Sinan Vllasaliu ft. Meda & Besnik Qaka - Kolazh (Gezuar 2021)

20 nov 2020
828 292 visualizzazioni

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Orkestracioni: Nurteel & Faruki
Video by MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/77F7LIZ7jlFKkpRSjc7BEA
iTunes: music.apple.com/us/album/kolazh-feat-meda-besnik-qaka-single/1542020162

Commenti
 • Vafanculo sinanit se seshte shqiptar, Meden dhe shokun psh

  Tosi AlbaniaTosi Albania3 ore fa
 • me pas mundesi qet meden mos me pa ma mire kish qen po jau prish sharmin k'tyre dyve pff

  Baba aliBaba ali4 ore fa
 • Mmm9mmmmmmmmmmm

  Ledison SadriaLedison Sadria6 ore fa
 • Sa mire këndoni si gjithmonë ju lumt

  Vjosa KrasniqiVjosa Krasniqi9 ore fa
 • Bravo ju koft edhe pasket qen te organizuar ketu se ne potpurin e vitit tkaluar meda kendojke ne vend te sinanit sinani ne vend te besnikut hahahahah legjenda 😍

  Like aMoonLike aMoon22 ore fa
 • Mat mirt jeni zani ju shkon si gjith mashallah ♥️ ju 3 e sdritni vendin Qata permas shum palidhje

  LeonoraLeonoraGiorno fa
 • 3 legjendat👏🎶🎆🧨

  hen kohen koGiorno fa
 • Super kolazh 👍👍

  Halit BerishaHalit BerishaGiorno fa
 • Super se bashku amo Besniku e ka nje ze brilante ✨👌

  RiN SRiN SGiorno fa
 • ❤❤❤❤👌👌👌💔

  Dafina GashiDafina GashiGiorno fa
  • @hen ko jan me qiri

   Skenda 1234Skenda 1234Giorno fa
 • Wooow Woow wooow Remix

  Yllka SelamiYllka SelamiGiorno fa
 • Super keng 👏👏

  Kamela PashkuKamela PashkuGiorno fa
 • 🌹🥰

  Leta BerishaLeta Berisha2 giorni fa
 • FELBER ZOJA

  Felber ZojeFelber Zoje2 giorni fa
  • O goja ju lumt o bylbyla gjetmon zemra ju kendoft na knaqt shpirtin😚

   Felber ZojeFelber Zoje2 giorni fa
 • Uty

  Trim NinajTrim Ninaj2 giorni fa
 • potpuri e shkelqyer

  Izzy SIzzy S2 giorni fa
 • SA I BUKURE KY KOLAZH JU LUMTE

  pajtesa laknapajtesa lakna2 giorni fa
 • 🔥🔥🔥

  drttyu liqmdrttyu liqm2 giorni fa
 • Me pelqen nga here kolazhed dhe meda dhe sinan jan te preferuarit per mua

  Greta MyrtezaGreta Myrteza3 giorni fa
 • Aty ku osht sinani ka shyhret respekt legjend

  Visar KalludraVisar Kalludra3 giorni fa
 • 🌍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤔😷🤗🤗🤗🤗🤗🔐

  Shpresa BallolliShpresa Ballolli3 giorni fa
  • Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...

   drttyu liqmdrttyu liqm2 giorni fa
 • 👏👏👏

  Krasniqi BeratKrasniqi Berat3 giorni fa
 • Besnik Qaka super kengtar gjitha zhanret i kendon.. 👍👍👍

  Flora TahiriFlora Tahiri3 giorni fa
 • Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!

  ArdianLimanmeraOfficialArdianLimanmeraOfficial3 giorni fa
 • Sırbistanda 'da sıgara içne yasağı getirdim özellikle gümrükte çalısan görevlilere yasak var ! 🇲🇩

  Yasemin KurtaranYasemin Kurtaran3 giorni fa
 • 🇦🇱🙏❤️Shumeeeeee Shumeeee Bukuroooo Ju lumtee🍁💯🙏

  Diana TelegrafiDiana Telegrafi3 giorni fa
 • 7p9ü8p

  Marco MarbachMarco Marbach3 giorni fa
 • ❤❤❤👌

  Nora DemNora Dem3 giorni fa
 • Bravo te treve

  Kosova FerizajiKosova Ferizaji3 giorni fa
 • 🔥🔥🔥

  nijuo joingnijuo joing3 giorni fa
 • Like pa e ndegju 🤣🥰🥰🥰

  Girl GirlGirl Girl4 giorni fa
 • Super veq ma shum kangt e sinanit jan knu

  Behare HotiBehare Hoti4 giorni fa
 • Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...

