Mevli ft. Sabiani - Gurbet (Official Video 4K)

29 gen 2021
2 994 916 visualizzazioni

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Muzika: Petro Xhori, Sabiani
Teksti: Petro Xhori
Arrangement: Samuel Kodra
Mix/master: Xhulio Milloshi
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/662gA6AY2GrJYacMNSQosP
iTunes: music.apple.com/us/album/gurbet-feat-sabiani-single/1551359268?ls=1&app=itunes

Commenti
 • 1sh

  Eri MataEri Mata17 minuti fa
 • Shume bukur mevlani I per'puthen😘😊😊

  Albion CipiAlbion Cipi58 minuti fa
 • Bellissima canzone ,un due super complimenti

  Luce KalariuLuce KalariuOra fa
 • Shum e bukur kenga dhe prekese bravo mevlan suksese

  david devidavid deviOra fa
 • Hajde Mevlan hajde

  Rona BeqirajRona Beqiraj5 ore fa
 • Türkiyeden selam aşklarım yaşasın Arnavutlar !

  postman161616 postman161616postman161616 postman1616167 ore fa
 • Po ikin njerzit tane pa i thene lamtumire 🙃🙃🙃🙃🙃

  Altin HaliliAltin Halili21 ora fa
 • Kendon: Mevlani edhe Antonela😂😂🙈 Super keng👍

  best- onebest- one23 ore fa
 • Te lumte mevlo

  Albjona KurtiAlbjona KurtiGiorno fa
 • 😋😋

  Arnesa MillakuArnesa MillakuGiorno fa
 • Bravo Mevlan nje super keng esht e vertet sado qe jemi rritur larg dhe loti derdhet sado qe jemi te medhenj ka dit te mbushet zemra prandaj sa me shum like per kete super keng

  Vasjar AbaziVasjar AbaziGiorno fa
 • Bravo Mevlan kingu

  David divDavid divGiorno fa
 • Sh.bukur vargjet dhe interpretimi duet.... ah kurbet na trete te gjall 😪😪

  Voka 1966Voka 19662 giorni fa
 • Bravo Mevlan ⭐⭐⭐⭐

  marsela imerajmarsela imeraj3 giorni fa
 • nje kenge se ste merzitesh e sikur ta degj gjith diten 💖

  ska emerska emer4 giorni fa
 • kenge me nje kuptimplot per ata qe jan ne emigrim e i merr malli e per guret ku jan rrit e jo me per njerzit e shpise 😥💖

  ska emerska emer4 giorni fa
 • te dy nje ze fantastike ju uroj suksese te me tejshme jeni super

  ska emerska emer4 giorni fa
 • mevli je shum imir po me ledjanen do jesh dhe me imir

  sandri josifisandri josifi5 giorni fa
 • Bravo se na knaqe me kete muzik prekese kena mall per njerzit tone kurbeti na largoi per se gjalli zoti te rujt Mevlan Shaba suksese per muziken respekt per ty

  albanie albaniealbanie albanie5 giorni fa
 • 🇦🇱🇽🇰👬👫❤️❤️❤️

  Florim KozhaniFlorim Kozhani5 giorni fa
 • Hallo

  Florim KozhaniFlorim Kozhani5 giorni fa
 • Kenga me e bukur e vitit. Like kush mendon keshtu 👍👍👍

  Nertil HysaNertil Hysa5 giorni fa
 • Bravo cuna super kenge , Sabiani nje super artist 👍 Mevli nje super cun endrra xhdo vjerre 🙏

  Edisa HaxhihalajEdisa Haxhihalaj5 giorni fa
 • Ne qe jemi ne kurbet, na qan zemra per SHQIPERIN dhe per njerzit tan edhe kur dukemi te lumtur.

  hobby vlorahobby vlora5 giorni fa
 • Skam fjale per kte kenge mjaft te bukur

  ĐĮĀBŁØ ÝŤĐĮĀBŁØ ÝŤ6 giorni fa
 • Per mua kenga me e mir esht Ledianaaaa e bukur sikur Zana Jio se bej shaka te githa sum te bukura jin bravo

