Incidenti në studio ndërpret programin, Fationi përplaset me djalin e ri - Përputhen, 18 Janar 2021

18 gen 2021
1 821 936 visualizzazioni

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Commenti
 • Melisa - ca e ka emrin ky me ? Ahhaha

  Katerina DKaterina D2 giorni fa
 • Keke n er if kehf nej key neh n er kr meje në

  Jonida BallaJonida Balla3 giorni fa
 • Ooo Bora, nuk ishte qellimi asaj aq shum fakti qe e pam duke u perqafuar se sa fakti qe asaj i kan thene kamerat jan te fikur mirpo ende kan qene te hapur. Dhe te gjithe e sulmuat duke u fokusuar te fakti qe ajo nuk ka dashur te shiheshte duke u perqafuar. Po pergjigjeni te ajo pse i kan thene kamerat jan te fikur duke i mbajt hapur ende. Pse ?!?! Te gjithe me dukeni pa sense. Bora: "ti je ne kete program qe duet te shfaqish te gjitha, pse atehere je ne kete program?!" Kjo seshte arsye per te mbajt kamerat hapur duke u thene konkurrentve qe jane te fikur. Sepse jane ne program dhe ju duhet ti genjeni se kur jan kamerat te hapura?!! Aspak.

  S. FS. F5 giorni fa
 • Loko je shum djal i mir po me ato tatua edhe ne qaf ke be naj shpife dhe nuk e di si mundet nje vajz te jetoj me ty me gjith ato tatua qe shum pak tka mbet nga ngjyra e lekures tende e me shum tatu ke!!!!! 🤮🤮🤮

  saliji merxhansaliji merxhan14 giorni fa
 • Mos bini ne provokim te Bores se Bora e ben qellimisht kte qe don te ju fus ne sherr te zieni aty se ska lezet pa zenka.por ju mbane veten aty mos u ndikoni nga Bora hmmmm se ne nga jasht shum me mir po i shofim se cfar po ndodh aty .!!

  saliji merxhansaliji merxhan14 giorni fa
 • O Andi nuk thuet kjo po Ana ne emer thuaj

  saliji merxhansaliji merxhan14 giorni fa
 • Is this a fact or not a fact, please reply to our comment

  فرص عمل في شركةsuccfactory التجارةعملةالdagcoinفرص عمل في شركةsuccfactory التجارةعملةالdagcoin14 giorni fa
 • هلا هاذا حقيقة ام ليسا حقيقة نرجو ارد علي تعليقتنا من فضلكم

  فرص عمل في شركةsuccfactory التجارةعملةالdagcoinفرص عمل في شركةsuccfactory التجارةعملةالdagcoin14 giorni fa
 • 8:33 Ca bejn keta budallenj? Vin aty dhe debatojne me ze te larte si shimpanze ne mes te xhungles. Njeriu ndryshon nga kafsha se njeriu perdor llogjiken. Ketyre llogjika u mungon.

  ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAXToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX18 giorni fa
 • Fak jkkhi uftdue hjggj

  Halili SkenderHalili Skender20 giorni fa
 • Persendetje jam Murati ,ki eshte kanali im zyrtar. Jam turk por dij pak sqip te fol Me beni subscribe ose abonues ne qoft se mundesh.❤️ Me kesilloni nese bej ndonji gabim ne emision duke folur. 👍❤️

  Fation KuqariFation Kuqari20 giorni fa
 • Sa e bukur prezantusia bellissima

  nusha gjokanusha gjoka22 giorni fa
 • W1vxq13errttqwdfghjkkkazzxc vvbnn nassssdfghgxyujjjjkjkjbsccccgcccd ytn gthuuoopzaz vbbbnnnmaccvhbnkll1asxcfghhjjjkkkkofghjkkkllppppxcvbn. H.c bnnnnnbbbbbbbbbnnnmmmqyqqywywyesy@ysyxydshswywy8we88eidisisdisissisiooddxnxnnnch++×

  Kevi DemaKevi Dema22 giorni fa
 • Andi Merret Me Shpi Bari , shikoni Videon Deri ne Fund Dhe Kuptohet ↙️⬇️⬇️⬇️ itworlds.info/round/lJ5vYMycoZeqg2c/video

