Olsi Bylyku ft. Engi - PPN (Official Video 4K)

21 nov 2020
153 733 visualizzazioni

Produced by : Joniad Banushi
Teksti : Olsi Bylyku , Engi
Video : GL Production
Special Thanks : Bujtina Tomadhe
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/0N8B6zIwAcw9NTNnBZ05TD
iTunes: music.apple.com/us/album/ppn-feat-engi-single/1541599997
AcromaxMedia.lnk.to/Ppn/

Commenti
 • Nga humorista tu kendu muzik si ky si bes kallaku boo

  Elidon JakuElidon JakuGiorno fa
 • Bravo Olsi e kuptove ku bohet leku,gjithsesi te uroj suksese shum bukur vazhdo bravo Olsi.

  Kastro BitriKastro BitriGiorno fa
 • Olsi je i zjarrt si gjithmon te lumt🙏🙏🙏🙏🙏

  Albi BushatiAlbi Bushati2 giorni fa
 • I don’t know 🤷🏻‍♂️

  MP PowerMP Power2 giorni fa
 • Vari lesht ca muzike pa lidhje fare

  Pellumb LamcePellumb Lamce3 giorni fa
 • Shum bukur..bravo olsi..je nje talent..dhe artist i vertet..kangtar moderator humorist..hallalla ta baft krishti

  djali shkodran interdjali shkodran inter3 giorni fa
 • sh cop cop sinqerisht

  FUTJA VËNÇEFUTJA VËNÇE3 giorni fa
 • ❤❤💋💋❣❣💕

  Elife LumaniElife Lumani3 giorni fa
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏

  Noris MjeshtriNoris Mjeshtri4 giorni fa
 • Engi zabrilande

  Afreen YataAfreen Yata4 giorni fa
 • Super 🥰🥰

  Stela FeneriStela Feneri4 giorni fa
 • Ske ftyr per rep 😎😎 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🍆

  KAPITENI TORTUGAKAPITENI TORTUGA4 giorni fa
 • Subscribe my channel please

  Leart _YTLeart _YT5 giorni fa
 • Po ikni mor ju qifsha ropt se na keni çar karin,u mbush shqiperia gjith kengetar, shkoni mor ju qifsha ropt zhdukuni nga ITworlds !!

  Ervis CaniErvis Cani5 giorni fa
 • Ti qe bo like sa me nalt te pafsha 🇦🇱👊

  Xhestin XhestinXhestin Xhestin5 giorni fa
 • A jena jenaa, 😉😉 Bravi ragazzi

  Anna SinaAnna Sina6 giorni fa
 • Ky eshte hip-hopi zamra😃💥💥

  Black groupBlack group6 giorni fa
 • Olsi✨✨

  Klajven LleshiKlajven Lleshi7 giorni fa
 • Je super olso edhe ke klanifornja je 1_sh

  Servis TiraneServis Tirane7 giorni fa
 • Kjo "kong" vlen per kalamica se ata se kpt i duket e bukur 🤣🙄🤣🤢

  kuq e zi jena shqipekuq e zi jena shqipe7 giorni fa
  • @JOANA bon per tallje trapi🤣🤣🤣🤣 dukesh 🤢

   kuq e zi jena shqipekuq e zi jena shqipeGiorno fa
  • @kuq e zi jena shqipe Jo flm jam shume mire ndoshta ti se mire se komento pa lidhjeeeeeeeeeeeeeeeee 😒😒😒😒

   JOANAJOANA4 giorni fa
  • @JOANA si je mir🤣🤣🤣

   kuq e zi jena shqipekuq e zi jena shqipe4 giorni fa
  • Ky "koment"eshte per kalamajte ne cerdhe se ata se kpt dhe thone ok 😜

   JOANAJOANA5 giorni fa
 • Pa lidhje hahahaha. Skam ca bej, hajde tboj keng. Mzuri koka tu e ngju

