linda BaqajLinda Baqaj2 giorni fa
  • Hey gji asht puna me Tetoven moss harrooohhhhh

   vliduu zeebvliduu zeeb2 giorni fa
 • Mashalla zoti ju rujt jeni shum te mir ❤🤍

  Zejnie RexhepiZejnie Rexhepi2 giorni fa
 • Sa te mire qe jeni 😍🧿mos ju paft kurre🙏🏻

  Onna OnnaOnna Onna2 giorni fa
 • Ju lumt, kendoni shum bukur, jeni qifti ma i mir, ju dua shum❤❤🤩🤩🤩🥰🥰🥰😘😘😘🤗❤

  Andolina QevaniAndolina Qevani2 giorni fa
 • Ju dua shum dashni ju kam juve ❤💋💋

  olta dautiolta dauti2 giorni fa
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🥰🥰🥰🥰

  toijg avnnrtoijg avnnr3 giorni fa
 • Rita shkelqen dukesh per mrekulli je e vetmja qe nuk perdor shum makeup dhe ben mir. Ju lumt te dyt si ylla.🌟🌟 Bravo

  Alba IbraAlba Ibra3 giorni fa
 • Bravoo👏👏👏

  Kim KimiKim Kimi3 giorni fa
 • E ke djeg krejt bravo 👏👏

  Ergin SuliErgin Suli3 giorni fa
  • ÇOOOOOKKKK GÜZEEEEELLLLL MASHALAH

   toijg avnnrtoijg avnnr3 giorni fa
 • Mongi edhe Qajurije spo keni keng tjera vetem shukarije ncnc

  Zyrafete KadrijajZyrafete Kadrijaj3 giorni fa
 • NJE CIFT SHUM I BUKUR

  The MetaThe Meta3 giorni fa
 • Ju lumte kendoni shum bukur,, siete anche belli , ju perqafoj nga Italia 🌺🌹💖😘🌻 merita Smoqi , italia

  Merita SmoqiMerita Smoqi3 giorni fa
 • 🌺😘♥️💞❤️🍮

  Merita SmoqiMerita Smoqi3 giorni fa
 • Brava o shqiptart e mi , ju lumte goja rrofshi e urime e gezim gjithmon 🌺😘 ne jete , ju pershendes merita Italia

  Merita SmoqiMerita Smoqi3 giorni fa
  • Mashallah, çfarë zoni. Ju gzoft zemra gjithmonë☺💜💜💜

   annag coclannag cocl3 giorni fa
 • Jeni shum te mire dhe te dashem

  dolimi jotoodolimi jotoo3 giorni fa
  • O zot po t mir❤️😍😍

   annag coclannag cocl3 giorni fa
 • Hey gji asht puna me Tetoven moss harrooohhhhh

  Dzabir PajazitiDzabir Pajaziti3 giorni fa
 • Jeni me te miret👏👏⚘

  Durim TocaDurim Toca4 giorni fa
 • Bellissima musica, stupenda!!! Da Napoli 🇮🇹🇦🇱

  annag coclannag cocl4 giorni fa
  • Cifti me i bukur dhe kenga super hit 🔥🔥

   dolimi jotoodolimi jotoo3 giorni fa
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🥰🥰🥰🥰

  ꪑꫀꪶꪖꪑꫀꪶꪖ4 giorni fa
 • Ju lumt te dyt jeni te mir edhe zanin shum te mir ekeni vetem perpara ✨🌟✨

  albert sadrijajalbert sadrijaj4 giorni fa
 • Wow shum bukuroshe kjo vajza. Suksese

  Beni BenBeni Ben4 giorni fa
  • Mashallah qfar zani zoti te rrujt!

   annag coclannag cocl4 giorni fa
 • Shqiperia mahnitese..gjiri vlores..itworlds.info/round/Yohtj7iLrrWLg5Y/video

  Don tomDon tom4 giorni fa
 • Wow super 🙈💖😇

  lyricy lyricy-videolyricy lyricy-video4 giorni fa
 • ÇOOOOOKKKK GÜZEEEEELLLLL MASHALAH