  Perputhen OfficalPerputhen Offical22 giorni fa
 • kercenuar te dale nga programi siq dhe e larguan..

  qopoy dnonqopoy dnon22 giorni fa
 • Nuk Jeni Per Ket Program ju Edhe 100 Vite ju Duhet Me prit

  Sokol ShalaSokol Shala23 giorni fa
 • Normal qe klikimet u duhen juve, ehhh me det zotit me det bot copash njerzit

  Lulzim MajaLulzim Maja23 giorni fa
 • ju mirpresim

  Perputhen Te NePerputhen Te Ne25 giorni fa
  • Hic mb

   qopoy dnonqopoy dnon22 giorni fa
 • TURP vetem TURP...

  Olsi KumeOlsi Kume26 giorni fa
 • 😂😂

  Chacha BexChacha Bex26 giorni fa
 • Gezuar nuse, po Po shoku mbaje me shkume.

  Taulant ShehajTaulant Shehaj26 giorni fa
 • Sa e shanin Ledianen kur hyri ne perputhen? Duket femra qe ruan dinjitetin e saj. Forza Mevlan

  seeni gztyseeni gzty27 giorni fa
 • Nuk e di pse po duke par situaten e Ledjanes mu mbushen syt me lot, se di a jam e vetmja..

  oiuet souiuoiuet souiu29 giorni fa
 • Hahahaahha ma i miri asht fatjoni. Edhe ma bos asht fatjoni😂💪💪👍👏

  Pjerin StenajPjerin Stenaj29 giorni fa
 • Ju bej thirrje te gjith Meshkujve, te largohen nga Melisa,se do te bien te gjith preh e saj.

  Atdhe PaçariziAtdhe PaçariziMese fa
  • Apsolutisht, apsolutisht, apsolutisht, apsolutisht , apsolutisht..

   seeni gztyseeni gzty27 giorni fa
 • Iko o Eri mo u kruj me Fatjonin se mos te fut naj grusht te te lej ne gjendje kome terjeten tende ke ardhur ktu per t bo t fortin ti mund t'a besh t fortin me tjert por me Fatjonin jo se Fatjoni t hap kafken like nqs mendoni si un

  FF KINGSFF KINGSMese fa
  • Bora je Person shumë negativ. Mund të kesh fytyrë të lezetshme por injoranca dhe negativiteti jot të prish çdo gjo.

   oiuet souiuoiuet souiu29 giorni fa
 • Kto jan gjith vk kan dal me.gjet dashur ne emisi9n dhe hojn si tfort rob oa lidhje

  Ino DurresIno DurresMese fa
 • Hajde bejm te ter follow Ledjanes per inat te terve😑

  kolim jonekolim joneMese fa
 • Hifmb vbzk

  Fati KadriFati KadriMese fa
  • Hit ämbzco

   Fati KadriFati KadriMese fa
  • Hifmb hvcp

   Fati KadriFati KadriMese fa
  • Hifmbuvc

   Fati KadriFati KadriMese fa
  • Hit mb vvza

   Fati KadriFati KadriMese fa
  • Hifmb k

   Fati KadriFati KadriMese fa
 • Hifmb akizcd

  Fati KadriFati KadriMese fa
 • Hombti vcza

  Fati KadriFati KadriMese fa
  • Mos esht edhe kjo bora per te gjetur burr aty se ashtu esht mesuar

   kolim jonekolim joneMese fa
 • Hit mb vcah

  Fati KadriFati KadriMese fa
 • Hic mb

  Fati KadriFati KadriMese fa
 • Si thot noizy llapa llapa llapa

  easy ieasy iMese fa
 • Bravo fation

  Zulfije ZhakuZulfije ZhakuMese fa
 • O kasolle ku na mblodhe...

  Elkier DuleElkier DuleMese fa
 • Moderatorja shum sexy

  Urim M.Urim M.Mese fa
 • Masi u largu fationi🦁 u dhi emisjoni

  ERINI PubgmERINI PubgmMese fa
 • jeni emision i flliq prandaj...

