Love Story - Eliminohen dy vajzat e para - Episodi i dyte

23 nov 2020
572 387 visualizzazioni

#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITworlds for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti
 • Flavia shum e vogel ende nuk din as qka kerkon nga nje djal .

  rs srs s12 ore fa
 • Lol mos u vishni mo me te zeza goca/ eleminim dirrekt... Me te kuqen do keni me shum shonc

  Eros LociEros Loci2 giorni fa
 • A hahahah ca I duket vetja kti Saimirit se aman na I shpifet po na I beni sikur ky ka ren nga qielli e nk ka difekte esht perfect 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Pantera ZezePantera Zeze3 giorni fa
 • Ku Jan fansat e perputhen ♥️

  Sonila HidaSonila Hida14 giorni fa
 • Sa turpppp

  Theworldof sunflowersTheworldof sunflowers15 giorni fa
 • Kush ja beri floket alketes Aman, se na vrau syt...

  kbriseldakbriselda17 giorni fa
 • Roberti njeri pa Pik Kulture

  DeniDeni25 giorni fa
 • Sa turp te cash ktu kuku po moste gjej kurr dashur sdo casha ktu 🙈🙈

  DeniDeni25 giorni fa
 • Dhembet e prishur vijojn nga cocaina pure qe perdorin sponzorushet

  Abdullah MundhiriAbdullah MundhiriMese fa
 • Kur te mbaroj ky spektakel i thuaj Alketes vetem ti je ylle vetem dhe shko ne punen tende se do pendohesh me keto lloj

  Kela HajdariKela HajdariMese fa
 • Sa loqe ky me syze

  Franco LibovFranco LibovMese fa
 • Bravisimo

  Denis MazrekuDenis MazrekuMese fa
 • kto binjaket kot fareeee qysh ne diten e par i kisha largu 😠😠😠

  Nafije UkaNafije UkaMese fa
 • Alketes ja ka lepir LOPA floket

  Fito FitoFito FitoMese fa
 • Shkaterrimi i shoqeris shqiptare...duen te behen perëndimor me te zor..nuk I ka lezet ni femre shqiptare te jet pul,si kto PUTANAT ktu.turp .femrat shqiptare historikisht jan shqiponja dhe ka lezet kur te mundon femra dhe jo si kto qe 18 femra pas 1 mashkulli. Turp turp,me keto femra qe shoh me vjet turp te them jam shqiptar. Putannnnnaaaa

  Fito FitoFito FitoMese fa
 • Pershendetje. Urime per emisionin. Nuk mundet te behet nje emision i mir me Robertin. Pasi ai nuk eshte nje kritik. Por eshte shum ironik ne komentet e ti dhe nje personazh qe per mendimin tim vetem sa e ul audiencen e emisionit. Sepse me gjith shoqerin kur pim kafe dhe bisedojme. Personi me negativ te gjdo emisioni qe zhvillohet eshte ai. Duhet te rregulloj komunikimin me personazhet e emisionit te mos jet ironik ne komentet a ti me askend.

  Halit ZeqaHalit ZeqaMese fa
 • Sipas mendimit te binjakeve Kto dyja do ken ekpserjenca e me par derisa kan ardhur ktu 🙈🙈

  Fadil CekaFadil CekaMese fa
 • Enxhulli❤️

  Qëndresa DesaQëndresa DesaMese fa
 • Sa kalojne ditet e kesaj romance aq me terheqese po behet.FITOFTE zemren e Saimirit me e mira.Prsh.🙋🙋 e Pergezime Tv Klan per kete emision te bukur qe te harrojme Sado pak Corona Virusin.CIAO.

  Tasha BocajTasha BocajMese fa
 • This is so cringe and weird I’m not gonna lie.

  The world of GamingThe world of GamingMese fa
 • Ky djali me duket Paket fake

  Monica RMonica RMese fa
 • O vari karsa jetoni me realitetin

  fabio lickafabio lickaMese fa
 • Qimi nanes me 18 femna

  Advan SylaAdvan SylaMese fa
 • pse gjithmon kopjojme emisionet nga jashte dhe i beje shum fallco si mundi ta qortojne saimirin ku aty ai eshte roli kryesore si nga vajzate ashtu edhe nga mision shum pa lidhje edhe ketu ne gr qe jetoje behete i njejti loje po nuk nderyne ne mendimin e veprimine e princite ku ne kete role eshte simiri .....

  ervis topiervis topiMese fa
 • Si mbyten gocat waa po pse moj goca saimiri pre floririt e ka 🤔 qe jeni mbledh aty si miza blete 🤔

  Gento GentoGento GentoMese fa
 • Pse nuk gjeni nje vajze te bukur e te komoletuar te zgjedhi burre ,,por nje mashkull qe gjen sa del ne rruge???

