Top Channel/ Tom Doshi e konfirmon: Po, do bëja koalicion me PS-në!

26 apr 2021
60 062 visualizzazioni

Tom Doshi, kryetari i dorëhequr i PSD-së, nga Shkodra ka thënë se është i gatshëm të bëjë koalicion me PS.
Do bëni koalicion me PS-në?
Doshi: Po jemi të gatshëm të bëj koalicion me Partinë Socialiste.
Do bëni koalicion me Bashën?
Doshi: Jo nuk do bëj.
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PS#TomDoshi#TopChannel

Commenti
 • ti je i cop burr

  Fetah DojkaFetah Dojka8 giorni fa
 • Tom Doshi eshte Trim Besnik, ,Si Toma Jan meshkuj te radh, ma shum Jan meshkuj pa bese si ,,,a ??

  Edo ZemraEdo Zemra10 giorni fa
 • Bravo z Tome Doshi 👍

  Gjergj PepushajGjergj Pepushaj10 giorni fa
 • Ky esht ni rop shkerdhym burr si se gjen shkodra i pa bes osht shi si flet krejt ironi

  Landi LleshiLandi Lleshi11 giorni fa
 • Sa ftyr provokuse, tan pordh badakqi kurvar mashtrus vagabond. tan politikant Jan njesoj. Po ky asht nji legen provokus. Flet gjith pordh Me gjysem qeshuri...

  Junior JuniorJunior Junior11 giorni fa
 • Bravo o tom o gjigant,,,

  Erlind KamberajErlind Kamberaj11 giorni fa
 • Ky s 'di te flasi..🤦‍♀️🤦‍♀️

  Nada BtsNada Bts11 giorni fa
 • Tom bolemadhi👏

  IGLImIGLIm11 giorni fa
 • Bravo Tom Doshi do fitojm👏

  Miranda MuratiMiranda Murati12 giorni fa
 • Hahahahhahahahhaha

  Skenderbe SkenderbeSkenderbe Skenderbe12 giorni fa
 • Cfar te duhet ki ja cka u boni mor bab votoni edi ramen hahaha

  Lavdim AjetiLavdim Ajeti12 giorni fa
 • Hahahah bravoo Rama 77mandate pra hahaha

  Alban AliuAlban Aliu12 giorni fa
 • Shiii riiii dheee siguriaaa mrapaaa siii pordheee u qifsaaa ropteee qee tee treveeee o buthqiraaa

  Sumorfosou 55Sumorfosou 5512 giorni fa
 • Ahahahha si boss i Ndragheta 😂😂😂😂 Ah ku ke përfundu o Shqipëri

  VeniVidi ViciVeniVidi Vici12 giorni fa
 • Mes meje dha rames nuk ka paq tha ky . Bythdredhur komunista

  Savage AlSavage Al12 giorni fa
 • Me. Kan. Ardh. Vucici. Tom. E. Kish. Përkëdhel

  Tom BakerTom Baker12 giorni fa
 • Qysh. Si. Vjen. Marrë. Tom. Doshi. Kur. Asht. Ardh. Motra. Nga. Kosova. Me. U. Cure. Në. Këmbë. Me. Ardh. Vucici. E. Kish. Përkëdhel

  Tom BakerTom Baker12 giorni fa
 • Hup hup. Hup. O. Tom. Doshi

  Tom BakerTom Baker12 giorni fa
 • Ka ngel Shqipnia në dorë të Tomës,vaj halli

  aa aaaa aa12 giorni fa
 • Shiko cfytyre plera

  Erikens HysolliErikens Hysolli12 giorni fa
 • Ato rropte

  Erikens HysolliErikens Hysolli12 giorni fa
 • Yyyy të qivqa topt

  Vilson VeloVilson Velo12 giorni fa
 • O pler

  Vilson VeloVilson Velo12 giorni fa
 • Bravo bravo

  Serxho VloreSerxho Vlore12 giorni fa
 • Hahahah je gjigand , rrespekte nga Vlora !!

  Valona ALBValona ALB12 giorni fa
 • Bravo tom doshi Gjigand

  Enver BegaEnver Bega12 giorni fa
 • I poshter njeri plere fare

  Frankfurt FrankfurtFrankfurt Frankfurt12 giorni fa
 • 👍👍

  Klea VjerdhaKlea Vjerdha12 giorni fa
 • Boa sa i trash qenka 🤣🤣 Kategoria e Metes dhe Kryederrit 🤣🤣🤣

  Bimi MoBimi Mo12 giorni fa
  • @Andi Matmuja po ashtu si te tjeret vetem provokime beri, jo me shum. Rama, Meta, Basha te gjith vetem provokojn dhe pyetjeve nuk ju pergjigjen ... Politikan leshi si te gjith eshte edhe ky trashullaku

   Bimi MoBimi Mo11 giorni fa
  • Amon o bos kush ishte i trash ?????? A seriozisht e ke ??? E la gazetarin me gisht ngoj . Ne vend qe ta lej gazetari . E ti i thu i trash ???

