Perlat Sheqeri - Gruja e mirë e Gruja e keqe (Official Video 4K)

27 apr 2021
288 343 visualizzazioni

Video: Domi Production
Teksti: Lulash Ara
Muzika: Arif Dushaj
Orkestrimi: Alfred Qemalja

Commenti
 • Nuk ka grua të mirë e grua të keqe por ka shqëri të përparuar dhe shoqëri të prapambetur ( kujtoni matriarkatin kur shoqëria njerëzore kishte vlera )

  Djali i HadesDjali i Hades8 ore fa
 • Të këndoftë zemra, po duhet të jet edhe burri i mirë....

  vera ramajvera ramaj2 giorni fa
  • Bravo vera edhe shum ka burra , qui ne valent rien ' et oui que veut tu☝️💟👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇫🇷

   t.v. 45t.v. 452 giorni fa
 • Te kendoft zemra se ashtu esht i ke rene pikes gruaja e mir e ben burin fukara njeri

  sahit rabdishtisahit rabdishti2 giorni fa
 • 😂😂😂😂😂😂💃👏👏.👌 💑☕👍

  Kim, GaxhaKim, Gaxha3 giorni fa
 • Ju knofte zemra !

  bali morinabali morina3 giorni fa
 • 😍😍👌👌🤘👍👍👏👏

  Arlinda RexhepiArlinda Rexhepi3 giorni fa
 • Goja TE LUMT . SHUM E VERTET

  ME skenderbegu ikastriotveME skenderbegu ikastriotve3 giorni fa
 • Tamam or file bravo suksese

  Mo mu 20Mo mu 203 giorni fa
 • Mir e ke por kushedi sa e mira te jem , kembet sdo ja laja😂😂😛😛😛

  Ilajda LokaIlajda Loka3 giorni fa
 • Zemra te knoft o gjigand

  Xhesi KortociXhesi Kortoci3 giorni fa
 • I madh je gjigand

  Albert ShahiniAlbert Shahini4 giorni fa
  • Te kendofte zemra ishalla shum e vertete 😊😊😊😊😊👏👏👏👏👏

   sehhi vootysehhi vooty3 giorni fa
 • Bravo

  Bardhok BrushtulliBardhok Brushtulli4 giorni fa
  • Bellissimi

   sehhi vootysehhi vooty3 giorni fa
 • O ty te lumt se bash i ke Ra ne te me kete kenge !

  Valbona PicaValbona Pica4 giorni fa
 • Ska gra temira mo jojoo

  Ardit AliliArdit Alili4 giorni fa
 • Bravoooo

  jonida kodrajonida kodra4 giorni fa
 • O Nipëqe zemëra të kendoftë tanë jetën JENI realist e bashkohore i madhë e më këmbë në tokë SUKSESE

  Artur NdouArtur Ndou4 giorni fa
 • Te kendoft zemra gjithmon O Perlat djali

  sehhi vootysehhi vooty4 giorni fa
 • Kuku medet ma mir esht me ba divorc meni here sesa me pas grun qe mendon veq per te nana se tu kajt ty nana e. Baba qe te kan ba

  thumbi 1thumbi 14 giorni fa
 • Me ate larjen e kembeve e paske prish klipin fare🤔🤔🤔🤔🤔

  Arev ArevArev Arev4 giorni fa
  • @Perlat Sheqeri kenga ishte fantastike se mohoj 😘😘😘😘😘☺por ta kishe bere larjen e kembeve tek cifti qe ziheshin do kishte qene me mire😂😂😂😂😂😂respekt e suksese👏👏👏👏👏👏👏

   Arev ArevArev Arev4 giorni fa
  • Meqenese nuk te pelqen ty ??? ahahahh Gjithsesi mendimi eshte i lire, dhe vrejtjet kane vlere,, respekte

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri4 giorni fa
 • Respekt shum e vertet zemra te kendoft gjithmon ore mik 😍

  adelinagilliadelinagilli4 giorni fa
  • Te knoft zemra me vend ike fol kto fjal ⭐️

   sehhi vootysehhi vooty4 giorni fa
 • Te kendofte zemra dhe suksese ne jete e muzike

  Petrit NdojPetrit Ndoj4 giorni fa
 • Per grat kenga shum e mir por te lutna edhe per burra ni kang

  Ahmet MartinajAhmet Martinaj4 giorni fa
  • Hiihihi

   Gona AhmetiGona AhmetiGiorno fa
 • Zoti te rujt eshte e vertet

  Gezim RexhaGezim Rexha5 giorni fa
 • Si kengeter e vlersoj shum po sekenat ne klip nuk me pelqej teregojn edhe nje her qa populli i pa edukum jemi dhe si ma pelqen ta shfritzojm femren .

