Befason Atdheu në takimin e parë me Melisën - Përputhen, 12 Janar 2021

12 gen 2021
1 208 669 visualizzazioni

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Commenti
 • Ky takimi i Atdheut dhe Melises shume palidhje po nuk ishte takin per televizor ky ta kishin bere ne ndonje dhome hoteli se per gje tjeter nuk mesuan nga njeri tjetri

  Pra BPra B34 minuti fa
 • Kjo Melisa vetem ua merr burrat ktyre vajzav edhe prap i lë.😂

  Dardania Sacra - KosovaDardania Sacra - KosovaGiorno fa
 • ledijana vazhdo se i vetmi yll je aty nga vajzat e tjera ❤

  Leonora MulajLeonora Mulaj2 giorni fa
 • ky panajoti muka pas duk qun serioz po ky qesh aty si mshehurazi si kuqk e keqe

  Ramiz IslamiRamiz Islami2 giorni fa
 • Me duket se po dalin,faktet e fatjonit 🤔

  Elvis GjoniElvis Gjoni2 giorni fa
 • Melisa duket si high

  Happy MemoriesHappy Memories2 giorni fa
 • Qohu Atdhe e puthe Melisen se jeni te mrekullushum e mbyllju gojen Kolegve!!!!

  Avni QataniAvni Qatani4 giorni fa
 • Kot fsre kur sesht ana 1

  TAYNA QUEENTAYNA QUEEN4 giorni fa
 • Bravo Arjan takim vertet i neveritshem

  Odeta OdetaOdeta Odeta5 giorni fa
 • 💜💜💜💛💛💛💚💚💚💖💖💖💙💙💙❤❤💖💖💗💗💞💞💟💕

  Ardian IsufajArdian Isufaj5 giorni fa
 • Flmsidifg k k kxhduxbxuxjxifv xifududk I 9th to the only thing that I 9th to the only thing that 8th of the most popular and a few weeks ago I 9th to the only one who can be a few weeks 5a is 55th to the only thing that matters of 💗💗💗❤❤❤❤💙💙💙💚💚💜💜💛💛💛💖

  Ardian IsufajArdian Isufaj5 giorni fa
 • T la meilleur, on t adore ???

  Ailsa NiAilsa Ni5 giorni fa
 • Mjer ajo familje qe e fut shpi meloqen

  Z bZ b6 giorni fa
 • Please make german subtitle !!!!!!!!!!!!!

  Maria MMaria M6 giorni fa
 • Srz femrat e shqipris jon shum tkallta mas mashqive te bejn te mendosh sikur skan pas kurr mashkell njet kshtu ska femna bot po nuk e kuptoj si mund preken me gjdo mashkell

  manfred wernermanfred werner6 giorni fa
 • I am pakistani I am talk to you baby

  Momin Hassan ShahMomin Hassan Shah6 giorni fa
  • shperthej dhe Panajoti si Sindi 😂😂

   Ailsa NiAilsa Ni5 giorni fa
 • Pershendetje ky eshte kanali im i youtubet.Subscribe ju lutem. ❤❤

  LedjanaLedjana7 giorni fa
 • ka dal)

  oiuet souiuoiuet souiu7 giorni fa
 • Atdhe baba❤🇽🇰

  capo plazacapo plaza7 giorni fa
 • Sa zemer gjan kjo Melisa 🤣🤣

  mina hajmina haj7 giorni fa
 • Fake Taxi episode!

  Ghenty DjGhenty Dj7 giorni fa
 • Ledjana je me e mira keshtu vazhdo

  Marjeta MetaMarjeta Meta7 giorni fa
  • Tea doli me ate prostitutin qe kishte ardh per meshkuj i thot ksaj pse del ti 😂😂😂😂

   oiuet souiuoiuet souiu7 giorni fa
 • asaj anes bobooo puuuu si ropqire ka dal

  Fabjola GjeciFabjola Gjeci8 giorni fa
 • Ca bohet kshu 1 miljo per 3 dit

  driton bekteshidriton bekteshi8 giorni fa
 • ana sduroheshe me buzet e vjetra tani je dhe me e shpift

  9.9M View9.9M View8 giorni fa
 • Ariani shum sakt ka folur per atdheun shum e vertet

  KoDiKoDi8 giorni fa
 • Tea ke ngelur aty si 💩💩💩💩

  Mimi BeMimi Be8 giorni fa
 • O Mevlan ma nuk e sheh qe ka vetem nje gje ne mendje Melisa prandaj hap syte se nuk eshte per ty

  hic asgjehic asgje8 giorni fa
 • te ishte emisioni me bo seks melisa do e bente me te gjithe