  Flutura SelimiFlutura SelimiMese fa
 • Deri tani se paskam shqiptu mir LOVE une, e kam shqiptu llov, Por u shqiptoka llav si mbas Alketes 😩

  Marie GurabijeMarie GurabijeMese fa
 • un tisha mashkell kurr se kisha martu ni femen nga qeto kur ta disha qe gruja jem ka pranu sfid me 17vajza thera per ni Gomar omg sa kategori e ult sa posht poe qesin veten kto vajza ozoot

  Donqe DonqeDonqe DonqeMese fa
 • Nuk di ke te zgjedhi me para ky se sa hap gojen tjetra kur i sheh dhembet terheqet 🤪 suksese Saimir 😂

  MLmn 95MLmn 95Mese fa
 • O robert je shum ne ajer..... Me mir te mos ishe ne emision

  EMINE KOFSHAEMINE KOFSHAMese fa
 • I kerkojm programit televizor te bilancojn zerin e mikrofonave te pjestaret e kti programin me soundin e muzikave ne sfond. Sepse nuk jetoj ne shqiperi dhe kur e degjoj ne TV duhet te rri me pultin ne dor per ta ulur kur ka muzik,dhe per ta grejtur kur flasin pjestaret e kti programi. Faleminderit 🤗

  Fatjona VathiFatjona VathiMese fa
 • Hiqni shqipen 😂😂😂

  Arta ArtaniArta ArtaniMese fa
  • Hahahhahahaha hahhahaha 🤣🤣🤣

   Wild FlowerWild FlowerMese fa
 • Zërimi është si pun amatoresh nuk degjohet asgjë nga muzika, pfff

  ardiannardiannMese fa
 • meri me e mira 🥰🥰

  Xhilda MetushiXhilda MetushiMese fa
 • Jeni super tee mire une jam Arla Gjoka jam 7 vjec e gjyse Edhe babi im e ka emrin Saimire ju puth

  SAIMIR GJOKASAIMIR GJOKAMese fa
 • Si thot kjo karja 25 vjeç sikur qe jan meshkuj hajde kare hajde

  Mercedes-Benz Mercedes-BenzMercedes-Benz Mercedes-BenzMese fa
 • O saimir ato binjaket jan lesbike

  Adrian CeveliAdrian CeveliMese fa
 • Si fillim Alketa hiq prizen motra se u dogje,😂😂 se dyti kjo eshte një kopje me te vertet e shemtuar e "per'puthen" szr 20 vajza 1 djalë sikur eshte i perveluari shekullit ky o zot 20 takime brnd dites 😂😂zot ca shemtie sdini gjë tjeter ju vec te kopjoni.😂😂😂😂. Szr wtf na i shpifet klanin me kto😂.

  Egla LabiEgla LabiMese fa
 • jepini nj karige se duket dhe shemtuar jo per gje

  anxhela banxhela bMese fa
 • A mor saimir tall leshin edhe mer fam .

  Adrian CeveliAdrian CeveliMese fa
 • Bravo nuk futemi ne Europe alketa . se di kto a kan familje

  Adrian CeveliAdrian CeveliMese fa
 • mos i ka then njeri ktij qe kto motrat binjake i mer dy ne nje 😂

  anxhela banxhela bMese fa
 • Maraku I prindit sidomos I babait me vajzen dihet kshuqe nuk barazohet me provincen kujdes ne termat qe ajo zonja jep

  Flora QitajFlora QitajMese fa
 • Moj Alketa bravo per emisionin por me la shije te keqe por shpresoj qe te jet nji lapsus I zonjes opioniste kur tha qe vajza vjen nga provinca nderkohe qe vinte nga qyteti ma I civilizum Shkodra maraku I prindit per vajzen mbetet gjithmon

  Flora QitajFlora QitajMese fa
 • Citi ma i bukur sajmir vivia

  Bali AjetBali AjetMese fa
 • Po ky Roberti cka?!! Se kuptoj cili rol ka ai aty.. ulet aty me ato mendimet dhe rrobat e zeza, qe krejt ne fund jane dokrra, dhe ska kokrren e mendimemve te shendosha! Ky ose e gjelozon, ose thjesht e kane porositur qe te tjerrr zi e vner aty...

  fitore manifitore maniMese fa
 • Nuk e kuptoj pse te shperndjarja e luleve vajzat nuk shkojn tek sajmiri po sajmiri shkon tek ato,ishte dukur me mir kshtu edhe nese i kish pyetur sajmiri nese vajzat e kishin pranuar lulen.