  Denis DenisDenis Denis5 giorni fa
  • @Perlat Sheqeri ×××):🖐tlumt goja se mir e ke👍 po po dot ndryshojn me koh po perderisa i ke kojshi ju shkyhen syt e goja tu shti e perzi per ty a kur u ndodh atyne nshpi ai as nuk she as nuk nin ju mbyllet goja bahen qorra e shurdhana po cdo nja qe nxjerr vrer nga gjoja ju kthehet 1dit skan than kot nshpin e huj e she zhyblen e nshpi tane se she bullin kush e kesh ka me vesh cdo argat kamu kthy ndoshta ashtu jo por bash mazi Respekte

   klinton bekajklinton bekaj4 giorni fa
  • @Perlat Sheqeri evertet po duhet me ndryshu

   DRITA NEZAjDRITA NEZAj4 giorni fa
  • Bravo. Ja pra se duhet me ndryshu te gjithe.

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri4 giorni fa
 • Bellissimi

  Age PreciAge Preci5 giorni fa
 • Te kendofte zemra ishalla shum e vertete 😊😊😊😊😊👏👏👏👏👏

  Erblin MemaErblin Mema5 giorni fa
 • BRAVO

  Berti HajderajBerti Hajderaj5 giorni fa
 • O TY TÈ LUMT GOJA E TÈ KNOFTÈ ZEMRA GJITHMONÈ. BRAVO TEKST-SHKRUESIT DHE ÇIFTEVE AQ TÈ MREKULLUESHÈM QÈ TÈ SHOQÈROJNÈ .

  Donika GjergjiDonika Gjergji5 giorni fa
 • Suksese. Kenge me ven.Te gjitha kenget qe ke kendu e kan nji kuptim. Te kendofte zemra.

  Rajmonda FrrokuRajmonda Frroku5 giorni fa
 • Te kendoft zemra. Te verteta.

  a sota sotaa sota sota5 giorni fa
 • Te kendovt zemra Perlat shuuuum e vertet .

  Irida NeliIrida Neli5 giorni fa
 • Ooo zot i madh runa prej rreziqev e kurthav te gruas me pushtet i fiken burrat haj medet haj dhasht zoti kto gra te liga e t poshtra kurr mos punofshin ne vende zyrtare qe marrin vendime se kuku jo qe e shesin thmin e familjen e tradhtojn po e shesin krejt vatanin per ni cop buk vetem pse nuk dojn me punu

  wiksa torhotywiksa torhoty5 giorni fa
  • ×××):🖐👍bash qashtu mir e ki po skan than kot gruja eka shti👿nshishe(gastare)😀pak shaka se kjo keng eshte sikur me pas porosit vlen per 2 pa.. po ishalla e nigojn ata qe kan👀e👂perata thon mos e kesh se e vesh cka e kesh neper kojshi prite neser nshpi e ki besa bes edhe mazi

   klinton bekajklinton bekaj4 giorni fa
 • Pse spi kon burrat he po veq grave

  Shkup HasanbegShkup Hasanbeg6 giorni fa
 • Respekt zemra ju kendoft 👍🍾🇨🇭

  Prenk PrenrecajPrenk Prenrecaj6 giorni fa
 • Te knoft zemra me vend ike fol kto fjal ⭐️

  DRITA NEZAjDRITA NEZAj6 giorni fa
 • Shum e mir kenga. Tash nji kange per burrat e puntore e per pijanecat e bixhozlit

  Dena AnedDena Aned6 giorni fa
  • @DRITA NEZAj po ky per grat kange me name po he iher per burrat 🤣

   Dena AnedDena Aned6 giorni fa
  • Hahhaah

   DRITA NEZAjDRITA NEZAj6 giorni fa
 • Zemra te kendoft se topi nuk e lun qashtu asht.

