Miriam Cani - Sa shume te dua

14 gen 2021
1 078 368 visualizzazioni

Music: Alban Skenderaj, Elgit Doda
Lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Elgit Doda
Mix & Master: Lorenc Aliaj
Photo by Rezarta Shkurta
❤️ Gezuar ditelindjen DUAM ❤️
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6iOtcdG9y6lDC0DD7MxCCC
iTunes: music.apple.com/us/album/sa-shume-te-dua/1548957779
acromaxmedia.lnk.to/SaShumeTeDua/

Commenti
 • O bukuri sh bukur🖐

  Shpresa BaciShpresa BaciGiorno fa
 • NIVEL SHUME I LARTE. KOMPLIMENTE

  Flavio LamllariFlavio Lamllari2 giorni fa
 • Sa bukur🤗🤗🤗🤗

  elo shkembielo shkembi2 giorni fa
 • 🤗🤗🤗😍

  Ada Ada gjuziAda Ada gjuzi2 giorni fa
 • kjo po QE eshte kenge dhe meriton 1milion×100 like sa erdha nga kenga e flliqur e asaj Melises Vij ktu ke qejf te degjosh KISSESSSSSS😍❤

  Silvana LepuriSilvana Lepuri4 giorni fa
 • ♥️🤍

  Doriana LlockoDoriana Llocko4 giorni fa
 • 👨‍🎓Je jeta ime,je fryma ime,jetoj per ty ,ti me con perpara ne jet ,jemi si moter e vella 😊 ne momentin ku dikush tjeter duhet te me rrinte ne krah,nuk ishte ,ishte ti 👨‍🎓 jeta ime💖🌟 im . Te uroj gjithe te mirat e kesaj bote 💖 ime! TVB MAMMÀ

  AA5 giorni fa
 • Nuk ka koment per kte kenge thjesht unike mbi 10 here ne dit e degjoj 🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️

  Riku KasaRiku Kasa5 giorni fa
 • Bellissima complimenti ❤️

  Annamaria 86 RaioAnnamaria 86 Raio6 giorni fa
 • Per dashurin me te bukur,me te paster,me te sinqert ne jet! Femijet.♥️♥️ Bravo Miriam Cani,mos ndalo kurr 👏🥰🥰😍😍

  Erjola.23 samsungErjola.23 samsung7 giorni fa
 • 😘😘❤❤❤❤❤

  Zuzana BetaZuzana Beta7 giorni fa
 • Dashuria LuljaDashuria Lulja8 giorni fa
 • Cun apo goc

  Gerald MusabelliuGerald Musabelliu8 giorni fa
 • Une habitem per dicka, kjo eshte kenge qe buron nga shpirti(kur i kendon femijes tend) si mund t’i besh 👎 kesaj? Qofte edhe kur nuk te pelqen, mos jep preferenca fare, se s’mund te kete mosaprovim per dashurine ndaj nje femije.

  A MA M8 giorni fa
 • Kenga me e bukur ne bote

  Diana PetroDiana Petro8 giorni fa
 • Shum faleminderit engjlli bukur per kete kenga kaq hynore si gjithmon ....perle....femijet jan 🌎 jon..🥰

  Wendy WendyWendy Wendy8 giorni fa
 • مستحیل تشوف اسم سیدنا مُحَمَّد ﷺ وما تحطش لایک & اشتراك@)

  ToP MUSICANAToP MUSICANA9 giorni fa
 • Ti je dhe me shume se dashuria🌹 ❤dashuria e mamit Asad ❤🌹

  Sentibella BircajSentibella Bircaj9 giorni fa
 • Kkk J

  Zenepe CelaZenepe Cela9 giorni fa
 • Oh sa keng e mir ❤️❤️🥰🥰

  Fetije BeqirajFetije Beqiraj10 giorni fa
 • Super keng 💋❤🥰🤩

  Ana CelaAna Cela11 giorni fa
 • Duam te rritet gjithmon i lumtur pran nenes dhe babait te tij qe i ka te mbrekullueshem

  Sonila KarafiliSonila Karafili11 giorni fa
 • Je me i miri

  Juliana MaçkaJuliana Maçka11 giorni fa
 • Lotet daliin nga dashuria e malle per femiet zoti e gezoft çdo nene ta perjetoj kete dashuri te malle🤲 ❤❤❤❤❤❤

  Elda DoraElda Dora11 giorni fa
 • Su lodha duke e degjuar 🥰🥰 prek zemrat e cdo nene 🤩🤩❤

  Edra CakiciEdra Cakici11 giorni fa
 • Sot e nisa me kete kenge mengjesin😍😍😍 per Tim bire

  Mishtaku EterindaMishtaku Eterinda11 giorni fa
 • Shum bukur😘💖

  Hergis SkenderajHergis Skenderaj12 giorni fa
 • Vetem nje nene per ty mund te shprehet kaq bukur per mbretin e vet.Edhe 100 per Duam ❤❤❤❤😍😍😍

  Daniela KoroveshiDaniela Koroveshi12 giorni fa
 • 😘😁😘😘😘😘😘👨‍👩‍👧‍👧

  Dafni BonaDafni Bona12 giorni fa
 • Jo vetem ti peshon randesi te rand por edhe keget e tua je shum Njeri me vler te madhe😘😘😘😘

  Dana UDana U12 giorni fa
 • Sa bukur shume bukur te lumte goja

  Eli HoxhaEli Hoxha13 giorni fa
 • Himni prinderor.

  najada mengrinajada mengri14 giorni fa
 • Shuuum e bukur e degjoj ç'do dit bravo Miriam !!

