Prinder per here te dyte? Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku flasin per here te pare

3 apr 2021
356 348 visualizzazioni

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:itworlds.info
#abcnews #abcnewsalbania #Soirée

Commenti
 • Thon qe te dytin nuk e ka me Beson Xhensila sa e vertete eshte ?

  Edi ShkozaEdi Shkoza7 ore fa
 • O Zot sa fshatare nuk te len AS me fol

  Tessa TessaTessa Tessa2 giorni fa
 • Ky besi taman katunar nuk te Len AS te flasesh

  Tessa TessaTessa Tessa2 giorni fa
 • Nuk ze muzika

  Tessa TessaTessa Tessa2 giorni fa
 • na keni ca ate qe s thuhet. deliri madheshtise bota nuk sillet rreth jush. ija ija ija boll mo se gjyshet na kan rrit po si nena ska. se permend asnjehere as motren . normal se pordhacja sbesoj ti doje . kjo ka kap qiellin me dore mos flasim per ajka 🤯 amoooon fmi kan t gjth e si rruhet kush esht ajka e kush e ka bo ajken. menaxhoni mire leket e mones dhe lirit se cdo fillim e ka nje fund

  eri erieri eri5 giorni fa
 • Dhe kisha nje merak te madh......

  Nana BraushiNana Braushi7 giorni fa
 • My song

  TeoTeo7 giorni fa
 • itworlds.info/round/ppyPfMezgNiqrYQ/video

  TeoTeo7 giorni fa
 • Mor po besi a ka prinder se vec ija ija po ajo nena qe e mbajti 9 muaj pse si degjohet emri Valle me duket pak si bajate keta

  Nora LNora L7 giorni fa
 • Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.

  qopoy dnonqopoy dnon8 giorni fa
 • Xhensila dhe Bese Kallaku jeni te mrekullueshem dhe nga zemra ju deshiroj shendet dhe suksese ne jete e pune.Ju gezofte Zoti me nje djale te bukur dhe te zgjuar si prinderit.

  Naim CerkiniNaim Cerkini8 giorni fa
 • Si se permendi nenen qe e lindi kurr

  Ardit CubiArdit Cubi8 giorni fa
 • Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet

  eioshen boboieioshen boboi8 giorni fa
  • 🤣🤣🤣😎✌

   qopoy dnonqopoy dnon8 giorni fa
 • Ja paska djeg mielli hunden besit....lere mor burr merre me avazh 🙁🙁🙁

  Diana HelenaDiana Helena9 giorni fa
 • Xhensila me vjen keq amo per mendim timin eki hup respektin je kan vertet shum e mir amo eki hup Fleften si femen du dal neper TV palidhje sa ta kish Burrin si femi as ti vet ski mekan e mir Gjyshja im thojke qith mos prit qa prej te keqit amo njeri duhet mu munu mekan e mir je ba si keto goca te shipris kurva me fal amanet kam pas shum respekt ne ty me vjen keq🌹 Merr pak shembull ne Elvana Gjata

  Shkodra ShkodraShkodra Shkodra9 giorni fa
  • Un as kujt nuk I tutuna viq zotit me vjen keq se kuke ni fans I xhensiles amo kjo asht e vertet Puns keqe kur mosi thuj mir lakmja eka prish njerzimin

   Shkodra ShkodraShkodra Shkodra8 giorni fa
  • Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes

   eioshen boboieioshen boboi8 giorni fa
 • Coca Besi😂 high af

  bouytt guytbouytt guyt9 giorni fa
 • T,lumt Besi imrekullushum je lum familja qet kan.Zoti jurujt bashk me ijen tane jei respektushum iedukuar bravo

  Metihe SelmaniMetihe Selmani9 giorni fa
 • A e linde apo jo spo kuptoj po e pate lind me jete te gjate

  Kimete TropliniKimete Troplini10 giorni fa
 • Sa shume i ka fshi qyrrat besi dhe pastaj i fshi ne xhinse spate esht i kullo hunda

  elton shehuelton shehu10 giorni fa
  • Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem

   bouytt guytbouytt guyt9 giorni fa
 • Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur

  sehhi vootysehhi vooty10 giorni fa
 • Xhensila dhe Besi pse nuk beni nje kenge bashke😍🤩?

