Debate dhe keqkuptime në studio.“I thithur” në qafë Sara braktis në takim Geljanin - Përputhen6Prill

6 apr 2021
1 014 927 visualizzazioni

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Commenti
 • Sara eshte mesuar ti fusin krahin qe ne fillim ndaj u mrz 😂

  Anxhela HoxhaAnxhela Hoxha2 giorni fa
 • Ore antonela prostitutka e italis po shet mend popullit shqiptar xero edukat po edhe sikur miliona lek te me japin nuk do te lejoja te shes veten per fam e per lek

  SHQIPE752SHQIPE7523 giorni fa
 • Ma kuçka femra se Sara dhe Antonela Jasmini nuk me kan pare syt kurre aq te poshtra qe ofendojne djemt pa ndale arrogante idijote 🤮🤮🤮 rrugaçe pa pik edukate

  saliji merxhansaliji merxhan4 giorni fa
 • Karabaxhella

  Ca bere Mir vllaCa bere Mir vlla4 giorni fa
 • Antonela:Po flet dikush? Bora:Po po flet dikush është mevlani. Të tha qepe🤣🤣

  Ajnishah RexhepiAjnishah Rexhepi6 giorni fa
 • Bravo arjan ja dhive te trrejave atyre fallcove Antoneta jasemina dhe sara me vk aty me baxhella se ato ska koplet fallo sa per fam dhe bravo princi jan llumi shqiperis te trreja.

  Nertil TiliNertil Tili6 giorni fa
 • P

  Sadije ColiSadije Coli6 giorni fa
 • Bravo Rinian... Come hai parlato e come ti sei ritirato nei confronti di Antonella... Questa cosa ti fa onore...

  Fation AgarajFation Agaraj7 giorni fa
 • Antonella ti prego se l’unica che sei veramente più falsa di tutte. Facevi la commessa in Italia come se fossi la più brava, e alla fine sei finito in un emissione e fai la cameriera di giorno. Ma secondo voi quale negozio al mondo lascia un dipendente così a lungo lontana dal luogo di lavoro!!! Quindi non ditemi che tutto lì dentro non è organizzato e falso!!! Albanesi state perdendo la vostra dignità!!!

  Fation AgarajFation Agaraj7 giorni fa
 • Per una volta Ariani ha detto una cosa giusta come le ragazze devono rispondere, e ha risposto bene a Sara che è veramente maleducata, come è anche Antonella veramente maleducata e poi alla fine anche Jasmine è veramente maleducata.

  Fation AgarajFation Agaraj7 giorni fa
 • 21:30 mua m duket qe ky mevlani xhelozon antonelen

  Altinë HyseniAltinë Hyseni7 giorni fa
 • Bravo Geljan qe s're pre e ksaj zuskes

  D. HD. H8 giorni fa
 • uk e di si e lejoni at princ mullarin aty hiqeni nga aty ooooooo perputhen

  Xheladin EleziXheladin Elezi8 giorni fa
 • bravooooo Arian deri me sot kurr me mir ske fol jepju edukat dhe gjuhe shqipe se si duhet te flitet ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻🇦🇱✌🏻🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Xheladin EleziXheladin Elezi8 giorni fa
 • ylli geljani

  xhensila sulajxhensila sulaj8 giorni fa
 • Edhe une boks baj edhe shenja kam

  xhani ibershimixhani ibershimi8 giorni fa
 • Bleriam hallallllll nuk te duhet Antonela

  InaIna9 giorni fa
 • Te ha blerimi hahahahah

  Loris MaliqiLoris Maliqi9 giorni fa
 • Një herë në javë duhet të lënë të zgjedhin meshkujt femrat !

  Nertila FjerzaNertila Fjerza9 giorni fa
 • GELJAN VELLA TE LUMTE 👍👍👍 JA BERE SHAH MAT KSAJ SHTRIGE TE FLLIQT!!! TI BLERIM SHKO FALE NAMAZIN DHE MOS HA MUT KOT E KOT.. GELJANI ESHT TOP DJAL 👍👍👍

  Bes BauBes Bau9 giorni fa
 • itworlds.info/round/gphoZs-jh8edhHg/video

  Travel with ANNATravel with ANNA9 giorni fa
 • Giljani 💥👏

  Linda JetaLinda Jeta9 giorni fa
 • Bravo te qoft ty Gelian 👏👏👏👏

  Mirvete DodaMirvete Doda9 giorni fa
 • 1

  Piera MatteoniPiera Matteoni9 giorni fa
 • O bora thirri mendjes. Ku shkon me ate veshje skandaloze. Moj fshatarke