  A BelushiA Belushi4 giorni fa
  • Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾

   nijuo joingnijuo joing3 giorni fa
 • wuw sa bukur Gezuar 2021 . te tre bukur 👏🙏

  BrunaBruna4 giorni fa
 • Zoti iu ruajte e iu bekofte gjithmone.Faleminderit per momentet e bukura qe na i dhuroni.

  Flora ZyberajFlora Zyberaj4 giorni fa
 • Super bravo🥂👌👌👌

  Dita wienDita wien4 giorni fa
 • Artista me plot goj

  Zoja RrahishtaZoja Rrahishta4 giorni fa
  • Hallall ju qoft perfeckt 😍👍👏👏👏👏👏👏

   Lulijeta IbrahimiLulijeta Ibrahimi11 ore fa
  • ❤️❤️

   dutoiu hourdutoiu hour4 giorni fa
 • Me te miret. 👍👍👌👌

  Xhane XhaneXhane Xhane4 giorni fa
 • Shum mire supper👍

  Sabrije BiqmetiSabrije Biqmeti4 giorni fa
 • QFAR KËNGE SA E MIR

  Sumeja BlakqoriSumeja Blakqori4 giorni fa
 • 🔥🔥🔥

  misolou foutmisolou fout4 giorni fa
 • ❤❤❤

  Dorian VelijaDorian Velija4 giorni fa
 • 1ido h3💗🎁🎁🏸🎁🎁🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Argjentina KadrijafkfmgnfArgjentina Kadrijafkfmgnf4 giorni fa
 • 👏👏👏👏

  dutoiu hourdutoiu hour5 giorni fa
  • qiell dhe pyete atë))

   misolou foutmisolou fout4 giorni fa
 • Solkinng ft dhorata 🇦🇱🇦🇱🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇦🇱🇦🇱

  Ramzi DavidRamzi David5 giorni fa
 • Gjigant'a. 👌👌👌👌

  Melazim VishiMelazim Vishi5 giorni fa
 • Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾

  Alenna usaAlenna usa5 giorni fa
  • Was ist das für eine Döner scheisse

   dutoiu hourdutoiu hour5 giorni fa
 • Sinan Vllasaliu osht king i Musikes edhe si Sinani mo nuk Lind mo nona ky osht Bossi in Kosoves per Musik

  Fidan PllavciFidan Pllavci5 giorni fa
 • 🇽🇰🇦🇱

  shyqeri_sinanishyqeri_sinani5 giorni fa
 • ❤️❤️

  cqvio dolicqvio doli5 giorni fa
 • Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

  Smirnov TVSmirnov TV5 giorni fa
 • Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

  Салават СалаватовСалават Салаватов5 giorni fa
 • 👏super 🥂

  Durim TocaDurim Toca5 giorni fa
 • Hajde jashaaaaaa

  Azra MelekAzra Melek5 giorni fa
 • Besnik hallal koft zanin

  Zima NzrZima Nzr5 giorni fa
 • 💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Cal WizzarakCal Wizzarak6 giorni fa
 • Öoi

  Ozmon UkajOzmon Ukaj6 giorni fa
 • 👌

  Semie FranguSemie Frangu6 giorni fa
 • Was ist das für eine Döner scheisse

  Ma ViMa Vi6 giorni fa
 • BRAVO MEDA EDHE SINON VllASALIU EDHE BESNIK QAKA JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

  Roland PriniRoland Prini6 giorni fa
 • Si loqka valla bravo super keng ❤️😍💋😘

  A AA A6 giorni fa
 • Mas miri dej tash bash kponim

  Hello OOHello OO6 giorni fa
 • Kënget e mira. Sjelljet si Fmija ☹

  Dede BezhiDede Bezhi6 giorni fa
  • Adoleshecn ala se paskan kalu per at sjelljet zerroooo🙄

   jana jana-janajana jana-jana2 giorni fa
 • Ju e boni mas miri ju lumtt e knofshi gjith naj knaqt zemren zoti ju knaqt 💃💃💃

  Nefise ZeneliNefise Zeneli6 giorni fa
 • Deutsche Trends kicken wieder 👌

  AlbanionStallionAlbanionStallion6 giorni fa
 • 👏

  Marjana GjergjiMarjana Gjergji6 giorni fa
 • Das ist nicht albanisch was stellen diese idioten dar 😅

  Shqipe ShqipeShqipe Shqipe6 giorni fa
  • @Tina was willst du damit jz sagen hahaha jeder hat seine eigene Meinung du Patriotin

   Shqipe ShqipeShqipe Shqipe3 giorni fa
  • @Shqipe Shqipe Ein paar Stellen und jetzt? Was ist so schlimm daran? Warum kann man die Musik nicht einfach genießen, sondern muss immer dran kritisieren. Albanische Lieder sind einfach 🔥 egal ob mit oder ohne rumänisch/bulgarisch.

