Fifi - Ninullë dashurie ( Prod.by FatjonMiftari )

25 nov 2020
5 626 497 visualizzazioni

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Ninullë dashurie
Written by : Filloreta Raci - Fifi
Music by : Filloreta Raci & Fatjon Miftari
Produced by: Fatjon Miftari
Recording Studio : BiniDiez
Mix&Master: Ramon Erni
ImageDirector:Uron Esati
MakeUp: Arber Bytyqi
Wig by : AjkuneProfessional
Video: Imagine Films
Supported by @ONIMA
🎧 Listen on Spotify :
fole.fanlink.to/FifiNinulleDashnie
FIFI ON IG:
instagram.com/fifi.official.fr
FATJON MIFTARI ON IG:
instagram.com/fatjonmiftari
BINIDIEZ ON IG :
instagram.com/bini_diez
RAMON ERNI ON IG :
instagram.com/ray_on_the_mix
URON ESATI ON IG :
instagram.com/uronesati
ARBERBYTYQI ON IG :
instagram.com/arber_bytyqi_mua
IMAGINEFILMS ON IG :
instagram.com/imaginefilms

Commenti
 • Listen on Spotify and other digital stores : fole.fanlink.to/FifiNinulleDashnie

  FIFI OFFICIALFIFI OFFICIALMese fa
  • diers brotherdiers brother20 ore fa
  • @Simona Mona dd

   ada flamurajada flamuraj9 giorni fa
  • @Buran Gashi fff9lD5krodo

   Ferdane ShytiFerdane Shyti18 giorni fa
  • ylll je o jeta ime

   Lule te vetmuaraLule te vetmuara23 giorni fa
  • ¹

   amarildo kerellari ARDGamarildo kerellari ARDGMese fa
 • this song is so emotional, i love it! much love from bosnia and serbia 🇧🇦🇷🇸 very nice music ❤

  Savisma EkremovićSavisma Ekremović4 ore fa
 • Shi love samuone shi miss samuone .

  Efi LamajEfi Lamaj19 ore fa
 • Je nje ylle per muzik te LUMTE 👏👏❤

  diers brotherdiers brother20 ore fa
 • @dhuratadora officially stole a song from @dnaoffiziell !! There is a video statement on his ITworlds channel where he explains it and sometimes leaks internal phone calls !! He is an honest artist and does not deserve that, world stars who use art from unknown artists without asking and are not even able to thank them for it! If he were under contract with someone with the right range because there would be something going on here, nobody will put up with it I think ... if you are good men and women if you help! 🙏

  D.N.AD.N.A23 ore fa
 • Shum te keqe e ka qit kengen mua fifi nuk me pelqen like nese Mendoni sikur une 👇

  GETUART morinaGETUART morina23 ore fa
 • i kove you fifi

  you and meyou and meGiorno fa
 • perle

  you and meyou and meGiorno fa
 • Super😍😍😍😍

  Sazan DumaniSazan Dumani3 giorni fa
 • O fifi per mu e ke ba 😭per gjendjen qe une ndodhem 😭

  Leo leoLeo leo4 giorni fa
 • Ah dashuri ca mbone ti

  Renata KamamiRenata Kamami5 giorni fa
 • itworlds.info/round/n6R7dtykormkmpo/video

  Marjo GjiniMarjo Gjini5 giorni fa
 • Arber RamaArber Rama7 giorni fa
 • perfekt je fifi

  marko racimarko raci8 giorni fa
 • e kom degju mbi 10 here, ni kange qe te jep plot emocione. Tash e pashe edhe klipin,thjesht pune artistike.