  Haradin BllacaHaradin Bllaca6 giorni fa
 • ×××):***grun e mir lum kush e ka kalon jeten me sevda gruja mir ta rrit vleren gruja keqe ta fik deren grun e mir e ke per veti grun e keqe per miletin gruja mir nuk ta lodh trunin gruja keqe ta prish gjumin gruja mir ste len ne balt me ta je gjithmon krenar grun e keqe me ba me pas bahesh gazi i dunjas gruja mir eshte nje thesar meta jeta te shkon mbar gruja keqe nuk durohet ti qet thinjat para kohe gruja keqe stlen derman tfut ne sherr dhe me vlla tan gruja mir ta zgjat jeten gruja keqe tshpraz kuleten vet je shum ma rahat se me pas pran👿neshtrat grun e mir kush e ka sot ka Bekim prej tmadhit Zot🙏💐

  klinton bekajklinton bekaj6 giorni fa
 • Këndojë dhe nji keng tjeter burri mir e burr i keq, se sjan vetëm femrat e këqija se nga femrat keni dal dhe ju burrat 😏😏

  Nadire BajramajNadire Bajramaj6 giorni fa
 • Suksese 🍀🙏🏻

  eioshen boboieioshen boboi6 giorni fa
 • Zemra te knoft o mik, keng e bukur por me humor te madh e me kuptim te plote, Zoti te bekoft.⭐⭐

  Zef MarashiZef Marashi6 giorni fa
  • @Henry Anson Yea, have been using Flixzone for months myself :)

   Ryder JaggerRyder Jagger4 giorni fa
  • Pro tip : watch movies at Flixzone. I've been using them for watching all kinds of movies during the lockdown.

   Henry AnsonHenry Anson4 giorni fa
 • O te lumt Goja o zot te ruaj

  Kristjan NdojKristjan Ndoj6 giorni fa
 • Te kendofte zemra Perlat Edhe tekst shkruesit Lulash Ara i lumte mendja dhe dora

  Fusha ThethFusha Theth6 giorni fa
  • Nxjerre i keng dhe per burrat e mir dhe burrat kqij

   eioshen boboieioshen boboi6 giorni fa
 • Paska gabu vetem se nuk e ka than sherbetorje e mir

  ajshe Behramiajshe Behrami6 giorni fa
 • Te lumt goja 👌🏼

  Adnit MehmetajAdnit Mehmetaj6 giorni fa
 • Kenga shume bukur po ti lash kembet burrit , pak e tepruar 🤔jam dakort ti mbushesh legenin nese lodhet ne pune por jo tja lash.

  Vera PrengaVera Prenga7 giorni fa
  • Ok moter ska ma legena. Let del jasht ti lan kamt

   DRITA NEZAjDRITA NEZAj6 giorni fa
  • ×××):🖐ajo koh u kan kur u kan ska ma perata u dal moda e💅

   klinton bekajklinton bekaj6 giorni fa
 • O te knoft zemra!!Bukur shummm!!👏👏👌🥰✨🔥💯

  Flora TemouFlora Temou7 giorni fa
 • Zoti te rujt 👍te knoft zemra👏👏

  Monda BilaniMonda Bilani7 giorni fa
 • O zot sa kang e bukur edhe shum real fjalt 😉

  BleonaBleona7 giorni fa
 • Shum egoditme kjo keng por a skipton gjith

  Remzie VeliaRemzie Velia7 giorni fa
 • Gruja e keqe ti fike dritata gruja e mire ndreq jeten

  Klajdi BrahajKlajdi Brahaj7 giorni fa
 • Gruja ,e mir kur ta shef burrin te merzitur nuk ,e merzit ma shum . Gruja ,e keqe kur ta shef burrin te merzitur i thot te paskan rreh te paska hanger dreqi

  Skenda 1234Skenda 12347 giorni fa
 • Na gjerte faqen e e zeze me keta kënga nuk jena tane ne nje thesh or ju burra

  Alta aldaAlta alda7 giorni fa
  • ×××):kenge eshte ska cka jedhnohet kush

   klinton bekajklinton bekaj5 giorni fa
  • @Haradin Bllaca ahhahahhaha. Mir po fol

   DRITA NEZAjDRITA NEZAj6 giorni fa
  • Kush e ka mizen ner kapuq i djeg

   Haradin BllacaHaradin Bllaca6 giorni fa
 • Gruja ,e keqe dhe burri i keq nuk shkon . Gruja ,e mir dhe burri i mir shkon