  JetaJetaMese fa
 • Ne sa ora del pjesa e 3

  argjend prekaziargjend prekaziMese fa
 • Per Robert Alin Ju zotri e permendet me pas 2 -3 apo 4 mardhenie me pas çika juaj aq mardhenie si do te kishe reaguar Kollaj te japesh mend per vajzat e tjeterkuj shko e veshu si BUR jo si Lejlek

  Ekrem MaksutiEkrem MaksutiMese fa
 • Vivjenin

  Lala Marsela Lala HadajLala Marsela Lala HadajMese fa
 • Turpi spaska fun. Turp.turp. Turp.

  Λούλα ΓκιόκαΛούλα ΓκιόκαMese fa
 • Fiks 1 milion klikime sic thote Alketa paskan videot🤪😂🤪

  InaInaMese fa
 • itworlds.info/round/Z3emj8l9rrVoiIg/video

  Dreams DreamsDreams DreamsMese fa
 • Shume fallso. Uroj mos te prishi jeten ky djale kaq i mire, (edhe vajzat sh tmira jane por te jemi te sinqerte jo tgjitha kan ardhur per te, ato e dine qe ndoshta sdo perfndojne me te por tpakten fame do bejne). Te dashur njerez Dashuria gjindet ne jeten e perditshme, mes thjeshtesise dhe situatave reale te mira a te keqia qofshin. Para kamerave kur kurr smund te jesh real, sado qe te duash eshte e pamundur te jesh 100% vetvetja.

  Lu DuLu DuMese fa
 • Me i gjall se do te iki nusja asnji nuk do te pranoj

  eleni tare 2eleni tare 2Mese fa
 • Te shikosh djaloshin grek shume aktiv

  eleni tare 2eleni tare 2Mese fa
 • Nuk je romantik

  eleni tare 2eleni tare 2Mese fa
 • Nuk di ta lozesh je shume i ndrojtur

  eleni tare 2eleni tare 2Mese fa
 • Le te ju coj ne selit

  eleni tare 2eleni tare 2Mese fa
 • Sajmiri ka racen binjake ka dy halla binjake

  eleni tare 2eleni tare 2Mese fa
 • Ai esht i turpeshem me shkrin kur e shikoj

  eleni tare 2eleni tare 2Mese fa
 • Familjen e tij e njoh une mire jan njerez shume te mire

  eleni tare 2eleni tare 2Mese fa
 • Ore sa i ngjan gjyshes sanie hallave

  eleni tare 2eleni tare 2Mese fa
 • Un do vazhdoj te komentoj derisa Alketa mos te thote me "Llav stori"

  Esi ZekthiEsi ZekthiMese fa
 • 😇😄😷🙋🙌🙍🙅🙆🙇🙎🙏😺😼😸😹😻😽😿😾🙀🙈🙉🙊💩👶👦👧👨👩👴👵💏💑👪👫👬👭

  Merita BushatiMerita BushatiMese fa
 • Pz kjo histori e bnjakve shum kot. Ata sduhet të ishin 2at. Njeri. Ose hiq. !!

  Xh*****i F***Xh*****i F***Mese fa
 • O zot teater, mamaja e ketij sajmos eshte bere pishman qe I sugjeronte djalkes nuse albaneze

  Eneida GruckaEneida GruckaMese fa
 • Qa mutin e keni qit ket emision nkoh tpa pershtatshme tpshurrsha mu ne lovestori emision pa lidhje

  elgi hoxhaelgi hoxhaMese fa
 • Vuuu ca janë këto vajza qe qajnë ne emision dhe zihen për një djalë. Ik o sajmir dhe ti se na jeni veshtirur.

  xhesika haxhiajxhesika haxhiajMese fa
 • Aman si ka munsi ka shperthy aq shum kurvlliku duke fillu nga ai legeni. Albert muti dhe te gjith me rradhe.

  Arbion KalajArbion KalajMese fa
 • Shi budallackat si rine aty si dele race

  Sidita DMSidita DMMese fa
 • Me falni qe po' pyes po' ka sultan ne shipri? Un jetoj jasht prej 30 vitesh dhe se kam iden

  Rita LunetoRita LunetoMese fa
 • Saimiri kur nis kritikat Roberti esht diku ktu : -Alketa nuk me that qe kishte dhe kshu...😂

  Anais SalaAnais SalaMese fa
 • Po ky Sajmiri kur donte te behej i famshem me femrat nga kthimi i kurbetit, mjaftonte 1 muaj xhiro neper bllok e i vinte radha deri ne Kamez.