  H MdarciH Mdarci10 giorni fa
 • O Bes o legen Hasi sesht i kuksit Hasi Asht i hasit atokton

  Atid ItarbaAtid Itarba10 giorni fa
 • Ija si 18 vjec si kristiano ronaldo 🤣🤣😂😂🤣😂

  Xheni RamaXheni Rama11 giorni fa
  • Shume pordhace je moj xhensila

   sehhi vootysehhi vooty10 giorni fa
 • Po kjo modernatorja srz e ka ja fut kot sa u ben nje pytje nuk ua le te mbarojn pergjen po ua nderpret u ben pytje tjetr😯😠😠😠😠

  stamatis nasisstamatis nasis11 giorni fa
 • Xhensila idoli im ❤️ te kam te pershendes nga Kosova 😘😘🇦🇱

  Antigona GashiAntigona Gashi11 giorni fa
  • I marshi te keqen Besit edhe Xhensiles folni nga inati

   Lili LiliLili Lili2 giorni fa
 • kjo Xhensila e paska koken e madhe,se pasna verejt deri sonte

  vajza vajzavajza vajza11 giorni fa
 • Ë W Dass ist das Das

  Pranvera MuratiPranvera Murati11 giorni fa
 • 🤣🤣🤣😎✌

  Petteri PunakuonoPetteri Punakuono11 giorni fa
 • A ka koron Besi si flet shum zaval me vijee?

  Dona donaDona dona11 giorni fa
 • Po te aferm nga babai a ka ky Besi se asnje here nuk flet per ta vetem per gjyshen nga nena

  Km MmKm Mm11 giorni fa
 • Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes

  Aurora BreguAurora Bregu11 giorni fa
 • Po fol shqipen e paster Xhensila o debile leri prokupacionet dhe spontan se na lodhet me fjalet e huaja qe perdorni ne te folur

  Olgerta LzjOlgerta Lzj11 giorni fa
 • Sa me ka emocionuar Poezia e Ajkes!😭

  elida markajelida markaj11 giorni fa
 • Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem

  Egzona BlakcoriEgzona Blakcori11 giorni fa
 • Sa her i kan ren xhensiles vathet 🤷‍♀️

  ClaudiaClaudia12 giorni fa
 • Djal me popullor dhe me i drejtperdrejt Bes Kallaku dhe nje Cift yll ⭐🍬🌹

  Ermira ShehuErmira Shehu12 giorni fa
 • Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur

  edlira lushiedlira lushi12 giorni fa
 • Shume pordhace je moj xhensila

  keti ketiketi keti12 giorni fa
  • Whf1rtf vg ⛰ 🏝🏙🌎🏙🌎🏤🗺🗺and and 5th 🏖🏘

   Blerta AhmatiBlerta Ahmati10 giorni fa
 • Gjensila vazhdo kshtu se ma kalle gelbin

  Shqipe ThaqiShqipe Thaqi12 giorni fa
 • umyten tu pjell shqiptart ehajtttt

  Eliesa MustafaEliesa Mustafa12 giorni fa
 • Se kuptoj pse i prisni kenget

  Rita LunetoRita Luneto12 giorni fa
 • Bes!!kallaku je i madh. Bashk me yllin tende. Xhensilene e dashurin e bukur Ajka 🌟🌟🌟😘😘😘

  SonilaSonila12 giorni fa
 • 😅👏👏👏❤️❤️❤️❤️🇦🇱❤️🇦🇱

  Monda Delija PjetriMonda Delija Pjetri12 giorni fa
 • 🇦🇱❤️❤️❤️🎼🎶🎹🎼🎺🎷🎷🎷🎶🎵🎼🥁🎻🎸ylli baka