  Donjeta FuchsDonjeta Fuchs8 giorni fa
 • 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  Suela ZiuSuela Ziu9 giorni fa
 • 🍇🍇 ja ime fort pre dua ❤🐱❤🙏

  Benim HayatimBenim Hayatim10 giorni fa
 • Bravo Fifi 🥰😍 je legjenda qe shkaterroj zemra pa meshire 😔

  Stela FeneriStela Feneri10 giorni fa
 • Po p

  kalaja kalajakalaja kalaja11 giorni fa
 • Loo

  kalaja kalajakalaja kalaja11 giorni fa
 • Fifi🇮🇹👑🎙🎶

  Privato PrivatoPrivato Privato13 giorni fa
 • Wow👌

  Donjeta FuchsDonjeta Fuchs14 giorni fa
 • Je si engjell fifi ❤ flm per emocionet qe na i trasmeton deri ne zemr 🙏👸🏽❤❤

  tozajneritozajneri14 giorni fa
 • Like Indila

  Ro VenaRo Vena14 giorni fa
 • ♥️✨

  Bjonda 07Bjonda 0714 giorni fa
 • 👍

  signorina ciao ciaosignorina ciao ciao14 giorni fa
 • Un mbaroj per kete kenge.Fifi je ma e mira te dua shum zemer

  Rozana SememaRozana Semema14 giorni fa
 • Добрый вечер, перевод песни на русском пожалуйста 🙏🏻☺️

  Lux РафиковаLux Рафикова18 giorni fa
 • Ah dashuri ah dashuri cha me bere ti . Amzing song .

  Efi LamajEfi Lamaj19 giorni fa
 • 🖤

  Saranda H.Saranda H.22 giorni fa
 • super kenge

  Lule te vetmuaraLule te vetmuara23 giorni fa
 • Zeri magjik i Fitit qe tingellon si nje melodi e bukur🙏🌹

  Play with RonaPlay with Rona23 giorni fa
 • Dashuriii daashuriiii pucci bukur ✌🏼🥀❤❤💋💋💋💋

  Eazy EEazy E24 giorni fa
 • Kurre mos resht se kenduari sepse ke nje ze brilant😮😍👏

  Dori SulovariDori Sulovari24 giorni fa
 • Bravo fifi je njish te lumte si ke ftyren ke dhe zerin zoti te bekoft

  Ermelisa CibakuErmelisa Cibaku24 giorni fa
  • perfect

   sokin jonsokin jon24 giorni fa
 • O yll o me e mira me rengjethet mishin saher qe e degj te dua fifi💋💋

  Irena PacoIrena Paco25 giorni fa
  • o lereni kengen . a nuk shihni dikush ka bo mrekulli me videon . Spoti me i mir qe kam par deri tash . Bravo per kamermanin

   sokin jonsokin jon24 giorni fa
 • i watched it three times

  miko foinmiko foin25 giorni fa
 • superr

  anida hamzajanida hamzaj25 giorni fa
 • Ah dshuri

  Eraldooo YmeyEraldooo Ymey25 giorni fa
  • Edhe un smora asgje nga dashurija po 0 dashuri, njeriu kur behet qorr nga dashurija dhe pastaj vuan dhe mbetet vet si un sot 😭💔. Jeta vazhdon ne vetmi😢💔

   miko foinmiko foin25 giorni fa
 • 🔥🔥💗💗

  Qefsere ZekaQefsere Zeka25 giorni fa
 • Woooooo this voice woooo super 😍😍

  Ervana SatkaErvana Satka25 giorni fa
 • Ahhhh Dashuri yes Love eshte dhe e bukur por dhe trishtuse woooooo

  Ervana SatkaErvana Satka25 giorni fa
 • Per balada ska njeri qe ja merr fifit😉 super

  sokin jonsokin jon25 giorni fa
 • Fifi😍🤩

  Gezim KapaGezim Kapa26 giorni fa
 • E mrekullueshme kjo kenga

  Dafina CokajDafina Cokaj27 giorni fa
  • Te lumt goja o topce lalit

   sokin jonsokin jon25 giorni fa
 • HIT HIT HIT HIT 🔊🔊🔊🔊 👇👇👇 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 👐👐👐👐HEIDDEN MUSIC👐👐👐 👐👐👐👐 👐👐👐👐 👐👐👐👐👐

  HEIDDEN MUSICHEIDDEN MUSIC27 giorni fa
 • Je artiste zemer🤗

  Jerina XhoxhajJerina Xhoxhaj27 giorni fa
 • Super!👏👏👏👏👏

  Ariola SulaAriola Sula28 giorni fa
 • o lereni kengen . a nuk shihni dikush ka bo mrekulli me videon . Spoti me i mir qe kam par deri tash . Bravo per kamermanin

