E papritur, Ledjana largohet nuk do të shoh takimin, Mevlani e ndjek dhe lë pas Antonelën-Përputhen

5 mar 2021
1 664 722 visualizzazioni

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Commenti
 • English pliiz

  Susan MwangiSusan Mwangi7 giorni fa
 • Se di pse eshte bere Mevlani si skenderbeu 🤔🤔🤔

  Suelda KryemadhiSuelda Kryemadhi8 giorni fa
 • Ajo femer nuk meritonte agje nga ty se ishte fallco

  Suzana MyrtezajSuzana Myrtezaj11 giorni fa
 • Ik mi feme4 e ndyr

  Altin RizaAltin Riza13 giorni fa
 • Futi nne pellce atij bythqirit

  Altin RizaAltin Riza13 giorni fa
 • Shko futi nje te byshtyr atij dhe ik

  Altin RizaAltin Riza13 giorni fa
 • Sa mir ta boni lediana

  Altin RizaAltin Riza13 giorni fa
 • Okar

  Altin RizaAltin Riza13 giorni fa
 • Po ti me con i perputhe

  Altin RizaAltin Riza13 giorni fa
 • O Mevlan je moj miri nat misjon mos u mer me ato gocat se nuk je per ato ti je super Djal

  Gezim XhafaGezim Xhafa13 giorni fa
 • Kjo madama sygjeryesja i sygjeron Erin ledjanes edhe Blerimin Ledjanes epo pse moj apo te ta jape Mevlanin te bee gati ?na semure ketu Mevlan .

  Aria XhemoAria Xhemo13 giorni fa
 • Cesht ky Skandal Moderatorja bon Reklame Produktesh.

  Ana LimaAna Lima14 giorni fa
 • Mevlanin gjithni

  Liseta BerishaLiseta Berisha14 giorni fa
 • 5 minuta t'a kisha pas djalë timin edhe ish lut pse ka lindur

  Liseta BerishaLiseta Berisha14 giorni fa
 • Programi më i pisët që kam parë turp për ata çuna që i thonë vetes meshkuj Dhe turp për ato nëna që i kanë lindur këta fëmijë kta smeritojnë bekim po japin një mesazh të fëlliqur për brezin e ri Estagfirullahi we teobe ilejhi 🤲

  Liseta BerishaLiseta Berisha14 giorni fa
 • Iljazi

  Anna DuroAnna Duro14 giorni fa
 • Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq

  berti llaniberti llani15 giorni fa
 • Gjithqka skenar eshte ska asgje reale jeni fallco

  saliji merxhansaliji merxhan15 giorni fa
 • Ma fallco se ti nuk eshte asnjeri aty ne studio moj Antonela je shum e shpifur apo noshta dhe edhte skenar nuk di ca te them vetem se ti kur flet kuptoesh se je fallcoooooooooooooooooo

  saliji merxhansaliji merxhan15 giorni fa
 • Antonela je 👑 Quenn

  Rexhep XhixhaRexhep Xhixha17 giorni fa
 • 😘🥰❤️

  Angjelina smakajAngjelina smakaj17 giorni fa
 • Po Po pse nuk thua qe je inat ledjana dhe mos thuaj kot q ndien vertet je shum falso

  Cristina OrtizCristina Ortiz17 giorni fa
 • Antonela ik zemer nuk e meriton ate karige qe keshtu ik 😠🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚 Ledjana mo's ik ashtu se ti je mbreteresh ok 😍😍🥰😍😍🥰😍😘🥰😍

  Erajla ArapiErajla Arapi19 giorni fa
 • Lediana e lumtur per mevlanin

  Elsa ShtjefanakuElsa Shtjefanaku20 giorni fa
 • Mevlani kete here ke gabuar ketu nuk Te jap Te drejte

  Endri Era LlangoziEndri Era Llangozi21 giorno fa
 • Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.