  Marjus drizaMarjus drizaMese fa
 • Apsolutisht, apsolutisht, apsolutisht, apsolutisht , apsolutisht..

  Elira HadergjonajElira HadergjonajMese fa
 • Bora je Person shumë negativ. Mund të kesh fytyrë të lezetshme por injoranca dhe negativiteti jot të prish çdo gjo.

  Bolia FopsBolia FopsMese fa
  • Hera. E pare qe shikoj nje pjes te ktij lesh emisioni pa kuptim 😂😂😂

   dueeh nyyudueeh nyyuMese fa
 • Ledjana nuk eshte vetvetja aty per mua eshte 00 dhe melisa 00

  Eduart HasaniEduart HasaniMese fa
 • itworlds.info/round/iKOxnaV9fLaJiXw/video Tea e lidhur me Beart Rexhepi ⬆️ Faktet

  Beauty tips !Beauty tips !Mese fa
 • BREZ PROSTITUCIONIDHE IDJOTESH...SHOQERIA NE KRIZE...

  Shaban QosjaShaban QosjaMese fa
  • sa i shpifun eri, mashkull kot

   Bolia FopsBolia FopsMese fa
 • LOCO definitivisht mashkulli me me klas aty

  sannio komisannio komiMese fa
 • Mos esht edhe kjo bora per te gjetur burr aty se ashtu esht mesuar

  Emilia EmiEmilia EmiMese fa
 • itworlds.info/round/gJ2mpJaPjr1pgIQ/video

  Fredi GogoliFredi GogoliMese fa
 • itworlds.info/round/i5Svh9SFjq98j6Y/video&feature=share&fbclid=IwAR0g68JLuNQPHGJlwGBLSIFb_-kzPwmhoTDlPiBqaDax-3P_T_KmFP7imtk

  Fredi GogoliFredi GogoliMese fa
 • qe te puthen e lepihen me te gnithe

  bilij pdanbilij pdanMese fa
 • Ma be se po ju kap qaj addheu po ju prish krejt

  Donat MaliqiDonat MaliqiMese fa
  • LOCO definitivisht mashkulli me me klas aty

   sannio komisannio komiMese fa
 • Juve ju kisha shti krejtve ne Macin te qeve far e fliqt ishit kan

  V MV MMese fa
 • Titulli po thot "Fationi perplaset me djalin e ri" ky djali i ri koka moshatar me mixhen tem...

  Rrah GegjaRrah GegjaMese fa
 • !

  Kujtim ShabaniKujtim ShabaniMese fa
 • Shume hipokrite Bora, pse nuk i kerkove falje Ledjanes per sjelljen tende harbute kur te vjen kaq keq👎

  dueeh nyyudueeh nyyuMese fa
  • qe te puthen e lepihen me te gnithe

   bilij pdanbilij pdanMese fa
 • Hera. E pare qe shikoj nje pjes te ktij lesh emisioni pa kuptim 😂😂😂

  djal toplanedjal toplaneMese fa
 • gogolat noshat!!!

  Jack Rabbit ProductionsJack Rabbit ProductionsMese fa
 • Po' ku bahet ne shqiperi ky lloj programi ,injoranza shqipetare esht e pafundme,,shyqyr qe nuk i shikon bota ,,lan kokrren e namit ,🥂

  Alex KorgAlex KorgMese fa
  • paske hy gabim ktu! Sjan cuna kto qe ke perball po jan vajza 😂😂

   dueeh nyyudueeh nyyuMese fa
 • Ore qa tipash kan gjet ledjanen e urte e hidhen kto vajzat baxhelle tjera , i vini anash kesaj ledjanes ju tjerat

  Elidon JakuElidon JakuMese fa
 • sa i shpifun eri, mashkull kot

  El maEl maMese fa
 • Ledjana ka qene e bullizuar nga shumica aty , poashtu me vjen shum keq kur tregoji se kur kishte takimin me mevlanin kur ishte ne pjesen e dyt dhe kishte syzet 3d ne sy stafi po e shtynin mevlanin ta puthte ledjanen pa pelqimin e saje . Un per vete kisha hequr melisen nga emisioni pa me dridhur syri

  oi boioi boiMese fa
 • 1ri a 10 bisnese,hahahahahahah.sa trap,femije b....