  9.9M View9.9M View8 giorni fa
 • shperthej dhe Panajoti si Sindi 😂😂

  9.9M View9.9M View8 giorni fa
 • Melisa është e verbëruar nga dashuria për Atdheun.

  bella vitabella vita8 giorni fa
 • O Atdhe mos i thaj flm por thuaj qka duhet A Ekonomit.

  artan sopaartan sopa8 giorni fa
 • Arian Ekonomi me duket qe i uren KOSOVARET DUKJA IME NGA KENDVESHTRIMI MUND TE JET SHUM REAL.

  artan sopaartan sopa8 giorni fa
 • Tea ik nga ky program sic iku andi leree ti me lezet se burr gjete dicka sme pelqeu ci duhet teas se ca ka thon mami ledianes. Ti je gjarper qe fsheh kembet. Dhe ate melisen e tean hiqni nga ky program se do shmangen te gjith flm per mirkuptimin

  Bajame XhixhabesiBajame Xhixhabesi9 giorni fa
 • Tea vk komplet

  Eli ImEli Im9 giorni fa
 • Tea doli me ate prostitutin qe kishte ardh per meshkuj i thot ksaj pse del ti 😂😂😂😂

  Eli ImEli Im9 giorni fa
 • Ik o TEA KARE KE DALE ME GRAZIANON

  Emiljano BreguEmiljano Bregu9 giorni fa
 • Aaa Arjani sa I zgjuar gjithe muhabetin e bere ne menyre te tille qe ta nxjerri nga vetja Atdheun.

  Ela EmanuelaEla Emanuela9 giorni fa
 • Arian Konomi je shume i zgjuar te lumtë për vlersimin qe dhe , Melisa pls kuptoje Arianin ai po te mbron

  Ultimate Trap MixtapesUltimate Trap Mixtapes9 giorni fa
 • Tea ik se na ke lodh me ja fut kot mhb je ber bajat mduket ske me qa meresh edhe ja fut kot budalliqeve..takimi melises qa t them mjer ai djal qe i ngec ni vajz si puna melises

  s.o s.os.o s.o9 giorni fa
 • Cka keni o njerez Atdheu din me sy me terheq nje vajz , mesoni pak nga ai pasi ka cfare ju jep! Atdhe i han vajzat me sy

  Ultimate Trap MixtapesUltimate Trap Mixtapes9 giorni fa
 • O Zot sa shkon Melisa me Atdheun , mere vella se do ta zbukuroj Xhakoven , Melisa eshte e zgjuar dhe me shpirt briljanti

  Ultimate Trap MixtapesUltimate Trap Mixtapes9 giorni fa
 • Arjan 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 gjykim super i drejt i takimit te sotshem.Shyqyr qe kemi ty qe i qarteson oak gjerat dhe tregon qe ne shoqerin shqiptare ka dhe nje pakice qe ka llogjike dhe mendon si ty.Melisa qenka vertet femer e lehte.Ne thelb cdo femer i pelqen nje mashkull si atdheu te joshet etj etj por nese femra nuk permbahet dhe nuk i plas as per opinonin dhe shijen qe le ke publiku ateher mos te te vij keq dhe kur atdheu ashtu si dhe fatjoni nje dite te hedhi tutje pasi te ka perdorur.

  Besa VelcaniBesa Velcani9 giorni fa
 • Tea hap syt e gjej burre sa sje vone

  Gjani BushatiGjani Bushati9 giorni fa
 • Tea se lshon mo karrike ma sa e lshon edi rama madatin e tret 😂

  Land LandLand Land9 giorni fa
 • Vazhdoni bashkë sejeni si dy yje

  Mentor toriMentor tori9 giorni fa
 • Bravo Arjan

  Majla HorajMajla Horaj9 giorni fa
 • Ti je femer 0Melisa Mjera nen si tka masanej thua nuk mflet mamaja!!!!!!!!!

  Soni SoniSoni Soni9 giorni fa
 • sa e shemtuar ana

  miza miza22miza miza229 giorni fa
 • Formulat ja thuaj opinionistit secili e shpreh dashurine ashtu sic i duket asaj i pelqejne ledhatimet dikush tjeter do te bisedoje nuk eshte vendimtar sic mendohet aty a eshte ky nje emision dashurie apo car qellimi i tij eshte qe njerzit te clirojen nga ngurtesia dhe te cohen perpara mendimet perparimtare jo konservatore mendimet e opinionistit jane te mbrapshta

  Katerina KristoKaterina Kristo9 giorni fa
 • Bora Te Dua shumë 💖💖💖

  KateKate9 giorni fa
 • Une nuk e kuptoj kete opinionist fare ore sa do ti qe cifti me nje program te rije kaq gjate sa thua ti beheni programin nja nje vit adhe te rine me gjate nga goja e tij vjen vetem negativity ti ngateroje dhe fute me sher dhe shkaktoje zen ka mes njerzeve atje dhe ti beje ata te ndihen keq

  Katerina KristoKaterina Kristo9 giorni fa
 • meshkujt si atdheu jan vertetuar me kohe qe jan kokrrat e mashtrusve dhe bejn aktorin dhe shumica “biejn preh”. shume mire e tha arjani dhe e mbeshtes

  An naAn na9 giorni fa
 • Takimi me I bukur . Bravo melisa bravo atdhe .

