“Kam 4 mandate”/ Tom Doshi zbulon se me kë do të bëjë koalicion - News, Lajme - Vizion Plus

26 apr 2021
78 415 visualizzazioni

www.vizionplus.tv
facebook.com/VizionPlusTV
instagram.com/VizionPlusTv
twitter.com/VizionPlusTV
“Kam 4 mandate”/ Tom Doshi zbulon se me kë do të bëjë koalicion.
#vizionplustv #20vjet
Subscribe: itworlds.info

Commenti
 • Ti je ai qe u ,a ben 8 me 2 te gjithve ,, Bravo Tom Dosh,, Zoti te ruajt ty dhe familjen tende😘😘😘😘🤫🤫🤫🤫🙏🙏🙏🙏👌👌👌

  Behare VilaBehare Vila4 giorni fa
 • Eh popull budall kur edhe ky qen hajdut bir hajduti nji kriminel klasit te par nje kriminel nderkombtar na dilka i mir ateher le ta mar dreqi at popull

  Suba zzzSuba zzz6 giorni fa
 • Kur i afrohet mikrofon ketij qelbesire qe s'di te flase. ketij trafikanti,

  good daygood day7 giorni fa
 • Normal kjo pune.Votoni TOM DOSHI, PO ma mire nje Shkodran se HORRAT E TJERE. PO PSE TOM DOSHI ESHTE ME I KORRUPTUAR. ESHTE I FUND IT NE LIST. SPIUNA

  Kacurri LinzaKacurri Linza7 giorni fa
 • Me aq lek sa ka ble vota e kishte rregullu tan shkodren dhe rrethinat🤣

  Elio NoelElio Noel9 giorni fa
 • Sa leke shperndave!!???

  Zana SulaZana Sula9 giorni fa
 • Bravo Dosh të përshëndes nga peqini

  Leonard SinaniLeonard Sinani10 giorni fa
 • Nuk kam mare kurrë gazetar kaq te pa-pergatitur

  Picarea DesignPicarea Design10 giorni fa
 • Tom. doshi respekt dhe dalc I paster nga akuzak

  Ledri TahirajLedri Tahiraj10 giorni fa
 • Kte e qi rama ma von e futt ne burg edhe pse bon ne media si I fort ësht rop qiri ma I madh i veriut

  Artur MarkuArtur Marku11 giorni fa
 • Bravo

  selfo osmanajselfo osmanaj11 giorni fa
 • Brravo toma luli iliri jan pucista se paske harru hallall

  Balli KombetarBalli Kombetar12 giorni fa
 • big toma e tregove veten kush je o mret

  Deni MucaDeni Muca12 giorni fa
 • 4skata ke

  Alfonc SejdiniAlfonc Sejdini12 giorni fa
 • Sa kollaj i merr 4 deputet kur ka 20 million euro t deklarume

  Rivaldo NDRivaldo ND12 giorni fa
 • Shiko sa i lumtur eshte qr. Per kete mbeshtetje Rama me siguri i ka premtu mbrojtje penale dhe mundesi investimi ne projektet me fitimprurese ne Shqiperi. Nje krimineli imagjino, ncnc i mjere popull. Hajt na rrofte Sulltani pra, vk. Se mos harroj, robt e fis ku ta kene servilat dhe t paguarit me 1 pjate supe te qeverise. Respekt per socialistet e ndershem. Edhe pse jam kundra, ja respektoj zgjedhjen edhe pse po na cojne ne sulltanat me kte mandat te trete.

  beyond infinitybeyond infinity12 giorni fa
 • Ky esht burr shteti qe si trembet askujt 💪

  BARVINBARVIN12 giorni fa
  • @BARVIN po fatkeqsisht ne kena shum politikan qe sdin sa bajn 7×7 prandaj jena ne kete gjendje

   E XE X12 giorni fa
  • @E X ndoshta dhe 2 klas po' pakten sa bojn 7 x 7 e din, jo si dikush tj qe pretendon te bohet dhe kryeminister

   BARVINBARVIN12 giorni fa
  • Burr shteti me 2 klas shkoll

   E XE X12 giorni fa
 • Bravo tom

  YOUTUBE ShqipYOUTUBE Shqip12 giorni fa
 • Jepja Pd o t qifsha robt zhduke ramen

  Lido LidoLido Lido12 giorni fa
 • Burre i beses

  Linda AjdaLinda Ajda12 giorni fa
 • Ky politikan I raungut halabak

  Alfonc SejdiniAlfonc Sejdini12 giorni fa
 • A medet se ky sdin me fol shqip cllogarit diplomen e ktij politike

  Franc SaraciFranc Saraci12 giorni fa
 • Do qëndrosh opozita ,nuk je për t'u drejtuar,se populli drejton ,populli e ka shtetin,se popullin ke qef t'a vjedhësh.

  Moisi GuriMoisi Guri12 giorni fa
 • Bravo

  Luan DedejLuan Dedej12 giorni fa
 • Per bashen ja kputi fill jo tha

  Prinz IriazzuPrinz Iriazzu12 giorni fa
 • rrespekte nga elb je zotni burr

  ervis shuliervis shuli12 giorni fa
 • Cfar ftyrash krimineli

  Altin RizaAltin Riza12 giorni fa
 • Tom. Doshoi. Ta. Njgjat. Zote. Ate jte. Ji. Tamam shkoderjan. Jetoi ne. Athin. Prej. Disa. Vite. Po. Arrita. Qe. Te. Vi. Beharit nje. God. Uj. Kam. Per. Ta dhen. Si. Fjerak qe jam. Je. I. Pa. Perkulur. Je. Isai. Buletini. I. Dyt

  Fredi YzeirajFredi Yzeiraj12 giorni fa
 • Nuk jam shkodrane ,TOM DOSHI JE I Madhe 🇦🇱

  Fatbardha ShkiratFatbardha Shkirat12 giorni fa
 • Te lumte Tom Doshi ja ktheve mire Ilir Metes se ai ka dashun me ju vrarrê juve. Fitore Zotri Rama 🌹✌🌹✌🌹

  Linda AliLinda Ali12 giorni fa
 • Hakmarrje E vrau me pambuk ilir cfurkun

  abcabc12 giorni fa
 • A i shperdave pakot e ushqimeve per magjypt Toma.