  Den HaagDen Haag7 giorni fa
  • Pa lidhjeeeeeeeeeeeeeeeee 😒komento

   JOANAJOANA5 giorni fa
 • Bravooooooo

  Liza LizaLiza Liza7 giorni fa
 • Spr fare Zjarr

  *R.M*•günesin güzelling•*R.M*•günesin güzelling•8 giorni fa
 • Super keng 🔥🔥🔥🔥🔥🔥😲😲😲

  Fabio FabioFabio Fabio8 giorni fa
 • OMG 😍😍😍😍😍😍🥰🥰

  Fabio FabioFabio Fabio8 giorni fa
 • Nuk ka si te ndodh ndryshe kur Joniadi it’s on the beat. Great producer

  HEIDDEN MUSICHEIDDEN MUSIC8 giorni fa
 • Olsi bylyku ti meriton me shku nmajeeeee ❤😎🍯👑

  hb banditihb banditi8 giorni fa
 • Kida ft Mozzik PP 😎💘✌️ Olsi PPN në më pak se 3 min kjo esht me vërtet qesharake hahah hahah hahah IK O SE LE NOM 🖕 🤮🤮🤮

  Richard LuRichard Lu8 giorni fa
  • @Richard Lu po ke te drejte po pse shef kengen kur ste plq

   JOANAJOANAGiorno fa
  • @JOANA pse s'kam të drejt un të komentoj, të jap opinionin tim!!

   Richard LuRichard Lu2 giorni fa
  • Uaaaaaaaaa kush komentoj ai qe vlerson*****e Jo punenn😶😒😒😒

   JOANAJOANA6 giorni fa
 • Bravo olsi super hit mos u merr ma me humor të Shkon muzika ma shum hiq dor nga humori futju muzikës super hit zjarr🔥🔥🔥🔥

  blerina vajzë realeblerina vajzë reale8 giorni fa
 • Olsin e kuptova po ky tjetri qa k.... po thote asnje fjale skam kuptu

  DARDANI 4444DARDANI 44448 giorni fa
  • @DARDANI 4444 aaa ok.Domethen e ke mesuar italishten nga ushtaret kur ishim te pushtuar nga Italia ne 1939 .Nuk e dija qe ishe kaq i moshuar.Nuk eshte muzik per ty kjo.Se dhe fjalorin ne shqip te asaj kohe e paske .

   Agim KromaAgim Kroma2 giorni fa
  • @Agim Kroma ty te qift kina te gjitha femrat e fisit kur e kam mesuar une italishten ti ke qene ne klase te pare

   DARDANI 4444DARDANI 44443 giorni fa
  • Sa ka te bej kultura.Flet italisht dhe per injorancen tende nuk ke per ta kuptuar ndonjeher.

   Agim KromaAgim Kroma8 giorni fa
 • Kur kno si Abaz 69 e kill fare plako leri kto se ka kush i kendon

  KING ideasKING ideas8 giorni fa
 • keng per adoleshentet

  laurentiu onecalaurentiu oneca8 giorni fa
 • zjarr shqipe like krejt bosave

  GAME ALBANIAGAME ALBANIA8 giorni fa
 • Veq Qka se paske marr Noizyn ne Spot Krejt e kopjume ToTo a.k.a Deshtim Total Jeni !

  Sniper 22Sniper 228 giorni fa
 • Abaz 69 the best

  King FFKing FF8 giorni fa
 • itworlds.info/fast/MCRQJUObOu5XPuAIM0oYEg ju luyem shum bejini subscribe ktij linku

  BLACKPINK ALBBLACKPINK ALB8 giorni fa
 • Grande Engi :D :D :D Non siete pronti.

  Alqi KasiAlqi Kasi8 giorni fa
 • Engi i ka ber zerit te noizyit copy paste 🤣❤️❤️❤️❤️💥💥💥💥

  elena Kananielena Kanani8 giorni fa
 • Tka ber bes kallaku si vetja katunar !

  robertoroberto8 giorni fa
 • super kong!!

