Stresi x Cbiz - Feel good (Official Video 4K)

17 apr 2021
1 396 177 visualizzazioni

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6NyNeM6CAYDxKaXh49XEJA
iTunes: music.apple.com/us/album/feel-good-feat-cbiz-single/1564437732
Linkfire: AcromaxMedia.lnk.to/FeelGood/

Commenti
 • Spo I merr 2 million klikime

  Vin VanVin Van11 ore fa
 • Super🥰

  Vin VanVin Van11 ore fa
 • Cheap Zezake Birminghami , car rentals edhe nje Xhamaikan . Njiefsha mire per ju , normal Ajo Pune, me G Class, votoni Tom Doshin.....

  djalingatropojadjalingatropoja18 ore fa
 • Jam ktu per me ngju muziken sme plas fare per komentet hajt tung

  Kristian TuciKristian Tuci21 ora fa
 • Teksti ?😂

  M4RKOM4RKO23 ore fa
 • itworlds.info/round/nqJvh8yHbM6LeaY/video

  Removed from YouTubeRemoved from YouTube2 giorni fa
 • 💯

  TROPOJAN NTTROPOJAN NT2 giorni fa
 • *Hey Broo,you are number* 1️⃣👐🇦🇱

  Genève SuisseGenève Suisse2 giorni fa
 • 🇦🇱🇦🇱

  Gzim SpjGzim Spj2 giorni fa
 • Nga jugu ne veri 🇦🇱 Super Keng

  Elvis HidajElvis Hidaj2 giorni fa
 • E psh gje gjuje edhe ike me vrap

  Skiner EleziSkiner Elezi2 giorni fa
 • une dinguerie se son !!!!

  Aur la PirateAur la Pirate2 giorni fa
 • une dinguerie se son !!!!

  Aur la PirateAur la Pirate2 giorni fa
 • Kush me bo like i shalla gjeni dashnore

  Skiner EleziSkiner Elezi3 giorni fa
 • Wallahi kong e pordht or shok

  Kled AliajKled Aliaj3 giorni fa
 • Mirë klipi deri në 3:12.....po këta 4 gaxhgauna nga mbrapa dhe atë kacolen te shkallet ç'i keni a tqifja????

  Toni KidToni Kid3 giorni fa
 • E para dukeshe shume i Vogel perpara atije Zezakut ne reper, e dyta fjalori i flliqte e treta kurva, kurva , kurva e katërta ata çunat qe ke afer se kane hiçe aberin per muzik( përveç zezakeve)

  Bylis For everBylis For ever3 giorni fa
 • KUSH E SHEH KET KOMENT IA BOFT ZOTI KABULL RAMAZANIN .

  FF SOKOLFF SOKOL3 giorni fa
 • Ku je pra

  CllevioCllevio4 giorni fa
 • 🤮🤮 rep ma palidhje nuk paskna degju kenge rrugeve kujdes fjalorin nuk do thot po kendoj vetem me flliq me goj 🤮

  Engji RmnEngji Rmn4 giorni fa
 • Respekt keng shum e fort🤙🤙🙏

  Dodaj RobertDodaj Robert4 giorni fa
 • You Re a legend Strsi both of you

  Andy HodaAndy Hoda4 giorni fa
 • 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩🖕

  Xhevrie BuciXhevrie Buci4 giorni fa
  • Ça ke

   Vin VanVin Van4 giorni fa
 • O stres ke thy rregord me kete muzik shm bukur przt bravi bravo stres zoti te bekoft bro😀😀🤘🤘🙏

  Florian SinaniFlorian Sinani5 giorni fa
 • Bos lali me shok

  Fier FierFier Fier5 giorni fa
 • BB4LIFE🤘❤

  Bad boyBad boy5 giorni fa
 • Bolet e rona, s'po mi man dot 🤣🤣🤣

  Endrit AvdiuEndrit Avdiu5 giorni fa
 • Bravo stresi✌

  Nakos StefanakosNakos Stefanakos5 giorni fa
 • viewsat e cbiz mund te jen 1000-1500 te tjerat jan gjith shqipe ahahaahha

  private gprivate g5 giorni fa
 • 🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑

  Klajdi DaciKlajdi Daci5 giorni fa
 • 🔥🔥🔥🔥🔥😎😎😎😎😎

  Ish 0115Ish 01155 giorni fa
 • Pse se po o stres nje kenge per PD-ne✌✌✌✌😅😅

  Vin VanVin Van6 giorni fa
 • Dat nigga aint talking bout shit..stressi u ok bro .. but what was that bout london to philly?

