Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

19 feb 2021
2 471 920 visualizzazioni

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

Commenti
 • jam e sigrt se kte e ka knu pre fatjonin 100%

  Marsida XhaniMarsida XhaniMinuto fa
 • Suksse

  Xhevat DreshajXhevat Dreshaj5 minuti fa
 • a Fationit ja ke dediku kengen😂😂

  Adi CakriAdi Cakri33 minuti fa
 • Maluma- chocolate --> 4 weeks 2.6 million views Melisa --> 6 days 2.4 million views

  Su suiSu sui37 minuti fa
 • Yll bote

  Eli . EliEli . Eli39 minuti fa
 • Bravooo te dua shume

  Ela KosturiEla KosturiOra fa
 • Yllllk

  Selma KolludraSelma KolludraOra fa
 • Te dua shume

  Selma KolludraSelma KolludraOra fa
 • Dhe nje tufe pitbullat do tmerroheshin🤣🤣🤣

  Helsa KokoHelsa KokoOra fa
 • O melisa na kenaqe me muzik vazhdo te besh muzik te tjera ❤❤🇦🇱🇦🇱

  Ujku VoresUjku VoresOra fa
 • Kjo ishte gallat

  bak mabbak mabOra fa
 • Shko fle gjum

  bak mabbak mabOra fa
 • Heap knn June jnajjci

  Entela UruciEntela UruciOra fa
 • O sa bukur oj melisa

  bak mabbak mabOra fa
 • TE QIFSHA ROPT 💩

  Gsgg BefjfkghGsgg BefjfkghOra fa
 • Marrin fam per kot gje

  pro gamerpro gamerOra fa
 • Sa e ndyra duket në fytyrë e tregon ligësinë.

  Roza SadikuRoza SadikuOra fa
 • te 3-ja getat e grisura

  Egilda BaciEgilda BaciOra fa
 • Koqe apo pidh ke qajo qe dul 🤣🤣🤣🤣

  Ardian IbrahimiArdian IbrahimiOra fa
 • Superr

  Keisi HaliliKeisi Halili2 ore fa
 • Te shplaftë mortja ty hë ik mojjj🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮

  FATIME _*_BASHAFATIME _*_BASHA2 ore fa
 • 🤮

  Jorgo GuriJorgo Guri2 ore fa
 • 🙀🙀

  Kirgin ÇiçeklerKirgin Çiçekler2 ore fa
 • melisa

  Edison PeposhiEdison Peposhi3 ore fa
 • ok

  Edison PeposhiEdison Peposhi3 ore fa
 • Beyoncé is shaking 😬

  Nerd0!Nerd0!3 ore fa
 • Melisa nxjerr keng MEVLANI : ik moj fallco qe je

  Kristina PrenceKristina Prence3 ore fa
 • Yea this song is 🤢🤢🤢🤮🤮🤮

  Redion BalaRedion Bala3 ore fa
 • Ma muzik vari karin qr

  Sokoli UkSokoli Uk3 ore fa
 • per ke e bere kengen per Fatjonin app Mevlanin

  Keisidiona XhauriKeisidiona Xhauri3 ore fa
 • Tqifsha ropt

  Mateo NezhaMateo Nezha3 ore fa
 • auresa,krasniqi

  hahahahahahahh ahahhahahaqhahhahahahahahahh ahahhahahaqhah4 ore fa
 • Hahahahaha

  hahahahahahahh ahahhahahaqhahhahahahahahahh ahahhahahaqhah4 ore fa
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  hahahahahahahh ahahhahahaqhahhahahahahahahh ahahhahahaqhah4 ore fa
 • Melisa ka shku te perputhen veq me marr fame edhe me dal e me ba fam Ateher kjo kange asht e dedikuar Fationit Marrina Melisa sje kerkush sdi si kan pranu me te gjiru ty iher👎👎👎👎👎👎😂😂😂😂😂👏👏👏

  Leandra ColajLeandra Colaj4 ore fa
 • Melisa he bone

  FF PANDAFF PANDA4 ore fa
 • H

  Besmir TakaciBesmir Takaci5 ore fa
 • Oj Melida

  Aggelos BuzaniAggelos Buzani5 ore fa
 • Mlisa

  xheki xhekixheki xheki5 ore fa
 • Shko ndrro streqet moj pabukse

  ff.terror ff.terrorff.terror ff.terror5 ore fa
 • Tmos ta pelqenin shqiptaret kengen skish marr 2 mln shikime ne me pak se1 jave 😏😏

  olioliolioli5 ore fa
 • Po ndrroje se na cave karin

  Kledis ForgoliKledis Forgoli6 ore fa
 • Melisa ke mullari me mevlanin dashuri me fshehtesi 😂🤣😂😂🤣🤣