  Progamer albaniaProgamer albania8 giorni fa
 • 👌😂

  YT ArditYT Ardit8 giorni fa
 • Engi zeri yt te ben te harrosh problemet.Noizy?? Nuk ke krahasim.Je shume me talent ti.Suksese!!

  Agim KromaAgim Kroma8 giorni fa
  • Askush nuk e shau Noizin.Por ka talent më të mirë se ai.Si për shembull Engi.Fol mirë për Noizyn dhe shaji të tjerët ,por të paktën me një shqipe që kuptohet.Mëso te shkruash ....

   Agim KromaAgim Kroma7 giorni fa
  • Kush eshan noyzin esht ishar

   Cufe._. KleidiCufe._. Kleidi7 giorni fa
 • Super keng 😍😍😍😍

  Leonardo KaharajLeonardo Kaharaj8 giorni fa
 • U bo dhe ky kengtar Ik kar ndaje menjen ose humor ose kong piramida njerz te marum

  Redi AmsterdamRedi Amsterdam8 giorni fa
  • @JOANA ehee qeke avokati ktij mduket

   Redi AmsterdamRedi Amsterdam5 giorni fa
  • @JOANA popo

   Redi AmsterdamRedi Amsterdam5 giorni fa
  • @Redi Amsterdam ai qe e urren e don me shume se eshte xheloz per te😒😒

   JOANAJOANA5 giorni fa
  • @JOANA popo nuk e shef rruj karin per kto barbonat

   Redi AmsterdamRedi Amsterdam5 giorni fa
  • Personat qe shkruajne negativisht e duan me shume ate person

   JOANAJOANA5 giorni fa
 • Kujt i pelqen kjo super keng laik

  Berti FierBerti Fier8 giorni fa
 • Duajini nenat sa i keni gjall🙏 Subscribe please itworlds.info/round/oqSAj7edZd2PqqY/video

  G- RayG- Ray8 giorni fa
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥😍😍

  Edenisa PulaciEdenisa Pulaci8 giorni fa
 • Kenga do ishte e bukur ta kishte kendur ndonje tjeter qe e Ka profesion muzike. Ti je per humor o tiger

  Dini HeloimDini Heloim8 giorni fa
  • Olci ka 2 pasjone o lal

   Resul LukaResul Luka7 giorni fa
 • A te qifsha muziken mir po ku bej si gangster me cigare slims o te qifsha ate grun

  Tonyy MontanaTonyy Montana8 giorni fa
 • 💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Cal WizzarakCal Wizzarak9 giorni fa
 • Super 🤭❤ te uroj fat 🥰 pls you like coments 💙

  lyricy lyricy-videolyricy lyricy-video9 giorni fa
 • Hit super ju lumte you are the best 🎉🎉🔥🔥🔥💥☄️☄️⚡️✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨⚡️✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⭐️⭐️💫⭐️💫⭐️⭐️💫⭐️🔥🔥💥🔥🔥💥🔥🔥🌪🌪🌪🌪🌪🌪🌪🔥🔥🔥🌪

  ANKela AnkelakelaANKela Ankelakela9 giorni fa
 • Olsi bylyku king ❤️❤️

  Erisa XhahuErisa Xhahu9 giorni fa
 • I see my cousin there😂

  Jimin's baby girlJimin's baby girl9 giorni fa
 • Pershendes young j.Jonaid Banushi ka lindur per muzike dhe ka per te mbetur i till te pershendes Joni.

