TIKA - MY HUANA

12 mar 2021
3 357 563 visualizzazioni

🎋 Stream "MY HUANA" 🌿
tika.lnk.to/myhuana
Follow TIKA on...
IG: smarturl.it/TIKA-IG
YT: smarturl.it/TIKA-Sub
#TIKA #MYHUANA
© & ℗ TIKA. All Rights Reserved

Commenti
 • Shumbukur

  Haxhire TepelenaHaxhire TepelenaOra fa
 • 💖💖💕

  Huzri ShehuHuzri Shehu2 ore fa
 • Kjo Gegnishtja jon e bukur...nuk e kemi idene se sa bukur po tingllon.

  Gazza NovaGazza Nova11 ore fa
 • Bravo TIKA👏👏👏👏

  Mikel MekshiMikel Mekshi13 ore fa
 • Bravo 👏👏👏suksese zemra😘

  Ziiu ArjaanaaZiiu Arjaanaa15 ore fa
 • Ka ta st ro f...

  Labinot HaxhijajLabinot Haxhijaj15 ore fa
 • Urime shpirte 😘😘😘

  Fatjona LekaFatjona Leka17 ore fa
 • Po e bukur kjo edhe kanga🥰😇

  Lejla OsmaniLejla Osmani19 ore fa
 • Se ti je I njejt si marijuana, sa me shume pi me shume varna Marijuana marijuana.... Poezia e kesaj kenge eshte maksimumi ❤️❤️❤️it

  Aida BaAida Ba21 ora fa
 • Uauaua

  Μαρια ΚορομηλαΜαρια ΚορομηλαGiorno fa
 • Sa super me prz😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Μαρια ΚορομηλαΜαρια ΚορομηλαGiorno fa
 • Shum Mir zemer te dua shum loqk sukses ne te ardhmen I love you so much

  Zarife ZeneliZarife ZeneliGiorno fa
 • A ka knej naj Ak47 t'ja .. n....ksaj dashnie qe me ka kap😔❤

  Ni TaaNi TaaGiorno fa
 • Telefoni ne uje edhe bie po ska dasht me tmor mo mi non ahahahahhaha

  Pray for AlbaniaPray for AlbaniaGiorno fa
 • Bravo tika je 1

  Arenc buziArenc buziGiorno fa
 • Shume bukur kenget

  Tiku tushjaTiku tushja2 giorni fa
 • Teksti & Zeri Top 👏

  klariiiklariii2 giorni fa
 • Big up fort Gang je

  Edison SejdiaEdison Sejdia2 giorni fa
 • Këng perfekte

  Valentina NikolliValentina Nikolli3 giorni fa
 • BIG LIKE from ROMANIAN !!!

  Sasu MarcelSasu Marcel3 giorni fa
 • Njk jj 3 gg'lo uuuu re 74 I 2 del fuoco e il re del dei 38ios9sz99zozoq9zopooeo{88889ii999o99999989880pmúi>iibbi88iimu

  Destan MiaaDestan Miaa3 giorni fa
 • Loveddd🌟🌟🌟😢🤗😢💛💝💝

  Rigelsa GjokaRigelsa Gjoka3 giorni fa
 • Like ai qe e degjon akoma kte kenge ne vitin 2021😇

  Banditi OrigjinalBanditi Origjinal4 giorni fa
 • Këng shum e bukur ma mëso edhe mua që t'a këndoj dhe t'a jeth në tik tok

  Fjortis FjortisFjortis Fjortis4 giorni fa
 • 😘😘

  Desara AlliuDesara Alliu4 giorni fa
 • 😅🤣⭐🌟

  Ameli XhaferajAmeli Xhaferaj4 giorni fa
 • LOVE THIS SONG✨

  ema elenaema elena5 giorni fa
 • A tka ra telefoni ne uj qe ske mujt me mthirr me muj a tka humb vedija qe stka ra nermen per mu . 👌💔❤

  Ilir DingoIlir Dingo5 giorni fa
 • ✌🥰🥰🥰kenge shume e bukur😍😍🍇

  Emanuela perlaEmanuela perla5 giorni fa
 • 🤑🤑🤑🤑🤑🤑😇

  Tefta ZdravaTefta Zdrava5 giorni fa
 • WooW ... Respekt per Text ❤️👌 "e di gjuhen e mashtrimeve se Jam rritur Bilingual" 🐻😱🤯🤤

  Shkodran KabashiShkodran Kabashi5 giorni fa
 • 😍

  Denisa PirjaDenisa Pirja6 giorni fa
 • Super kengë

  Ledjana PrengaLedjana Prenga6 giorni fa
 • Superrrrrr

  Anxhela AlimemaAnxhela Alimema6 giorni fa
 • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️✨✨✨✨✨✨💜😍 keng super

  Roela MetushiRoela Metushi6 giorni fa
 • Shum bukur tika suksese

  Shkelzen KrasniqiShkelzen Krasniqi7 giorni fa
 • Liebe es 💚

  Se LSe L7 giorni fa
 • Perfekt💖💖💖Superr tekst .