  Anita VenetiAnita Veneti6 giorni fa
 • Jo

  Florim KozhaniFlorim Kozhani6 giorni fa
 • JARA

  Florim KozhaniFlorim Kozhani6 giorni fa
 • 🇽🇰🇦🇱❤️❤️❤️👫👬🌹

  Florim KozhaniFlorim Kozhani6 giorni fa
 • 😍😍😍super keng 🤗🤗🤗🤗

  bana banabana bana6 giorni fa
 • Super kenge.. Bravo mevli👏👏lum nena qe te ka🌟🌟te uroj shuuuume suksesee🌟👏👏👏

  Ela elaEla ela7 giorni fa
 • Nje njeri qe rrespekton familjen sidomos nenen ai person ka vlera te medhanja

  doire aintudoire aintu7 giorni fa
 • 😭😭😭😭Un gjaj se nuk ikam te dy po' Jeta kshu e ka bravo te dy julumt goja

  Stella AgejaStella Ageja7 giorni fa
 • *Gesù Cristo è il Figlio di Dio, morto e risorto dai morti per darci la vita eterna.* *Egli ha anche promesso di guarire il tuo corpo.* *Questo è vero amore!!! (alza gli occhi e chiediglielo)*

  Mike SaraftMike Saraft7 giorni fa
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇪🇧🇪🇧🇪

  Ida FloridaIda Florida7 giorni fa
 • Shume e bukur

  manuel musajmanuel musaj7 giorni fa
 • Super keng suksese mevlan

  shkoder albaniashkoder albania8 giorni fa
 • bravo bravo, 😘♥️❤️ kam 15 vjet ne kurbet na esht tha ❤️edhe syu per nenen qe nuk u ngopen kurr ♥️♥️

  dolita windodolita windo8 giorni fa
 • 👌👏⭐️⭐️🤗🤘🤘🤘🤜🤛🤙🎤🎤🎶🎶🎵🎼🎻🎙️

  Jani BalliuJani Balliu9 giorni fa
 • Je shum bukur

  Jani BalliuJani Balliu9 giorni fa
 • bravo bravo, 😘♥️❤️ kam 15 vjet ne kurbet na esht tha ❤️edhe syu per nenen qe nuk u ngopen kurr ♥️♥️

  bilinas minibilinas mini9 giorni fa
  • LUM NANA QE TE KA.

   dolita windodolita windo8 giorni fa
 • Shum keng e bukur sa her e degjoj lotet me rrjedhin se kam 7 Vite pa u kthyer ne shqiperi😭 te Familja gjithsesi ju peruroj per kete Kenge te bukur qe na jep shum emucjon👏👏👏👏👏👏👏❤❤👑👑👑👑

  blerina ukablerina uka9 giorni fa
 • 👌👌👌👌👌

  Egzon ImeriEgzon Imeri9 giorni fa
 • I love this Song....Respect Brothers... so nice...!!!

  Turkey MC MollaogluTurkey MC Mollaoglu9 giorni fa
  • KARAT E MELISES I KAN BER DIS LIKE

   bilinas minibilinas mini9 giorni fa
 • Ju lumt goja jeni kengetar super

  Alesja HimaAlesja Hima10 giorni fa
 • O zot sa prekese sa kam qare. .😓😢😢 vetem kush eshte larg prinderve e kupton..

  Mei GataMei Gata10 giorni fa
 • ZOTI ju ruajt të gjith ata qe jan në gurbet🇦🇱🙏

  linda melisalinda melisa10 giorni fa
 • Mevlan na kënaqë me ket keng na qan zemra për fëmijët 😭

  linda melisalinda melisa10 giorni fa
 • Se di cfr qellimi kan ne jett Kto qe i kan bo dislike ksaj kenge

  Erjon KrosiErjon Krosi10 giorni fa
 • Oj nane vetem ty tmendoj e kam shummmm malll nuk e di kur do takoemi nhe dite .😭😭😭😭😭🙏🙏🙏😭

  doliio volaydoliio volay10 giorni fa
 • Mklla

  Anxhela SadushiAnxhela Sadushi10 giorni fa
 • 👌👌👌👌👏👏👏👏

  Anila VrapiAnila Vrapi10 giorni fa
 • Kush nga cunat qe esht ne kurbet esht prek nga kjo keng “UN PO PER VETE”

  alida flusalida flus10 giorni fa
 • LUM NANA QE TE KA.

  Sinan IzviraSinan Izvira10 giorni fa
 • Ju kendofte shpirti e zemra gjith jeten. RRESPEKTE .