  Spartak LikollariSpartak Likollari9 giorni fa
 • 👌👌👌👌👌👌🧿😘😘😘

  Ervis BardhiErvis Bardhi9 giorni fa
 • Po

  Altin ToskaAltin Toska9 giorni fa
 • Kjo keng esht kaaaaaaaaa tastrof

  LOVE IS WAR, WIN ITLOVE IS WAR, WIN IT9 giorni fa
  • Duajini nenat sa i keni gjall🙏 Subscribe please itworlds.info/round/oqSAj7edZd2PqqY/video

   G- RayG- Ray8 giorni fa
  • Ku koment eshte pa lidhjeeeeeeeeeeeeeeeee😒

   JOANAJOANA8 giorni fa
 • waiting for Olsi Bylyku the king💖💖💖

  SARA MUCAJSARA MUCAJ9 giorni fa
 • Bravooo olsiiii 👌😘👏❤😙💖❤❤❤❤❤❤

  Samira SinaSamira Sina9 giorni fa
 • Super bravo 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇮🇹

  mondi lazerimondi lazeri9 giorni fa
 • po zerin pse e ke trash

  Arjelda leskajArjelda leskaj9 giorni fa
 • olsi🥳💙💙

  Ledja MerkajLedja Merkaj9 giorni fa
 • Kenga ka dal super 💯👑❤

  Andi CakaAndi Caka9 giorni fa
 • Bravo Olsi edhe ketu e ke mbyt ... ENGI bravo fratello sei un grande quando vuoi fare un duetto con me visto che io canto in 2 lingue

  MaringlenMaringlen9 giorni fa
 • Belllaaaaa!! Me ka pelqyer shume kete keng!

  EMJEMJ9 giorni fa
 • Olsi bylyku te best💖♥️💖♥️💖♥️💖♥️💖🖤💋💖💕🖤💕💕💓💓😍😍♥️😍😍💋💗💋💗💋❤️❤️💕💗💕😍💕😍💕😍😍💋🖤💋🖤💋😍😍♥️😍💗💋💗💋💗💗⭐💌💌⭐💌⭐💌💌⭐💌⭐💌💌💞⭐💞⭐🤩⭐😃😃✨🥰✨💜✨✨💜✨✨🥰🥰✨⭐🤩😍⭐💗💋💗🌟😍💕💗💗💗😍💋😍💕😍💕😍💕😍💕😍💕😍😍💓💖🖤🖤🌟💞🌟🤩🌟🤩🌟😜❤️🌟💗🌟😍🌟😍🌟💗🌟⭐💗🤩🌟siete i più bravi di Albania e di Italia❤️💓💓❤️💓❤️💓❤️💓❤️♥️❤️♥️❤️♥️❤️♥️❤️❤️

  JOANAJOANA9 giorni fa
 • O bossi ke ber keng gjigande fare❤👍

  xhentil spahoxhentil spaho9 giorni fa
 • 👍👍

  Berti SaniesBerti Sanies9 giorni fa
 • Italiaa🔥

  R SR S9 giorni fa
 • Teksti??

  R SR S9 giorni fa
  • Duajini nenat sa i keni gjall🙏 Subscribe please itworlds.info/round/oqSAj7edZd2PqqY/video

   G- RayG- Ray8 giorni fa
  • Olsi,Engi😉

   JOANAJOANA9 giorni fa
 • 🇦🇱🇦🇱🇮🇹🇮🇹🇮🇹

  Xhon GropajXhon Gropaj10 giorni fa
 • Engi zërin copy-paste Noizy😍😍

  Barb The oneBarb The one10 giorni fa
  • Jo vec zerin kenga adrenalin e noizit duket

   ona sheona she5 giorni fa
  • Duajini nenat sa i keni gjall🙏 Subscribe please itworlds.info/round/oqSAj7edZd2PqqY/video

   G- RayG- Ray8 giorni fa
  • Noizy me I mir

   Erisa XhahuErisa Xhahu9 giorni fa
 • A mooo kur u bone ti Olsiiiiii

  human verificationhuman verification10 giorni fa
  • Duajini nenat sa i keni gjall🙏 Subscribe please itworlds.info/round/oqSAj7edZd2PqqY/video