  Monda Delija PjetriMonda Delija Pjetri12 giorni fa
 • Aman o bes se 100 her e ke tregu a thu se je tu tregu naji gja te veqant je ba bajat me kete histori

  une uneune une12 giorni fa
 • JENI ÇIFT I MREKULLUSHEM BRAVO

  Adem KreshtaAdem Kreshta12 giorni fa
 • ❤️❤️

  Nafa NafaNafa Nafa12 giorni fa
 • Eshte bere Ija si ledi Di,gjithe gjyshet Jane te mrekullushme.

  Tasha ZylfoTasha Zylfo13 giorni fa
 • Ke marr Dozen e rend o besi,je duke rrit dozen me shum hov te madh, do te skuq shpejt kujdes!!!

  Dizo DautiDizo Dauti13 giorni fa
  • @Dizo Dauti ku rrin ti ne shqiperi?

   Rekuper SezboniRekuper Sezboni11 giorni fa
  • @Rekuper Sezboni mir e ta shohim kush po ja Qi ropt kujt se qenke merzit nga jeta ti sic duket ,me qe vet bere pyetje dhe shite mend ,ma thuaj lokacionin vi te takoj un ty e mi zhgul veshet! E se ke dha rend dhe njerin e gabuar, burrat nuk shajn nje qe ta dish!!

   Dizo DautiDizo Dauti11 giorni fa
  • @Dizo Dauti shiko mos kalo ner gjera te renda per ty, se ta fshij surratin, te mbet vetem emri pastaj. Merr vesht vllajn , TI ZHGULI VESHT UNE TY . Ta fus dozen ne byth pastaj , ik mo se te qiva robt . 🤡 CLOWN

   Rekuper SezboniRekuper Sezboni12 giorni fa
  • @Rekuper Sezboni o djali e kam per cka e kam ti smund ma falesh mua,e dyta nede don ta dish kush jam e car jam e ke emrin ne fb ta tregoi un Dozen dhe jogurtin,qe po me fal ti mua!!

   Dizo DautiDizo Dauti12 giorni fa
  • @Dizo Dauti Ne rregull e kishe per yogurt , por prap se prap nuk te kuptoj, nejse vetem dicka pot them, kur shkruan "doz" ne koment, njeriut i shkon mendja aty ku thash une, me duket se te duhet ty te lexosh me shum jo mua, dakort? Ok e kishe per jogurtin po ta falim

   Rekuper SezboniRekuper Sezboni12 giorni fa
 • Kjo Xhensila tarngellik i madh,dhe ke dua te tw bej te lumtur lot krokodili,po ik moj ju rrofte ilir meta juve,keni gjithcka dhe thua sa duheni aman se na hapet barkun.....

  Kela SpahoKela Spaho13 giorni fa
 • Nuk I duroj dot p**t e Xhensiles.

  Sia IraSia Ira13 giorni fa
 • Besi je shum Artist 🤩💫

  Jonka PalokaJonka Paloka13 giorni fa
 • Po këtë her prap me Ilir Metën e ka fëmijën

  Lucy PashaiLucy Pashai13 giorni fa
 • Shum bukur çdo gje po titullin nuk e pam asgjekundi Ku ishte pjesa qe behen prinder per here te dyt ?

  Enxhi 456Enxhi 45613 giorni fa
  • Bravo Besi ndimoi fukarejt ziti te rujt Ajken she ju te dy .

   Hamide DervishiHamide Dervishi12 giorni fa
 • Na lodhen keta te dy.nuk ka te tjere shqiperia po vetem ky besi dhe ajo plastika

  Zhaklina11Zhaklina1113 giorni fa
 • Shum i ftoht me motren

  EDa MLEDa ML13 giorni fa
 • Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.

