Ana braktis “Përputhen”, ja çfarë ndodhi pas episodit të kaluar - Përputhen, 23 Nëntor 2020

23 nov 2020
1 025 388 visualizzazioni

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Commenti
 • 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Jonida BallaJonida Balla10 giorni fa
 • 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

  Jonida BallaJonida Balla10 giorni fa
 • 💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍

  Jonida BallaJonida Balla10 giorni fa
 • 🇦🇱🇦🇱💐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Jonida BallaJonida Balla10 giorni fa
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Jonida BallaJonida Balla10 giorni fa
 • h er h f htuty I ry ju ry hty ht the hthgh uryt jtu hty htyt htyt h th yt hty hty htyt htyt htyt htyt hty htyt hty hty jtu hty hty htuty bfhf hty jyu

  Jonida BallaJonida Balla10 giorni fa
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Jonida BallaJonida Balla11 giorni fa
 • Kdjeg k er ❤️jrjt nrjt jry ntjt nrury ntjt nrjr nrjr jruy I er utut ❤️jeury jrur nrjr nrjr jrjt Jr ❤️keh nrjr n er Jr nrjr jry jryr nrury ntjt jry ❤️key 🇦🇱👌👌👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😎😎😎😎😎😎😎😎💍💍💍💍💍💍💍💍

  Jonida BallaJonida Balla11 giorni fa
 • 90

  Kaltrina SeferiKaltrina Seferi18 giorni fa
 • Asnji sban per shoqe jetet aty, gjitha llapazane si gabelet

  kashi albankashi alban21 giorno fa
 • Melisa je shum e mir

  Adenada HilaAdenada Hila29 giorni fa
 • Melisa je ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  Ersa KercukuErsa KercukuMese fa
 • Po pse Ben kshu mom Ana

  Ersa KercukuErsa KercukuMese fa
 • Dua te jap 10 like per Melisen Melisa je yll💋💋💋💋💋💋

  Ersa KercukuErsa KercukuMese fa
 • ♥️♥️♥️♥️♥️Melisa

  Ersa KercukuErsa KercukuMese fa
 • Ky Mevlani ngjan shume me aktorin e klanifornis Visianin

  Clirim ShahiniClirim ShahiniMese fa
 • Ana Si kalama

  J.h KJ.h KMese fa
 • Ooķkkmk

  Idris LustigIdris LustigMese fa
 • tea ma e bukura dhe ma e edukuara shum e mirë ❤️

  Melisa HamzaMelisa HamzaMese fa
 • Sindi mevlan me duken cift ibukur sedi sa mund pershtaten ❤❤❤

  ALBI KOCI FILE TEMAALBI KOCI FILE TEMAMese fa
 • Prsh nga London. Ftjoni eshte nder djemt më me pa vler ne te gjithe.. Nje person qe I kushton shume rendesi vetes eshte zero po ama zero..!!! Vlersimet duhen marr nga te tjert jo te vlersosh veten..ndersa per Shqipen qe ishte aq rraciste per biseksualet apo gey duhet te ishte ktu ne London dhe te shikonte kudo perfondonte me ato ofendime. Do shkonte direkt nga studio ne burg.. Nk kam asgje personale me SHQIPEN po cdo njeri ne jete ben zgjidhjet e veta ne sjemi askushi te gjykojm asnje.. Per gocat TEA je thjesht nje e mrekullushme.

  Don ArturoDon ArturoMese fa
 • mevlani = super idiot

  Phaik 00Phaik 00Mese fa
 • Nuk m'beson kerkush, qe kurgjo nuk kuptova, se secili fol pa nal. 🤣

  JillsoflyJillsoflyMese fa
 • a eshte ndokush qe ngjon kto dhe her mas here thot pirdh pirdh etjer etjer.

  lal shpellarilal shpellariMese fa
 • Qa osht me juve...po a nuk esht kjo programi te ket takime te trymshme

  Monica RMonica R2 mesi fa
 • Po qa osht kjo teater qe ska ardh ana...kujt pi han 🤣⚠️⚠️

  Monica RMonica R2 mesi fa
 • Melisa ka zevendsu Shqipen

  Guana 28Guana 282 mesi fa
 • Kjo Melisa me duket mua, apo eshte thuthuqe

  Smart InvestingSmart Investing2 mesi fa
 • Un mendoj qe i kam rene ne qafe shm Shqipes

  Albi olaAlbi ola2 mesi fa
 • Kush shan eshte i sham e i shkatruar.