  Donika CullhajDonika Cullhaj14 giorni fa
 • Brravo respekt me pelqen shum

  Fani KurtiFani Kurti14 giorni fa
 • Aman kush jane keta 250 👎veta qe nuk e kane pelqyer kete kenge 🤦🏻‍♀️

  B zB z15 giorni fa
 • Miriam cani te dua ZEMER 👩‍❤️‍👨I Love you

  Linda EliaLinda Elia15 giorni fa
 • Sa e bukur kjo kenga!!

  Linda EliaLinda Elia15 giorni fa
  • Dhe Ke kur me sheh me ate shikim me jep te gjithe lumturi zemer

   Linda EliaLinda Elia15 giorni fa
 • I really love this song:)) wonderful

  Fulya G.Fulya G.15 giorni fa
 • Bellissima 😍🥰

  Amore & Fortuna Amore & FelicitàAmore & Fortuna Amore & Felicità16 giorni fa
 • Per femijet e mi do kendoja gjithmon e gjithmon..te lumt goja Miriam,ti kesh me jet dy engjejt🙏🏻

  Rexhi LamceRexhi Lamce18 giorni fa
 • Dashuria për fëmijën është gjëja më unike në botë që ska krahasim me asnjë ndjenjë tjetër 🤗

  Bora HajdiniBora Hajdini18 giorni fa
 • Ti Nese di Sa vlen per mua Ti E nese di Sa shum te dua Ti I jep kuptim diteve t'mia Ti Je me shum se dashuria Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Flij, i qet ti shpirt Ne kraht e mia Flij, dhe me trego c'esh lumturia Sot, dhe asnjeher nuk do jesh vetem Un do jem aty, me ty gjith jeten Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua

  Xheni LiliXheni Lili19 giorni fa
 • Shum e bukur kjo keng

  Agnesa MyrtezaniAgnesa Myrtezani20 giorni fa
 • Super lenge 🥰🥰

  Armela KukaArmela Kuka20 giorni fa
 • Hi Michigan....suksese baba gjysh !

  Ωmega paxΩmega pax21 giorno fa
 • bravo👏👏👑

  Ervin AgastraErvin Agastra22 giorni fa
 • Zoti i bekoft 🙏 te gjithve me.nje Engjell ne jet!

  SonilaSonila24 giorni fa
 • Zoti ta bekofte djalin! Like te gjithe ata qe mezi po presin nje kenge tjeter nga Miriami dhe Albani.

  Xhesika CukuXhesika Cuku24 giorni fa
 • Dashuria per femijen eshte e pafundshme❤❤❤

  Anisa LleshiAnisa Lleshi25 giorni fa
 • Vegla Teknike Shembuj janë pajisjet elektronike mobile dhe dore të tilla si smartphone, MP3 player, netbooks, kamera digjitale, lojëra mobile tastierë ose PC tablet, por edhe pajisje elektrike ose mekanike të tilla si Walkman ose Rubik's Cube. itworlds.info/round/qKZoj9abebyMn3g/video

  VeglaVegla25 giorni fa
 • La mia canzone preferita in assoluto

  enkelejda mokuenkelejda moku26 giorni fa
 • 😘

  Ada Ada gjuziAda Ada gjuzi27 giorni fa
 • Rolanda KadiuRolanda Kadiu27 giorni fa
 • Femijet janë bekim, mos lëntë zoti asnje femer pa bërë nënë.🙏🙏🙏

  manuela elezimanuela elezi28 giorni fa
 • Shum e bukur por kenga dhurata esht me speciale..te prek me teper ne shpirt..

  Majlinda DukaMajlinda Duka28 giorni fa
 • Sa dashuri❤❤

  Tila SaraTila Sara29 giorni fa
 • cdo dit nuk lodhem ta them sa shum te dua

  Kaje CapiKaje Capi29 giorni fa
 • Bota zdo kishte kuptim pa kto engjej te vegjel.o zot ruaji gjithmon.Kenga suuuuuuuppppeeeeerrrr

  Nertila RapoNertila RapoMese fa
 • 💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗

  Rustem SheshiRustem SheshiMese fa
 • Matilda arjaMatilda arjaMese fa
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Mike SaraftMike SaraftMese fa
 • Best idol ,I love your music♥️🌟

  Fjolla JusufiFjolla JusufiMese fa
 • ppppppppppp

  Edona TahiruEdona TahiruMese fa
 • Je me e embla me e mira 💕💕 kenge qe flet shum..bravo Miriam

  Bora BoraBora BoraMese fa
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔sa shume te dua💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💗💝❤❤💔💞💞💞💞💘💕💞💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💗💖💝❤❤❤❤💎💎💎💎💎💎💎💎💎

  Enejda XhatufaEnejda XhatufaMese fa
 • Emocion❤️

  Mattiass wMattiass wMese fa
 • Aldo +Jona = Sa shume te dua!!!