  Razi SelimiRazi SelimiMese fa
 • Alketa o 🌠🧚🏻‍♀️

  Dashi ShurdhaDashi ShurdhaMese fa
 • Enxhëll si aktorja tek 365 DNI 😇❤️ I love her

  Arlind PerkoxhaArlind PerkoxhaMese fa
 • ⚠️Njoftim⚠️ jemi tek llav stori jo tek perputhen as tek perthithen 🐸

  Arlind PerkoxhaArlind PerkoxhaMese fa
 • Show shumē i bukur dhe i qelluar. Bravo Alketa.

  F MF MMese fa
 • Shikoni emisione greke edhe Beni e ju te shqiperis 😂😂😂

  Leda VercaniiLeda VercaniiMese fa
 • Nuk me pelqen fakti qe kane ardhur te dyja bashke binjaket per nje mashkull, por ajo qe nuk mohojme dot eshte qe jane fuckinnnnng beautiful dhe shume te zgjuara, te sjellshme, elokuente. Ke qejf ti shikosh dhe ti degjosh.

  Kaia SkyKaia SkyMese fa
 • Si pasarelë mode🤮

  A BA BMese fa
 • Perputhjes ti vini anës ju🤮

  A BA BMese fa
 • Regulloni audion se na i cate daullet e vesheve! Musika ne max, zeri i ulet 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

  Dorina BDorina BMese fa
 • Sa gjynah qe u eliminuan

  coin paradisecoin paradiseMese fa
 • E kupton qe po "plakesh" kur vajzat me emrin Stelina jane rritur dhe tani kerkojne nje burre 😂😂

  Desara LeshiDesara LeshiMese fa
 • Klea..o bebe..ti dukesh si Trans moj

  albiona iljazialbiona iljaziMese fa
 • No one: Saimiri ne cdo fjale te mundshme: dhe emocionet vazhdojne....

  andra andraandra andraMese fa
 • Ju lutem subcribe ne kanalin Kein Vyshka!

  Kein VyshkaKein VyshkaMese fa
 • Vajzat qe eliminohen duhet te trajtohen me mire ato duhet te pershendeten me vajzat dhe Sajmiri duhet ti shoqeroje ato nga studio se dhe ato per Sajmirin kan ardhur dhe nuk duhet te ndihen keq se cdo jave do eleminohen te tjera

  Roze SINANIRoze SINANIMese fa
 • Please, dikush ti msoj ksaj bjondes te lexoj lov story Jo llav story. Edhe dicka tfundit, komplet cooop cooop jeni, Perputhen ka mshum per tpar

  Antonino NinoAntonino NinoMese fa
 • O shipeeee Bbpushoooooooooooooo Kush esht ndjekes I perputhen like 😆 . Fation, Arberi, Mevlan. , Andi, kelmendi emin, Ana , Melisa, Tea, Ana 2 , sindi

  Bw123 Bw123Bw123 Bw123Mese fa
 • Mer frym Alket mer frym se do na ngelesh ne vend 🤣🤣 Sa fallco me duken 😜😜

  Aida CekaAida CekaMese fa
 • Alketa shum dobet me prezantimin

  paola xhafkapaola xhafkaMese fa
 • LLAAAV STORI💔

  Fatime SaliFatime SaliMese fa
 • Klea mendonte se do martohej qe diten e pare, po mos qaj o Klea se ka burra sa te duash 🙈

  joana Bushijoana BushiMese fa
 • Bohh si qajn kto sikur ky Saimiri esht cuni vetem ne bote! Lan nam 😒

  Bleona AliajBleona AliajMese fa
 • Pse thuhet meqe nje djale jeton jashte eshte me i mire se ato brenda Shqiperise? Mund te jetosh me tre breza jashte dhe mund te nglesh njesoj sic ke qene super i prapambetur. Saimir esthe ashtu sic eshte se e ka rritur nje familje e perkryer Shiptare jo se jeton jashte.

  Valbona AvdijaValbona AvdijaMese fa
 • Great video! Subscribe my channel at: itworlds.info. support me to 1k subs.I upload movies

  btsbtsMese fa
 • Ky tipi krejt i shijon edhe ne fund nuk ta mer per grua as njeren vajz 🤣🤣🤣

  vana vvana vMese fa
 • Ehhh vajza cfar niveli keni ra si sju vjen turp me dal ne tv me kerku burr plus tan kto vajza per 1 mashkull tmerr a

  vana vvana vMese fa
ITworlds