  fame shalafame shalaMese fa
 • Amon qe ne puntaten e peste te emisjonit e kom thon hiqeni ate te degjeneruarin fatjonin nga emisioni sepse ai eshte mashkull injorant

  Aneta LicaAneta LicaMese fa
 • Ni like per mbeshtetjen e Ledijanes!

  bssni touirbssni touirMese fa
 • Por ku i fituat 200 milion klikime o mashtrusa se nuk fitohen ne HOLLYWOOD dhe ne cmimet OSKAR.Jeni bere si bucet e POLITIKES, mashtrusa, qelbesira se po shkatarroni shume cifte, dhe familje. Jeni pislliku i TIRANES, si staf bashke me ato te ndershmet e PRIME qe skan len kastraveca pa thyer. TURP TURP TURP.Emision pa kulture.Mos harroni qe kemi femije dhe nuse, nane e babe e tje. Fare e keqe.

  Denis TahoDenis TahoMese fa
 • Melisa je shum xinxare

  Enver BegaEnver BegaMese fa
 • Oeri nuk je ne Protesta aty

  Enver BegaEnver BegaMese fa
  • Ky Tipi Si jezusi flet ja qr?

   bssni touirbssni touirMese fa
 • Degjenerim

  Brigen MuchajBrigen MuchajMese fa
 • mut jeni ber

  max mayermax mayerMese fa
 • Fatjoni ka te drejt👊

  Ardit UkaArdit UkaMese fa
 • Nuk ju vie turp se ne qfar situate keni arritur me keto emisjone degjeneruse per rinin tone. jeni ber sikur gabelt ju ka mbetur vetem qe te dilni lakuriq neper emisjone te ketilla.

  armend krasniqiarmend krasniqiMese fa
 • Bora IK!

  Kralb OzKralb OzMese fa
 • Pejan edhe Real nuk shkon o vlla! Ky Ardi i Pejes , ka jashtzakonisht probleme me vetveten. Edhe nese ke pas pune me Ardit Cuni , masi veq ke qene ne ditlindjen e tij, ateher paske hy gabim ktu! Sjan cuna kto qe ke perball po jan vajza 😂😂

  Kralb OzKralb OzMese fa
 • Emisjonin i kurvave dhe djemte po' kenaqen me bushtera a Kane familje keto femera??

  Lili AdamoLili AdamoMese fa
 • Kush I tha ketyre cunave se ktu Jane femrat qe kane me sukses?!!!! dhe kta si tutore qe Jane zihen...

  Arion LondonArion LondonMese fa
 • mevlan je njeshi v

  lukas grekulukas grekuMese fa
 • E kam

  Ardian IsufajArdian IsufajMese fa
 • ❤💙💛💚🌟💛🌟💛🌟💗🙇‍♀️💝🖤😚🎂😚💕💗😘💛💕🎂

  Ardian IsufajArdian IsufajMese fa
 • Mir mir krejt qysh osht mima urime edhe juve se jam 5a and development of the only thing that matters of the most popular and a few weeks ago I 9th to the only one who is a good thing to the only thing that matters is a good idea

  Ardian IsufajArdian IsufajMese fa
 • Sfghshegshdgdjhdhd

  Ardian IsufajArdian IsufajMese fa
 • Ky edi shumë idiot, fakti pse i kundërshton dikujtë në ato që bën, ose ose në situata të ndryshme siç krijohen aty në studio situata të nxehta , është Normale që të përfundojn disa gjera në ofendime, pooor është edhe më normale që të kërkosh falje. Melisa e para bëri mir që kërkoi falje, edhe bravo i qoft se kjo tregon që ajo ka taman shpirt njeriu, që i hellë t'gjitha më një anë edhe di të kërkojë falje. Ndersa siç bën bla bla bla ky edi i bie që edhe kur e ke gabim mos të kërkosh falje por ti mbahesh budallikut edhe inadit tënd.... Pffffffff kur mbajn si të mençur edhe ca tipa si puna e këtij edit 😏

  Leda BeqirajLeda BeqirajMese fa
 • Ky Tipi Si jezusi flet ja qr?