  FATIME _*_BASHAFATIME _*_BASHA6 ore fa
 • Bravo melisa

  Ylli BesnikutYlli Besnikut7 ore fa
 • Ti po qe ja pidh

  FF MOSTRAFF MOSTRA8 ore fa
 • Enca e ardhshme ,duhet vetem te bej pak fare gjoksin nje 4 numra 😂😂!!mgjth bravo,tani presim Ledjanen te bej pogonishten

  bledi agabledi aga10 ore fa
 • QA JE TU BO O MREZA MA PRISHE TELIN 😅😅

  KLODI_GAMIG -TVKLODI_GAMIG -TV12 ore fa
 • 😘😘💖

  Toni aziziToni azizi12 ore fa
 • Ju ke bo ner gjumashave qe rrin ne shpia bari. Je alarmi me perfekt qe ekziston Tani e tutje dritat nderrohen ne orar

  Alessio PoggiAlessio Poggi13 ore fa
 • O melisa: me rop shpie mke bo ner Tani e tutte do i ndrroj dritat fiks ne orar. Alarm perfekt je

  Alessio PoggiAlessio Poggi13 ore fa
  • Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti❤❤😍😍😍😍 itworlds.info/round/ZnqGfKxyntOgh5Y/video

   Reale GjithmonReale Gjithmon12 ore fa
 • 0:51 omgggg bu shihet 🐱

  Elisa SylaElisa Syla13 ore fa
 • Ju qe e shani Melisen pse e shikoni videon a e shikoni sa shikime ka marre 2 miljon e sa sepse e ka bere kete kenge shume te bukur bravo keshtu vazhdo Melissa yll bote je

  V BV B13 ore fa
 • Un jam ketu vetem qe te bej like hate comment 😅

  anna m.Manna m.M13 ore fa
 • Gjyna

  Martin HoxhaMartin Hoxha14 ore fa
 • Aq ma shpesh e ngoj, aq ma shum me pelqen😄.

  Happy_ HappyHappy_ Happy14 ore fa
  • vri veten

   buosi 000buosi 0006 ore fa
 • pthuuuu te qifshaaa rropt ca llumi

  Telepat TironciTelepat Tironci14 ore fa
 • Melisa ma e Mira eshte pi krejtve

  Mevlude HajdariMevlude Hajdari15 ore fa
 • Kong pa lidhje e cplar ,kjo tsmur me keq se korona

  Alena CruisAlena Cruis15 ore fa
 • Melisa i nxori te gjitha

  Viktori MicaniViktori Micani15 ore fa
 • Bravo Melisa

  Joli PatriaJoli Patria15 ore fa
 • 🙈

  ekrem domiekrem domi15 ore fa
 • Tani te rrim shtrembet dhe te flasim drejt a i meriton kjo keng 2 m klikime

  Eliza BallaEliza Balla16 ore fa
 • 👍🏻🌟zë shumë të bukur bravo

  Anila MujaAnila Muja16 ore fa
 • Ku keni so ju per kengetare kjo esht muzik per ne tualet.

  Robert DervishiRobert Dervishi16 ore fa
 • YLLZA😍😍😍😍😍

  Adhurim AjdiniAdhurim Ajdini16 ore fa
 • Kur beri kenge luana pse mos te beje dhe kjo jevga

  endrit gjikaendrit gjika16 ore fa
 • Bravo melisa ❤️❤️😍😍

  Ledion shahoLedion shaho16 ore fa
 • Bravo melisa

  Erblin ErblinErblin Erblin16 ore fa
 • Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emrin s'po du me ta ni Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emrin s'po du me ta ni Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin E kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin E kam bo per ty, veç per ty Tash tjera t'renin, t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjera t'renin, t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty [Verse 1] Ke menu qe prape te njejtat gabime ti me i bo Du me dit arsyen pse ti zemren teme ma ke vra Nuk po du me vazhdu, dashnia jone ka perfundu Vazhdo te njejtat sene me i bo se na nuk jena mo [Chorus] Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin E kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin E kam bo per ty, veç per ty Tash tjera t'renin, t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjera t'renin, t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty [Instrumental] [Chorus] Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emrin s'po du me ta ni Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin E kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin E kam bo per ty, veç per ty Tash tjera t'renin, t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjera t'renin, t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty [Outro] Kom menu senin prom Se tjeret i ke thy A m'don a s'me don? Me mu e ke kry A m'don a s'me don? Me mu e ke kry

  Laura ShpatiLaura Shpati16 ore fa
 • Melisa flm Sapo me kapi kanceri😌👍🏻

  JustklajdiJustklajdi16 ore fa
 • Tani qe e kryve ja hudhe bythes.

  Bisha333 Bisha333Bisha333 Bisha33316 ore fa
 • Bitch!

  Florian HallulliFlorian Hallulli16 ore fa
 • CHE SCHIFO !