  Piera MatteoniPiera Matteoni9 giorni fa
 • 👑ARIAN KONOMI 👑 Mëndje ndritur 👏

  Leila KopshtiLeila Kopshti9 giorni fa
 • Se ka provu t harixhiut kjo sara pranaj fol kshu😂

  Tiktok OfficialTiktok Official9 giorni fa
 • Arjani ka lujt mendsh me kta kllufa😂😂😂😂😂😂

  Albert MinceAlbert Mince9 giorni fa
 • O geljan cja bere mir asaj lepirses qe lepijet me te gjith ashtu ben ajo me te gjith , loj e ka ajo po lere per tu ber e famshme 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮doli dhe dhia me bisht perpjet mortja la fanaret ne greqi dhe tha prit te behem e famshme qe te rritet klientela te gjitha kshtu e duan ato arrogantet llumi i shqiperis shiko per pak fam ca bejn si femra hith e prit rrasuni bananen mesa mudesi te krni cuna dhe ne fund te dites heeec vazhdo rrugen 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Νίκος ΓαλαίοςΝίκος Γαλαίος9 giorni fa
 • O princ te lumte goja sa mir jua bere ketyre ...

  Laura KasemiLaura Kasemi9 giorni fa
 • Oooooj poshtersina o perbindsha. Pse bre spe fshini emisionin kejt veq reklamat edhe emrin perputhen me lan. A n400 an doni me nuk pare e me fitu a. Me shikime e klikime tona . Na emisionin dojm me kqyr se dyqanet e reklamat i kqyrem ne tjeter kanal

  Liridon StubllaLiridon Stublla10 giorni fa
 • Antonela je shum shum femer fallco . Je shum e flliqt 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Ansel AnselAnsel Ansel10 giorni fa
 • A Jasmine shko moj se nuk ke ftyr te efendosh Princin ti se je nje femer e ulet ke ftyr ti ik... Budallaqe 🤑🤑🤑🤑

  Leda RoukaLeda Rouka10 giorni fa
 • Princ mos bjer preh e llumit të shoqërisë . Ato janë plehra

  Franceska KovaciFranceska Kovaci10 giorni fa
 • 54:15 kush e pa shikimin mes Rinianit dhe Blerimit

  Mer VaaMer Vaa10 giorni fa
 • Po cfaj ka ky qe kto jan baxhella

  apollonia fierapollonia fier10 giorni fa
 • Mir e tha Princi, llumi Shqiperis!

  Food For the soulFood For the soul10 giorni fa
 • Po miza ne koken e Arjanit !! Boni ulje parkimi !! Hahahaah min 41

  Ervin KacoliErvin Kacoli10 giorni fa
 • itworlds.info/round/amSGhcmDr5mviXg/video

  Majlinda KociMajlinda Koci10 giorni fa
 • Bora ... a me vaj je ly qe zdret qekaq shum a qka u ba ...??!!

  Orhan VeapiOrhan Veapi10 giorni fa
 • Ky blerimi me ngjan sikur esht nga komuna e likoves dsht e vertet apo jo..seps ekam pasur ne gjenerat me duket

  Lindita AzemiLindita Azemi10 giorni fa
 • Shum mirë ja bërë Arjani këtyre femrave

  Lala MimiLala Mimi10 giorni fa
 • Une jam Genis 6t vjec. Ju lutem me beni like dhe subcribe 🙏🙏

  Genis AlijaGenis Alija10 giorni fa
 • Shume fake po behet emisioni me aktrime e shantazhe qe ska nevoj

  Naim KicaNaim Kica10 giorni fa
 • 18:10 e andej shifeni super pjes Bravo Arjan

  The JokerThe Joker10 giorni fa
 • Të lumtëëë o Giljan të lumtëëëë 👍👍👍

  12312310 giorni fa
 • Antonela ma mire eshte me dal pi perputhen

  Ihedina BashaIhedina Basha10 giorni fa
 • Rinian i love u Je i vetmi djal i vertet aty brenda

  Eneida GjekaEneida Gjeka10 giorni fa
 • Prap u ben shoqe keto laraskat 🤮🤮🤮🤮

  Andreas ShqipetarAndreas Shqipetar10 giorni fa
 • na keni ca trapin me ket perla shopin

  Davidoff667kingDavidoff667king10 giorni fa
 • Moj sara ta paska ba 8m2 🤣🤣🤣🤣

  valdet ademivaldet ademi10 giorni fa
 • Princi te lumte goja!