   G- RayG- Ray8 giorni fa
  • Ahhh mo kur u bone ti human😒😒

   JOANAJOANA9 giorni fa
 • Super keng 🔥e xhiruar ne Shëngjergj 😉

  Geri PepaGeri Pepa10 giorni fa
 • Shume bukur 👌

  sidorela kordhishtesidorela kordhishte10 giorni fa
 • Zjarr fare 🤜🤛🤜🤛🤜🤛

  timi dajatimi daja10 giorni fa
 • 👍👍❤❤

  Selim BajramiSelim Bajrami10 giorni fa
 • Nice

  Melisa HabilajMelisa Habilaj10 giorni fa
 • Superr mos u nal olsi😘😘😘

  daniela buzanidaniela buzani10 giorni fa
 • ja paske qr o olso 💣💣

  Eli SaraçiEli Saraçi10 giorni fa
 • Shoku Skandal fare nuk di nga tja filloj.

  Erlind ToliErlind Toli10 giorni fa
 • Dance with u ❤️💝👑👏🏻🙏🏻🥂🍾

  Danissa SochorDanissa Sochor10 giorni fa
 • E ke djeg

  FF NoeliFF Noeli10 giorni fa
 • 👑👑👑🎶🎶👍👍👍👍💟💟💟💟💟💟

  Aferdita QershijaAferdita Qershija10 giorni fa
 • O olsso me italjon shum e bukur tropo bella

  ferid ajdiniferid ajdini10 giorni fa
 • Ti qe po shijon kengen dhe nderkoh lexon komentet trujt zoti

  Land LandLand Land10 giorni fa
  • Duajini nenat sa i keni gjall🙏 Subscribe please itworlds.info/round/oqSAj7edZd2PqqY/video

   G- RayG- Ray8 giorni fa
  • Land Plz subscribe me shpresoj të të plq faqa ime Flm 🤗🦷🦷

   Higjena e gojës & KëshillaHigjena e gojës & Këshilla8 giorni fa
 • Flak fare ✊👏

  Gazmir CaniGazmir Cani10 giorni fa
 • Dy njëshat bashk 💣💣💣🔥🔥

  Anita SaraciAnita Saraci10 giorni fa
 • 👎👎👎👎👎👎👎👎👎 nuk ngeli kush po kendu 🖕🏿

  Elez DragjoshiElez Dragjoshi10 giorni fa
  • Ngele ti me komentu

   JOANAJOANA9 giorni fa
 • Le nam o kar

  Ersi ErsiErsi Ersi10 giorni fa
 • Super muzik

  Orgito grecaOrgito greca10 giorni fa
 • E paska djeg ABAZI 😂🔥⚡️

  Music Official12Music Official1210 giorni fa
  • Duajini nenat sa i keni gjall🙏 Subscribe please itworlds.info/round/oqSAj7edZd2PqqY/video

   G- RayG- Ray8 giorni fa
 • Engi troppo forteeeeeeee

  Nicholas TragniNicholas Tragni10 giorni fa
 • Engi voice like YOUNG NOIZY

  B AB A10 giorni fa
 • Me pelqen me shum kur kendon keng “dashurie”

  FlyModeFlyMode10 giorni fa
  • Duajini nenat sa i keni gjall🙏 Subscribe please itworlds.info/round/oqSAj7edZd2PqqY/video

   G- RayG- Ray8 giorni fa
  • Edhe mua

   Ona AnoleOna Anole10 giorni fa
 • Shumë ritmike,biti dhe flow duket si kënga e Capital Bra-Wann dann

  Lorenc TMLorenc TM10 giorni fa
 • Engi's voice sound like s4mm and noizy mixed together

  IAAC OFGIAAC OFG10 giorni fa
  • Duajini nenat sa i keni gjall🙏 Subscribe please itworlds.info/round/oqSAj7edZd2PqqY/video

   G- RayG- Ray8 giorni fa
  • Hahahah yess

   Vesa VesaVesa Vesa9 giorni fa
 • Kush e degjon kete keng like

  Gimi KashtaGimi Kashta10 giorni fa
 • Ec atyyy Olsi 💣💣💣

  Alketa BillaAlketa Billa10 giorni fa
ITworlds