  Lina LanaLina Lana13 giorni fa
  • @no name te lumte te rujt zoti shum fjal me vend

   Bujar BeqiriBujar Beqiri7 giorni fa
  • bravoo pse nuk epermend nanen po vetem ijen ijen

   Arsa BegajArsa Begaj9 giorni fa
  • Prind eshte ai qe te rrit jo ai qe te ben!!! Ky eshte rrit me ijen normal qe ate do te doje si thot populli "Kush me je per te ngrene po i thirri oj nan"!

   no nameno name11 giorni fa
  • Ija i dha fame, interesi te jep edhe grua Nena eshte vjerre ben vaki nuk ja do nuska e llastuar

   Popcorns MomPopcorns Mom11 giorni fa
  • E ka sjell Lejleku ne ket bote mesa duket😏😏

   Florina LuleFlorina Lule12 giorni fa
 • Loqka e madhe esht Ija bree 🥰❤💐

  Lindita HaxhimustafaLindita Haxhimustafa13 giorni fa
 • Te '' ' kendofte zemra ylli baka

  Silvana KoretaSilvana Koreta13 giorni fa
 • Ju pershendesim nga Kosova o besi zemra Ju gzoft tanve se Familje e mrekullushme jeni Bashk me nanen e gjyshen tgjjthneni te mrekullushme 👏

  mimoza gjermanimimoza gjermani13 giorni fa
 • E mo mo sa rendesi ju japin amon.Ija ija ija e morrem vesh.😏😏😏

  Illyria IllyriaIllyria Illyria13 giorni fa
 • Ikni ju qifsha ropt doni me plocuar emisionin

  Ani CaniAni Cani13 giorni fa
 • Besi jo me kot esht ktu ku esht nuk haron ku ka jetu Fshati esht mrekulli esht shum djal me kemb ne tok .Ija esht nje drit sdi qte them esht e mrekullushme Zoti te jept shendet❤ 🙏🙏

  mo 207mo 20713 giorni fa
 • Xhensila shum goce e mire po ka pak pordh rrin gjat gjitth kohes duke mendu ishalla dal mire ne ekran🤣

  Jenny LeaJenny Lea13 giorni fa
  • Xhensila eshte yll E ne shqiperi me e bukura!

   The OneThe One8 giorni fa
  • xhensila esht yll 🌟🌟

   Fran FushaFran Fusha13 giorni fa
 • Djale i mire Besi bravo

  Lalala LalalaLalala Lalala13 giorni fa
 • Na can bythen ky çifti fashatarve sikur jan vetem këto vk

  Albana DemajAlbana Demaj13 giorni fa
  • Fiks ngelen neper tv se ky ben gjok Ja si humorist exhe koha e ka treg sdi tbej humor me cfR lloj emision qe hap cdo muaj e mbyll e keta u japin shum hapsir vl

   Autochtonus AlbaniaAutochtonus Albania13 giorni fa
 • Ore ca i jepni rendesi ketij malokut dhe kesaj tjetres qe nxjer kofshet dhe bythen ne shesh na plasi kari hante apo nuk hante ky fshatari ca tu them

  Matina SehaiMatina Sehai13 giorni fa
 • Coca Besi😂 high af

  Aha NanaAha Nana13 giorni fa
 • Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet

  Vefi GropaVefi Gropa13 giorni fa
 • Besi jep shum lek per femijet jetim ,gjithmon ka ndihmuar dhe familje ne nevoj .

  Daniel AliajDaniel Aliaj13 giorni fa
  • Bravo Besi👏

   Merita HasaMerita Hasa12 giorni fa
 • Shume mire ooo Bes m’ke emoncionuar me poezine e vajzes se po e perjetoj me vajzen time qe eshte dy vjeqe edhe dashurine Per motren mos e harro kurre te uroj suksese e shnet e lumturi ne familjen tende gjithmone me mungon motra e madhe aq shumeeeeeee

  Saimir GjoniSaimir Gjoni14 giorni fa
  • Shkelqeni so familje bes

   Sale UkperajSale Ukperaj3 giorni fa
 • O qija ropt sa tap besi

  cuni francecuni france14 giorni fa
 • Ik o Bes ne shtëpi, ti smerr dot frymë dhe rrin aty me virus, budalla

  Music lover GuyMusic lover Guy14 giorni fa
 • Sa e adhurueshme eshte Ija!