  Lek TomaLek Toma2 mesi fa
 • Per zotin ka qen hera par per mu qe se kam pa takimin tamom nga fillimi deri nfund me vjen zor ahahaha mo takim i sikletshem.kjo sindi po vdes per icik burr.

  Giorgia GioelGiorgia Gioel2 mesi fa
 • MEVLANI 👏🏻👏🏻👏🏻

  DËFRIM DYRMISHIDËFRIM DYRMISHI2 mesi fa
 • Opo ja jepni njiher fjalen Atij deputetit mbrapa fatjonit se i ngeli dora si nklas tpar, po sa gjynaf po me shum mvjen keq per ato tshpis qe thon ktij lolos ton sja varin fare

  SaraciSaraci2 mesi fa
 • Kjo Ana ka nevoje urgjentisht per Psikolog!

  Sabit IsakajSabit Isakaj2 mesi fa
 • Jena lodh me kto tipa jepu fjal dhe te tjerve, tjetri la lesht me 🙋🏻‍♂️ gjith emisionin. Shumica shkojn per fam krejt fake.

  Arti AkArti Ak2 mesi fa
 • Poget ja kan nis me jau lu qikave qitash kta 🤪🤪🤪🤪🤪

  Bleon KrBleon Kr2 mesi fa
 • Zeri i Sindit sikur ka fry balonin me helium !

  Qamm FejQamm Fej2 mesi fa
 • Ana2 aty eshte me e miiiiiraaaa.. O melisa po bie shume poshte o zemeeeer po fillon te mos dish se ku je😂😂🤦🏻‍♀️

  its_me_brunildaits_me_brunilda2 mesi fa
 • Sindi nga truri shkon shum me Arjonin

  Lavdrim LimiLavdrim Limi2 mesi fa
 • Kjo melisa u be si shqipja

  Alban FisnikuAlban Fisniku2 mesi fa
 • Sindi del ne takim me Mevlanin Nderkohe Fatjoni : Sindi ngeli perseri e virgjer ne kte pjes

  Klaudio OsmaniKlaudio Osmani2 mesi fa
 • Melisa tipik karakurve. kjo nuk eshte vajze qe shikon karakterin e partnerit por organin gjenital 😅

  Alpha UçkAlpha Uçk2 mesi fa
 • Uaa ça takimi 🤦‍♀️o Fatjon ....sdi ca te them .....ti te le pa fjale me inteligjencen tende ....

  Egla KertalliEgla Kertalli2 mesi fa
 • Ky Mevlani esht idiot komplet 😂 munges respekti totale, tjet Sindi si tjet nuk trajtohet nje femer, arrogant, duke u tall, se di dmth

  Ovveerrr MOvveerrr M2 mesi fa
 • jam e vetmja qe pash pudren tek bluzja mevlanit 😂

  makeup aestheticmakeup aesthetic2 mesi fa
 • Sa mir ja ke bo oj Anna I love you

  elsa elona twinselsa elona twins2 mesi fa
 • Mos e detyroni mare djalin,me dasht Anen ai spe don me,kjo Bora sdurohettt

  Lutoo LutoooLutoo Lutooo2 mesi fa
 • Mevlani rri dëgjon debatin e gocave Fatjoni: I like your cut g Mevlan Minuti 26:19 😂

  Frida frFrida fr2 mesi fa
 • Akoma se ke par luaneshen e Sindit ti Melvan hahaha 😆

  Kristjano KasaKristjano Kasa2 mesi fa
 • Ana është shumë mirë mos u brengosni hiq Klm 🙏👏

  Hamide GovoriHamide Govori2 mesi fa
 • o fatjon o barbon

  Zef LekaZef Leka2 mesi fa
 • Ana dote vi keni shq Dhe dot ju bej nje supriz Ken ta shq.💕❤Ana ❤❤

  Aida aAida a2 mesi fa
 • O fatjon je deshtak ne jetë nëse i hedh syte edhe nje here asaj femre

  Dangerous EndriDangerous Endri2 mesi fa
 • I madh fare ky andi pz .