  LT JacoberLT Jacober6 giorni fa
 • keng barbonash

  Albbi GBAlbbi GB6 giorni fa
 • Super kenge vec vazhdoni

  Toni GuraToni Gura6 giorni fa
 • Amo bisha paske fillu me kopju noizyn se ithe ne kenge tu ukap me qdo lloj race kur boni bashkpunim me ate zezakun italian tani po I bon vet mos fol per tjeret mos ubo adoleshent👌

  inax crinax cr6 giorni fa
 • Krejt po thon jam p.. Some e ke myt stres vec mos u nal bomb mas bombe

  Renato CanajRenato Canaj6 giorni fa
 • Du er så fuckin smuk 👀

  tralala tralalatralala tralala6 giorni fa
 • Ça karin o kjo kong ropqime

  this is fan page the best music songthis is fan page the best music song6 giorni fa
 • BadBoy4Life

  StrixxGamingStrixxGaming7 giorni fa
 • rrobqiri mutit me muzik evgjitesh

  The Black Rat InnThe Black Rat Inn7 giorni fa
 • Vari karsa

  Adrian KlosAdrian Klos7 giorni fa
 • O stresi edhe luli i prputhen ta kaloi me shikime 🤣🤣 ik mor ropqir i muti

  riki proriki pro7 giorni fa
 • Tu Ba stresi si vinzi 🤦‍♀️

  Stesi KolaStesi Kola8 giorni fa
 • Stresi❤️❤️❤️❤️❤️

  FF BADBOYFF BADBOY8 giorni fa
 • C BIZ good voice

  TheRealABD ScuzaTheRealABD Scuza8 giorni fa
 • This is littt😜😜💥🔥

  Christian ShatroChristian Shatro8 giorni fa
 • 1.1milion shikime🤑🤑🤑

  stresi tayna stresi'taynastresi tayna stresi'tayna8 giorni fa
 • Ec bet boj

  Mandi MandiMandi Mandi8 giorni fa
 • Qr ky stresi kaq kohe artist , iken andej nga ishulli me mafioza per na i shpi bari, do me dal si escobar ne clip qe e ka ba cheap fare si dhe muziken. Ishalla po te hecin punet e tjera o stres, se shof qe je stresu pak.

  Albaniaa DurrsiAlbaniaa Durrsi8 giorni fa
 • Ke hum si lul basha

  AJ LalaAJ Lala8 giorni fa
 • Bravo. Te. Lumte

  Ballaban KokaBallaban Koka8 giorni fa
  • Eshte. Kar ai. Tjetri

   Ballaban KokaBallaban Koka8 giorni fa
 • O. Bosi. Si. Kar. Je

  Ballaban KokaBallaban Koka8 giorni fa
 • Stresi. Ka. Kenuar. Me mire. Se. Ti. Huaji

  Ballaban KokaBallaban Koka8 giorni fa
  • Bravo. Ja. Ke. Qire. Nenen. Stres. Ati. Te. Huajt

   Ballaban KokaBallaban Koka8 giorni fa
 • Apo. Kishe. Turpe. Eeeeeee

  Ballaban KokaBallaban Koka8 giorni fa
 • Fareeeeee

  Ballaban KokaBallaban Koka8 giorni fa
 • Pse nuk. I. Xhvesheeee

  Ballaban KokaBallaban Koka8 giorni fa
 • Me. Burr. Ti. Je.

  Ballaban KokaBallaban Koka8 giorni fa
 • Te. Lumte

  Ballaban KokaBallaban Koka8 giorni fa
 • Te. Bukra. Nga. Bythet. Te. Mdhja. Dhe. Sist. E. Mdhjaja. Si. Bole. Te. Rena

  Ballaban KokaBallaban Koka8 giorni fa
 • E. Ke. Qar. O. Kare. Fare. Me. Gjithe. Me. Ato. Kurva

  Ballaban KokaBallaban Koka8 giorni fa
 • Bravo. Kar

  Ballaban KokaBallaban Koka8 giorni fa
 • Bashkohu ti dhe noizy dhe qiani nenen te gjithve qe ju bejn dissa 2 legjendave

  ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅ9 giorni fa
 • Cbiz is a cokehead so this kinda sound fits him perfectly

  GREGRE9 giorni fa
 • Shiitt 🤮

  Best ThingsBest Things9 giorni fa
 • He Mo refugjat anglie Ku je ?? Se spo te shoh? 😂 barbon .. yttt ropqir

  Best ThingsBest Things9 giorni fa
 • Eeee stresiiiiiii bosiiiii je I madh king

  yutube 2021yutube 20219 giorni fa
 • Super keng bro

  Fation OmeriFation Omeri9 giorni fa
 • DIASPORA U INJORUA PRAPE ASNJE EURO PER PER SHQIPERINE DERI SA TE MARRIN TE DREJTEN E VOTES

  Kacurri LinzaKacurri Linza9 giorni fa
 • 🔥🔥👍🏼

  Bani 86Bani 869 giorni fa
 • 101% FAKE music..