  Skenda 1234Skenda 12347 giorni fa
 • Gruja ,e keqe mundet me u ba ,e mir

  Skenda 1234Skenda 12347 giorni fa
  • ×××):🖐👍

   klinton bekajklinton bekaj6 giorni fa
 • 👏👏👏👏

  mirsida kukajmirsida kukaj7 giorni fa
 • Te lumt goja se na kenaqe

  Bardh MateraBardh Matera7 giorni fa
 • Nxjerre i keng dhe per burrat e mir dhe burrat kqij

  dude talidude tali7 giorni fa
  • Shumē ide e mirë

   Gatimet e nanitGatimet e nanit4 giorni fa
  • Hahahaha

   1.5M views1.5M views5 giorni fa
 • te lumte hoja ashte e vertet

  Servis 3310Servis 33107 giorni fa
 • Keng ma me ven nuk ka po sejt !!!kendofsh sa qofsh brez mas brezi

  dude talidude tali7 giorni fa
 • 👍👍👍👍👍👌👌👌👌

  Florent BerishaFlorent Berisha7 giorni fa
 • Jo Perla Sheqeri gruja eshte rreze dielli e ngjyra ylberi ti rendesin nese ja dine ashtu si je ne zemer i hyne.Nuk ka grua te keq po ne dashuri s duhet ber djallezi e leqe Gruja eshte ujevare po dijte mu sjell mire eshte me shume se ar nuk jetohet pa nektar! Poeti

  Rrahim DrenasiRrahim Drenasi7 giorni fa
  • Bravoo,,, mire e ke thene , te lumte

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri7 giorni fa
 • Pse nk nxjerrni nje keng burrat e mir dhe burrat e kqinj 🤨🤨

  Elsa SulaElsa Sula8 giorni fa
  • ty te lumt goja dhe grun e keqe ja pafsha hasmit ne der se ja shef hajrin

   Galaxy GalaxysGalaxy Galaxys7 giorni fa
  • @Perlat Sheqeri bravo Perlat sheqeri te vlersoj shum 👍🏻

   Elsa SulaElsa Sula8 giorni fa
  • Direkt n program e kemi

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri8 giorni fa
 • O ty te kendoft zemra mor djal lum familja qe te ka ❤❤🙏🙏🏻❤❤

  Davida QarkuDavida Qarku8 giorni fa
 • Jeni mesu me ju nejt veq me Legena ne dor e stupcin kurr pa ja da tash lironi ketu Gluja Gluja

  Ni TaaNi Taa8 giorni fa
 • BRAVO EVERTET TEKNOFT ZOMRA

  Bardhok BrushtulliBardhok Brushtulli8 giorni fa
 • O ty te knofte e bardha zemer! Pasha zotin asht ma se e vertet!👍

  Pal NdrecaPal Ndreca8 giorni fa
  • 👌👍

   Feka BBLLFeka BBLL4 giorni fa
  • Te knofte zemra gjithmone zoti te ruajte me gjith famiglie jam nga lezhea rri ne itali te pershnes me gjith familie

   Gjyste PrendGjyste Prend4 giorni fa
  • Bukur shummm!

   Marie PrengaMarie Prenga5 giorni fa
  • Po e vertet. Asht. Hahaha

   DRITA NEZAjDRITA NEZAj6 giorni fa
 • Bravo 👏🏻 e vertet 👍 ju lumt goja 😍😍 shum bukur e perkryer 😍😍😍😍

  Nora LumajNora Lumaj8 giorni fa
 • Te kendoft zemra gjithmon O Perlat djali

  Nderim VishaNderim Visha8 giorni fa
 • Jomor se skalin ende gru qè munt ta refe burin shqiptar

  Valon DeariValon Deari8 giorni fa
 • Po burri keq ku shkoj 😉

  Nazife SulollarajNazife Sulollaraj8 giorni fa
  • Hahah hahah

   J MJ M6 giorni fa
  • ×××):e ka hanger ni👿

   klinton bekajklinton bekaj6 giorni fa
 • suksese perlat shiqeri

  Rifat KernajaRifat Kernaja8 giorni fa
 • Te lumte Perlat Sheqeri keng qe tregon realitetin Respekt

  Dukagjinasi StrellcDukagjinasi Strellc8 giorni fa
 • Te kendoft zemra me ven e ke zoti te ruajt

  Xhevat BerishaXhevat Berisha8 giorni fa
  • 1234

   zabit gjetazabit gjeta7 giorni fa
 • Te lume goja 👋👋

  Arjan DArjan D8 giorni fa
 • Te lumt goja

  Gentjana MitajGentjana Mitaj8 giorni fa
 • Te lumte goja,tu zgjate jeta.