  Leni XhurajLeni Xhuraj2 mesi fa
 • Sa kot kjo Sindi edhe sja u ka haberin hic meshkujve edhe ka pretendime. Nuk din as vet ca kerkon tamam tamam

  Marípaz MonnierMarípaz Monnier2 mesi fa
 • Melisa femer shume vulgare

  Nila MarkuNila Marku2 mesi fa
 • Marisi: nice guys always finish last should've known that

  niko neckaniko necka2 mesi fa
 • Lale kto komentet mshtojn jeten

  niko neckaniko necka2 mesi fa
 • Qa veshje kjo virgjeresha😂😂😂😂

  Receta nga AmiiReceta nga Amii2 mesi fa
 • Nuk edi pse por dua qe Melissa dhe Fatjoni tjen bashk🥰🥰

  jessyjessy2 mesi fa
 • Shyqyr qe s'qenka Ana sot o zot na rane veshet ne qetesi , femer llapazane nuk i mbyllej goja duke futur nderhyre kudo

  Kasper KasperKasper Kasper2 mesi fa
 • E ana me beartin pse jan ledhatuar ana xheloze 😴😴😒

  nsn erollnsn eroll2 mesi fa
 • Ok ky emision ka shikime po esht nje emision show ja ben mu...

  Mandi OfficialMandi Official2 mesi fa
 • Fatjoni as nje here se ka pasur Anen ne plan te pare , se kuptoj pse ka ky detyrim ose shpjegim ndaj asaj .Ana vet u fut ne kete mesele deri kur tha do ndyshoj per te 🤦🏻‍♀️

  fatma Halilifatma Halili2 mesi fa
 • ajo sindi ecen sikur e ka mren

  your girlyour girl2 mesi fa
 • Iku Fjorela dhe e la pasardhesin,,Mevlani e maroj komplet ata😂😂😂

  ledion hoxhaledion hoxha2 mesi fa
 • Kjo puna e Fatjonit me Anen mduket sikur ata familjet kur djali don diken tjeter ( si ne ket rast melisa ) por familja e Fatjonit nuk e don ( si Arjani , Bora dhe Olsa ) dhe dojn me ja rras Anen 😂

  Resmina BicakuResmina Bicaku2 mesi fa
 • antipati x10

  your girlyour girl2 mesi fa
 • Sa genjeshtar qe je more Fatjon. Mbete duke e justifikuar veten. Ti u solle njesoj si eshte sjelle Ana ne takimet e saj.

  Ekaterini PapadopoulosEkaterini Papadopoulos2 mesi fa
 • po si nuk e sheh veten kjo si Trans duket ‘ i duket vetja kush e di se ca , gjdo sekond nuk di sen tj pos ti prek flokt her para her mbrapa ‘ shikone kur ecen si mashkull malok 😂’qr vk

  D KD K2 mesi fa
 • Une mendoj se Ana 2 ju kthye Melises sepse u be xheloze per te.Ngaqe ne episodin e kaluar,Andi tha”Me pelqevi Melisa se tha qe nuk u ndje mire” dhe hoqi “dore” nga deklarata qe kishte bere per te mos dale kurre me Melisen 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤔🤔

  Mom Of 1Mom Of 12 mesi fa
 • Katunari me komplet sportiv ajo me mini , e qj

  Eridiol KajaEridiol Kaja2 mesi fa
 • Pse te martuar ishin ATO,po ja futi kot spinaqi😂😂😂

  sabina hemasabina hema2 mesi fa
 • O mevlan nqs do te suprizosh nje femer puthe pa e pytur ajo eshte e bukura po ske faj se je nga kavaja 😂😂😂

  Brikens ShpuzaBrikens Shpuza2 mesi fa
 • Bertet ana bertet melisa Kujt tja haj cicat tpares

  mxc vargasmxc vargas2 mesi fa
 • kjo ana 2 ca i ka kto sy kshu si qorre

  Ester TVEster TV2 mesi fa
 • Ky qenka i virgjer pervete 😂 a kerkohet puthja m 😂 hiqeni nga programi 🤦🏻‍♂️😂😂

  blero vrapiblero vrapi2 mesi fa
 • ky Mevlani is the most annoying man qe kam pare ndonjehere. sa rob i bezdisshem o zot. jo se e kam qef Sindin shume, por goca e shkrete s'ka faj.