  Sanija BSanija B4 giorni fa
 • Qifti me i Bukur veq vazhdoni me Super muzik i love you Rita Fidan❤❤😘😘

  Fabjona IbrahimiFabjona Ibrahimi4 giorni fa
 • bravo muzik e mir respekt kalleee🔥🔥🔥👏👏👏👏

  vali 04vali 044 giorni fa
 • Dmth ka edhe potpuri 2 sepse mos te kishte pas sdo te ishte potpuri 1

  Lyrics edit videosLyrics edit videos4 giorni fa
 • Shum bukur bravo

  Τζεβι ΣκουρταΤζεβι Σκουρτα4 giorni fa
 • O zot po t mir❤️😍😍

  serdy ximiserdy ximi4 giorni fa
 • Mashallah, çfarë zoni. Ju gzoft zemra gjithmonë☺💜💜💜

  Erza GashiErza Gashi4 giorni fa
 • Bravo për tironë time

  Drita NisaDrita Nisa4 giorni fa
  • Hajde qifti me a I bukur dhe qofshi shum shum te lumtur I love ❤️

   serdy ximiserdy ximi4 giorni fa
 • Cifti me i bukur dhe kenga super hit 🔥🔥

  Luana. kida1Luana. kida14 giorni fa
 • Qifti maje mire deri me tani paqi jete se bashku

  Peja PejaPeja Peja5 giorni fa
 • Ylla fare pz

  Petrit ShiniPetrit Shini5 giorni fa
 • Mashallah qfar zani zoti te rrujt!

  Zima NzrZima Nzr5 giorni fa
  • s’ka pune tjeter Perendia vec me rru lesht e njerzisë 😔

   Erblin RracajErblin Rracaj2 giorni fa
 • VALLAHİ BİLAHİ shume bukur mashallah edhe une PO kerceje opaaaaa.E.morra.rrugen.oer.ne.Tirane....se.pa.ty.smund.te.rri...Alkah.Allah

  Hileci GamerHileci Gamer5 giorni fa
 • Adelina Korkmaz..nga Stambolli Turqia ju puth fort mashallah yje jeni...hajde na ta kallim oomse.Nuset.me.te.mira..ne.i.marrim...ooo.yaşa..bre.,...ju uroje gjithe te mirat e kesaj Bote Rrofshin SHQİPETARET anembane Botes

  Hileci GamerHileci Gamer5 giorni fa
  • Lll Ĺ Ll L

   Gazmend KuqiGazmend Kuqi3 giorni fa
 • 💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Cal WizzarakCal Wizzarak5 giorni fa
 • 🤩 wow I come from Turkey 🇹🇷 I love 🇦🇱 music 😍😍😍🇦🇱🇹🇷✨

  Yasin KucukYasin Kucuk5 giorni fa
  • Erita MustafaErita Mustafa3 giorni fa
  • Skanderbeg is not Proud

   Miki MirkovicMiki Mirkovic3 giorni fa
 • Rit qka ki vesh kshtu

  Yildiz ArgunYildiz Argun5 giorni fa
 • Çift i mrekullueshem Allahu ju rujt mos ju paft syri keq♥️♥️♥️💕💕💕💕

  valmire halilivalmire halili5 giorni fa
 • Shum bukur

  Adriatik HysaAdriatik Hysa5 giorni fa
 • BRAVO JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

  Roland PriniRoland Prini5 giorni fa
 • 💞💞💞💞💞💞❤❤❤❤

  Naim TatariNaim Tatari5 giorni fa
 • Kjo femra e mir asht po shum o menemadhk ja lidhka vetit nalt kishe jam dikushi haha 😅

  Vlera HyseniVlera Hyseni5 giorni fa
 • Hajde qifti me a I bukur dhe qofshi shum shum te lumtur I love ❤️

  Akil AkilAkil Akil5 giorni fa
 • ⭐⭐⭐

  Hoti AtifeteHoti Atifete5 giorni fa
 • bravo Xhelasun 👏

  Selio IstrefiSelio Istrefi5 giorni fa
 • Si loqka jeni😍😍

  elerjana elielerjana eli5 giorni fa
 • Juve ju shkon shum me kendu at kengen nuse me dashni :) e kishim mirprit si publik!