  Janina PrishtinJanina Prishtin8 giorni fa
 • Stella si mriuana 🔙🎼🎶🚬

  MM8 giorni fa
  • @*Stella* kur osht diell,kur eshte shi se di pse po ndrron si moti e ti lot mos i fshi se me shi sod eshte moti a kena mu pa mo,ndor e ka veq zoti ❣️💔😥 se ti je njejt njejt si marihuana sa ma shum pi ma shume varna se ti je njejt njejt si marihuana marihuan,marijuana 🚬💔🎼🔙

   MM4 giorni fa
  • ..................................................................▫️▫️😶

   *Stella**Stella*6 giorni fa
 • Sa super kenge 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💘😍😍😍😍😍😍😍😍👍👍👍👍👍🌍🌎🌏🌏🌏🌎🌎🌍

  Μαρια ΚορομηλαΜαρια Κορομηλα9 giorni fa
 • Uff me kenaq kjo keng🤩🤩

  Ergesta NaciErgesta Naci9 giorni fa
 • Best songg🌹✨

  baby_girlbaby_girl9 giorni fa
 • Se ti je si mariuana

  kristine klodkristine klod9 giorni fa
 • Tika king 👑👑👑

  Klea KleaKlea Klea10 giorni fa
 • From:ALBANIA😁💞💞❤😍👏👏

  Antonela GremiAntonela Gremi10 giorni fa
 • Loov💛💜

  Antonela GremiAntonela Gremi10 giorni fa
 • 😘😘😍😍🥰

  Nikolin ZykajNikolin Zykaj10 giorni fa
 • Dheihnf

  Nikolin ZykajNikolin Zykaj10 giorni fa
 • HB FOR LIFE

  cosa nostracosa nostra10 giorni fa
 • super kenge

  Eldi FejzaEldi Fejza10 giorni fa
 • do jete hit i veres Super hit

  Graciela emblaGraciela embla11 giorni fa
 • Profesionale shum nice

  Lorenc AkolliLorenc Akolli11 giorni fa
 • Pse spe ngjo crushi ket kongen 😂

  Bleona DedaBleona Deda11 giorni fa
 • Je shume e mireee👑👑👑👑👑👑👑👑👑

  Jonida SpahiuJonida Spahiu11 giorni fa
 • Kush po e degjon kengen dhe gjithashtu po lexon komentet

  Valmira AliaValmira Alia11 giorni fa
  • Une

   Her TotajHer Totaj4 giorni fa
 • Marjuana

  fabianfabian11 giorni fa
 • 😍😍😍😍😍😍

  SUELA MorinaaSUELA Morinaa11 giorni fa
 • 2021 hala ngohet

  Florian BerishaFlorian Berisha12 giorni fa
 • Respekte

  Gilo CelaGilo Cela12 giorni fa
 • Super hit

  Pranvera SalihiPranvera Salihi12 giorni fa
 • se ti je njejt si marihuana sa ma shum pi ma shum varna se ti je njejt si marihuana marihuama,marihuana a ka knej naj Ak47 tja qi nanen ksaj dashnie qe mka kap kjo xhelozi e perzime me inat ti dho fund se ma shum sdu me zgat atka ra telefoni n uje qe ske mujt mem thirr me muj atka hup vetedija qe stka ra ndermend per mu krejt paprit mdel perpara don mem pas e mthu tdu don mem kthy prej zeros apet njejt mem lendu dashnia jote vrastare fundin e njejt cigare pse pom jep mashum kur e din qe jom e varne ma mir ngrehja kamen se ki qef mem pa tvrame tkom fshi komplet sjom pjese e historise tane se ti je njejt njejt si mariuhana sa ma shum pi ma shume varna se ti je njejt njejt si marihuana mariuhan,marihuana ti duhesh me kon kunder ligjit se ti je ilegal 1 ore mbon mu ni high 23 mbon per mal,e di gjuhen e mashtrimeve se une jom bilingual e di gjuhen e rrenave mos um thuj mfal kur osht diell,kur eshte shi se di pse po ndrron si moti e ti lot mos i fshi se me shi sot eshte moti a kena mu pa mo,ndor e ka veq zoti ty tmetet veq me lut edhe syte kah horizonti se ti je njejt njejt si marihuana sa ma shum pi ma shume varna se ti je njejt njejt si marihuana marihuan,marihuana

  Enea BegajEnea Begaj12 giorni fa
 • Mir qe kendon shUm bukur po keto fj banale na i shpife e ul vleren vetes