   Andi MatmujaAndi Matmuja11 giorni fa
 • Ky eshte Ilir Meta nr2.

  Albin KurtiAlbin Kurti12 giorni fa
 • Po pse keshtu vepron burri zihen shahen dhe ndahen pastaj me von bejne kualicion seshte keshtu burreria por pote ishe burr ose shkodran duhesh te besh kualicion me pd per inat te rames. O Tom doshi ti mund ta ndryshosh dihet ajo pun. Njefsha mir per ju votoni Tom doshin me G klas mor bab ✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

  Dik DikuDik Diku12 giorni fa
 • Bravo Tom, si gjithmonë i beses

  VIGVIG12 giorni fa
 • ti je burre jo legen si keta

  Mira VelajMira Velaj12 giorni fa
 • 💜🌹🇦🇱🌹💜

  KRISTI KRISTIKRISTI KRISTI12 giorni fa
 • ky esht nona fare gjigand

  Sidi SidiSidi Sidi12 giorni fa
 • BRAVO TOM NDOSHI JE I MADHE HECE AYI TEKE VEDI JOTE

  ProGamer GRProGamer GR12 giorni fa
 • Bravo doshi burr zotni

  cak noriscak noris12 giorni fa
 • Hani derra Pini derra Horrat e politikes shqiptare

  Afrim ImeriAfrim Imeri12 giorni fa
 • Basha ik

  Besi NeziriBesi Neziri12 giorni fa
 • Ky asht nana e krimit

  Hektor KoxhaHektor Koxha12 giorni fa
 • Bravo or bab

  Vlorë VlorëVlorë Vlorë12 giorni fa
 • Tom doshi mor bab ✌🏻me G klass mor bab ✌🏻

  Leo GambinoLeo Gambino12 giorni fa
  • Tom doshin do e votoja edhe un si musliman ,edhe pse ky esht thellsisht katolik ! Tom doshi president mor bab !

   xx xxx xx xxxxx xxx xx xxx11 giorni fa
 • Malsor lind nuk behesh Te lumt Tom Doshi❤️🇦🇱

  leonardgjakovaleonardgjakova12 giorni fa
 • Bravo tom dosbi je imadh pershendetje punoni x ate vend🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌴👍🌹🌹

  Elmira AgaciElmira Agaci12 giorni fa
 • Moster fare ky tip kriminel!!!! Zhdukeni mer ket Hajdut!!!

  Iskender TarasiIskender Tarasi12 giorni fa
 • 2021 ska mo burrni nket ven,gjithsesi leku vet votat e miletit qe e shiten nderin por....vazhdojn dhe do ta hajne turpin me buk niefsha mir per ju.

  Dean HasaDean Hasa12 giorni fa
 • Bravo tom

  Lido TiloLido Tilo12 giorni fa
 • Ke burrni shume me teper se opozita

  kelvin hallunikelvin halluni12 giorni fa
 • Mu duk si me kon pit

  Benhard QuniBenhard Quni12 giorni fa
 • Bravo toma

  Berti HajderajBerti Hajderaj12 giorni fa
 • Po ci duhet pses kta

  Manushaqe RexhaManushaqe Rexha12 giorni fa
 • Ky qe thoshte ska paqe me Ramen

  Xhemal DarsiXhemal Darsi12 giorni fa
 • Eshte e qart si drita e diellit qe nqs rama pranon kualicion me kete.. ai po perpiqet me patjeter te qendroje ne pushtet nepermjet BANDAVE..

  andri lleshiandri lleshi12 giorni fa
 • Turp qe votoni kete rrugac

  Lulzim SadikuLulzim Sadiku12 giorni fa
 • O Badigard leje Telin se qe tu ja fut tavanit me kok Po menjen ke Bossi se e kemi per merak

  Ylirian BloodYlirian Blood12 giorni fa
 • Bravo

  Diana BeqirajDiana Beqiraj12 giorni fa
 • Te pakten ky esht burr e dorzon me nder po like pordhaci vihet kundra amerikes dhe e shtrin kemben me shum se jorgani

