Al Pazar - 20 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus

21 feb 2021
173 846 visualizzazioni

www.vizionplus.tv
facebook.com/albanianpazar
instagram.com/alpazarvizionplus
instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllaka
------------------------------------------------------------------
Subscribe: itworlds.info

Commenti
 • NA U BÈ VEZA SI TATUAZH 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  User UserUser User9 ore fa
 • LLAFE STORI .... TALLJE PÈRFEKTE

  User UserUser User10 ore fa
 • keni marre fund

  Luca MaionneLuca Maionne4 giorni fa
 • I3igepb30tv42ofiv

  Moza IsaiMoza Isai4 giorni fa
 • Aneja & Xhevoica jeni me te miret

  seeni gztyseeni gzty8 giorni fa
 • Aneja & Xhevoica jeni me te miret

  soiung toiuesoiung toiue9 giorni fa
 • Pershendetje kanali Memaliaj dhe rrefugjatet e korces ne Tiran

  tani lacitani laci9 giorni fa
 • 🤣🤣🤣🤣🤣

  nieooj gotoynieooj gotoy10 giorni fa
 • Lere lere nolt

  Entela ShehuEntela Shehu10 giorni fa
  • Jeni fantastik te gjith

   seeni gztyseeni gzty8 giorni fa
 • gonit iu ka mbaru voji ka ngel vetem kanil.

  Tiku2008tikuTiku2008tiku10 giorni fa
  • A ka mundesi ti ulni volumin ketyre te qeshurave se nuk kuptojme asgje. Dhe jo çdo fjale qe flisni fusni te qeshura. Na lini te qeshim ne

   soiung toiuesoiung toiue9 giorni fa
 • Fantastic

  Rovena GushoRovena Gusho10 giorni fa
 • 😂😂😂😂😂😂

  bocoy noiubocoy noiu11 giorni fa
 • Visho ashensor na vdice pz 😂😂😂😂😂

  ujori ujoriujori ujori11 giorni fa
  • 😂😂😂😂😂😂

   nieooj gotoynieooj gotoy10 giorni fa
 • Aneja & Xhevoica jeni me te miret

  Vjosana DidaVjosana Dida11 giorni fa
 • Aneja & Xhevoica jeni me te miret

  Vjosana DidaVjosana Dida11 giorni fa
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Ana AnaAna Ana11 giorni fa
  • Oh sa kam qeshur me ashensorin. Jallah O vish bish hahaahahah

   bocoy noiubocoy noiu11 giorni fa
 • O gongone ndro kaset se je bo bajat me anen

  ardjan ahmetiardjan ahmeti11 giorni fa
 • GAFA E MADHE E VETEDIJSHME E RAMES Te nderuar miq, tere bota e filloi vaksinimin me me te moshuarit pa bere dallime ndersa kryeministri jone beri nje dallim per “personalitetet.” Lind pyetja a eshte shumica e popullit pa personalitet? Do te thote dikush nuk ka vaksina per te gjithe. As ne perendim nuk kishte vaksina per te gjithe por ata e filluan nga me te moshuarit pa bere dallime. Çfare tregon kjo per karakterin e Rames, per personalitetin e tij? Çfare do t’i thote popullit me kete veprim? Qe duhet te keni respekt per “personalitet.” Po per kryepersonalitetin qe ka ne dore jeten e te gjitheve qe eshte ai vete? Çfare duhet te kete populli per te? Krye respekt? Kult individi? Amin o Zot? E kuptoni o njerez te zakonshem kush eshte Rama i vertet? Nuk eshte ai qe u vjen ne shtepi e u lepin koken juve para kamerave e u jep çelsat e shtepise sikur t’i kete ndertuar ai me paret e gjyshit dhe nga ana tjeter iu le te vdisni duke ruajtur jeten e “personaliteteve.” Per mua ky veprim i tij eshte i padurueshem se eshte i lidhur me jeten, nuk eshte dhenie e nje dekorate apo televizori si ne kohen e Enverit. Te dhjefsha “personalitet” dhe ty gjithashtu se para jetes se prinderve te mi une nuk ve askend. Morre vesh! Megalloman hipokrit! Dhe ke fytyre te kerkosh mandat te trete nga ata qe i le te vdesin para “personaliteteve” Ok?

  Murat ShehuMurat Shehu11 giorni fa
 • Kane ikur me te miret, tani eshte bajat ky program

  Dhurata DervishajDhurata Dervishaj12 giorni fa
 • Ku je moj artiste

  numer onenumer one12 giorni fa
 • Obudalleqe si ndigjohen ne kyte emision nuke ndigjohen ne asnje emision turpi dha banaliteti ne Al pazare

  IndoDoesStuffIndoDoesStuff12 giorni fa
 • 😂😂😂😂😂😂

  MiraMira12 giorni fa
 • Jeni fantastik te gjith

  Mine DervishiMine Dervishi12 giorni fa
 • A ka mundesi ti ulni volumin ketyre te qeshurave se nuk kuptojme asgje. Dhe jo çdo fjale qe flisni fusni te qeshura. Na lini te qeshim ne

  Koli KolaKoli Kola12 giorni fa
 • Ik ore pirdhuni. Vetem humor nuk ka ketu.

  Arian MucollariArian Mucollari12 giorni fa
  • Pse ti stefano lakaqisi me zezakun qesh

   ardjan ahmetiardjan ahmeti11 giorni fa
  • Τy do te dergojme nje afrikan, qe te guxhulisi, se qenke I veshtire ne humor.

   Στεφανος ΛακαςΣτεφανος Λακας12 giorni fa
 • Mereni dhe orkestren se nuk ka lezet hic pa orkester,gjynaf dhe ato u bon nji vit pa pun,

  Tata TataTata Tata12 giorni fa
 • 😂😂😂😂😂😂

  Vasilika FfbddVasilika Ffbdd12 giorni fa
 • Haa visho me balen ne ashensor haaa

  Vasilika FfbddVasilika Ffbdd12 giorni fa
 • 😂😂😂😂😂😂❤️♥️♥️♥️

  Vasilika FfbddVasilika Ffbdd12 giorni fa
 • Oh sa kam qeshur me ashensorin. Jallah O vish bish hahaahahah

  Marcy cushiMarcy cushi12 giorni fa
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣pjesa me e bukur e "Al pazarit"kur del Aneja me Xhevoicen🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Jeni fantastike!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤❤

  Franga PerajFranga Peraj13 giorni fa
  • Ft we

   Zana KofsaZana Kofsa9 giorni fa
 • Kjo llafe stori eshte sa me mush numrin. Tironcja lun mire.

  lili shytalili shyta13 giorni fa
 • Haha o zot me vdiqe nga te qeshurit je I madh aneja

  Luljeta LuliLuljeta Luli13 giorni fa
 • Ka vdek a ke me jahajaja

  Eva RriskaEva Rriska13 giorni fa
 • 🤣🤣🤣🤣🤣

  Eva RriskaEva Rriska13 giorni fa
 • Me makaronat reklam perfekt gone

  Ilirjan NdojaIlirjan Ndoja13 giorni fa
 • 😂😂😂😂🙈🙈🙈🙈

  Irisa PetoIrisa Peto13 giorni fa
 • Aneja dhe xhevoica personalitet 😀😀😀😀👌👌👌👌👌 jeni te medhenj persh itali 😀🙎‍♀️😀

  Mirela ÇelajMirela Çelaj13 giorni fa
ITworlds