  YoutubeDiscriberYoutubeDiscriber22 giorni fa
 • Moj lediana pse ben si trape e do apo jo po juju vajtet per famm me saren me jasrminen antonel te gjitha kot jeni kush u mer juve per gra moj ju jeni si ato djit e rromsit te terbuara per e kuptoni ju kjo lediana na cau me nderen oh re mevlan mos u mer me ibiotet ato edin se bubliku se kuptojne se cbejn gasme si te lenduara shum lene mo atp i kan dashoret jasht te2 gjith pa perjashtim ajo sara na e cpifi me ate te qeshuren sa per julin ti vini anes se ai loz rolin po esht me i zguar nga te gjith

  Manushaqe SelimajManushaqe Selimaj23 giorni fa
 • mevlani lediana antonela😀

  Melisa VehapiMelisa Vehapi23 giorni fa
 • Nuk e di si rri Lediana (zemra) afer asaj Atoneles (asaj merumes) tisha un do e kisha kap me grushta e kisha marr zvarr neper Tiran

  Erisa BojshaErisa Bojsha24 giorni fa
 • Hfistyj2ycjwrtjsyftiwhyywky

  Mondi Kaci aMondi Kaci a25 giorni fa
 • Ydkwtfjwygiey

  Mondi Kaci aMondi Kaci a25 giorni fa
 • Mollat e sherrit Jan grupet antonela lejdiana dhe sind I juli dhe loko dhe arjan konomi jann bashk nderk kto puntata te perputhen gocat me te shpifura Jan antonela dhe sindi shipja 👿👻😾👈🧠☝️

  Ges MirditaGes Mirdita25 giorni fa
 • O Ledjana o person fallco se kuptoj se si e besojne njerezit ate,ashtu me dy pika loti..ca po them edhe un ajo snxorri lot fare per ate pune qajme te gjithe ashtu.Edhe po e pati votuar "shpetuar" Ledjana Mevlanin me ate vote e ka bere vetem per show se Mevlani ska vetem Ledjanen aty po ka edhe goca te tjera ai eshte i lire te beje cfare te doje. Antonela bravo te qofte cdo gje qe ke thene per Ledjanen ka qene e vertete...jo se ti je me e mire po jo fallco si Ledjana.

  Naze RamushiNaze Ramushi25 giorni fa
 • Antuela Si Rrush🥰

  Meriton BerishaMeriton Berisha25 giorni fa
 • Halli kti plakushit mevlani tallet edhe me antonelen dhe Ledianen por ku i pat mend Lediani si ja dhuroj puthjen korona virusit turp per Ledianen Halli ni malsori ka fut dy vajza ne loj.

  Shpendi AliliShpendi Alili27 giorni fa
 • Lediana je shum e mire dhe te dua shume

  Sikal AlupSikal Alup28 giorni fa
 • 😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

  Naim HaliliNaim Halili29 giorni fa
 • Goca . . Mos I jepni aq shume rendesi Melanie se atij I rritet mendia . . .

  Suzana LileSuzana Lile29 giorni fa
 • Ky Melanie do nje dru qe ta mbaje mend . . Ai duhet te mbaje nje qendrim serioz . . Ai nuk eshte ali pasha qe do harem . .luan me ndienjat e dy vajzave .!!!!

  Suzana LileSuzana Lile29 giorni fa
 • ja ka fut bukur mevlani hallall je burre pz bravo mevlan

  Kismet ShehuKismet ShehuMese fa
 • Antonela me mevlanin shkoji bashk🌍🌎🌎🌎🌎🌎🌎🌍🌍🌍🌍🌍🌎🌎🌎🌎🌏🌏🌏

  Jorgo antonrla SokoliJorgo antonrla SokoliMese fa
 • Ffgueeirkgt6uyghjkfkfhgjjgfddxmssddmrntmjthduq8

  Enkelejda MarinajEnkelejda MarinajMese fa
 • Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq q4q

  berti llaniberti llaniMese fa
 • 👏👏

  Efti SollufiEfti SollufiMese fa
 • O mevlan a je burre si shkon burri mbrapa po mjaft se u bere qesharak