   TinaTina3 giorni fa
  • @Tina das ist bulgarisch/rumänisch

   Shqipe ShqipeShqipe Shqipe3 giorni fa
  • Die Musik ist Bombe! Dein Kommentar ist irrelevant.

   TinaTina3 giorni fa
 • Meda loqk osht 💚

  Kqiku BesimKqiku Besim6 giorni fa
 • cheesy cheezy cheezy nuk shihet

  jimy jimyjimy jimy6 giorni fa
 • i Shum Bukur

  Dacic Sk.Dacic Sk.6 giorni fa
 • The song has now 248.000 views

  Tim KrauseTim Krause6 giorni fa
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Ambeta SkenderiAmbeta Skenderi6 giorni fa
 • 3 legjendat👏🎶🎆🧨

  lejla arifilejla arifi6 giorni fa
 • Shqipettt 🔥🔥🔥🔥🔥

  albulena lenaalbulena lena7 giorni fa
  • 💪

   Micail BogdanovicMicail Bogdanovic4 giorni fa
 • Lu lumt goja👏👏👏♥️♥️♥️

  Aurora RanciAurora Ranci7 giorni fa
 • Danke merkel

  AnimentisAnimentis7 giorni fa
 • 👍👍👍👍👍

  Xhylizare DobrunajXhylizare Dobrunaj7 giorni fa
 • ×××):👑👑👑🏆🏆🏆

  klinton bekajklinton bekaj7 giorni fa
 • Mate miret dhe,

  Rita DuaRita Dua7 giorni fa
 • Kta masi vet tqart e qartin edhe muziken MBRETAT

  King bessiKing bessi7 giorni fa
 • sorry Meda why ?????? I looove all your songs but this is by far my least favorite of all

  Luljeta JacobszLuljeta Jacobsz7 giorni fa
 • Ju lumt goja. Te treve. Jeni me te miret

  Deti CilaDeti Cila7 giorni fa
 • Bravo Meda Sinan Vllasaliu Besnik

  Arian BossiArian Bossi7 giorni fa
 • Veq kush javka inati se jeni kan gjithmon 👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌

  Sebehat RamadaniSebehat Ramadani7 giorni fa
 • 🌟🌟🌟👌

  Vjosa PangjaVjosa Pangja7 giorni fa
 • Jeni tê paparê të pazëvendësueshêm suksese pêr Medën Siananin dhe Erngji Bendin hiti 2021 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

  adnan sylajadnan sylaj7 giorni fa
 • Meda je si karramel❤️❤️❤️

  Albisan BelajAlbisan Belaj7 giorni fa
 • Hallall ju koft, qe vlla zani e mas shumti po me pelqen vajzat qe nuk i kan zhvesh por i kan respektu

  AlbiLondonAlbiLondon7 giorni fa
 • 3 Top styled mans. Super keng 👑👑👑👏🏻🍾🥂Gezuar 2021

  Danissa SochorDanissa Sochor7 giorni fa
 • Respekt per ju tret🙏🙏🙏 Uj uj u🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥😂

  Imer AlabakuImer Alabaku7 giorni fa
 • Me te miret e ktij vendi👌👌👌👌👌

  Korab MenaKorab Mena7 giorni fa
 • RESPEKT SINAN 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  Hoti BujarHoti Bujar7 giorni fa
  • Shum bukur kendojn 3 🎶👌

   *Stella **Stella *7 giorni fa
 • Kush ma bonë sub ja kthejë qjithve

  rina brina b7 giorni fa
 • Eh shyqyr me ne fund e qit potporin me padurim e kom prit e kallni ju bravo ju koft 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

  Fatjon GjaferrajFatjon Gjaferraj7 giorni fa
 • Perfekt 👍👍👍👏👏👏👏👏

  Edita BalEdita Bal7 giorni fa
 • Bravo shum keng e mir👍👍👍

  rita gashirita gashi7 giorni fa
 • Ju lumt bre na knaqet jen 3 ma e mira

  Afrora MorinaAfrora Morina7 giorni fa
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💃💃💃💃💃💃💃

  Nafa NafaNafa Nafa7 giorni fa
 • Valla bre epaski kall suksese

  Luljeta HalitiLuljeta Haliti7 giorni fa
 • Music??Damnnnnn👉💥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💥✨💃💫

  Blue MoonBlue Moon7 giorni fa
ITworlds