  EQUILIBRIUM衣EQUILIBRIUM衣12 giorni fa
 • BRAVO TOM 🤚

  Natasha BeshikajNatasha Beshikaj12 giorni fa
 • Ky mahet si besnik po qeka i pa bes dje thoshte edi rama buk shkeles sot i jep votat

  Leonardo MarcuLeonardo Marcu12 giorni fa
 • Jepi tom se je ne parlament

  Erion GolemiErion Golemi12 giorni fa
  • Nuk e more vesh,nuk ta thanë,i urdhëroi bosi i gjatë të jepte dorëheqjen se i bënte bythë Amerika pastaj. Ishte vetëm farsë për të marrë vota. Normalisht ai është i paprekshëm,ne çfarë vendi të botës një deputet merr në telefon dhe kërcënon një gazetar. Po të ishte shtet Shqiperia e merrte zvarrë zotin Tom dhe kalbte në burg. Po ne jemi Shqipëri,ose vendi i anarkisë dhe rrumpalles

   VeniVidi ViciVeniVidi Vici11 giorni fa
 • Brravo tom doshi je i modh.

  Ahmet LeciAhmet Leci12 giorni fa
 • Po ishte e ditur kjo pune u msua populli me pislliqet e juaja , mjer ne mjere populli qe do mbushi barkun tuaj qe mos u ngopshi

  Ilda BaboIlda Babo12 giorni fa
  • Pse Luli me lsi cafar po bejn

   Bludaj BludajBludaj Bludaj12 giorni fa
 • Tom doshi e la mandatin per tbo koslicion me ps hehe nona fare je ed rammaaaa

  Endrit VrapiEndrit Vrapi12 giorni fa
 • Je nder ata pak politikanet qe punon per vendin.Urime zoti Doshi

  Miklovan KajaMiklovan Kaja12 giorni fa
 • Bravo kingi

  RikiRiki12 giorni fa
 • Tradhtar

  Leonard SulajLeonard Sulaj12 giorni fa
 • Bravo Toma👏👏👏👏

  Adi tp8Adi tp812 giorni fa
 • Normal ajo pune Nisha tmiren votoni tom doshin

  mat salmat sal12 giorni fa
 • Tradhtar i kombit shqiptar!

  Bledi_h1Bledi_h112 giorni fa
  • @Linda Ali un me ps jam po i kam inat tradhtaret!

   Bledi_h1Bledi_h112 giorni fa
  • Po ju psw nuk ja dhat direkt Pd qe u pengon tani aq shume. Te lumte Tom je i madh ✌🌹✌🌹✌🌹 fitore

   Linda AliLinda Ali12 giorni fa
  • @Adriano Andre bravo te lumte sa mie ja the.👍👏👏👏

   Linda AliLinda Ali12 giorni fa
  • @Majlinda Gegaj pse genjeni kot ky ka qen gjimon me ps. LSI ata kan dashun ta vrasen Tom Doshi .

   Linda AliLinda Ali12 giorni fa
  • @Adriano Andreca esht kjo llogjike mor vlla sipas ketyre analfabeteve s ishte nevoja ti jepnin voten tomes per tja dhene luli po ja jepnin vete injoranca e njerezeve ka kaluar çdo limit s ka mundesi kane probleme mendore

   Alketa KetaAlketa Keta12 giorni fa
 • Halllall

  Viktor ValdesViktor Valdes12 giorni fa
 • O ja dhjeu bashes🤣🤣🤣🤣🤣

  Max MusterMax Muster12 giorni fa
  • @Max Muster hahahahahahhahaha

   Anonim ManAnonim Man10 giorni fa
  • 😂😂😂😂

   ALAL12 giorni fa
  • Luli tani u zgju e tha po fitojm edhe jemi gjithnje ne rritje 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   Leda LedaLeda Leda12 giorni fa
  • @Leda Leda 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   Max MusterMax Muster12 giorni fa
  • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   Leda LedaLeda Leda12 giorni fa
 • mori fund pd , jan 80 mandate tani

  anonim for lifeanonim for life12 giorni fa
  • 80 deri tani,po prit pak se do e kthejn dhe ata te LSi e do bashkohen me PS🤣🤣🤣 po dhe nja 3 a 4 nga te PD do ikin do shkojn tek PS,kshu qe rama shkon nja 85 deri ne 90 mandate🤣🤣🤣

   Ernis XhumariErnis Xhumari11 giorni fa
 • NORMALE AJO PUN VOTONI TOM DOSHIN

  ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣12 giorni fa
ITworlds