  Sinan IzviraSinan Izvira10 giorni fa
 • tgigyhc

  Hatiqe HotiHatiqe Hoti10 giorni fa
  • Ju lumt ,me tvertet nje keng shumm prekse, suksese ne projektet tjera, 👌🏻

   alida flusalida flus10 giorni fa
 • Super kenge bravo 🇦🇱🇦🇱

  Edison KoromaniEdison Koromani11 giorni fa
 • KARAT E MELISES I KAN BER DIS LIKE

  Rich Hellbanianz HBRich Hellbanianz HB11 giorni fa
 • Dxxxc

  Edona BadalliEdona Badalli11 giorni fa
 • Bravo mevlani bravo

  Bianca MarinaBianca Marina11 giorni fa
 • Mevlan te lumt goja me kete keng na preke shum

  Aleksandro BreguAleksandro Bregu11 giorni fa
  • Mevlan je 🌟🌟🌟

   Aleksandro BreguAleksandro Bregu11 giorni fa
 • Bravo mevli😢😢😥😭😭😭😭🥺

  orgito muhametajorgito muhametaj11 giorni fa
 • Na dogji malli per prinderit. Na vrau shpirtin mergimi. E humba babin per krishtlindje e smunda ta prek e ti marr ere per here te fundit . Qaj me lot dite e nate.😔😔😰 Respektet e mia Mevlan e Sabian !🙋‍♀️

  Valbona MalValbona Mal11 giorni fa
 • Shume emocionuese ne se jemi larg e dime shume mire largesine ndaje shpise familjes 😪😪😪bravo Sabian &Mevlan 👍👏👏👏

  wnnalis cioovwnnalis cioov11 giorni fa
 • Ju lumte goja me keto kenge mallengjyese se ne qe jemi larg kemi sh mall per vendin tone te mrekullueshem 😔👍👋👋👋👋🙏

  Tatjana DishajTatjana Dishaj12 giorni fa
 • Bravo 🔥🔥🔥🔥

  Luis selimi Luis 12Luis selimi Luis 1212 giorni fa
 • Bravo

  strvestrve12 giorni fa
  • Sa like shkoj per dashurin e perjetshme 《Prinderit》

   wnnalis cioovwnnalis cioov11 giorni fa
 • 😭😭😭

  Lindi GashiLindi Gashi12 giorni fa
 • Mevlan do ma japesh nr e telefonit se jam fansja jote?

  Ilva BociIlva Boci12 giorni fa
 • Ju lumt ,me tvertet nje keng shumm prekse, suksese ne projektet tjera, 👌🏻

  zejnepe kadriuzejnepe kadriu13 giorni fa
 • Sabian ze i bukur!

  Venera PulajVenera Pulaj13 giorni fa
 • Zoti i rujt te gjithë GURBETQARET 😭😭

  sokin jonsokin jon13 giorni fa
 • Mevlan per dite i degjoj kenget e tu ne jutup je shume i mire o lediana zemer gur sillu mire me mevlanin vleresimin qe te ka bo mevlanin sta ka bo asnje mashkull mos merr per koti me djemt tjere se do maresh fam po do digjesh pasta ne qoft se je si u par aqite ne fillim

  Suzana CinariSuzana Cinari13 giorni fa
 • Fiks kjo kenga per cunat e anglis

  Ervi VisiErvi Visi13 giorni fa
 • Klavjature:Aldin Mislimi🇷🇸

  Aldin MislimiAldin Mislimi13 giorni fa
  • Mevli

   sokin jonsokin jon13 giorni fa
 • Mevlan djali na ke prek te gjithe me ket keng vlla te pershendes nga germania

  Fredis DajaFredis Daja14 giorni fa
 • dashurin e vertet..suksese dhe tgjitha te mirat...

  abbsnn coseabbsnn cose14 giorni fa
 • E keni gjet me kte kenge..e degjoj shpesh me heq sadopak mallin qe kam per prindit..bravo mevlan shaba

  Oltion DokaOltion Doka14 giorni fa
 • bravo bravo, 😘♥️❤️ kam 15 vjet ne kurbet na esht tha ❤️edhe syu per nenen qe nuk u ngopen kurr ♥️♥️

  DIAGO YTDIAGO YT14 giorni fa
 • 😭😭😭😭😭 auch ne KUBETQARÈT ahhh o Zot 😭😭😭 vuajtje gjithmon ne SHPIRT 🇦🇱😭🇩🇪

  Elvira E.A.TElvira E.A.T14 giorni fa
  • Shum kenge e bukur

   abbsnn coseabbsnn cose14 giorni fa
 • Shume prekse kjo kenge 😢per ne qe jemi ne kurbet,,,Suksese te metejshme vllacko je nje kengetar shume i mire.!!!!