  Myzejen RadoniqiMyzejen RadoniqiMese fa
 • Klcnmqejggjighmbjjhhgvjjhgijgj

  Fetije PeciFetije PeciMese fa
 • J

  Fetije PeciFetije PeciMese fa
 • Bkdk

  Fetije PeciFetije PeciMese fa
 • 👏👏👏👏👏😎😎😎✌✌✌

  Pullum LeciniPullum LeciniMese fa
 • Oooooooo Juli po me Uren çpate

  gimi.triane ramadanigimi.triane ramadaniMese fa
 • Ën

  Mirisha BytyqiMirisha BytyqiMese fa
 • 😍anonela@mevlani🤗

  Jorgo antonrla SokoliJorgo antonrla SokoliMese fa
 • Hhhhhhiiiiiiiii

  Latif AgolliLatif AgolliMese fa
 • 4K

  Dashi CakeDashi CakeMese fa
 • O mevlan a e di cke ti ajdw me mir me mer mu 😄😄..sepse me ato dy svendos dot ♥️😆😆😆😆

  Lati PrezjaLati PrezjaMese fa
 • Haaaaaaa sa kam qesh ai i shkreti svendos dot se jab te dy tmira si ndan dot .meri te dy o mevlan .bwja mw rrall tw dyjave sw ske rruf tjeter 😂😂

  Lati PrezjaLati PrezjaMese fa
 • Ai ka gjakun e embel more

  Lati PrezjaLati PrezjaMese fa
 • Arjan ju po i bini nqaf mevlanit..ate w duan vet ato.pritni mor burr se ja hoqet trunin

  Lati PrezjaLati PrezjaMese fa
 • Jorgo antonrla SokoliJorgo antonrla SokoliMese fa
 • Antonelaaaaaaaaaa e bukur si engjull jr ma e mir

  Jorgo antonrla SokoliJorgo antonrla SokoliMese fa
 • Sa kok sallat ësht Mevlani 😂😂😂

  Kreshnik ShtiniKreshnik ShtiniMese fa
 • Po' i kput zemrat Mevlani shuj shuj 😂😂😂

  Kreshnik ShtiniKreshnik ShtiniMese fa
 • 😭😭😩😩

  BTSBTSMese fa
 • Me keto hyrjet e ketyre 40 apo 60 vjecareve do te thoja: Ne Shqiperi paturpesia nuk ka moshe.

  HEIDDEN MUSICHEIDDEN MUSICMese fa
 • 🤩shyqyr ik ledjana ishalla svje me😂😂😂🤣

  Jorgo antonrla SokoliJorgo antonrla SokoliMese fa
 • Mevlani do ledjanen antonelele se do

  mordena rrukajmordena rrukajMese fa
 • O mevlan antonela i ka lot korkodili lua me ty o mavri me boje zgjohu na gjumi

  Roza HysoRoza HysoMese fa
 • une mendon se mevlani dhe ledjana duhet te perputhen

  Emerlla GashiEmerlla GashiMese fa
 • Mevlani s'eshte njeri,me karakter t'dobet,s'duhet me dashuruar me dy b......tha !?

  AgroniAgroniMese fa
 • po ik moj lednana o ftyre e keqe sa femij ke me mevlanin te kan ngel pa buk po ti je nje femer fallc e nje idiote

  Arife GajtaArife GajtaMese fa
 • jerzit nuk kan nevoj per spjegime oojjj antonela po ke nevoj ti sepse sdo martohet mevlani me njerez po me ty kjo i bjen sipas teje jeni aty per njerez jo per veten

  Xheladin EleziXheladin EleziMese fa
 • 😘🤗😍

  Genc ShalaGenc ShalaMese fa
 • LEDIJANA ARUSHEN CHKA TA DHURUEN DUHET ME DHAN NE EXSPERTIS SE KA ERN ANTONELS E T MEVLANIT NI NJERI E DI

  Sefer KnapSefer KnapMese fa
 • ❤❤

  ALGEN AMATIALGEN AMATIMese fa
 • Gzuar

  ALGEN AMATIALGEN AMATIMese fa
 • MEVLAN SOM DEL MIR VILXHANIJ TYJ TE KRUHET SHPINA KE HI PA LIDHJE N TREKANDSH TE LUJSH ME DASHURIN MOS MOS MOS SE JENA SHQIPTAR MOS LUJ MRE GOCAT

  Sefer KnapSefer KnapMese fa
 • Mevlan antonrla tka fut ne lojme addheun t ngatrohesh e masabdejtot mroje efot mare per viti loja dol a ende ma kech do dale ty kane LARAMAN ENE MFAL JE LESH MOS E HUP DASHURIN E LEDIJANS ZOTI ASHT I MADH.