  Rajana AlijaRajana Alija5 giorni fa
  • Sic😈😃

   Mobi EdiMobi Edi19 ore fa
  • 💛💚💔❤💙💗

   Mobi EdiMobi Edi19 ore fa
 • Ju pershendes per kengen se tek molla e kuqe shume atdhetar ne krye te bajraceve dhane jeten i till Ejup Topojani

  Rushit AllarajRushit Allaraj5 giorni fa
 • Sa te mire 😍😍

  Rovena CapokuRovena Capoku5 giorni fa
 • O zot po t mir❤️😍😍

  Genta RzGenta Rz5 giorni fa
  • Pizza Tono

   Miki MirkovicMiki Mirkovic3 giorni fa
 • Jeni fantastik shume te bukur

  malvesa shabanimalvesa shabani5 giorni fa
 • Super bravo na knaqt nr 1 jeni per 2021 👌👌👏👏🤴👸

  Mergim PajazitiMergim Pajaziti5 giorni fa
 • Me te miret 😍😍😍😍😍😍

  ShqipeeShqipee5 giorni fa
 • Pozzdrav iz Srbije .. 👍👌 Super Extra ..

  Miki MirkovicMiki Mirkovic5 giorni fa
 • Zoti ju ka fal per njeri tjetrin ❤❤llokuma me arra

  Kim JendeukieKim Jendeukie5 giorni fa
 • Fidan shum zo te ombl ki te dua shu❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Fitim ElmaziFitim Elmazi5 giorni fa
 • 👸🤴🥰

  Aferdita AhmetiAferdita Ahmeti5 giorni fa
 • 🤴🏻👸🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  Aida VathiAida Vathi5 giorni fa
 • OMG cfar zoni ....... mat e evropes 🌍🌍

  Elfete QakaElfete Qaka5 giorni fa
 • Zoti u dhasht shendet ishallah 👌👌👌

  Korab MenaKorab Mena5 giorni fa
 • Qifti ma i mir ne estrad pa e ngu like e kini vazhdoni se na knaqt meket za te ambel🤩🔥🔥👸🌹

  Nita FNita F5 giorni fa
 • 🤴👸👍👍

  Merita BajraktariMerita Bajraktari5 giorni fa
 • Bukur 👌, tekst me dmth tmadhe, mos me dalt shpirti pa e pa kufirin "Te molla e kuqe", aty ku ishte dikur., Me respekt çlirimtari 💪UÇK💪 Dukagjinas i migruar qe moti, Meti Strellc Zvicerr. 🇦🇱🤝🇽🇰🤝🇨🇭

  Meti RomantikMeti Romantik5 giorni fa
  • @lola lolita Faleminderit qe më dhat përgjigje e vlersoj kte, me vjen mir qe qenkeni në një jet stabile por fatmirsisht e fatkeqsisht n'dhe t'huaj., Edhe unë jetoj i migruar tash e 13 vite i kalova n'token e huaj, edhe unë kam dy djem si drita e diellit 10 dhe 11 vjeq, jan n'klub t'futbollit dimrit n'skijim etj, mundohem me kalu gjdo dit sa ma i lumtur me ta se ata krejt diten n'shkoll unë n'punë, nuk shihemi shumë mesveti, shum shpejt po rriten., Juve me familje ju uroj shëndet e gjdo te mirë, dasht Zoti n'Kosoven tanë të bëhet mirë një dit dhe kthehemi se shumë kemi vujt si popull, mirmbetshi klb. ✋