  Bujar QokuBujar Qoku29 giorni fa
 • perfect

  Armend BytyçiArmend Bytyçi29 giorni fa
 • 👏🏻👏🏻

  Paola DudaPaola Duda29 giorni fa
 • Oooo sa e bkr kjo ka lezet per tu degjuar,😭❤

  Viola AlikajViola Alikaj29 giorni fa
 • Edhe un smora asgje nga dashurija po 0 dashuri, njeriu kur behet qorr nga dashurija dhe pastaj vuan dhe mbetet vet si un sot 😭💔. Jeta vazhdon ne vetmi😢💔

  helloo helloohelloo hellooMese fa
 • Duhet me falenderu djalin qe la Fifin qe arriti te beje kete super kenge. 🤣🤣🤣

  seiom jvonyseiom jvonyMese fa
 • Like kush ndihet vetem dhe pse me njerez per rreth 😭😭😭 sa her e degjoj lotet dalin vet. Fifi je div

  Argis LebaArgis LebaMese fa
 • PERLE😍

  Anisa PepaAnisa PepaMese fa
  • Super super te lumt bravo vazdo vetem keshtut

   seiom jvonyseiom jvonyMese fa
 • E dua , e adhuroj pafunddddddddddddddddddddddddddddd kete kenge

  mojsilda cinarimojsilda cinariMese fa
 • Selimi

  Balkan bojraBalkan bojraMese fa
 • THIS IS AMAZING! ❤

  gioyu comigioyu comiMese fa
 • Te lumt goja o topce lalit

  fier lushnjefier lushnjeMese fa
 • Talent i gjalle dhe bukuri me vete, momentin qe te pashe live ishe yll i vertete! ❤

  doire aintudoire aintuMese fa
  • ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas s'doja t'mendoja Ref. Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri A

   gioyu comigioyu comiMese fa
 • fifi bravo te koft je si qithmon top goce pre bin sehr stolz auf dich meine süße maus 🐁

  Benim HayatimBenim HayatimMese fa
 • I remember « kus kus » in 2016. And now this beautiful anthem of émotions ! What an evolution. Bravo Fifi. Te dua shqiperi. Much love from France 🇫🇷❤️🖤

  aola wiliaola wiliMese fa
  • kenga super WOWWW POR NGJAN SI NJE remake i INDILA- LOVE STORY

   doire aintudoire aintuMese fa
 • Po boni konge ama me na perkrah hiq se ma shume ju pelqejne kriminelat se njerezit me profil.

  NEJA nejaNEJA nejaMese fa
 • Nuk kam parole qe descrive kte canzone nuk esistono

  Denis GDenis GMese fa
  • dashuri ca mbone tiii Krejt un dallash i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje se ngova Zemres un po I besoja Pa ty sjam gjalle

   aola wiliaola wiliMese fa
 • Fifi is slowly becoming of a music legend. Very good powerfull ballad Adele=Fifi

  Stage musicStage musicMese fa
 • Fifi je dashuri🥰😍♥️ Like kush u dashurua me kete kenge qe me degjim te pare

  Ptao TomPtao TomMese fa
 • tinyurl.com/lovexxgirl Мьяако-сан! ฅ (̳ · · ̫ · ̳ ฅ) Нян TANTA BEYEZAS QUE DIOS A HECHO EN ESTE MUNDO ASERE Y DISEN QUE DIOS ES MALO SI DIOS ES MALO NADIE ES BUENO ASERE МИЛ ГРАСИАС ПОР ТАНТА БЕЙЕСАС Estação I loro na salute rispettivi previrli Спасибо за реорганизацию лайв раздачи! Прямая трансляция в этот день была просто смешной! Его смотрели более 10 000 человек (смеется) В конце концов, морковь - лучшая! Я быль восторге от того, что забыл выключить камеру, и сделал это! Я должен быть осторожен в будущем ..111