  Fire BoyFire Boy10 giorni fa
 • Antonela shko pastro ne Itali

  Blerim MazrekuBlerim Mazreku10 giorni fa
 • Arjan po këto vajzat ketu meqe nuk vinkan për këta djemtë për ke paskan ardhur?! Per kameramanet apo gazetaret e Top Chanel?! 🤔🤔 Kini respekt dhe per djemt. Flas si femer.

  EriEri10 giorni fa
 • Bravo Geljan qe siu dhe provokimeve te sares, edhe ajo q thot po jam femer, vetem femer qe sje

  M FM F10 giorni fa
 • Arjane sote me to pelqeve qe ja mbydhe gojen ketyre vajzave dhe Mevlani bravo qe need ja in mbydhe gojen Antoneles

  MONIKA KOSMONIKA KOS10 giorni fa
 • Antonela te kisham nje vanjes si ti do ta beja hash ke be kujte ti ngjash eshte dhumbe ne Shqiperi ike andej se keni len shume cuna ne Itali po ju presin

  MONIKA KOSMONIKA KOS10 giorni fa
 • Antonela Jasimina Sara duet te iki Sidomos Antonela eshte and pler sa plastiko ke ber te surati te buzet Antonela sa makjaxhe ke be ven mo plake moj pa edukate kushe e la nga fsmilja jote qe ta maresh ti edukaten

  MONIKA KOSMONIKA KOS10 giorni fa
 • O Antonella, ti nuk i vin te kpucët Rinianit

  Sajmir Leta DeliuSajmir Leta Deliu10 giorni fa
 • Bravoooooooo Gilian

  Sajmir Leta DeliuSajmir Leta Deliu10 giorni fa
 • Bravoooooooo Arian Konomi

  Sajmir Leta DeliuSajmir Leta Deliu10 giorni fa
 • Giljan je fantastik....po Sara nuk është me nivel me ty...ti meriton më shum !

  Sajmir Leta DeliuSajmir Leta Deliu10 giorni fa
 • Merni kto gocat e qoni me noj maje mali te kullosin lop apo dele se nga fjalori jan .0.

  Erdi InihashErdi Inihash11 giorni fa
 • U ka dalë boja ,thjesht skenar

  Alex Smith SmithAlex Smith Smith11 giorni fa
 • Hiqeni ket antonelen se na e qau trapin

  Gonn BerdGonn Berd11 giorni fa
 • Sara Antonela te degjeneruar goje shpuze mendje femije hipokrite

  Rovena GushoRovena Gusho11 giorni fa
 • Sikur sara me jaminen ishin armiq🙄😂😂😂fucking hell sa fake jan

  B13 TeamB13 Team11 giorni fa
 • HIQINI DHELPRAT SE E FLLIQET EMISIONIN OOOOOO TCH

  Lori VojkoLori Vojko11 giorni fa
 • Kush mendon si un qe:Bora eshte e dashuruar ne Mevlanin apo un jam tull krejt???

  Mergim GashiMergim Gashi11 giorni fa
 • Oooo idiote femer ooo antolela

  Lorisjana KalotiLorisjana Kaloti11 giorni fa
 • Do shof bishtalecin tim esht me interesant MOODDDDDD🤣👑

  Adelina CokaAdelina Coka11 giorni fa
 • Bravo Rinian

  Bunajmin ShabaniBunajmin Shabani11 giorni fa
 • Shyqyr o Arjan qe u zgjove, se kishim kohe qe e prisnim kete reagim. Nuk mbahen keto “ tre mosketieret “ 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  Goca ShqipetareGoca Shqipetare11 giorni fa
 • Une kam qene kunder Antoneles “ since day one”... thjesht na e peshtirosi gjinine femerore

  Goca ShqipetareGoca Shqipetare11 giorni fa
 • Ne pjesen e 3 te takimit e dalloi thithjen ne qaf kjo karja 😏😏😏