  Dark FireDark Fire9 giorni fa
 • mos ore late nam

  Nertila MuratiNertila Murati9 giorni fa
 • Po fatjoni pse bertet

  klajdi zibaklajdi ziba9 giorni fa
 • Hdlsksosos❤

  Teuta AlleshiTeuta Alleshi9 giorni fa
 • MELISA KUR KA PLAN PËR TAKIM , "MER SHIRINKEN ". KJO "DOZE " E BEN TE LESHOHET PA DUAR .

  H HH H9 giorni fa
 • more DJALE, MELISA I DO USTALLARE ?? PANAJOT , JU JENI SIMBOLI I KETI EMISJONI. NDERSHERIA E JUAJ, PELQEHENI SHUME NGA OPINIONI PUBLIK ,KA LENE GJURME TE QARTE, IDEAL JU DHE FAMIJEN TUAJ .. PAZARET E MELISES ,DO VEN GJER KU , DHE KJO DO MARE PATENTEN .

  H HH H9 giorni fa
 • Po u avulluan xhamat do shtyni serdilet perpara✌🏻

  Zace HaskojZace Haskoj9 giorni fa
 • arjan ikonomi respekte sepse atdheu aty eshte futur vetem per fame!

  Fatos DervishajFatos Dervishaj9 giorni fa
 • Plasi melisa nuke je evndosure

  Besa ToroBesa Toro9 giorni fa
 • Pershendetje miq Për vidio te reja Bëni subscribe 👍

  Mevlan ShabaMevlan Shaba9 giorni fa
 • Nje pyetje kam une edhe shpresoj te lexohet nga konkurentet ashtu edhe nga drejtuesit. A mund ta di perse ne cdo publikim te bere nga juve disa nga kunkurentet na kerkojne qe tu bejme SUBSCRIBE ne Kanalet tuaja ne you tube? A keni vajtur per show aty apo cfare sepse nuk e kuptoj???? 🤔🤔🤔🤔

  Shkelzen XeniShkelzen Xeni9 giorni fa
 • Ledijana masi je dentiste kapi shkulja dhembet gjithve ate meritojn ato

  VV9 giorni fa
 • Deri sa ju kundervun gjith Ledijanes a si quhet don te thot se eshte me e mira dhe ja kan frigen. Duke se eshte e mir po do duhet pak koh q ta njohem me mir

  VV9 giorni fa
 • Kjo melisa do dali edhe me keq se ana 1 si duket. Turp ju qoft

  VV9 giorni fa
 • Kjo melisa e flliq fare ket emison ska met me kqyr ska lidhje ndjenjant ktu ja fut kokt ky atheu si aj druri that qe don shihet me bukuri me playboy ..po ik more se sdo kqyrum ma ket emison

  Opjonistit PerputhjesOpjonistit Perputhjes9 giorni fa
 • Takimi i Atdheut me Melisen ? Mjaftonte vetëm një dyshek , aty do njiheshin .

  vajza korçarevajza korçare9 giorni fa
 • BRAVO ARJAN MOS FOL ME SE E PRISH I NEVERITSHEM ISHTE ME TE VERTET

  Sweet HomeSweet Home9 giorni fa
 • Tea tamam njeri me Dy ftyra mir qe I Ra maska 😃😃

  Ana AniAna Ani9 giorni fa
 • Sindi: Rendesi ka qe mua Melissa me la Muratin, te bej ca te doj 😅😂

  Arta MusarajArta Musaraj9 giorni fa
 • Takimi: 😐

  Arta MusarajArta Musaraj9 giorni fa
 • e kan kuptuar edhe meshkujt qe kjo perkedhelet me te gjith prandaj sillen keshtu me melisen thjesht kjo vajz esht me pak moral aty turp qesh sindin poo ajo tpakten esht taman vajz kurse ti 🤢🤮

  altina krasniqialtina krasniqi10 giorni fa
 • Kjo Melissa i ka Syt e Dreqit!!