  Denisa HoxhajDenisa HoxhajMese fa
 • Sa emocione te bukura.. Dhe 💯 Duam. Qofsh i lumtur gjithmone.

  Djana PojakuDjana PojakuMese fa
 • Miriam te adhuroj 🤗🤗🤗🤗😍😍😍

  Angela 20Angela 20Mese fa
 • beautiful

  marjeta Palajmarjeta PalajMese fa
 • Shum e bukur kenga

  Aferdita PepkolajAferdita PepkolajMese fa
 • Super cdo fryme per ata qe i japin kuptim jetes tone femijet ❤️❤️❤️👏👏

  Isida RucajIsida RucajMese fa
 • sa here qe degjoj kete kenge me vjen te caj per zotin . zoti i bekofte te gjith femijet ne bote .

  Aaron RamajAaron RamajMese fa
 • Bukur shume

  Eris rroshiEris rroshiMese fa
 • Shume kenge emocionuse

  Armand TafaArmand TafaMese fa
 • Kenge super.kengetar super Miriami dhe Albani

  Odeta CelaOdeta CelaMese fa
 • Kënga më e ëmbël kur i këndon fëmijës shumë dashuri

  MARTE VladiMARTE VladiMese fa
 • Ata pe se pelqejn kete keng do te thot qe sjan prinder te perkushtruar

  Armad BehariArmad BehariMese fa
 • Jeni nje dashuri ♥️♥️

  Ana HoxhajAna HoxhajMese fa
 • 🥰🥰🥰

  Ejona ShehuEjona ShehuMese fa
 • Dashuri pa fund 👏🏻🌹💝💝💝💝💝💝💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐🐾🐾🐾🐾🐾🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🤗🤗🤗🤗🤗

  Ageliki BeleriAgeliki BeleriMese fa
 • 😍😍😇

  Vanessa DelajVanessa DelajMese fa
 • LEICESTER ♥️♥️♥️♥️♥️🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠

  ceerw butyceerw butyMese fa
 • Mrekullisht e bukur që vjen kaq natyrshëm me një shqipe perfekte! Urime Miriam dhe Alban!

  Rita aRita aMese fa
 • Femijet dashuria pakushte e cdo prindi

  Margarita KolaMargarita KolaMese fa
 • ❤❤❤super kenge

  Miranda SatkaMiranda SatkaMese fa
 • 😘😘

  Bashkim GjoshiBashkim GjoshiMese fa
  • Flij, dhe me trego c'esh lumturia Sot, dhe asnjeher nuk do jesh vetem Un do jem aty, me ty gjith jeten Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhe

   ceerw butyceerw butyMese fa
 • Je nene dhe grua shembullore zoti e bekoft familjen tuaj

  Yllka BeqirajYllka BeqirajMese fa
 • I swear hes the cutest thing ever

  bouytt guytbouytt guytMese fa
 • Nje kenge shume e bukur plot dsshri dashuri hyjnore.

  Adelina TopciuAdelina TopciuMese fa
 • Oylli bukur dashuria vogel edhe 100vite te lumtura Duam dhe djali im festoj ditelindjen epar😍🥰🤩

  Soni HykaSoni HykaMese fa
 • OHHH SA BUKUR EDHE 100 VITE YLLII

  seeriu ciihyseeriu ciihyMese fa
 • shume e bukur❤❤

  TironcjaTironcjaMese fa
 • Te mrekullueshem si gjithmone! Super kenge!!💖

  soniyu ziuysoniyu ziuyMese fa
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🔥

  Albania ALBANIAAlbania ALBANIAMese fa
 • Shum keng e bukur fjal te dala nga shpirti bravo komplimente ke qejf te degjosh kenget e tua dhe te ati vlonjatit tim respekt per famiglien tuaj

  fatjon dulefatjon duleMese fa
  • Soo sweet 💝💝💝

   seeriu ciihyseeriu ciihyMese fa
 • Shum bukur♥♥♥♥♥

  Ana ShehuAna ShehuMese fa
 • Shoqata shoqata shoqata su🙋💑

  leonis Gjonileonis GjoniMese fa
  • ❤️❤️❤️❤️

   soniyu ziuysoniyu ziuyMese fa
 • Sa bukur

  Valmira imena ΜΕΚΟValmira imena ΜΕΚΟMese fa
 • Ti Nese di Sa vlen per mua Ti E nese di Sa shum te dua Ti I jep kuptim diteve t'mia Ti Je me shum se dashuria Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Flij, i qet ti shpirt Ne kraht e mia Flij, dhe me trego c'esh lumturia Sot, dhe asnjeher nuk do jesh vetem Un do jem aty, me ty gjith jeten Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua

  Erjola BrajaErjola BrajaMese fa
  • XML by by by

   petraq limajpetraq limajGiorno fa
ITworlds