  Nikolas BalliuNikolas Balliu14 giorni fa
 • Sa like shkoj per dashurin e perjetshme 《Prinderit》

  Marina GjekaMarina Gjeka14 giorni fa
 • Aseaeze

  Elvi ErgiElvi Ergi15 giorni fa
 • Teksti ; Mevlani (Ref) 👇🏻 A sa shume m'ka marre malli me te pa Ah kurbet me more e me tret gjalle Jo nuk pyte loti per Burr o vetem qan Sabiani 👇🏻 Si je o shpirt , te mendoj une per cdo dite Aje merzit duket me prit aje merzit Sa mall me te pa , me të prek tani qe je large , sa te du nje oqean kurr s'na ndan Mevlani (Ref) 👇🏻 A sa shume m'ka marre malli me të pa Ah kurbet më more e me tret gjalle Nuk pyte loti per burr o vetem qan Mevlani 👇🏻 Mezi pres me ardhe e me te puth ne ball Kur te shoh e ndjej qe zemra ka me mu ndal jo nuk pyte loti per Burr o vetem qan Sabiani 👇🏻 Ku je o shpirt të mendoj une per cdo dite Aje merzit duke me prit ,aje merzit sa mall me te pa , me te prek tani qe je large sa te du nje oqean kurr s' na ndan Mevlani (ref).. 👇🏻 Like 😍

  EmirjanaEmirjana15 giorni fa
 • Shum prekse

  anxhela Sinanianxhela Sinani15 giorni fa
 • O legjendë ❤️❤️

  Aleksandra ZeneliAleksandra Zeneli15 giorni fa
  • Jo mevlan🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅

   pida siouypida siouy15 giorni fa
 • Dedikim shume I bukur per ne emigrantet 🙏 suksese..

  pida siouypida siouy15 giorni fa
  • Nuk e di sa like mi dhen ksaj kenge

   pida siouypida siouy15 giorni fa
 • A

  Christina GeronatsiouChristina Geronatsiou15 giorni fa
 • Bravooo Mevlan si prinderit ska e malli na mbyti per nene kurbeti na ndau per se gjalli

  Unejam UnejamUnejam Unejam16 giorni fa
 • Mevli

  Hyrend AjdiniHyrend Ajdini16 giorni fa
 • Kur 2 💥💥 behen bashk perfundimi del super

  Fierake JamFierake Jam16 giorni fa
  • Suksese 👑👑

   pida siouypida siouy15 giorni fa
 • Boffsh hajer O Mevlan ti qe vleson nanen mbane me qa kang super tbasbkoft zot me i goc te mir e i rujt zoti gjith kurbetqaret e ardhshin shendosh🤲🤲🤲

  Flutura HaxhiuFlutura Haxhiu16 giorni fa
 • JE NISH MEVLI BRAVO

  OP SHEFI ヅOP SHEFI ヅ16 giorni fa
 • Bravo cuna shum bukur urime 🙏🏻👏👏👏👏👏👌

  Κατερινα ΣπινθακηΚατερινα Σπινθακη16 giorni fa
 • Shum kenge e bukur

  Ornela TopiOrnela Topi16 giorni fa
 • Bukur

  Jetmir MaxhunajJetmir Maxhunaj16 giorni fa
 • Big up per mevlanin dhe nenen e tij

  hoiy vinosahoiy vinosa16 giorni fa
 • Bashkpunim i bukur. Ne vecanti Fatma me preku shume por se dija qe eshte lezbike!

  Arjan NdojArjan Ndoj16 giorni fa
 • Na preke o shejtan me kte keng !!🥲

  Naile AhmetiNaile Ahmeti16 giorni fa
 • Mevlan Kingu i vetmi je qe je ma i rrespektushmi ne perputhje po sta din vleren ato femra rrugaqe aty ne perputhje ishalla ajo Ledjana ka mend e ta di vleren o King prsh nga KOSOVA 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Avdi BeqirajAvdi Beqiraj16 giorni fa
  • Brravo mevlan rrespekt per ty edhe maman

   hoiy vinosahoiy vinosa16 giorni fa
ITworlds