  AlienaKikiAlienaKiki2 mesi fa
 • Pse mungon Arbri krejt iki nga emisjon krkush nuk jep sjarim se u inik djemt

  ali aliali ali2 mesi fa
 • Sna duhet ana më se e pam t gjith qe ka lidhje me Kengtarin Bardhi

  AganAgan2 mesi fa
 • Sindi :O vlla i dashur Andi : he moj kunat nxire luanin 😂😂😂😂

  Resi KoleciResi Koleci2 mesi fa
 • Melisa a eshef veten e shemtuar edhe cfar lekure tbajatshme ka , se mo qe vun per vemenjde e kuptum melisa debato pak me tru 🖕 Ana 2 bravo👏

  Jehona AsaniJehona Asani2 mesi fa
 • Fatjon mos u bej budalla mos i degjo bora dhe arjani na plasi ne se u merzit ana gomarja ti han mutin melisja esht me e mira je vajza me e ira ashtu si te shajn ty borasi shan arjanin nuk u sha vetem milisa

  Nazmije SulceNazmije Sulce2 mesi fa
 • Melisa nuk behesh e mire duke ofenduar mevlanin se hedh posht dhe fjalet e tua qe ia kalove shum mire.Ose behu e sinqert trego qe vdes per fatjonin dhe kaq

  Gatime ShtepieGatime Shtepie2 mesi fa
 • Mevlani:je icik e vogel o jet

  Vlera SalihuVlera Salihu2 mesi fa
 • Je i madh mevlan

  Emanuel HoxholliEmanuel Hoxholli2 mesi fa
 • kjo ana 2 asht super pjeshk se di a keni verejt

  alb albalb alb2 mesi fa
 • O fatjon mose

  Nazmije SulceNazmije Sulce2 mesi fa
 • Vdiqa jo vetem qesh po shkrihem me lote me te madhee a rofshi ju per kaq gallate... Sindi ja fute bkr mevlanit... Ja fute kembet ne nje kepuc.. 😉 Nuk me plq qe ai tha e mbyllim takimin...

  Linda VloreLinda Vlore2 mesi fa
 • MEVLAN.....JE....NJISH....

  Martina CerratoMartina Cerrato2 mesi fa
 • Po kjo "virgjeresha" cdo mes programi???

  Me MyselfMe Myself2 mesi fa
 • Ana e kuptoi qe se donte askush prandaj ka ikur .

  Gatime ShtepieGatime Shtepie2 mesi fa
 • Kethehu Luaneshe... Lere Luanin te mirret me macet 😂😂Me Pyken Me mire..

  Kungulli AnaKungulli Ana2 mesi fa
 • Getat e Sindit kur ishte te takimi , aq te bardha si getat e gjysesh time. Mevlani eshte kaq komik ne takim, sa Nese nuk e zgjedh asnje nga gocat ne takim. Vetem per audience dil ti Bora ose Olsa qe te keni shikueshmeri 😂😂😂

  Valbona KurtiValbona Kurti2 mesi fa
 • ateher miq derisa ti vijn valet sindit javen tjeter shkojm ne publicitet

  Dea DeaDea Dea2 mesi fa
 • O ana mos u deshpro vazhdo te jesh e fort siq ke qen deri tani kurse fation ti je njeriu me i keq qe kam par postojeni ne monitor kete le ta shoh ana e fort dhe fationi i keq ju lutem postojeni anaaaaaaaaaa😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘💖💖💖💖💖💖

  Anesa SulejmaniAnesa Sulejmani2 mesi fa
 • Ket melisen dua ta vras SA shom ja kom inat ore

  Bleona AhmetiBleona Ahmeti2 mesi fa
 • H

  Desiana GjoziDesiana Gjozi2 mesi fa
 • Nderkoh sindit i kujtohet mbas nje jave qe mevlani dje talli lesht me te se sindit i vijn valet me vones

  Dea DeaDea Dea2 mesi fa
 • Andi secilen vajzë që del me Mevlanin automatikisht e ka kunatë. Qdo Mevlan dhe Emin kan nevojë për një Andi 👥👤 I love their friendship, edhe është ndër arsyet kryesore pse e shoh përputhen.

  Arlinda TahiriArlinda Tahiri2 mesi fa
ITworlds