  Lori LindrakuLori Lindraku12 giorni fa
 • sgudii🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤🥰🥰👄🌟🙏🏿🙏🏿

  Brunilda LamiBrunilda Lami13 giorni fa
 • 🐇🐇🐇🐇🐇💚💚

  Don RoiDon Roi13 giorni fa
 • 🙏🙏😚😚😚😚😘😘

  Gjina KuzhniniGjina Kuzhnini13 giorni fa
 • Edhe vet e bukur

  Gjina KuzhniniGjina Kuzhnini13 giorni fa
 • Mu umpelqen kega shum e mir

  Gjina KuzhniniGjina Kuzhnini13 giorni fa
 • Gjuujj

  Amelia FierziAmelia Fierzi13 giorni fa
 • ⭐⭐

  KLODIANA ÇOBAJKLODIANA ÇOBAJ13 giorni fa
 • Tika je e shkelqyer

  Selim BytyçiSelim Bytyçi13 giorni fa
 • Une rastesisht me doli se kisha par ndonjeher tiken dhe kur e degjova rri gjithe diten duke e degjuar dhe duke e kenduar eshte super kenge me plq shumeeeeeeee

  Marie MucaMarie Muca13 giorni fa
 • Hera par qe e degjoj super keng .hiti i kesaj vere ka me qene

  Gabriela BajazitiGabriela Bajaziti14 giorni fa
 • Ca duheshte kjo e Shame. Si sdit me be bi keng pa sharje.kenga shum e bukur po t'a prish pak ajo fjal e shpift

  Fetie LamiFetie Lami14 giorni fa
 • Love 😍😍😘😙😙

  Gjina KuzhniniGjina Kuzhnini14 giorni fa
 • Lllllllllllĺlllllllllllllĺlllllĺll

  ketjona kyçykuketjona kyçyku14 giorni fa
 • Love this song.. 💗🇦🇱

  Kristine RKristine R14 giorni fa
 • Bravo qe kopjon poni si trendafil😂

  Albanian WarriorAlbanian Warrior14 giorni fa
 • Je yll Tiki😘😘😘😘

  Kevi KukaKevi Kuka14 giorni fa
 • I started following you two months ago and I think you are a great artist and I hope your career be the best ❣️

  Rodgi McklarenRodgi Mcklaren15 giorni fa
 • Super kenge suksese 💋💖💗

  Suela DemiriSuela Demiri15 giorni fa
 • Jes beautiful song

  SaraSara15 giorni fa
 • itworlds.info/round/oZ2Wg8Wua7SigYA/video

  Arsen BelbaArsen Belba15 giorni fa
 • this song is a vibe💣

  Ari S AnaAri S Ana15 giorni fa
 • shumë te bukur kangen🤗🤗❤️❤️

  muller vogel magdalenamuller vogel magdalena15 giorni fa
 • Nice 👍🏻

  alien landed on earth alien landed on earthalien landed on earth alien landed on earth16 giorni fa
 • se ti je njejt si marjuana kush mendon se ish i dashuri eshte si marjuana sju iken dot nga mendja

  Klea VeshiKlea Veshi16 giorni fa
 • Sa shum mka plq kjo keng Suepr fare

  bye!!!!!kanali u fshibye!!!!!kanali u fshi16 giorni fa
 • *pure talent!*

  2Fresh2Fresh16 giorni fa
  • pur e talent

   Ortesia TabakuOrtesia Tabaku13 giorni fa
 • itworlds.info/round/lWicpJSSsrCjjZY/video

  Anila GegaAnila Gega16 giorni fa
 • 🙈❣🙈

  yll limani16yll limani1616 giorni fa
 • Mir

  Klaudia ButhiKlaudia Buthi16 giorni fa
 • From Romania🇷🇴❤

  Andrada RoxanaAndrada Roxana16 giorni fa
 • 😇😁

  Anxhela MangaAnxhela Manga16 giorni fa
 • Ka goxa talent pas 1 viti do behesh si tayna po ndoshta e shohim!!!

  My TvMy Tv17 giorni fa
 • Skisha degju kang mat bukurrr😍😍😍😍

  Arsen BajramiArsen Bajrami17 giorni fa
 • Bravo shume here e degjoj 😘😘

  Fatos BalliuFatos Balliu17 giorni fa
 • Wow tani e zbulova kete kenge dhe kete kengetare. Te uroj shume suksese se qenke super 👏👏❤❤

  R MR M17 giorni fa
  • Un tani😍

   ela elaela ela5 giorni fa
 • 😘

  eXtreme OfficialeXtreme Official17 giorni fa
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😙😍😙😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😙😋😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😍🥰😍🥰🥰😍😍

  Burbuqe PeqiniBurbuqe Peqini17 giorni fa
 • wooooow 😱😱😱😱😱

  Berisha BerishaBerisha Berisha17 giorni fa
ITworlds