Sherr në 'Air Albania', Shqipëria e mbyll me vendin e parë në grup dhe grushte me kundërshtarin

18 nov 2020
75 933 visualizzazioni

#reportTV #lajmeshqip #lajme
Është mbyllur ndjeshja mes Shqipërisë dhe Bjellorusisë në 'Air Albania' Një fitore shumë e rëndësishme për kuqezinjtë.
Por në fund një incident i panevojshëm është regjistruar. Një konflikt mes futbollistëve ka bërë që të shpërthente një sherr ende pa dalë nga fusha lojtarët e të dyja ekipeve.
Por gjithçka është mbyllur pa probleme.

Commenti
 • armando sadiku esht goran nga fshati trebisht golloborda www.balkanweb.com/rrefehet-babai-i-sadikut-e-verteta-e-pasaportes-bullgare-te-armandos/

  din findin fin8 giorni fa
 • Atyre i dushe qr se nk na bejn dot t fortin n Shqiperi po t falenderojn qe skishte tifoz

  BjornBjorn9 giorni fa
 • Nuk ishte xhaka ti kapte me shpulla te gjith ata

  Don CapoDon Capo10 giorni fa
  • @Don Capo po mor po xhaka karit

   k o r ç a r ik o r ç a r i8 giorni fa
  • @k o r ç a r i poo vetem xhaka se rrujti karin

   Don CapoDon Capo8 giorni fa
  • @Don Capo thu e kam par videon miku shife prap po deshe iku gjith skuadra si lepurat

   k o r ç a r ik o r ç a r i8 giorni fa
  • @k o r ç a r i po po xhaka i qiu motren ne mest te beogradit jo me aty

   Don CapoDon Capo8 giorni fa
  • Ti hante karin

   k o r ç a r ik o r ç a r i8 giorni fa
 • Keshtu eshte kur leshuat lojen pjesen e dyte si te pa ngrene.Ti benit edhe nja 2 pjesen e dyte qe te mbyllnin gojen.Mbrojtja me 3 lojtare kemi per te pasur probleme.Gjimshiti e Hysaj jane jashte standartit,prandaj duhet pare si problem

  Andy GAndy G10 giorni fa
  • Shqipëria ka luajt me mungesa këtë ndeshje, Kumbulla Dermaku Hysaj 3mbrojtësat më të mirë mungonin!!! E shifje ti a bënin 1 gjuajte kto mutat pjellorus, nëse do luanin kto mbrojtësa.

   Alban StrakoshaAlban Strakosha8 giorni fa
  • Duhet te lozim 4 1 4 1 ngusht, po Jo te mbyllur ne mbrojtje, po te rrin afer njeri tjetrit lojtaret, dhe kur te Marin topin te behet 4 3 3.

   s hs h8 giorni fa
 • Harruat te permendnit antitankun o gazetare leshi. Sepse duhet ti fryni keto titujt nuk e kuptoj. E pastaj hidheni e perdridheni kur ju bejne ligje qe ju kufizojne ate sqepin tuaj te madh qe shpesh keputvetem brrockulla.

  sp_30 sp_30sp_30 sp_3011 giorni fa
 • Ju lumt kombtarja kuq e zi vetem perpara te jemi niher edhe ne shiptart te paret ne bot ne fusboll bravo bravo zemer luana e shiponja jan edhe trima qe ne mes te serbis jav kan kajt nanen serbve qe mbrojten flamurin ma te bukur ne bot

  Minire IsufiMinire Isufi11 giorni fa
 • Bravo Albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  mondi Bicimondi Bici11 giorni fa
 • ..

  mark ujkamark ujka12 giorni fa
 • Jo po' me thika

  Tonet BujariTonet Bujari12 giorni fa
  • un pashe i kallashnikov

   Erblin RracajErblin Rracaj10 giorni fa
 • ju faleminderit nga zemra na nderuar na bete te ndihemi krenari faleminderit reja

  Kevin MertensKevin Mertens12 giorni fa
 • .

  Toni ShalariToni Shalari12 giorni fa
 • Po prisnit sa te mbyllen kamerat edhe ja shkerdheni motren rusve a Keni Gjak shqiptari a Jo Duhet Cana ai Gjuan si Mohamed ali !

  pubg mobilepubg mobile12 giorni fa
  • @Erblin Rracaj me ke merresh edhe ti.Aq mend ka edhe ai

   Albanian OrthodoxAlbanian Orthodox10 giorni fa
  • ky osht mentalitet taleban, s’na ka hije neve. Politika ruse nuk osht e mire per ne, por populli dhe politika jane dy gjana te ndryshme. Shqiptari ne shpi te vet nuk e ka zakon me bo gjana te tilla!

   Erblin RracajErblin Rracaj10 giorni fa
  • Je NJESH o vella

   O ' KELiiO ' KELii12 giorni fa
 • 0:35 myhotsisters.com

  Kenneth LeeKenneth Lee12 giorni fa
 • Proud to be ALBANIA 🇦🇱 ❤️

  Eris AlbEris Alb12 giorni fa
ITworlds