  G DG D8 giorni fa
 • Zef Beka e ka 100 here ma t’mire ama edhe ti nuk je keq e goja t’lumt😉

  Blendi KelmendiBlendi Kelmendi8 giorni fa
  • Sinqerisht te vleresoj. Respekt

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri8 giorni fa
  • @Perlat Sheqeri Mos ma mer për te keq ama thjesht mendimi im rreth ksaj kënge se tjerat këng i ki super👏🏻👏🏻👏🏻 E rrespekt ndaj jush. B.K

   Blendi KelmendiBlendi Kelmendi8 giorni fa
  • E respektoj mendimin tend

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri8 giorni fa
 • Haaaaa ku ku qfar kange se vjerrsh pe thot

  ed_ ghost1067ed_ ghost10678 giorni fa
  • @Perlat Sheqeri te lumt. Goja as topi sti lun fjalt 🙏

   DRITA NEZAjDRITA NEZAj6 giorni fa
  • Ja pra.Cfare te bejme. Kaq kam mundesi por ti mos u merzit,,ma ban Hallall

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri8 giorni fa
 • hallall ta boft zoti por kenga fyellit esht 1 fare 👍👍👍👍

  Celular LineCelular Line8 giorni fa
 • 😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏

  Mirjan DurakuMirjan Duraku8 giorni fa
 • Keng super,lum kush kalon mir po grat e sodit jan te rralla,sot rrin me telefon ne dor

  FlowerFlower8 giorni fa
 • Të këndoftë zemra! Ju lumtë të gjithë atyre që janë pjesë e kësaj kënge kaq të bukur!

  Ramazan CekaRamazan Ceka8 giorni fa
 • Gru te keqe nuk ka, üo shif burrat e sodit? Thujum qe se lypin do me pas nje qasi gruje tkeqe. Sdi pse spo del nje kengatare me knu te kunderten. Zani po te shkojka por kange jo bash e qellune.

  Arton ShabaniArton Shabani8 giorni fa
  • E respektoj edhe mendimin tend. Ku ka ma bukur se mendimi i lire

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri8 giorni fa
 • Suksese 🍀🙏🏻

  Age BiblekajAge Biblekaj8 giorni fa
 • te lumt goja na kenaqe i ke fjalet me ven

  Estela SubashiEstela Subashi8 giorni fa
 • Te ne Shqiptaret me shume ka burra te kqinjë se gra te kqinja.

  S MS M8 giorni fa
  • Nuk asht evertet se edhe unjam Femer po duhet mefol ralitetin na femnat ekosoves ikena Burrat matemir sena femrat Mashum kena tedrejta na femrat se burrat eju lutem duhet nji gjuh teperbashkt se kute krijajsh familje duhet mepas respekt tenjani tjetrit drejtat duhet mipas tebarabarta julutem

   Zade KadrijaZade Kadrija8 giorni fa
 • Ashti eshte fjale shume te verteta tropoka nga bergeni i norvegjise

  Hasani TrHasani Tr8 giorni fa
 • Sa te bukra kta fjal grun e mir kush e ka sot ka bekim prej t'madhit zot gruja keqe me ra per his ka met da me ropt e shpis

  Mimi MimiMimi Mimi8 giorni fa
 • Te lumt goja perlat Gjithmon godet, Artist i madh je 👏👏

  Ivzi MudaIvzi Muda8 giorni fa
 • Te kendoft zemra

  Elidon GjoniElidon Gjoni8 giorni fa
 • Te lumte goja o bilbil malsie

  Admir LamaAdmir Lama8 giorni fa
 • Nje kangetare i talentuar gjithmone kange te bukura

  Ndoc BrulajNdoc Brulaj8 giorni fa
 • Te kendofte zemra o artist.

  Ergita FilajErgita Filaj8 giorni fa
 • Lumt goja

  Rose LacinejRose Lacinej9 giorni fa
 • Tlumt goja zoti rujt etbekovt kada sishkosh bash hajer fjal

  Rose LacinejRose Lacinej9 giorni fa
  • Boll me kto fjal i sundot grat ne shekuj e ka ardh koha me dal prej prangave te burrave e nuk ka lezet me ba diferenca burra e gra se jan te mira tetana ne moden e tyne e burrat nuk kan jet pa grat si nuk kan jet grat pa burrat boll perqarje

   Lula LevaLula Leva3 giorni fa
 • Ju lumte goja

  Artani ArtaniArtani Artani9 giorni fa
 • Super te lumte goja

  Luiza MucaLuiza Muca9 giorni fa
  • Ahahahahahah je i pa par per zotin zemra te kendoft tan jeten 👌🇦🇱🇦🇱

   MIMOZA IMERAJMIMOZA IMERAJ6 giorni fa
  • Ev ev bravo te koft se nashta ju qelen syt pak po kang meven

   Ajshe BerishaAjshe Berisha8 giorni fa
 • 👏👏👏👏👏👌👌👌🤝

  Sonila HykajSonila Hykaj9 giorni fa
  • Respekt

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri8 giorni fa
ITworlds