Kosherja - Episodi 4, Sezoni 1, 4 Prill 2021 - ABC News Albania

4 apr 2021
140 124 visualizzazioni

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:itworlds.info
#abcnews #abcnewsalbania

Commenti
 • Dështo andej dështo këtej dhe hajde krijojmë vetë një show. VK qeshin kot pa lidhje popull koti👎🏼👎🏼

  Skenderbe memeceSkenderbe memece16 ore fa
 • Sa e mir prezantuesja ♥️ I vetmi program humori qe e shikoj e me ben me qesh 😊

  Alba XhekaAlba Xheka5 giorni fa
 • Sh mire, keshtu vazhdon I, se humor I paster, pa banalitet ka lezet, bravo 🙏😜👌👌👏👏👏👏

  Klo DifiKlo Difi11 giorni fa
 • 🐦🐥🎼itworlds.info/round/mYp9Y6VwhtmJgYQ/video🎼🐦👍

  Fredi GogoliFredi Gogoli12 giorni fa
 • Kjo bjondja Tik Tokse si Roza Lati fiks fare 😂😂😂

  Fiona BrittonFiona Britton12 giorni fa
 • Kot fare

  Banu ÜlcukBanu Ülcuk12 giorni fa
 • Jona te rrin shum keq korseja sdukesh bukur

  Angela MilaAngela Mila13 giorni fa
 • Kjo Jona dhe Luana skan pik gustoje per veshje,

  Oxford UkOxford Uk13 giorni fa
 • Ti merni te keqen Edi rama , ... vetem edi e ndryshon Shpirin, u bere ti klloun te talesh .

  Mira miraMira mira14 giorni fa
 • U mblodhen ter aktorët e deshtuar te refuzuar nga cdo emision humori dhe u formua nje koshere me deshtake

  M. GengoM. Gengo14 giorni fa
 • KUSH ESHTE KY QE BEN SIKUR BEN HUMOR.NGA ESHTE KY QE PELLET KESHTU.

  Georgo AleksandrisGeorgo Aleksandris15 giorni fa
 • ik ore morra,,,u bete te gjithe ''humorista''

  arben hysiarben hysi15 giorni fa
 • pse bertet o koqe!!

  arben hysiarben hysi15 giorni fa
 • si quhet kjo aktorja nga kosova.

  suport song suport songsuport song suport song15 giorni fa
 • pfffff

  Ardian maxharrajArdian maxharraj16 giorni fa
 • Kosherja 😍😍

  Alabab Aka47Alabab Aka4716 giorni fa
 • Hahaha po pse me mbaroi lufta 😆🤪

  Deti JonDeti Jon16 giorni fa
 • kosherja e plehrave socjalist

  Gjin jakuGjin jaku16 giorni fa
 • Neveria Shqiptare dhe m'e gjere. ...., neveria ballkanike. .....

  Nazmi BenoNazmi Beno17 giorni fa
 • Krejt kot vetem politik 🤮🤮

  Migi KikiMigi Kiki17 giorni fa
 • Hera e pare qe e pashe shume mire aktore te talentuar

  Djana ShimaDjana Shima17 giorni fa
 • 1💎💎💙💚💚❤🙂

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa17 giorni fa
 • Super bukur

  Anduena SefgjiniAnduena Sefgjini17 giorni fa
 • Shummmm dobët....Kot fare ...0

  Aria FreeAria Free17 giorni fa
  • toni i zerit te Besit shume i larte.nuk duhet te ulerasesh qe te degjohesh

   Mirela BiduliMirela Biduli15 giorni fa
 • Bravi Bes Kallaku spektakel i mrekullueshem

  Djana NuhiDjana Nuhi17 giorni fa
 • Vk

  Jurgen IsufajJurgen Isufaj17 giorni fa
 • HaHhahhahha sa bukur e bo kicen kjo

  ana Annaana Anna17 giorni fa
 • Emisoioni i vetem qe shikoj nga fillimi deri ne mbarim