  Rudina BaniRudina Bani14 giorni fa
 • Linden kta ????apo akoma

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj14 giorni fa
 • 🥰🥰🥰🥰🥰

  Ela MyrtezaEla Myrteza14 giorni fa
 • Te kendofte zemra.

  Λούλα ΓκιόκαΛούλα Γκιόκα14 giorni fa
 • Zemra plot ne nenave me dashurine qe marrim..nga femije niper e mbesa..dhe nga emisionet tuaja! Bekime!

  Shpresa KotiniShpresa Kotini14 giorni fa
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💞💓💟💘💕💖💝💗❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa14 giorni fa
 • 1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa14 giorni fa
 • Pse hiqet zeri

  albania tvalbania tv14 giorni fa
 • Shume pozitivitet 🙏🏼

  Deta MiaDeta Mia14 giorni fa
 • Ija e shkret taksirat me duru pordhet e xhensiles ije je si shpirt

  Ersila AllaErsila Alla14 giorni fa
  • @Gideon Maxwell awesome! It took roughly 15 minutes but it actually worked!

   Omar BraydonOmar Braydon13 giorni fa
  • not sure if anyone cares but I just hacked my friends Instagram account using Instapwn. Cant link here so search for it on google if you wanna try it yourself

   Gideon MaxwellGideon Maxwell13 giorni fa
  • 😂😂😂 xhensila na hapi barkun!

   Ana AnaAna Ana14 giorni fa
 • Eo mire ne kemi ritur tre po pill ni o artists vallja ni grave se si gjen gje nga K...... ushqim e kane

  Enrik RushanEnrik Rushan14 giorni fa
  • CA pordhace kjo xhensila asht nnje derr Ku Rva ktE her me Ilirin e Ka medet ija cfar nusja qe ka

   Eldo MciniEldo Mcini8 giorni fa
 • sa duan me u duk kta.

  Miranta XhaferriMiranta Xhaferri14 giorni fa
 • Waaa ca trape qe mbajne duart ashtu sa duan te duken 😥

  Jonida MehmetiJonida Mehmeti14 giorni fa
 • Ndreko Fjorela e perputhen ka ngaterruar studio (mbas Xhensiles) 😅

  enerik tozajenerik tozaj14 giorni fa
  • Sesht fiorela

   rozalindarozalinda12 giorni fa
  • Kuu

   Kejsi DajaKejsi Daja13 giorni fa
 • Zoti te ruhet

  artan papriartan papri14 giorni fa
 • jeni te gjithe te mbrekullueshem

  Ylli TajariYlli Tajari14 giorni fa
 • Nuk ja vlen ti shikosh nuk asht humorist ai

  Shpresa BushgjokajShpresa Bushgjokaj14 giorni fa
 • I paskan zen hundet kaps yllit dhe besit paskan pasur shum emocjone

  indrit arapiindrit arapi14 giorni fa
  • @indrit arapi ahahahahahahAhH

   Arjan KapoArjan Kapo14 giorni fa
  • @indrit arapi qe e pi ti sbehet fjale per te paster hmm me dyshim se do pak xhep ajo pune edhe ne shqipri cdo gje eshte skarco besoj se bie dakord kshu qe te rujt zoti !Ndersa un as se kam provu ndonjeher as skam ne plan kurre eshte shm e ulet per nje femer mendimi im