   Meti RomantikMeti Romantik2 giorni fa
  • Meti Romantik vlla respekt edhe inshaaAllah ndrohet kjo garnitur politikuajsh gjithkumd ne trojet Shqiptare edhe te arijm deri te vendi yne Molla Kuqe Zoti ju shperbleft qlirimtar e Deshmort I past knaq me Xhenet InshaaAllah ☝ Te prsh vllaqko nga Ilirida por me Banim ne Suedi Stockholm Shqiperi Etnike dhe e Bashkume shpejt ma e mira e Ballkanit 👌👌👌

   tigri suedeztigri suedez2 giorni fa
  • @Meti Romantik Une jam nga drenica jetoj ne gjermani prej 12 vitesh kam nje familje te mrekullueshme burrin dhe 3 femij te moshesh 11,8,4 vjeq

   lola lolitalola lolita2 giorni fa
  • @lola lolita Në rregull, me nder qofshi, ndoshta e kam tepru prgj por, njihem njeri real dhe u dasht ta tregoj anen time ne pika t'shkurta., Me mbetet merak nëse nuk e kuptoj nga jeni qfar moshe keni dhe me qfar merreni.!

   Meti RomantikMeti Romantik3 giorni fa
  • Me fal ateher, dhe faliminderit shumë per pergjigjje..

   lola lolitalola lolita5 giorni fa
 • ❤❤🔥🔥

  maradimona beratimaradimona berati5 giorni fa
 • Zemra ju kendoft gjith jeten

  Tonin QarkaiTonin Qarkai5 giorni fa
 • Me kaurr nuk ka ' deri ne turqi , turp mene flliq rugoven . Me mire ne anotoll

  t.v. 45t.v. 455 giorni fa
  • Embelsirat♥️♥️♥️🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍇🍇🍇🍇🍇🌟🌟🌟🌟🇦🇱🇦🇱

   Luljeta ShabaniLuljeta Shabani2 giorni fa
 • E keni bo bajat qet Mollen e kuqe mo,,, mir po knoni ama lene bre mo se spo guxojm me dal deri ne veri e ju te molla e kuqe 😂 gezuar 2021

  Prishtina RKSPrishtina RKS6 giorni fa
 • Ju lumt qifti ma i mir suksese!💓💏

  Аnesa FazliuАnesa Fazliu6 giorni fa
 • Ju lutem a mund te beni subscribe kanalit tim nese doni 💕🧁😘

  Passion for SweetsPassion for Sweets6 giorni fa
 • Sa i bukur ky çifti super i adhuroj...ju uroj suksese gjithmon ne jet e muzik 💖💖💥💥🌹🌹👌👌👍👍😘😘

  Mimoza BodiniMimoza Bodini6 giorni fa
 • She is soo beautiful!

  Michael MMichael M6 giorni fa
 • Dut bukur suksese 🌟🌟po pse bre e prishni veten me ato pantolla as si djel as si vajz 🤦‍♀️

  Albana GashiAlbana Gashi6 giorni fa
 • mir mir paj doren nzemer fidani pe ndreq ma shum mos u prek rita hahaha

  2to12to16 giorni fa
 • Cashtu vec deshnu e hajdeni boni darsma ka tetova beavo muzika kqyret nuk ngohet

  TonalityTonality6 giorni fa
 • Si dy 🌟🌟

  Lel masterLel master6 giorni fa
 • Ky djali bash sikur dash me brina esht hiq si ka hije ...ndersa kjo goca kukull shum e bukur ..

  lola lolitalola lolita6 giorni fa
 • Qfar Zèraa 🌟🌟🌟🌟

  albulena lenaalbulena lena6 giorni fa
 • Provoni niher me instrumenta ma qytetare se na shurdhut me kto sule e tupana

  Alb ZoguAlb Zogu6 giorni fa
 • ❤️🔥

  Tina DemirajTina Demiraj6 giorni fa
 • Sa t'mir 🥰🥰

  Mso DickaMso Dicka6 giorni fa
 • B

  Ganimete OstergllavaGanimete Ostergllava6 giorni fa
ITworlds