  Jozefina DodajJozefina Dodaj16 ore fa
 • Ropt ne melodi motrn ne muzik kurven ne ze cfar bet kshu o njerz na byten prositutat

  Zeni BeshajZeni Beshaj17 ore fa
 • Suksese melisa se popullata jon vec me ofendime ka ngel un per veti e pelqeva kengen jashtmase

  Handy NutzerHandy Nutzer17 ore fa
 • Melisa ti je fansja nuumri 1 nga perputhen kenga shume e bukur

  Raina FeimiRaina Feimi17 ore fa
 • 3:04 minuta qe I humba kot nga jeta hime

  Steve cSteve c17 ore fa
 • Je me e mira ne bote 😀

  Erbrisa TagErbrisa Tag17 ore fa
 • Melisa je shume e bukur😍😍😍😍

  Erbrisa TagErbrisa Tag17 ore fa
 • 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ qrr qrrr qrrrr lloj lloj kengesh marin klikime me miliona 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ qr ku po shkon kjo bote , ka ren industria muzikore n'dore te vari dick-save

  Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo17 ore fa
 • Po po iku kjo pun u kry me gjithmen..ja paska gjet fiks titullin..u kry😂😂😂😂

  Andi TironAndi Tiron17 ore fa
 • Melisa po gezon per 2 milion shikime por ajo nuk e din qe ate 2 milion shikime i ka nga te gjithe ato qe e urrejn😀😅😌dhe e shohin kengen vetem me u tall me te e me pa naj gje jashte😜😌😙

  Vesa VesaVesa Vesa17 ore fa
 • Mua meka pelquer kenga melises shum

  Suela BajramiSuela Bajrami17 ore fa
 • o ty ti qifsha ropt me gjith ata qe tpelqejn ty turp i madh nxjerr picken per dy lek phyy rrac e keqe

  Panajot SerjaniPanajot Serjani17 ore fa
 • Getat e njërës nga balerinët ishin të grisme😂😂😂

  Kela BalliuKela Balliu17 ore fa
  • Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti❤❤😍😍 itworlds.info/round/ZnqGfKxyntOgh5Y/video

   Reale GjithmonReale Gjithmon12 ore fa
 • Ik mi pall kare keng pa lidhje te qi ropt

  Blerina BerishaBlerina Berisha18 ore fa
 • sa keq sa keq per ty ty. TE DUA MELISA

  tibu fansstibu fanss18 ore fa
 • 🤢🤢🤮🤮🤮

  elios kerkutaelios kerkuta18 ore fa
 • '""

  LedionRamaj 1LedionRamaj 118 ore fa
 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😗😗😗😗😗😚😚😙😙😙😚😙😚😙😚😙😙👑👑👑👑👑👑👑👑

  Artur RrodheArtur Rrodhe18 ore fa
 • Ibrahimi haziri

  Mehreme IbrahimiMehreme Ibrahimi18 ore fa
 • Melisa🍫🍒

  Gesi RamadaniiGesi Ramadanii19 ore fa
 • Melisa🍫🍒

  Gesi RamadaniiGesi Ramadanii19 ore fa
 • Hic pa e ndegju e di qe eshte per 👎

  Fatlind RamadaniFatlind Ramadani19 ore fa
 • you bite it , so nachgemacht jo real

  Jenna ViottiJenna Viotti19 ore fa
 • Skandal kenga !! Akoma me skandal veshja duhet patjeter te ekspozoheni ne kete lloj menyre !!! Se di po zot na ruaj

  daniii elaaadaniii elaaa19 ore fa
  • Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti❤❤😍😍😍😍 itworlds.info/round/ZnqGfKxyntOgh5Y/video

   Reale GjithmonReale Gjithmon12 ore fa
 • sec 0:52 🤭🤭🤭🤭🤭🤨🤨🤨🤨🤮🤮

  joana hodajjoana hodaj19 ore fa
 • Normalisht qe mua me palqen kenga e Melises. Duhet te dini dhe diçka tjeter, Melisa esht nxenesja e mamit tim sepse mami im i ka pas ber msim Melises. Un quhem Fioralba Preni. Melisa te dua shum

  Lula PreniLula Preni19 ore fa
  • Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti❤❤😍😍 itworlds.info/round/ZnqGfKxyntOgh5Y/video

   Reale GjithmonReale Gjithmon12 ore fa
 • Kanga shum e mir po tuka pa p***

  Bukurie FejzullahuBukurie Fejzullahu19 ore fa
 • E te qr sa e vuna ket kongen kam ra ka shkallet u mcef ne qeni im kur e ngjoi mi te shkerdhefsha akordat e zonit Dhe nji dicka mos i blej getat tperdorme 20lek ke gabi ok

  Ali BabaAli Baba19 ore fa
ITworlds