   Ana AnaAna Ana14 giorni fa
  • @Ana Ana te pyeta ty se mos e pi me te paster se un

   indrit arapiindrit arapi14 giorni fa
  • @indrit arapi me raft pika beje pyetjen te qarte ske pse i bie rrumbullak do Te thuash a e kam provu un qe e di??kurre ne jeten time se sjam e ktij niveli Por Jam e rritur mjaftueshem per ta dit

   Ana AnaAna Ana14 giorni fa
  • @Ana Ana pse po te pish mall ashtu behesh?

   indrit arapiindrit arapi14 giorni fa
 • 🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥

  19 9819 9814 giorni fa
 • Bes Kallaku 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Benny PetraBenny Petra15 giorni fa
 • zoti te bekoft o bes kallaku

  Mhill DedaMhill Deda15 giorni fa
 • ppppfffff bes nari

  Era ElsaEra Elsa15 giorni fa
 • shkrepe prap o president

  ALbanian GirlALbanian Girl15 giorni fa
 • Shifeni besin drru nmall o zot

  Arjan PanavArjan Panav15 giorni fa
  • @Ana Ana shqiperia o ana pota kthesh koken pas duke par shqiperin sot esht ber me bukur , dhe hapat e saj rensi ka mos te ndalojn se ecuri me mir von se kurr. I shpejt esht ai apo ajo qe arri ne vend jo ai qe nxiton dhe ngec Pa vajtur. Reforma do behet kam besim plot gjerat po ecin por shum pak njerez e kuptojn cfar vlere ka vota per vendin ku jeton, gjithsesi knaqesi qe fls me nje njeri qe ndan te njejtin koncept si mua per vendin e origjines.

   Arjan PanavArjan Panav14 giorni fa
  • @Arjan Panav as ne te miat nuk eshte se thash ska ber ndonje gje qe wauu mezi lidh dy fjale,eshte tjeter gje humori se ate njeriu e meson ben prova edhe gomar te jesh do e mesosh gjithsesi jam tip qe me pelqen kur I shikoj shqiptaret qe ecin perpara se jemi popull I vuajtur Por vetem uroj qe mos te ju rritet mendja se I urrej njerzit qe harrojn se nga vijn thjehstsia eshte gjeja me e bukur te njeriu .Persa I perket shqiperise eshte vendi me i bukur me i begate e ka fal zoti Por c’è do te gjith kemi ikur per nje jete me te mire Por shqiperine gjithmone ne zemer uroj qe nje dite te behet dhe te jete baraz mos edhe me mire se europa 🇦🇱🇦🇱

   Ana AnaAna Ana14 giorni fa
  • @Ana Ana Po mi Po se shyqyr qe ka dhe shyqyr qe Ecen por ne nje vend te till si shqiperia jon e bukur dhe e varfer esht munsia me e lart per tu ber I famshem, por tek preferencat e mia sesht aspak. Gjithsesi te kemi shendet se cdo gje dot shkoi ne vendin e duhur kemi vend te bukur I loved 🥰 Albanien 🇦🇱

   Arjan PanavArjan Panav14 giorni fa
  • @Ame Ame cfar di un??se nuk Po te kuptoj

   Ana AnaAna Ana14 giorni fa
  • @Ana Ana po ju ku e dini?

   Ame AmeAme Ame14 giorni fa
 • Bravo bes ti sje aktor..ti je ai qe je..siq je nuk ndryshon rol..po ne te vertete ti je vetvetja..qe do thote ..nuk futesh ne rol ..

  ah ahah ah15 giorni fa
  • 😂😂

   Heart LoveHeart Love14 giorni fa
 • 0:54 bed.limo

  David WatsonDavid Watson15 giorni fa
 • Ylli Baka Zoti te Bekoft 🙏🙏🙏Zeri yyt te qeteson shpirtin 🤗😢

  Klaudja CermaKlaudja Cerma15 giorni fa
  • Dobet kete nate zeri i Yllit. Mos ka qene me grip 😀😀

   Rudina BaniRudina Bani14 giorni fa
ITworlds