  Ani AdemiAni AdemiMese fa
  • Si jezusi si muhamedi se mjekrra kan pas dhe muhamedi allla 🤣

   Elidon JakuElidon JakuMese fa
 • bravo fatjon je super cun bravo vlla brav

  Isa AliajIsa AliajMese fa
 • Sorry se besoj asnjeri nga ne komentuesit nuk deshiron te schprehet ne menyre vullgare. Por disa ta imponojne qe te shprehesh ne menyren me te keqe te mundshme. Kjo Melisa total injorante.

  Alma SopiAlma SopiMese fa
 • Aman moj bora do me patjeter ne sherr sepse ajo tha ne pergjithesi per vajzat edhe jo se vecoi sindin edhe melisen

  Kadi BiçakuKadi BiçakuMese fa
 • Ti fatjon budallaii qe berttet si idjott andi ndetkoo nuse gzuar hahahahahhaha😘😘💋💋❤❤

  doruntina racidoruntina raciMese fa
 • Lediana goce e persosur Me e bukura aty Ja mer te gjithave Ato e kan inat

  Astrit AhmetajAstrit AhmetajMese fa
 • Sa te shpifun qe jeni o zot,po sjeni per emisjone.

  Arjana ElezajArjana ElezajMese fa
 • Bravo Arjan , mire jua bere me Instagramin . E vertete eshte. E kan mendjen vec per reklama per asgje tjeter

  Chris chrisChris chrisMese fa
 • 👇Kush eshte per largimin e Bores?

  Elma SadikuElma SadikuMese fa
 • Po ku e pranon burri shqiptar te thote kjo e lashe te me shikonte ose e zgjodha si do reagonte tjetri kur te me shofe me tjetrin eh none none 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

  Esmeralda DeliallisiEsmeralda DeliallisiMese fa
 • Ana si ylli detit ku te ngeci 😂😂😂a qene i pelqen amerika

  Esmeralda DeliallisiEsmeralda DeliallisiMese fa
 • Erdhi sa per te treguar pussyn

  Sajmir cerriSajmir cerriMese fa
 • Fationi eshte nje luan por fationoi nuk u desht te largohet sepse pa at nuk shikohet emisioni

  BeLiii EbibiBeLiii EbibiMese fa
 • Pash njat zot mbydheni kete emision pa vler .veç per like .per shikem kot kot kot kot kot kot kot kot kot kot dhe vetem kot

  Anton KrueveciAnton KrueveciMese fa
 • Sherri I femrave !!

  L. BerishajL. BerishajMese fa
 • Oerbisha ja bare mir fatjonit jmbylle gojn

  mario Gionimario GioniMese fa
 • Bravo arjan ke te drejte u ka hipur vetja shume ne qef dhe e para eshte Tea ose me sakt andi.Ata moren ate qe deshen dhe tani nese i ve re as nuk marin pjes ne debate nuk flasin.

  Gatime ShtepieGatime ShtepieMese fa
 • Bora mos mekupotosh keq se kometat emija jan pa dyshime se ti je shum bokoroshe dhe pontore se vajza jeme shum eshikon per puthet

  Skender KopiliSkender KopiliMese fa
 • 47:04 kush e vuri re qe Tea dhe Sindi nuk jane ne studio

  peaceuli 2002peaceuli 2002Mese fa
 • Dhe sa per 'pse ri kot Tea' 'Tea ka ndrishuar hiqni Tean' ore a nuk ishit ju ato qe per nje episod u pezullua tea e kerkonit dhe tani qe e shkreta shprehu nje mendim sepse normal njerz jemi! Jo gjith kan te njejtin mendim shpirti im!!! Tani gjith jo po e ka ndrishu fama, pse ca te keqe ka, eshte e bukur, i ka humb ca kile qe i kishte teper, eshte inteligjente, di ku te flas dhe ku te mos flas!!! Ju nese e keni kaq inat thjesht mos e shikoni.

  Suhejla littlesunshin3Suhejla littlesunshin3Mese fa
ITworlds