  LORD OfWarLORD OfWar9 giorni fa
 • Presim vish Shiperi tja Qim ropt ed rames me kallash 💪

  Kazaz KavajaKazaz Kavaja9 giorni fa
 • Dobet ska lidh trap drill futja gjum stresi

  e.b e.be.b e.b9 giorni fa
 • Ik mor rrobqira ben keng akoma ky pallosh muti..

  Coming SoonComing Soon9 giorni fa
 • C B I Z 💥🚀

  Pineal GlandPineal Gland9 giorni fa
 • 🥰💞🔥🔥

  Benita CotterillBenita Cotterill10 giorni fa
 • Hajt krejt demokratet te bejn like ktu

  anxhela malajanxhela malaj10 giorni fa
 • Kot fare cesht mor kjo kenge,??????????

  Juli ZagradiJuli Zagradi10 giorni fa
 • Rama ki

  Xhemal DumiXhemal Dumi10 giorni fa
 • Ik re kalama ban tfortin kot kur ke zemren e leprit

  e. guberjae. guberja10 giorni fa
 • All those girls are not in shape that’s so weird 🙈🤷🏻‍♂️

  MP PowerMP Power10 giorni fa
 • 🔥🔥🔥

  Durim RexhepiDurim Rexhepi10 giorni fa
 • Nahengsh rakun

  Nuriet IsufajNuriet Isufaj10 giorni fa
 • o stresssss i ke ra ne qaf kot kti zanati o broo prz sje me kndu ske za ske asigja me rrecitu pa lidhje di edhe vet

  You YouYou You10 giorni fa
 • 1 milly ✌️✌️✌️✌️✌️

  ST BRUDAST BRUDA10 giorni fa
 • Te qifsha kengen tende ...keng kari ...sipas kenges po tbej komentin varikars ...nuk doli i keng pa sharje

  Erald QosjaErald Qosja10 giorni fa
 • Spoti mir stresi zonin si me shti me zor me knu pak ma eger u dasht me knu e veshjen kombinimi i stilit edhe i spotit jo shum npershtatje musik nritma tngadalshem

  bujar gashibujar gashi10 giorni fa
 • Gazi views, unless everyone in dudes country watched it lol

  Juggernaut WorldJuggernaut World10 giorni fa
 • 2:44 stresi is high😂😂😂

  NoizyNoizy10 giorni fa
 • Kush bon subscribe ta konfirmoj me like zoti ja boft mbar kush bon subscribe 👐

  H I T M E N G A M I N GH I T M E N G A M I N G10 giorni fa
 • Stresi Fenomeno

  Μιχαλης ΜετσοΜιχαλης Μετσο10 giorni fa
 • ☺☺☺☺☺☺☺

  stresi tayna stresi'taynastresi tayna stresi'tayna11 giorni fa
 • SHIFNI VIDEON TIM FF SOKOL 1 VS 3 itworlds.info/round/fqGMn8yFgKejaWc/video ESHTE SUPER

  FF_ K4N1BALIFF_ K4N1BALI11 giorni fa
 • Dmth Po Te pelqeni kete kenge jeni Te gjith Te mbaruare skandal turpe

  tony spahiutony spahiu11 giorni fa
 • Pa pik lidhje, dobet shum mundsi per me dal kong e fort por dobt si material beati

  Ervis OfficialErvis Official11 giorni fa
 • what language is this

  JustHereJustHere11 giorni fa
  • itworlds.info/round/gqdwmrOFpLWLkKI/video

   ermes eleusinaermes eleusina11 giorni fa
 • Qka o kjo kong palidhje

  UÇK-JA E DUKAGJIN-ITUÇK-JA E DUKAGJIN-IT11 giorni fa
 • 1 java hala nuk ka shku 1 milion🤣🤣

  RonaldoRonaldo11 giorni fa
 • Po ik ore karagjoz cfare esht kjo keshtu na trregon bolet e putana Le name Po per Ata femije qe shikojne kete nuk Mendon turp

  Αλκετα ΤσουκαΑλκετα Τσουκα11 giorni fa
 • Ku I kam ato tipa qe kur vjen pjesa e c biz e heqin 🤣🤣🤣🤣🤣

  Konti KitaKonti Kita11 giorni fa
ITworlds