  Sovia LajubaSovia LajubaMese fa
  • She HAVE A VOICE,I LOVE HER...! HELLOO FROM SERBIA :*♡♡♡

   Ptao TomPtao TomMese fa
 • So.... what about Fifi at the Eurovision song contest ? You want to loose or to win ? Fifi 🤩❤

  Licorne Des BoisLicorne Des BoisMese fa
 • Ekxelente

  Vjollca XhungaVjollca XhungaMese fa
 • Super super te lumt bravo vazdo vetem keshtut

  Zuhra KrasniqiZuhra KrasniqiMese fa
 • 😢😢😢💔

  Nia XhulietaNia XhulietaMese fa
 • Kenga shum e bukur,mos t ndodh ma mem perfshi zhurma t klipit n kang majmunnn!!

  Qlirim KrasniqiQlirim KrasniqiMese fa
 • Nk edi pse po kyr dëgjova ket keng lot me rrodhën syt

  Kaci SoniKaci SoniMese fa
  • You're so beautiful! Great video?

   minij hooiminij hooiMese fa
 • Shum e bukur

  Karadai FuqishemKaradai FuqishemMese fa
  • Mdoshta sje nje kengtare aq e famshe por lyrics-i qe ben esht thjesht madheshtor ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

   minij hooiminij hooiMese fa
 • Lyrics Vemendjen ta dhash e qka mora mbrapsht ASGJE Me fal ty te thash kaq shum qe tkam dasht MTHE SKA GJE Tpakten shkrujta ca keng e kjo pesh e rend me dhemb ama e kuptova ate qe mka tremb ta humbas sdoja tmendoja REF Ah dashuri, dashuri qka mbone ti Ah zemer e shkret aj ka met dasht Jo nuk tlen vet Ah dashuri, dashuri ah dashuri qka mbone ti Krejt un dallash i pash po pishman nuk jom Vet un ty tlash me bo ti me mu qka don Nuk ngova asnje se ngova zemres un po i besoja pa ty sjam gje REF Ah dashuri, dashuri qka mbone ti Ah zemer e shkret aj ka met dasht Jo nuk tlen vet Ah dashuri dashuri ah dashuri qka mbone ti

  ShpresaRina ShpresaRinaShpresaRina ShpresaRinaMese fa
 • Vemendjen ta dhash, e ça mora mbrapsht? ASGJE Me fal ty te thash, kaq shum qe t'kam dasht. M'the: "S'KA GJE!" T pakten shkruajta ca kenge, E kjo peshe e rende me dhemb, ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas s'doja t'mendoja Ref. Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ça m'bone ti Krejt un ti dhash e i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje s'e ngova Zemres un po i besoja Pa ty s'jam gjalle REF.: Ah dashuri, dashuri Ah dashuri. ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ça m'bone ti

  Ejona ShehuEjona ShehuMese fa
 • kenga super WOWWW POR NGJAN SI NJE remake i INDILA- LOVE STORY

  mrs Gremimrs GremiMese fa
 • super ze ke❤❤❤❤😍

  Marjola AdemiMarjola AdemiMese fa
 • Sh keng e bukur

  Dori IsufajDori IsufajMese fa
 • TEKSTI : Vemendjen ta dhash, e çfare mora mbrapsht? ASGJE Me fal ty te thash, kaq shum qat kom dasht. M'the SKA GJE T pakten shkruajta ca kenge, E kjo peshe e rende me dhemb, ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas doja t mendoja Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, ai ka met dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone tiii Krejt un dallash i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje se ngova Zemres un po I besoja Pa ty sjam gjalle Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, ai ka met dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone tiii Ahhhh dashuri, dashuri ça mbone ti (ca mboneeee) Ahhhh zemer e shkret, ai ka met dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone ti Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone ti

  sara zabergjasara zabergjaMese fa
  • ke nje ze engjellor bravo👏❤️

   bodoti qwiubodoti qwiuMese fa
 • i love your videos so much !?

  soinhu foitusoinhu foituMese fa
 • Video is SOO SAD I START TOO CRYIINGGG!!!!