  Mustafa LekaMustafa Leka12 giorni fa
 • Ik o te qifshin ropte ti ske asnje vote

  GrandFamilia RecordsGrandFamilia Records12 giorni fa
 • Merr vota dhe ja shet rames kjo eshte e dukshme dhe e qarte arishverish quhet kjo .Kto pse duhen te behen dhe pse duhen te lejohen? Se kuptoj kjo sduhet te ndodhi

  Miranda DedeMiranda Dede12 giorni fa
  • Ca' vota do Mari ky pler

   Vilson VeloVilson Velo12 giorni fa
 • Bravo tom

  Erlind KamberajErlind Kamberaj12 giorni fa
  • @Mathew Zachariah Yea, been watching on flixzone for since november myself :D

   Micheal RahejaMicheal Raheja6 giorni fa
  • Pro trick : you can watch movies at flixzone. Been using it for watching all kinds of movies during the lockdown.

   Mathew ZachariahMathew Zachariah6 giorni fa
 • Respekt kan shum njerez per ju meritoni te jeni ne kuvend suksese

  Fato VeliuFato Veliu12 giorni fa
 • Fitoj krimineli

  Luan ShehuLuan Shehu12 giorni fa
  • Vendim per perparimin e shqiperis ne strukturat evropiane Nuk e prisja kete, e di qe Rama do ta shpetoj Doshin por ky tregoi qe eshte politikan me zemer

   abcabc12 giorni fa
 • Tom Doshi burr shteti Jo laskar po' mbamirs burre sa e sa familje Ka ndhimua ky

  Ermal PeçaErmal Peça12 giorni fa
 • Tlumt Tom Doshi me Luljeten muk ben kualicjon , Doshi Ishalla me Ramen,👏

  Edo ZemraEdo Zemra12 giorni fa
  • Po kerkon te beni kualicjon kryemafiozin

   Luftim UruciLuftim Uruci12 giorni fa
 • Tom doshi respekte amerika te merret me ilir meten

  Klark RamaKlark Rama12 giorni fa
  • Me këto fytyra kriminelesh do behet shqiperia....

   Fatmir KalemiFatmir Kalemi12 giorni fa
 • Epo qenke ti buk shkeles o burr legen po ti ke thon se ai esht buk shkeles o vari karsa

  klodian jusufiklodian jusufi12 giorni fa
 • Ik tani lepi bythën e rams

  M MM M12 giorni fa
 • Malsor lind nuk behesh Te lumt Tom Doshi ❤️🇦🇱

  leonardgjakovaleonardgjakova12 giorni fa
  • Malsort skan zakon me rrejt malsorin per vota...e me i ble me lel

   Elio NoelElio Noel9 giorni fa
  • Veq malsor nuk i thohet ktij ky asht nji kurv e keqe qe ju se njihni ky ja ka njollos fisin e prek calit a turp ky fytyr mut me e permend te njohim shum mir se ke shpernda pare me thas me i marr kto mandate kisha e ndalon shitblerjen e votes nuk do e kesh larg ndeshkimin e zotit pis burr me gjith ato zagar qet vin nga mrapa

   Zyra LapiZyra Lapi10 giorni fa
  • @Fatmir Kalemi jugoret jan 160cm. Veq online na shajn.

   HenrikHenrik11 giorni fa
  • Malsor lind po bëheshin malok kaçak

   Fatmir KalemiFatmir Kalemi12 giorni fa
  • I thojn nji fjale te urt a ej ka dukagjini malli shkon me kry kurse ktij toms po I priten rruget ngado per njat po don me nxjerr geshtenja me dore te huj qe mos me u djeg vet ku pra asht toma 👎👎👎

   Rob bladeRob blade12 giorni fa
 • Bravo

  OO OOOO OO12 giorni fa
 • njefsha mir per ty

  Afrim NikociAfrim Nikoci12 giorni fa
 • Bravo tom

  Erion GolemiErion Golemi12 giorni fa
 • Tom Doshi edhe ky i shitun per interesa te veta ...

  Dark SideDark Side12 giorni fa
  • Qe ti shpetoj ndeshkimit amerikan dhe te siguroj jeten e tij Toma po tregohet si I penduar politik

   abcabc12 giorni fa
  • @Eli Al ju bo

   Stolie SinaniStolie Sinani12 giorni fa
  • @leonardgjakova a degjon cfar thot do baj kualicion Me Ramen

   Dark SideDark Side12 giorni fa
  • I shitur je kur e fal detin Shqiptar Grekut kur ju jep Toka Sultan Erdoganit!!ky esht Gjak i Prek Calit Piramida e kufirit Shqiptar

   leonardgjakovaleonardgjakova12 giorni fa
  • @Eli Al nuk esht fjala per pare .

   Dark SideDark Side12 giorni fa
 • Të lumt Tom Doshi.Meriton respekt

  sadik bajraktarisadik bajraktari12 giorni fa
ITworlds