  Kica NebiKica Nebi11 giorni fa
 • Pak me te shkurter duhet ta kishte vesh fundin Antonela😂😂😂😂

  leonida ajazileonida ajazi11 giorni fa
 • Ato 3 goca po e prishin emisjonin

  Fatjon ColiFatjon Coli11 giorni fa
 • Llum i shqiperis jan ato 3 gocat nxirreni mor jasht se jan flliqesina edhe jan shemulli keq

  Fatjon ColiFatjon Coli11 giorni fa
 • ARJAN SA SHUM ME PELQEN KUR FLET!!!!!!! ♥️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Sara Antonela Jasmina femra me koti nuk kam par ne jeten time !!!!!!! 🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢

  Μαρια ΜεταΜαρια Μετα11 giorni fa
 • Kushe e vuri re ne minuten 41:19 arjanit I kalone nje mize ne koke 😀

  Klevin ResuliKlevin Resuli11 giorni fa
 • 55:29 presori shpjegon mesimin un e nderpres me pas i kerkoj falje presorit edhe e nderpres prap dhe keshtu dal me shqelma jash

  Erlind ElezajErlind Elezaj11 giorni fa
 • E.more blerim po ma qon mallin e gomarit te babes gjysh. Edhe mundohesh me gramatik hahaha fol more blerim čisti ship hahahaha

  S PS P11 giorni fa
 • 👍🏻

  Najsi BorakuNajsi Boraku11 giorni fa
 • Shikoni min 45:23 🤣😂😂😂😂 po i ha menderja se ka fshir mir

  Erlind ElezajErlind Elezaj11 giorni fa
 • Bravo Mevlan sa Bukur i Tha Qepe 🤣🤣

  Sy KaltriSy Kaltri11 giorni fa
 • Obobo Jazmin,,,, Antonela,,,, Sara na hapen barkun 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👌🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  OSI MoellerOSI Moeller11 giorni fa
 • Ju jeni Tmerri Shqipris Tmerri

  Kujtim KrasniqiKujtim Krasniqi11 giorni fa
 • E me Bora ca problemi ke ti. Llumi i shoqerise Shqiptare jane keto Shembull per tu shmangur.

  Θωμα ΚονδιλιΘωμα Κονδιλι11 giorni fa
 • Princ i leshit te pshurrsha kulturen tane qe kaske duhet ndonjera nga gocat te hyn ne kok me at mikrofon. Kok bosh qenke meore kali...

  S PS P11 giorni fa
 • O bobo Antonela sa idiote obobo 😂😂😂😂😂

  OSI MoellerOSI Moeller11 giorni fa
 • Kjo antonela flliq shkodren se ne i majm vajza e i edukojm persmari po kjo ska pas bab per njat ka dal kshtu

  EpabazuarEpabazuar11 giorni fa
  • Me e rrit vajzen me e ba sa i pel edhe me te dal kare nga mend e kokes veq antonelen kam pa

   EpabazuarEpabazuar11 giorni fa
 • Kush e dgjon tqeshuren e jasmines ne cdo situat 😂

  Alexa KasaAlexa Kasa11 giorni fa
 • Pershëndetje miq Çudi UNË prisja ndonjë sub nga ju Megjithatë, ju mirëpres Jeni të mirë ju🙋‍♂️👍👁👈👈👈👈👈

  Background video SKBackground video SK11 giorni fa
 • Ti Sara mos kujto se Jan budallenj djemt ti tallesh ti surrat mute

  tsiou tsioutsiou tsiou11 giorni fa
 • Princi bravooooooo

  blina kblina k11 giorni fa
 • Bravo Riniani...

  Kristi GrizhajKristi Grizhaj11 giorni fa
 • Kush nuk e ben dot lidhjen e pamjes se aristeles nga prime ku eshte shfaq per here te pare dhe tani Ps.vajza me e mire e emisionit

  Daniela Daniela PanaDaniela Daniela Pana11 giorni fa
 • Riniani shume djale i vendosur eshte treguar, s’ka pse lepihet kot me nje femer.

  ariela elmaziariela elmazi11 giorni fa
 • Jav kalli zemrat Atdheu.i lumt vendasit tim nga kosova po pse jeni xheloz oodjem Jepnja doren Atdheut se asht facer vlla mosubani xheloz ju djemt se pomdoket qe dotju bahet kancer Atdheu Respekt

  Muja CurriMuja Curri11 giorni fa
 • Nje gje se kuptova une, gjithe keto cuna bosa, per 3 femra qe tallin b..., ne emision.

  Ritvan RrapiRitvan Rrapi11 giorni fa
ITworlds