  Alabab Aka47Alabab Aka4717 giorni fa
 • Shirli 😍

  LOREDANA LIFESTYLE3LOREDANA LIFESTYLE317 giorni fa
 • WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1617658839

  Avnish BhabraAvnish Bhabra17 giorni fa
 • Pse mbaroi lufa ore hahahahahahsah

  Alabab Aka47Alabab Aka4717 giorni fa
 • Hahhahaah me lott

  Alabab Aka47Alabab Aka4717 giorni fa
 • Si Llazina ska tjeter.e pa par

  Eleni ZotaEleni Zota17 giorni fa
 • Besi je nje 🤩💫

  Jonka PalokaJonka Paloka17 giorni fa
 • shume e bukur Kosherja me pelqen shume Shirli ...dhe te gjithe aktoret sidomos ata te teatrit...nje gje kam une ...qe imitoni politikanet dihet tani si te gjithe edhe qe ai djali qe luan me Besin mundohet ti ngjasoje Erion Isait mire e beni se keni autoresine po cne imitoni dhe Olsi Bylykun ??

  Moza KitaMoza Kita18 giorni fa
 • 🤣🤣😂😂

  Semi TafiliSemi Tafili18 giorni fa
 • Jona spahiu i paska mar parasysh kritikat e publikut javen e kaluar mbi paruken dhe veshjen me vjen mire qe ke ardh vetvetja kete here ka lezet 🌹🌹♥️♥️

  Anna AnushiAnna Anushi18 giorni fa
 • kjo molomënia ka veshur korse per te ngritur cicat kart,kur eshte drrase dhe shkop hahahahaha

  AmigdalaAmigdala18 giorni fa
  • Na mir pa c... e pa b... se te gjitha selikon vajza nuk deshiron me ban nderhyrje shum with bukur Po duket si yll

   Albina BalajAlbina Balaj17 giorni fa
  • Fiks ,esht vesh si raft librash .hahahahaha

   ana Annaana Anna17 giorni fa
 • Olta daku je e papare

  Suzana AdemiSuzana Ademi18 giorni fa
 • zysha e zoomit hahhahj

  jane temoryjane temory18 giorni fa
 • Bravo djema shum lart vaso legjenda

  Flori ZeneliFlori Zeneli18 giorni fa
 • O zot sa bukur me lot 😂🤣😂🤣

  GX Valerio08GX Valerio0818 giorni fa
 • Shirliiiiiii moj e mrekullueshme, me kenaqe😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Rina KantoRina Kanto18 giorni fa
 • Pse bertet o pall? Se ke kuptu akoma qe ke ra n'qytet a si?

  M.HM.H18 giorni fa
  • ky kujton se eshte akoma ne maje te malit!!

   arben hysiarben hysi15 giorni fa
 • Besi me pelqen si prezantues, por te luuuutem kontrolloje pak tonin e zerit. Nuk po them ne rolet e tua, por si prezantues. 😊👏

  Rashel 11Rashel 1118 giorni fa
 • Boooo sa bertet o Besooo

  Tata TataTata Tata18 giorni fa
 • E qeshura ime do të arrij brenda 1 jave me postë të shpejtë.

  eaStudio HDeaStudio HD18 giorni fa
  • Hahahahahahaha mu mu duk sikur pash lajmet

   Tata TataTata Tata18 giorni fa
  • Hahaha epike

   It's MeIt's Me18 giorni fa
 • 😂😂😂😂😂

  LOREDANA LIFESTYLE3LOREDANA LIFESTYLE318 giorni fa
 • Kllouni i preferuari

  esmer vasiliesmer vasili18 giorni fa
 • 0:28 von.ind.in

  White EversWhite Evers18 giorni fa
 • 👏👏👏

  Valbona GjokaValbona Gjoka18 giorni fa
 • Kllouni the best😂😂😂

  Vanessa RegisVanessa Regis18 giorni fa
ITworlds