  Sy KaltriSy Kaltri10 giorni fa
 • Bravo lediana te lumt vetem vazhdo

  Enis VebiuEnis Vebiu10 giorni fa
 • Melisa po behet autoshkolla emisionit ,duhet ta filloj e me ato hallexhinjt te rreshtit te dyt ti zhvirgjeroj

  Ald 1Ald 110 giorni fa
 • Melisa 🤮🤮🤮0 🤮🤮🤮🤮

  Gentjana LucajGentjana Lucaj10 giorni fa
 • fatjoni esht kingu ne perputhen

  awesomegawesomeg10 giorni fa
 • O zot sa femër e neveritshme asht kjo 🤮🤮për mendimin tim femer krejt kot veq tuju dhaperqit me ka të dali 🤮🤮🤮

  Gentjana LucajGentjana Lucaj10 giorni fa
 • Dje u prek mevlani Sot u prek melissa Karma is the bitche baby girl

  Bardha PllanaBardha Pllana10 giorni fa
 • tea i thot ledianes pse don tja humbish kohën ndokujt kur stë pëlqen a nfakt vet me gracianon ka harru çka ka bë

  Sanije SanijeSanije Sanije10 giorni fa
 • Nje gje spo kuptoj perseri un kjo tea cfar dreqin do aty kjo as nuk fle as gje as takime nuk del me pse nuk e hiqni dhe merni vajza te reja se keni sa meshkuj aty dhe vetem 4 vajza te lira o produksion leshi

  Anxhela EmiAnxhela Emi10 giorni fa
 • Sa u deshperova nga Tea e Melisa turp ju qoft sa ju kisha ne qejf u demaskuat .... Lediana bravo 👏 per Edukaten je nje femer e zgjuar .... Arian Konomi meritob nje cmim Nobel apo Oscar je i madh shume Respekt

  Janita KrasniqiJanita Krasniqi10 giorni fa
 • rrnofshin djemt e kosoves

  iKookieMonsteriKookieMonster10 giorni fa
 • Kjo tea si nuse re e gjete gjoja hahah ate qe kerkon cmut do qe rri aty tani te ka dal vetem ajo hunda si patate

  Anxhela EmiAnxhela Emi10 giorni fa
 • Fake taxi +18 melisa me atdheun mos tkish kamera do ja digjte kockat atdheu mbi.

  Evi GashiEvi Gashi10 giorni fa
 • Eh mor Luan(Fatjon) erdhi Ledjana nuk ta var faree😂😂😂😂🖐

  Ar MiAr Mi10 giorni fa
 • Po pse ju gjykoni vetem Ana1 a spati aty faj edhe arioni atij qe i del pun me tgjithhh?!?!?!

  eliona sumaeliona suma10 giorni fa
 • Per ate Zot e vetmja qe po e shijon formatin plotesisht eshte Melisa! S'la çun pa e"nxhuf" ! Lot🤣

  Dela ErgosDela Ergos10 giorni fa
 • Bravo Arjan 👏👏👏

  Aleksandra SpasovskaAleksandra Spasovska10 giorni fa
 • Ke zgjodhi melisa?

  ILLYRIAN WarriorILLYRIAN Warrior10 giorni fa
 • Takimi me kot qe eshte bere ndonjehere 🤢Atdheu👎🏻🤮

  Laureta beqaLaureta beqa10 giorni fa
 • Atdheu dhe Melisa shkojn shum 😃

  Ylli KishtaYlli Kishta10 giorni fa
 • Melissa, me te gjith djemt mund te vazhdosh jeten perveq Atdheut. A nuk e shef sa idiot eshte dhe si luan me ndjenjat tua? Ai te pas qartë se ti e pelqeve teper shum qe ne momentin e pare dhr e perdori ndjenjat tua deri ne fund te takimitsikur nje seksmaniak I ndezur prej kohesh. Per hire te se qenurit femer te lutem shikoje dhe 10 her takimin dhe gerrditu nga ky ignorant dhe per hire te publikut mos dil me me te edhe sikur perputhen te zgjas me vite.

  BLERTA MORINABLERTA MORINA10 giorni fa
 • Atdheu trupin pyll e trunin fyll 😅

  Esmere BrahimiEsmere Brahimi10 giorni fa
 • qa keni be boll takim i bukur

  Dini AliuDini Aliu10 giorni fa
 • Moj Tea po ben si proferoresh apo tu rrit mendja nga fama . Jeni bere si ndrikulla te gjitha , lat nam .

  Esmer AldaEsmer Alda10 giorni fa
 • Kjo tea ca esht tu bo mo ktu pse se hiqni,apo ka prap rreklama me bo ?

  Mimmo RelaxMimmo Relax10 giorni fa
 • Te Gjitha Kundra Ledianes

  xhesi sulaxhesi sula10 giorni fa
ITworlds