  Sefer KnapSefer KnapMese fa
 • O mevlan o tarallak ste vje zor qe i prish leket per ate ku...v shif ore ledjanen se antonela kushedi dhe te tjere ka puth aty qe ti se di akoma

  Jana KondiJana KondiMese fa
 • O ledjana atonela eshte k......v medet per mevlanin qe e shef si y

  Jana KondiJana KondiMese fa
 • Mevlan shum jam chudit me ty mendoj se je gabim me antoneln ty je djal familjar kur eshikovase si brtet antonelamu duk se ishte me vijn e bardh ktu sa puna kush i ka fajt po ta garantoj se ajo nuse zbahet mos vla se ajo jachet ment familjes ajo asht e dalme pi shinave t kam d esht shum pokur te shof me antoneln as kangt zdu ti nghoj do daln shum xhaja e do chuditesh ebde mashun ajo asht evroplane ska kajle me ka shkon chka do ban po do keseesh pon tja mash fenerin arher dot shofesh me sy se para se kishe pa .

  Sefer KnapSefer KnapMese fa
 • Ledjana e Mevlani super cift..leri te tjerat o djal...

  Rakela NockaRakela NockaMese fa
 • Sa veprimi keq

  Arba ToskuArba ToskuMese fa
 • 💩💩💩💩🖕🖕🖕🖕🐒🐒🐒

  Esat BojkajEsat BojkajMese fa
 • O Mevlan e budalla je kur ithu a ledianen edhe burre tme kishe sdo boj ajo te don shume ne qofte se pranon antonelen qe puth in tjere je legen

  Suzana CinariSuzana CinariMese fa
 • Jeni ba pise te gjithe ikni turp

  Mark RadiMark RadiMese fa
 • فهمونا بالعربية

  Nour ElimanNour ElimanMese fa
 • Bora: shkeputemi ne publicitet pak qe ta marim mevlanin ledianen ta vazhdojm programin ashtu siq e programuam😂Fallcoo program🤮

  sokin jonsokin jonMese fa
 • mevlan uroj mos kesh motra mik

  Oltion KuqiOltion KuqiMese fa
 • The new job and a lot more to do. but, it would take to

  Arta DokoArta DokoMese fa
 • 💩💩💩💩💩

  Arta DokoArta DokoMese fa
  • Antonela shtrig aktore Hyre ne mes te nje cifti

   sokin jonsokin jonMese fa
 • Mevlan iki dhan shtres ledjanes se meriton prej teje gjith ket shtres.

  Nebi HajdiniNebi HajdiniMese fa
 • Po mjaft more ytrap bie prefjaleve te putanes

  Zamira AmelZamira AmelMese fa
 • Antonela eshte vajze e zgjuar, e bukur, e forte dhe e pavarur. Pa pasur te viktimizohet qe te terheqe vemendjen e mashkullit, por duke e bere per vete me cilesite e saj.

  DD QueenDD QueenMese fa
 • Me looking for english comments 👀

  naima abdulnaima abdulMese fa
 • λεκέ μεξρ μ δ ξδ μεξρ βδηδ βδηδ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Jonida BallaJonida BallaMese fa
 • 💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Lady MindkoffLady MindkoffMese fa
 • MEVLAN ANTONELA I KA NDRUE FJALT SHUM HER ME TY E ME ADDHEUN JAM I BINDUN SE REN ANTONELA E JAM I BINDUN SE DO DALN SHUM XHAJA TJERA MOS E HUMB POPULARITETIN E KAMSDUDJU MIR LEDIJANA ASHT GOC KRISTAL POTY ZDJEDH ME ZEMR JO POPULI

  Sefer KnapSefer KnapMese fa
 • Qelozij

  Ismet KurtishiIsmet KurtishiMese fa
 • Une mendoj mevlani don antoneten ķurse ledjana thimset se rrin tu qa sepo i bjen naj atak katdiak

  cookiecookieMese fa
 • O BLERIM FANATIKI DOTA CHOJ FENERIN TI SHOFESH MIR KUR PUTHEN SE PICAT TA KAN HUMB MENDEN

  Sefer KnapSefer KnapMese fa
ITworlds