  Jovana TubicJovana TubicMese fa
  • OMG I love it so much?

   bodoti qwiubodoti qwiuMese fa
 • She HAVE A VOICE,I LOVE HER...! HELLOO FROM SERBIA :*♡♡♡

  Jovana TubicJovana TubicMese fa
  • @E. J. ♡♡♡

   Jovana TubicJovana TubicMese fa
  • greetings from albanian girl✌🏼👍

   E. J.E. J.Mese fa
 • Fifi je me e mira te shiko kush luan edhe Luana Vjollca my love qe te dyja

  finem My lovefinem My loveMese fa
  • Vetëm "ah dashuri dashuri c'a më bone ti " më ngeli në mendje !

   soinhu foitusoinhu foituMese fa
 • Askush . Une Replayyyyyyyyuuu 100000 times

  Dori GostimaDori GostimaMese fa
 • Ah dashuri ah dashuri ca me bone ti... Shume e bukur.👏👏👏💫💫💥💥♥️♥️♥️Fifi si gjithmone e mrekullueshme.😚😚😉😉

  Telida LiloTelida LiloMese fa
  • përjetshme. Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj. Kjo është dashuria e vërtetë !!! ((shiko lart në qiell dhe pyete atë))

   bowen voowybowen voowyMese fa
 • She love someone ♥️ She miss someone 🥺

  mikin liroumikin lirouMese fa
  • Kenge shume e bukur dhe corones I gjendet ilac po dashuris akoma nuk I eshte gjendur ilaci, na dridhet zemra kur e degjojm kengen

   bowen voowybowen voowyMese fa
 • Mdoshta sje nje kengtare aq e famshe por lyrics-i qe ben esht thjesht madheshtor ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  ermal vataermal vataMese fa
  • Fifi as niherr ska dasht me kan e famshme keshtu qysh asht asht e knaqne

   Benim HayatimBenim HayatimMese fa
 • Fifi nuk te kuptoj pse jaki qit kangen sika meritu aspak amo kjo asht fifi

  Benim HayatimBenim HayatimMese fa
  • i love your videos so much !?

   mikin liroumikin lirouMese fa
 • My favourite songg ❤

  Edona MorinaEdona MorinaMese fa
  • Fifi thjesht Mrekulli je 💯 😇❤

   minij hooiminij hooiMese fa
 • Fifi je dashuri🥰😍♥️ Like kush u dashurua me kete kenge qe me degjim te pare

  Griselda LamiGriselda LamiMese fa
  • Masterpiece 🥰👊

   minij hooiminij hooiMese fa
 • Vemendjen ta dhash, e ça mora mbrapsht? ASGJE Me fal ty te thash, kaq shum qe t'kam dasht. M'the: "S'KA GJE!" T pakten shkruajta ca kenge, E kjo peshe e rende me dhemb, ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas s'doja t'mendoja Ref. Ah dashuri, dashuri Ah dashuri. ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, dashuri ça m'bone ti Krejt un ti dhash e i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje s'e ngova Zemres un po i besoja Pa ty s'jam gjalle REF.: Ah dashuri, dashuri Ah dashuri. ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, dashuri ça m'bone ti

  Arjela BramaArjela BramaMese fa
 • She love someone ♥️ She miss someone 🥺

  zijuiy wttuyzijuiy wttuyMese fa
 • Ah Dashuri qa me bone ti ...

  Shpresa BerishaShpresa BerishaMese fa
 • ❤️😍

  London ALBLondon ALBMese fa
  • Indila - Love Story

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyMese fa
 • Fifi je e madhe

  vio Grvio GrMese fa
 • ke nje ze engjellor bravo👏❤️

  Luis LulajLuis LulajMese fa
 • Vetëm "ah dashuri dashuri c'a më bone ti " më ngeli në mendje !

  Ana KaleciAna KaleciMese fa
 • Fifi shumë e mirë kënga të përgëzoj një hit i mrekullueshëm.Dhe gjithashtu kënga ime e re e preferuar.👏💜

  Faton PeciFaton PeciMese fa
ITworlds